Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7868
2013. dec. 4. 23:53
Denci :):) :D vagy bhatmaaaannn ;D
#7867
2013. dec. 4. 23:51
Bizony a Lilthes storykon nehéz ki igazodni ,minden hol más a felállás .Igen nehéz lesz ki gobózni, de nincs lehetetlen csak tehetetlen. 3 csak érünk eggyet:D;D Na pont akartam el küldeni a h.szt. De be ugrott egy gondolat . Feltevés . Elmélet...Tegyük fel megint csak , hogy Kain vámpìr volt. Ugye bár a vámpírok nem tudnak gyermeket nemzeni . Te hát ha Káin vámpír volt akkor , magyarán az ő szervezetében is felette a spermiumokat a vámpír vírus . Mivel , hogy a vámpír férfiak nem tudnak nemzeni . Tehát akkor Káin sem tudott nyilván .. Akkor , hol megy tovább a vér vonala ? Hát evidens , hogy a testvérein keresztül és azoknak a leszármazottain keresztül. Tehát ha jól meg nézük valóban Káin vérvonala a kígyó vérvonal . Ez az elmélet is alá támasztaná a dolgokat .Lehet ez ùjjab megfejtés is akár . Már csak a lényeg a kulcsfontosságú dolog amin függ mnden . Káin vámpír volt . Ezt komolyan jó lenne meg tudni . Na bevárlak titeket vele lányok .. Több fej többet tud . Penelope a privire majd ìrj !!!!!;)


[quote author=Penelope link=topic=434.msg36625#msg36625 date=1386136061]
A Káinosnak mg utánanézek amint időm engedi.Úgy szóbeszéd szerint én is hallottam róla,de passz..Ha valahogyan Káin is kapcsolódik régi jó "barátunkhoz",akkor oké.
De mondjuk anno Drakula mögött is állt egy vámpír,szóval...bár kibogozni ezt az egészet elég meddő dolog,ám egy próbát biztosan megér :)

Elévileg-visszatérve Samael-re,az ő szeretője volt Lilith-aki köthető a Holdhoz,és a kígyókhoz is.Na de ki tudja mennyi az igazság-általában csak igen makula,és több a köré szőtt mese.

Ma viszont szinte semmi időm nincsen...rátok marad a kutatgatás.

05.Ezentúl Denci lesz a neved :D
#7866
2013. dec. 4. 13:31
#7865
2013. dec. 4. 8:43
Hát valóban az,ha csak nem olvasunk a sorok között...
05 a hosszod jó volt nagyon,tetszett.
#7864
2013. dec. 4. 7:24
Akinek van ereje,ideje,kedve, az böngéssze át,hátha van benne valami érdekes:
terebess.hu/keletkultinfo/varkonyi/03.html

Pl:,, A mindenség a Szellem hatalma alatt áll, a Káosz "fölött" lebeg, lehelete a Lélek, száll, mint a madár, az élet és a rend eszméjét hordozza, a cselekvő Igét, melynek első szava, azaz tette: Legyen világosság! Világosság és világ: egy, – általa lesz a Káoszból Kozmosz. "Kezdetben vala az Ige, és az Ige vala Istennél, és Isten vala az Ige. (...) Őbenne vala az élet és az élet vala az emberek világossága." János apostol, maga is Sas, azaz lélekhordozó, az ősi tudás szavait ismétli. Már a hermétikus bölcselet szerint is a fény, a világosság a létrehozó erő, a bűvös "ágens", az első anyagba oltott élet. Hermész Triszmegisztosz Smaragd Táblája. régibb az összes görög Hermésznél (sok volt); abból az időből származik, amikor az "örök" törvényeket örök életre szánták, kőre vésték, s a kőnek is jelképes értelme volt: a smaragd a látás, a jövendőmondás, a reménység köve. A Smaragd Tábla Thot tanításait tartalmazza, vagyis a tízezer éves egyiptomi tudomány eszenciáját. Ezt mondja a fényről: "Ő a világ első anyagának nemzője. Ereje sértetlen [marad], ha beleoltatik a földbe. Válaszd el a földet a tűztől, a tömöret a finomtól, gyengéden, nagy értelemmel. A Földről az Égbe száll, és ismét leszáll a Földre, és befogadja a felsőbb és az alsóbb erőket, így lesz a tiéd az egész világ dicsősége. És ennek okából fut előled minden sötétség. Ö a teljes erő erejének ereje, mert legyőz minden finom dolgot és minden szilárdat áthat, így teremtetett a világ." – E hatóerő neve a keleti ezotériában ód; Eliphas Levy (Alphonse Louis Constant, francia adeptus) írja: "Van egy közös, egyetlen ágense minden alakzatnak és életnek, neve ód, ob, aura; tevékeny és tétlen, pozitív és negatív, mint a nappal és az éjjel: ez az első fény a Teremtésben." – A Védák: "Két Brahmá van, az alakot öltött és az alaktalan, a halandó és a halhatatlan, az egyhelyben álló és a járó, az ittlevő és a túlnan levő. (...) Az alaktalan Brahmá a szél, a világűr. Ez a halhatatlan, ez a járó, ez, aki túl van az életen. Ennek az alaktalannak, ennek a halhatatlannak, ennek a járónak, ennek, ki odaát van, lényege a tűzlélek, mely ott ég a Napban, mert a túlnan lévők magja a tűzlélek." – Manu szabályaiban olvassuk: "Elmozdítván a sötétséget, a Magasan-levő Úr [Visnu] megnyilvánult; és teremteni akarván lényeket az ő lényegéről, kezdetben csupán a vizet teremtette. Belevetette a magot. Ez lett az Arany Tojás", – a ragyogó, tűzben égő Világtojás, a Hiranja Gharba."


