Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7658
2013. nov. 21. 17:27
#7657
2013. nov. 21. 17:25
#7656
2013. nov. 21. 17:22
#7655
2013. nov. 21. 15:36
05:Szia!
Szerintem ebbe ne menjünk bele,mert sose lesz vége...

Inkább itt egy kis érdekesség:

ujvilagtudat.blogspot.hu/2013/11/az-influenza-oltastol-betegszunk-meg.html
#7654
2013. nov. 21. 14:40
Na ugye , hogy ki bújt a szög a zsákból.. Ahogy le írtam a topikban is már jóval ezelőtt és Neked is Penelope. Nem véletlen mentem a játékba is . Nekem végig át látszó volt a dolog , már az első nevén . Mindenki azt hisz amit akar , ebbe nem lehet bele szólni és nem is aar senki bele szólni.Bár ez nagyon nagy hülyeség , hogy valaki azt mondja " nem hiszem mert nem látom" hol ott az idegenekben váltig hisz. Könyörgöm !! Idegem civilizációt látott már valaki??!!! Hát erősen kétlem. Mivel hihetőbb egy idegen mint egy vÁmpír. Na mind egy nem ragozom. A másik meg az , hogy én meg mondtam , hogy kajak le járatás az egész dolog. Hát ha úgy mond barátnő.. Akkor ezt nem ide kellett volna írni . Egy barát nem ítéli el a másik dolgát .Pláne úgy nem , hogy lejáratási igét fúj a publikum előtt . Én tuti nem tenném itt senkivel ezt . Na mindegy a levegő meg tisztult . A végin úgy is vissza tántorog úgy mint szokott ...

Később re
#7653
2013. nov. 20. 21:08
",,Mesélj nekem anya, mi az, hogy becsület? Hogyha az van nekem, jár érte tisztelet? Milyen lesz anya az igaz szerelem? És ha majd elmúlik, akkor az fáj nekem? Vannak-e anya ma is Istenek? Hisznek-e még bennük most is az emberek? Van-e ténylegélet a halál után? És ha ezt kérdezem, miért nézel bután? És ha majd felnövök, nekem is lesz sorsom? Mert most a tanulás, az a legfőbb gondom. Miért lesznek rosszak anya az emberek?
Hogy lehet, hogy vannak éhező gyerekek? Ha a munkádért mindig megkapod a béred a hónap végén, akkor miért nincsen pénzed? Ha rám nézel néha , látom fátyolos a szemed. Hogyha én nem lennék, könnyebb volna neked? Sok mindent nem tudok, de egyet, elhiheted, megmutattad nekem, milyen a szeretet. Ne búsulj, anya , nem számít a pénzed,
mert jó, hogy velem vagy, ÉN ÍGY SZERETLEK TÉGED!"" – Penelope


Ez nagyon szép volt...Igen a szeretet a legtisztább energia :) Ezért is hirdetik a szeretet igéjét és példázzák Istennel.
#7652
2013. nov. 20. 20:58
Na meglesem a linkeket,....A topikról meg annyi,hogy megszeretgette velem a történelmet..Pl az árpád házat és a kárpátok egykori királyait szinte kívülről fújom..Mindegy mi célból ,de elkezdtem olvasni és magával húzott..:)Az meg,hogy miért is kezdtem el már rég nem fontos :)
#7651
2013. nov. 20. 20:51
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg36256#msg36256 date=1384964199]
Nina:Ebbe nem fogok belemenni,ennyire már ismerhetnél-és nem a konfliktuskerülésem miatt.
Neked-bármit is írnék,bármivel érvelnék-mindig lenne egy ellenérved,csak azért,mert...erre pedig nem fecsérlem az időmet,sem az energiát,mert minek.
Neked is van egy véleményed,és nekem is,ahogyan itt mindenkinek.
Sose fog egyezni a véleményünk Nina,ami persze nem baj :)

Szilgyi:Nagyon jól leírtad Isten-Energiát :) Tetszett,és igazat is adok neked." – szilgyi


Köszönöm,örülök,hogy tetszett :) Ezek szerint egy a nézőpontunk elég sok mindenben :) De hiába ecseteltem,hogy Isten egy energia Nina soha nem változik,de sebaj, így jó a csaj ahogy van. :)" – szilgyi

:) ;)
#7650
2013. nov. 20. 20:51
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg36255#msg36255 date=1384961277]
[quote author=Falcon link=topic=434.msg36254#msg36254 date=1384960892]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36253#msg36253 date=1384959648]
Egyébként meg.....ha Penelopet megkérdezem miért biztos benne hogy vámpírok léteznek, akkor nem mondja el, mert én nem hiszek bennük.....ez detto ugyanaz hogy odamegyek egy paphoz és megkérdezem tőle: "én nem hiszek istenbe, de mondja már el miért olyan biztos benne hogy isten létezik?", ő meg erre azt mondaná: "húzz a faszba köcsög, ha nem hiszel benne nem mondom el!"..... WTF?? Jah, és hogy miért érdekel, Penelope: csak az érdekelne hogy miért áltatják magukat egyesek ilyen badarságokkal! Mi az az ok, hogy biztosak benne hogy léteznek holott nem találkoztak egy kibaszott vámpírral sem! Egyébként meg ha lenne rá bizonyítékotok, attól még ugyanúgy leszarnám az egészet, de most perpill az emberek agymunkája érdekel hogy hogyan jutottak bizonyos következtetésekhez! De ugyebár ez kurva nagy baj lehet. :D" – szilgyi


