Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7673
2013. nov. 22. 13:09
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36331#msg36331 date=1385107616]
Tegnap beszélgettem egy újságíróval...Tudtaátok,hogy a szeptemberi támadáskor a zsidók nem mentek be dolgozni..??" – Penelope


Igen,tudtam :)
De persze,csak összeesküvés gyártás ez is- a cikk szerint :D

,,A szociálpszichológus szempontjából szinte mindegy, hogy igaz-e egy összeesküvés-elmélet. A fontos az, hogy sokan hisznek-e benne, mert ha igen, akkor társadalomszervező erővé válik, és formálja a valóságot. "
Egyáltalán nem mindegy.Formálja a valóságot?Hm...formálja a gondolkodást,és odafigelést-igen.

,,Akadnak olyan, realisztikusabb teóriák, amelyeknek egy része igaz is lehet. "
Tyűha-és mik lennének azok?Ha már itt tartunk,akkor a földönkívüliek megléte bizonyára számukra nem realisztikus :)

Áh-ilyen cikkeket írni...no mindegy...

" – Penelope

Pedig rengeteg benne az igazság. Szerintem nem így értette, hogy formálja. Az emberek nagy tömegben bármit előidézhetnek. Akár egy háborút is vagy népirtást.
#7672
2013. nov. 22. 10:56
"Tegnap beszélgettem egy újságíróval...Tudtaátok,hogy a szeptemberi támadáskor a zsidók nem mentek be dolgozni..??" – szilgyi

Igen,tudtam :)
De persze,csak összeesküvés gyártás ez is- a cikk szerint :D

,,A szociálpszichológus szempontjából szinte mindegy, hogy igaz-e egy összeesküvés-elmélet. A fontos az, hogy sokan hisznek-e benne, mert ha igen, akkor társadalomszervező erővé válik, és formálja a valóságot. "
Egyáltalán nem mindegy.Formálja a valóságot?Hm...formálja a gondolkodást,és odafigelést-igen.

,,Akadnak olyan, realisztikusabb teóriák, amelyeknek egy része igaz is lehet. "
Tyűha-és mik lennének azok?Ha már itt tartunk,akkor a földönkívüliek megléte bizonyára számukra nem realisztikus :)

Áh-ilyen cikkeket írni...no mindegy...
#7671
2013. nov. 22. 9:16
#7670
2013. nov. 22. 9:11
11 fele lépek a könyvtárba...Valami jó tipp??
#7669
2013. nov. 22. 9:06
Tegnap beszélgettem egy újságíróval...Tudtaátok,hogy a szeptemberi támadáskor a zsidók nem mentek be dolgozni..??
#7668
2013. nov. 22. 9:03
"Ez érdekes: index.hu/tudomany/2013/11/21/ezert_van_szuksegunk_zsido_gyikemberekre/" – Falcon

Ezt már láttam,csak nem olvastam el,de ha már feltetted,akkor lássuk :)
Bár így cím alapján...hm.
#7667
2013. nov. 22. 8:56
#7666
2013. nov. 21. 19:58
Szia :) Most mennem kell később re ..
#7665
2013. nov. 21. 19:45
Sziasztok !!
#7664
2013. nov. 21. 19:00
Jó olvasást annak a 6 vendégnek aki eme topik sorait páztázza :) ;D
#7663
2013. nov. 21. 18:56
"www.mcdonalds.hu/csaladoknak/happy-meal

Egy ismerősöm elképedve nézeggete,ezt,és a gyereke nem is volt hajlandó inni belőle:
Kísérteties pohár

Kínáld meg barátodat kedvenc italával ebből a pohárból! Ha mindent megivott, biztos meglepődik majd, hogy egy szem néz vissza rá a pohár aljáról.

Megnéztem magam is,és meglehetősen rémesnek tartom,hogy ilyeneket adnak ott.Persze hozzá tartozik,hogy a mekis kaját alapból kerülni kellene szerintem..." – Penelope


Lehet Április 1. Re bekéne szerezzek eggyet :):) Kedvenc napom egyikke :) Na de vajon miéért ??? - Kérdezte 05 fejét csóválva s szemét groteszk módon az égnek szegezve :):) :D
#7662
2013. nov. 21. 18:53
"05:Szia!
Szerintem ebbe ne menjünk bele,mert sose lesz vége...

Inkább itt egy kis érdekesség:

ujvilagtudat.blogspot.hu/2013/11/az-influenza-oltastol-betegszunk-meg.html" – Penelope


Igazad van :) Apropó .. Miért kétszinű kendő a kétszinű kendő? :);) Naaah!! Inkább ebbe se bocsátkozunk bele :)

A linkről ... Nem újdonság ... A tv- ben hirdetik , hogy szüljön mindenki blabla. Na de minek? Hogy utána meg negyedeljenek minket?
#7661
2013. nov. 21. 18:13
#7660
2013. nov. 21. 17:48
www.mcdonalds.hu/csaladoknak/happy-meal

Egy ismerősöm elképedve nézeggete,ezt,és a gyereke nem is volt hajlandó inni belőle:
Kísérteties pohár

Kínáld meg barátodat kedvenc italával ebből a pohárból! Ha mindent megivott, biztos meglepődik majd, hogy egy szem néz vissza rá a pohár aljáról.

Megnéztem magam is,és meglehetősen rémesnek tartom,hogy ilyeneket adnak ott.Persze hozzá tartozik,hogy a mekis kaját alapból kerülni kellene szerintem...
#7659
2013. nov. 21. 17:34
Azt mondod, látod és azt mondod, érted.
De azt, hogy miért van, mégis újra kérded.
Kerestél, kutattál, s feltártál sok csodát,
De nem találtál többet, mint lábnyomaid porát.
Mert szemeddel mindig a távolt kutattad,
És a célokat mindig másoknak mutattad.
Nem vetted észre, hogy a véletlen csodája
Benned van elrejtve, s nem a nagyvilágban.
Nem. Nincs az útnak vége, csak a tükrön át kell lépni,
Meg kell tanulnod most önmagadra nézni.
Te magad változz, hogy a Titok Örök Fénye
Felragyogjon Benned és felébredjél végre.
Légy a csend mestere, bírd Tudatod szóra,
És a legmerészebb álmaid válnak valóra.

(Müller Péter)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0