bocsiszilvi.mindenkilapja.hu/html/22506772/render/lilith-mitosz-fekete-hold

,,Lilith azonban valójában arra tanít, hogy bízzunk az élet folyamatában, és intuícióval ajándékoz meg, amely a konkrét „itt és most" -ra vonatkozik. Így érvényesítve „a bensőségesség értékét és annak az elfogadását /tudatos tisztázását, vm. differenciálását/ami van."
Energetikai szinten minden emberben jelen van mindkét minőségű energia: férfi-női, jin-jang. Az egyensúly felborult. A nőkben túlteng a férfias energia, mert csak így tudnak egy patriarkális társadalomban érvényesülni. Az érzelmek megélése mindkét nemnek nagyon problémás. De jön a Vízöntőkor, és Lilith újra feladatot kapott. A tudatalattiból folyton impulzusokat küld, mert az árnyékot, a démont nem lehet tovább elfojtani. Integrálni kell, hogy újra teljesek legyünk. Amit ismerünk, azt uralni tudjuk és saját szolgálatunkba állíthatjuk. Nem kell félni többet tőle, hiszen egy új ember van megszületőben. Az androgün isten és emberkép támogatja és erősíti a nemek egyenértékűségét"

Egyszer már írtam régebben,hogy ez az egész kissé Gordiuszi csomó-most ismét ezt kell mondanom :)
#7863
2013. dec. 4. 6:47
A Káinosnak mg utánanézek amint időm engedi.Úgy szóbeszéd szerint én is hallottam róla,de passz..Ha valahogyan Káin is kapcsolódik régi jó "barátunkhoz",akkor oké.
De mondjuk anno Drakula mögött is állt egy vámpír,szóval...bár kibogozni ezt az egészet elég meddő dolog,ám egy próbát biztosan megér :)

Elévileg-visszatérve Samael-re,az ő szeretője volt Lilith-aki köthető a Holdhoz,és a kígyókhoz is.Na de ki tudja mennyi az igazság-általában csak igen makula,és több a köré szőtt mese.

Ma viszont szinte semmi időm nincsen...rátok marad a kutatgatás.

05.Ezentúl Denci lesz a neved :D
#7862
2013. dec. 4. 1:08
NA ÉN EL PÁROLGOK MERT KÉSZ VAGYOK MÁRA ..
NAGYON OKFEJTŐS NAPOM VOLT A MAI. CSAK ZÚDULTAK AZ ÖTLETEK ÉS A MEGOLDÁSOK A FEJEMBE.
HOLNAP RE SKACOK.. SHERLOCK KI PURCANT MEGINT HAJNAL TEGNAP IS HAJNAL MINDEN NAP HAJNAL .TÉLLEG DENEVÉR VAGYOK IGAZA VAN ÁM PENELOPENAK . ::):)
#7861
2013. dec. 4. 0:50
Ez itt a kìgyó vérvonal . Ami Ádámtól ered , mivel , hogy a kígyó meg kisértette őt és Évát, bár sokan úgy tartják , hogy a kígyó vérvonal Kaintól ered .


