Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7808
2013. dec. 3. 2:14
aranylaci.freeweb.hu/osiris/osiris.htm

A gizai piramisok építőjeként az - egyébként magyarul író-olvasó és beszélő - „egyiptomi” népet jelöli meg a tudomány, az épületek korára pedig 4500 évet ad meg. Az élet úgy hozta, hogy Boszniában is felfedeztek egy legalább 17.000 éves piramis-együttest, az egyikükön talált – hasonló korú – felirat pedig szkíta-székely-magyar rovásbetűket tartalmaz. Elismert és hiteles szakértők a Szfinx (arabul: Abu Hun = Hun Apu) korát legalább 10-13.000 évben, míg a Nagy Piramis, az eredeti alapkőzeten álló magjának korát, 70-100.000(!) évben határozzák meg. Ezek után mit gondoljunk az 1914-ben felfedezett, majd 1995-ig elhallgatott függőleges aknajárat koráról, melynek mélyén Osir (Osir = ŐS ÚR) Sírja található. Manapság már vízzel elárasztva. A lefelé hatoló aknából számos oldalfolyosó indul, keresztül-kasul beszőve a Gízai Platót. Akár egy teljes panteont is rejthet a felfoghatatlanul régi barlang- és járatrendszer.
#7807
2013. dec. 3. 2:13
Észrevételek a Szent Korona felső Pantokrator-lemezének átfúrásához
szentterszentido.blogspot.hu/2013/11/eszrevetelek-szent-korona-felso.html
#7806
2013. dec. 3. 2:04
Rajtam kivűl még van benn valaki. Ilyen későn??, hahho ki vagy ?:)
#7805
2013. dec. 3. 1:41
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36550#msg36550 date=1386007973]
Ma benzin kúton TTT be bele lestem . Az eggyik haverom elkérte a telefont . Mondom most nem tudom odadni . Tudni kell ő abba a tudatban van , hogy ezen az oldalon varázslók meg boszorkányok vannak . Tehát semmit nem tud róla még a web címet sem . Onnan tudja hogy ttt hogy néha meg halotta hogy szilgyivel erről beszélünk .

Na a lényeg figyeljetek , azt mondja : " Azért nem adod oda a telefont , mert biztos megint csillagközi boszorkányokkal beszélsz."

Az egész benzin kút engem nézett annyira röhögtem de fogtam a hasam és begörnyedtem és úgy röhögtem és nem tudtam le állni . Az egyik manus úgy hátra nézett a kasszától , hogy az ott lévő papír karácsonyfát felborította amint kismackók voltak. Utána még ez rá tett egy lapáttal a röhögésemre áááá ...." – Penelope


;D ;D :D :D ;D :D
Üdvözli egy csillagközi boszi :D" – Penelope

Hehhe még most is nevetek ha ki mondom , hogy csillag közi boszorkányok ááá..

Át adom .. a galaktikus üzit... :)
#7804
2013. dec. 2. 20:57
#7803
2013. dec. 2. 20:06
"Ma benzin kúton TTT be bele lestem . Az eggyik haverom elkérte a telefont . Mondom most nem tudom odadni . Tudni kell ő abba a tudatban van , hogy ezen az oldalon varázslók meg boszorkányok vannak . Tehát semmit nem tud róla még a web címet sem . Onnan tudja hogy ttt hogy néha meg halotta hogy szilgyivel erről beszélünk .

Na a lényeg figyeljetek , azt mondja : " Azért nem adod oda a telefont , mert biztos megint csillagközi boszorkányokkal beszélsz."

Az egész benzin kút engem nézett annyira röhögtem de fogtam a hasam és begörnyedtem és úgy röhögtem és nem tudtam le állni . Az egyik manus úgy hátra nézett a kasszától , hogy az ott lévő papír karácsonyfát felborította amint kismackók voltak. Utána még ez rá tett egy lapáttal a röhögésemre áááá ...." – nevem05


;D ;D :D :D ;D :D
Üdvözli egy csillagközi boszi :D
#7802
2013. dec. 2. 19:12
Ma benzin kúton TTT be bele lestem . Az eggyik haverom elkérte a telefont . Mondom most nem tudom odadni . Tudni kell ő abba a tudatban van , hogy ezen az oldalon varázslók meg boszorkányok vannak . Tehát semmit nem tud róla még a web címet sem . Onnan tudja hogy ttt hogy néha meg halotta hogy szilgyivel erről beszélünk .

Na a lényeg figyeljetek , azt mondja : " Azért nem adod oda a telefont , mert biztos megint csillagközi boszorkányokkal beszélsz."

Az egész benzin kút engem nézett annyira röhögtem de fogtam a hasam és begörnyedtem és úgy röhögtem és nem tudtam le állni . Az egyik manus úgy hátra nézett a kasszától , hogy az ott lévő papír karácsonyfát felborította amint kismackók voltak. Utána még ez rá tett egy lapáttal a röhögésemre áááá ....
#7801
2013. dec. 2. 18:55
"Nevem 05....Elég butus vagy ha nem tudod miért álmodtad ezt....Egy szót írok és rá jöcc... :LEVELEZÉS." – szilgyi

Nem álmodtam . Csak jött ... Majd ki derül.
#7800
2013. dec. 2. 12:51
" >:(
Tesznek róla amúgy is,hogy terjedjen:
www.origo.hu/egeszseg/20131127-atterjedhet-e-europara-a-sziriai-gyermekbenulas-jarvany.html" – Penelope

Hát igen..Sajnos mi nem túl sokat tehetünk ellenük..
#7799
2013. dec. 2. 12:31
#7798
2013. dec. 2. 12:15
Nevem 05....Elég butus vagy ha nem tudod miért álmodtad ezt....Egy szót írok és rá jöcc... :LEVELEZÉS.
#7797
2013. dec. 2. 11:25
#7796
2013. dec. 2. 11:20
Az ígéretekkel tele a padlás-azért kíváncsi lennék,hányan hisznek még az ígérgetéseknek:
www.origo.hu/itthon/20131201-gyurcsany-felmondana-a-vatikani-szerzodest.html
#7795
2013. dec. 2. 10:46
Ki lapul ?? :)
#7794
2013. dec. 2. 10:44
Tegnap képzeljétek hajnalban meditáltam .

Ki ürítettem az agyam teljesen ellazultam . Addig amíg magamat nem láttam magam egy nagy sötét semmibe . Aztán meg megjelent két férfi vámpír de el is tüntek . Átlagosak voltak . Valszeg az életben az egyiketet tanárnak a másikat egyetemistának tippelném . Végülis lényege nem volt mert elsėtáltak ės el tűntek .Utána meg jelent előttem egy kék gömb . Egyre nagyobb lett és ki rajzolódott a föld gömb . Nem volt olyan hatalmas tőlem kicsivel volt nagyobb . Utána eltűnt és fehér robbanás szerűs3get láttam . Utána mwgint a föld maj a robbanás .
Aztán kinyitottam a szemem és ki mentem cigizni ;D

Elég fura volt .

Biztos valamit jelent .

Emlékeztek egyszer ìrtam , hogy álmomban menekültem Szilgyivel narancs színű volt az ég káosz volt és , hogy a Petőfi szobrott le döntötték .Rá pár hétre Pesten ki döntötték Orbán szobrát ės feldarabolták . Úgy , hogy vannak ilyen dolgaim :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0