Szerintem a kulcs az, hogy szeretnék, hogy létezzenek. :P

Istenben is azért hisznek, mert úgy kényelmes nekik. Azzal a tudattal nem mindenki képes élni, hogy pl. egy gyilkos soha nem nyeri el méltó büntetését vagy pl. a halál után a hideg föld és a kukacok várják. ;D" – szilgyi

Jaja. :D

Igen...bár mondjuk...ha egy gyilkos kinyírna valakit akit szeretek, na az tuti elnyerné méltó büntetését! Mert megkeresem, és kivágom a szívét, beledugom a szájába, aztán a beleivel akasztom fel a fára.... ;D A többi meg nem érdekel.... :D" – szilgyi

Falkon látom te sem érted a fogalmat..De ez van,az Isteni fogalom nem spontán arról szól amit a BIBLIA tanít.. :) Isteni energia benned és bennem is megtalálható egyaránt...Na de ez tényleg hosszú....." – szilgyi

Ez így van :)
#7649
2013. nov. 20. 20:48
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg36254#msg36254 date=1384960892]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36253#msg36253 date=1384959648]
Egyébként meg.....ha Penelopet megkérdezem miért biztos benne hogy vámpírok léteznek, akkor nem mondja el, mert én nem hiszek bennük.....ez detto ugyanaz hogy odamegyek egy paphoz és megkérdezem tőle: "én nem hiszek istenbe, de mondja már el miért olyan biztos benne hogy isten létezik?", ő meg erre azt mondaná: "húzz a faszba köcsög, ha nem hiszel benne nem mondom el!"..... WTF?? Jah, és hogy miért érdekel, Penelope: csak az érdekelne hogy miért áltatják magukat egyesek ilyen badarságokkal! Mi az az ok, hogy biztosak benne hogy léteznek holott nem találkoztak egy kibaszott vámpírral sem! Egyébként meg ha lenne rá bizonyítékotok, attól még ugyanúgy leszarnám az egészet, de most perpill az emberek agymunkája érdekel hogy hogyan jutottak bizonyos következtetésekhez! De ugyebár ez kurva nagy baj lehet. :D" – Sheila


Szerintem a kulcs az, hogy szeretnék, hogy létezzenek. :P

Istenben is azért hisznek, mert úgy kényelmes nekik. Azzal a tudattal nem mindenki képes élni, hogy pl. egy gyilkos soha nem nyeri el méltó büntetését vagy pl. a halál után a hideg föld és a kukacok várják. ;D" – Sheila

Jaja. :D

Igen...bár mondjuk...ha egy gyilkos kinyírna valakit akit szeretek, na az tuti elnyerné méltó büntetését! Mert megkeresem, és kivágom a szívét, beledugom a szájába, aztán a beleivel akasztom fel a fára.... ;D A többi meg nem érdekel.... :D" – Sheila

Falkon látom te sem érted a fogalmat..De ez van,az Isteni fogalom nem spontán arról szól amit a BIBLIA tanít.. :) Isteni energia benned és bennem is megtalálható egyaránt...Na de ez tényleg hosszú.....
#7648
2013. nov. 20. 20:41
"Nina:Ebbe nem fogok belemenni,ennyire már ismerhetnél-és nem a konfliktuskerülésem miatt.
Neked-bármit is írnék,bármivel érvelnék-mindig lenne egy ellenérved,csak azért,mert...erre pedig nem fecsérlem az időmet,sem az energiát,mert minek.
Neked is van egy véleményed,és nekem is,ahogyan itt mindenkinek.
Sose fog egyezni a véleményünk Nina,ami persze nem baj :)

Szilgyi:Nagyon jól leírtad Isten-Energiát :) Tetszett,és igazat is adok neked." – Penelope


Köszönöm,örülök,hogy tetszett :) Ezek szerint egy a nézőpontunk elég sok mindenben :) De hiába ecseteltem,hogy Isten egy energia Nina soha nem változik,de sebaj, így jó a csaj ahogy van. :)
#7647
2013. nov. 20. 20:38
,,Mesélj nekem anya, mi az, hogy becsület? Hogyha az van nekem, jár érte tisztelet? Milyen lesz anya az igaz szerelem? És ha majd elmúlik, akkor az fáj nekem? Vannak-e anya ma is Istenek? Hisznek-e még bennük most is az emberek? Van-e ténylegélet a halál után? És ha ezt kérdezem, miért nézel bután? És ha majd felnövök, nekem is lesz sorsom? Mert most a tanulás, az a legfőbb gondom. Miért lesznek rosszak anya az emberek?
Hogy lehet, hogy vannak éhező gyerekek? Ha a munkádért mindig megkapod a béred a hónap végén, akkor miért nincsen pénzed? Ha rám nézel néha , látom fátyolos a szemed. Hogyha én nem lennék, könnyebb volna neked? Sok mindent nem tudok, de egyet, elhiheted, megmutattad nekem, milyen a szeretet. Ne búsulj, anya , nem számít a pénzed,
mert jó, hogy velem vagy, ÉN ÍGY SZERETLEK TÉGED!"
#7646
2013. nov. 20. 20:11
#7645
2013. nov. 20. 20:01
#7644
2013. nov. 20. 19:46
Nem fogom törölni a hozzászólásodat.

Az ide írkálok-ahogy te nevezed őket,képzeld,előbb-utóbb elképzelhető,hogy eljutnak oda is,és dönthetnek,elhiszik-e vagy sem.Mint ahogyan volt is rá példa.
Már bocs,de nem az én vámpírjaim :)
Nekik meg aztán teljesen mindegy,ki tartja őket hitelesnek,és ki nem :)
Amúgy meg,nem feltétlenül a vámpírok a lényeg-de ezt már sokszor leírtam...többször nem fogom.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0