ÁDÁM
Fiai:Káin ,Ábel , Azura- |--Sét
|--Énos
|--Kénánt
|--Mahalaléd
|--Jered
|--Énok
|-- Metúselahok
|--Lámek
|--Noé
|-- Jafed-Sém-Ham
Magók--| |--Kus
Attila --| | --Nimród
Csaba -- | Magor|Hun
Ed --|
Ügyek -- |
|------------------------Előd
|-- Álmos
|---ÁRPÁD

Fhuuuuuuuu gyerekek ! Mire ezt telefonon meg csináltam . És még nem végeztem mivel .....
Ha tovább folytatnák akkor VI Bélàn àt eljutnánk Luxemburgi Zsigmondhoz . Aki az Árpádvér leszármazotságanak köszönhetően lett király , mivel ugye Magyarországra akarrta Nagy Lajos visszavhelyezni az Árpád vért .Na ugye Zsigmond miatt lett a Hunyadi címer hollós . Szint úgy a Pálosoknak is ez a holó szerepel mint jelkép. Mátyàs és a pálosokat össze kötötte valami . Az ezelőtti h.sz emben írtam , hogy az Árpád vérvonal megörzése és örökítése volt cèl .Az Àrpàd vér melyet a Mátyàs - Pálos holló a csőrében visz és menekít . Hogy pontosítsam okfejtésem , Nem csupán az Àrpàd vért viszi a holló a csőrében , hanem magát a kígyó vérvonalat. Ebből következik az , hogy a pálosokat és Mátyàst nem csupàn az Àrpàd vér fűzte össze mint jelképben mint kapcsolatban , hanem maga a kígyó vérvonal .Hogy hogy jönnek ide a vámpìrok . Még most sem tudjuk de itt már találgathatunk . Tegyük fel mondjuk , hogy Káin valóban vámpír volt . Akkor meg van a kapocs . Mert , hogy Káin is részese ennek a vérágazatnak ....
Véleményeket kérek mindenkitől..
#7860
2013. dec. 3. 23:13
Várom :)
#7859
2013. dec. 3. 23:11
Azt hiszem rá jöttem valamire . Csak kell egy családfát csináljak hogy tiszta legyen a kép. Telefonról szűkös lesz.
#7858
2013. dec. 3. 23:01
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36617#msg36617 date=1386105353]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36616#msg36616 date=1386104822]
Ha sét volta Ádám 3. fia...Akkor Hórusz ki volt? Hm??
De ezek annyira kesze kuszák,hogy soha nem lehet tudni ki-kicsoda volt." – szilgyi


Komolyan mondom ő az . Ádám 130 Évesen nemzette. Álitólag Ádám 900 valahány èvet élt . Sét pedig 105 évesen nemzette Enóst.És ezután még élt Sét 830 évet . Én egy ilyet is tudok ..." – szilgyi
Hiihiiii passz
De akkor Hórusz ki??" – szilgyi
#7857
2013. dec. 3. 22:56
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36616#msg36616 date=1386104822]
Ha sét volta Ádám 3. fia...Akkor Hórusz ki volt? Hm??
De ezek annyira kesze kuszák,hogy soha nem lehet tudni ki-kicsoda volt." – nevem05


Komolyan mondom ő az . Ádám 130 Évesen nemzette. Álitólag Ádám 900 valahány èvet élt . Sét pedig 105 évesen nemzette Enóst.És ezután még élt Sét 830 évet . Én egy ilyet is tudok ..." – nevem05

De akkor Hórusz ki??
#7856
2013. dec. 3. 22:15
"Ha sét volta Ádám 3. fia...Akkor Hórusz ki volt? Hm??
De ezek annyira kesze kuszák,hogy soha nem lehet tudni ki-kicsoda volt." – szilgyi


Komolyan mondom ő az . Ádám 130 Évesen nemzette. Álitólag Ádám 900 valahány èvet élt . Sét pedig 105 évesen nemzette Enóst.És ezután még élt Sét 830 évet . Én egy ilyet is tudok ...
#7855
2013. dec. 3. 22:07
Ha sét volta Ádám 3. fia...Akkor Hórusz ki volt? Hm??
De ezek annyira kesze kuszák,hogy soha nem lehet tudni ki-kicsoda volt.
#7854
2013. dec. 3. 22:02
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg36597#msg36597 date=1386093390]
Máris,csak megtaláltam normálisan-az Egyiptom-i részben van:
azurelefant.blogspot.hu/2011/12/mitikus-kigyok.html?search=titkos+tan%C3%ADt%C3%A1sok

,,A fáraó koronáján a kobra a tudatalatti vagy tudattalan elme, a mély vagy rejtett én képviselője. Ezt a szimbólumot a beavatottak hordták, amely azt jelezte, hogy viselője átesett a kígyó-beavatáson és felébredt lény. Kobra alakú Udzset is, Alsó-Egyiptom védőistennője, a „felébredő”, és ez az istennő hieroglifája is. Az Ureusz később az egyik legnépszerűbb név lett az Isten titkos nevei között."

,,A Sárkányra és a Napra vonatkozó hagyomány a világ minden részében megtalálható, a civilizált és a félvad környezetben egyaránt. Volt idõ, amikor a világ négy táján ezrével voltak a Napnak és a Sárkánynak szentelt templomok, de ezt a kultuszt ma már jóformán csak Kínában és a buddhista országokban õrizték meg. A régi vallások közül Egyiptom közvetítette ezt a kultuszt nyugatra. Az ofiták rítusaikat Hermész Triszmegisztosztól vették át, míg a napimádás vallása a napistenekkel együtt Indiából érkezett a fáraók országába. A bizonyság pedig az, hogy
(A) a papok felvették azon isten nevét, akit szolgáltak, (B) a "sárkányok" az egész ókoron át mint a hallhatatlanság és a bölcsesség, a titkos tudás és az örökkévalóság szimbólumaként szerepeltek, és (C) Egyiptom, Babilon és India fõpapjai magukat általában a "Sárkány fiainak" nevezték. A Titkos Tanítás tételeit tehát a fentiek mind megerõsítik."

,,Az "Égi Háború" egyik jelentése az adeptusságra törõ jelölt nehéz harcaira vonatkozik. A harc önmaga és (mágikus módon) saját megszemélyesített szenvedélyei között zajlik le, s a belsõ ember vagy legyõzi õket, vagy elbukik. Elõzõ esetben "Sárkányölõ" lesz belõle, mivel szerencsésen legyõzött minden kísértést. De "Kígyófi" is, õ maga is Kígyó, mivel ledobta régi bõrét és új testben született meg, s ezzel a Bölcsesség és Halhatatlanság Fiává lesz egy örökkévalóságra.
Seth, Izrael állítólagos õse, tulajdonképpen csak zsidó paródiája a Bölcsesség istenének, Hermésznek, akit másutt Thoth, Tat, Seth, Set és Sátán néven neveztek. Egy másik elnevezése Typhon, ami ugyanaz, mint Apophis, a Hórusz által legyõzött Sárkány; Typhon másik neve Set. Set pedig egyszerûen csak testvérének, Osirisnek a sötét oldala , mint ahogy Angra Mainyu is Ahura Mazda fekete árnyéka. Földi értelmükben mindezek az allegóriák az adeptusság és a beavatás próbatételeihez kapcsolódtak. Asztronómiailag a nap- és holdfogyatkozásokra vonatkoztak, amelyeknek mitikus magyarázatait ma is megtaláljuk Indiában és Ceylonban, ahol mindenkinek módjában áll a több ezer év óta változatlanul fennmaradt allegorikus elbeszéléseket és hagyományokat tanulmányozni.
Rahu például mitológiailag egy Daitya , vagyis egy óriás, Félisten, kinek alsóteste sárkány, vagy kígyófarokban végzõdött. Amikor az istenek felkavarták a tengert és kiköpölyözték belõle az amritát , a halhatatlanság vizét, Rahu ebbõl lopott magának, s miután megitta azt, halhatatlanná vált. A Nap és a Hold, akik a lopáson rajta kapták, beárulták õt Vishnunak, ez pedig a csillagszférákba helyezte õt úgy, hogy testének felsõ része a Sárkány fejét, az alsó része pedig (Ketu) a Sárkány farkát ábrázolta, e két rész ugyanis a felmenõ és a lemenõ pontokat jelentették. Azóta Rahu úgy bosszulja meg magát a Napon és a Holdon, hogy idõnként elnyeli õket. De ennek a mesének van még egy misztikus értelme is, mert Rahu , a Sárkány feje, jelentõs szerepet játszott a Nap ( Vikârttana ) beavatási misztériumaiban, amikor a jelölt és a Sárkány a végsõ küzdelmet vívták egymással."

" – szilgyi


Ezt,ha jól rémlik már anno olvastam...Egy sátánista oldalon is jelen volt Sét mind fél elem..az az a sátánként feltüntetve...A háttérhatalomhoz is besorolták ha jól rémlik...De mint rossz ,úgy jött le,hogy a jó érdekében rossz..De ez bonyolult.. :D" – szilgyi

Sét volt Ádám 3 fia . Mikor a
Ábel testvére keze által meghalt uttána született. Jól mondom?
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0