Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7643
2013. nov. 20. 19:25
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg36260#msg36260 date=1384966025]
Közérdekű közlemény.... :D

Mivel bele lett piszkálva (a beleegyezésem nélkül) a hozzászólásomba (törölve lett belőle bizonyos rész...), így nem látom értelmét hogy egy betűt is leírjak továbbra is.....szóval a fórumon nem beszélgetek többet! Nem látom értelmét! " – Penelope


Igen,én töröltem egy kis részt a hozzászólásodból,amiért bocsánatot is kértem,de így láttam helyesnek.Aztán meg is magyaráztam priviben ,miért.Az meg hogy a beleegyezésed nélkül-nos,nem egyeztél volna bele ,mint a privát írásodból számomra ki is derült." – Penelope

Utolsó hozzászólásom....
Igen, és előtte kellett volna közölni!!! Nem utána!!! És nem volt helyes döntés!!!
A másik meg hogy egy embertől indult ez az egész, és erről jó lenne ha tudnának az ide irkálók! Főleg hogy az illető behúz mindenkit a csőbe! De no problem, végülis ezzel csak a vámpírjaid hitelességét rontom.. ;D ;D
#7642
2013. nov. 20. 19:22
törölt tag
Jah még egy utolsó előttit írok, a másik úgyis törölve lesz....

forum.tttweb.hu/index.php?topic=2935.0
Én indítottam, itt lehet dühöngeni, ocsmányul beszélni, vagy hülyülni, bármit....
#7641
2013. nov. 20. 19:13
#7640
2013. nov. 20. 18:47
www.sokszinuvidek.hu/mozaik/3120-Nem-győzi-a-megrendelést-a-visnyeszéplaki-javasasszony#.UozOEXiyrmY.facebook
#7639
2013. nov. 20. 18:37
#7638
2013. nov. 20. 18:02
#7637
2013. nov. 20. 17:58
"Közérdekű közlemény.... :D

Mivel bele lett piszkálva (a beleegyezésem nélkül) a hozzászólásomba (törölve lett belőle bizonyos rész...), így nem látom értelmét hogy egy betűt is leírjak továbbra is.....szóval a fórumon nem beszélgetek többet! Nem látom értelmét! " – Sheila


Igen,én töröltem egy kis részt a hozzászólásodból,amiért bocsánatot is kértem,de így láttam helyesnek.Aztán meg is magyaráztam priviben ,miért.Az meg hogy a beleegyezésed nélkül-nos,nem egyeztél volna bele ,mint a privát írásodból számomra ki is derült.
#7636
2013. nov. 20. 17:47
törölt tag
Közérdekű közlemény.... :D

Mivel bele lett piszkálva (a beleegyezésem nélkül) a hozzászólásomba (törölve lett belőle bizonyos rész...), így nem látom értelmét hogy egy betűt is leírjak továbbra is.....szóval a fórumon nem beszélgetek többet! Nem látom értelmét!
#7635
2013. nov. 20. 17:39
"Bocsi Penelope ,igazad van...Nyugodtan törölheted engem nem zavar,mert végül is igazad van..Csak kicsit elragadtattunk magunkat a nagy nevetésbe :) Az ilyenekre ott a Lazulós szoba topikom,ki is ment a fejemből.." – szilgyi

Semmi gond,maradjon most már :)

A linkeket köszi,most olvasom őket.
A husosat már olvastam én is korábban :)
#7634
2013. nov. 20. 17:30
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg36256#msg36256 date=1384964199]
Nina:Ebbe nem fogok belemenni,ennyire már ismerhetnél-és nem a konfliktuskerülésem miatt.
Neked-bármit is írnék,bármivel érvelnék-mindig lenne egy ellenérved,csak azért,mert...erre pedig nem fecsérlem az időmet,sem az energiát,mert minek.
Neked is van egy véleményed,és nekem is,ahogyan itt mindenkinek.
Sose fog egyezni a véleményünk Nina,ami persze nem baj :)

Szilgyi:Nagyon jól leírtad Isten-Energiát :) Tetszett,és igazat is adok neked." – Sheila


Persze....inkább az a baj hogy ésszerű dolgot mondok, és pont ezért nem akartok tőlem látni ilyesmiket......végülis istenhit-vámpírhit=csőlátás és hárítás...." – Sheila

Egyáltalán nem erről van szó,de mindegy.
#7633
2013. nov. 20. 17:24
törölt tag
"Nina:Ebbe nem fogok belemenni,ennyire már ismerhetnél-és nem a konfliktuskerülésem miatt.
Neked-bármit is írnék,bármivel érvelnék-mindig lenne egy ellenérved,csak azért,mert...erre pedig nem fecsérlem az időmet,sem az energiát,mert minek.
Neked is van egy véleményed,és nekem is,ahogyan itt mindenkinek.
Sose fog egyezni a véleményünk Nina,ami persze nem baj :)

Szilgyi:Nagyon jól leírtad Isten-Energiát :) Tetszett,és igazat is adok neked." – Penelope


Persze....inkább az a baj hogy ésszerű dolgot mondok, és pont ezért nem akartok tőlem látni ilyesmiket......végülis istenhit-vámpírhit=csőlátás és hárítás....
#7632
2013. nov. 20. 17:16
Nina:Ebbe nem fogok belemenni,ennyire már ismerhetnél-és nem a konfliktuskerülésem miatt.
Neked-bármit is írnék,bármivel érvelnék-mindig lenne egy ellenérved,csak azért,mert...erre pedig nem fecsérlem az időmet,sem az energiát,mert minek.
Neked is van egy véleményed,és nekem is,ahogyan itt mindenkinek.
Sose fog egyezni a véleményünk Nina,ami persze nem baj :)

Szilgyi:Nagyon jól leírtad Isten-Energiát :) Tetszett,és igazat is adok neked.
#7631
2013. nov. 20. 16:27
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg36253#msg36253 date=1384959648]
Egyébként meg.....ha Penelopet megkérdezem miért biztos benne hogy vámpírok léteznek, akkor nem mondja el, mert én nem hiszek bennük.....ez detto ugyanaz hogy odamegyek egy paphoz és megkérdezem tőle: "én nem hiszek istenbe, de mondja már el miért olyan biztos benne hogy isten létezik?", ő meg erre azt mondaná: "húzz a faszba köcsög, ha nem hiszel benne nem mondom el!"..... WTF?? Jah, és hogy miért érdekel, Penelope: csak az érdekelne hogy miért áltatják magukat egyesek ilyen badarságokkal! Mi az az ok, hogy biztosak benne hogy léteznek holott nem találkoztak egy kibaszott vámpírral sem! Egyébként meg ha lenne rá bizonyítékotok, attól még ugyanúgy leszarnám az egészet, de most perpill az emberek agymunkája érdekel hogy hogyan jutottak bizonyos következtetésekhez! De ugyebár ez kurva nagy baj lehet. :D" – Falcon


Szerintem a kulcs az, hogy szeretnék, hogy létezzenek. :P

Istenben is azért hisznek, mert úgy kényelmes nekik. Azzal a tudattal nem mindenki képes élni, hogy pl. egy gyilkos soha nem nyeri el méltó büntetését vagy pl. a halál után a hideg föld és a kukacok várják. ;D" – Falcon

Jaja. :D

Igen...bár mondjuk...ha egy gyilkos kinyírna valakit akit szeretek, na az tuti elnyerné méltó büntetését! Mert megkeresem, és kivágom a szívét, beledugom a szájába, aztán a beleivel akasztom fel a fára.... ;D A többi meg nem érdekel.... :D
#7630
2013. nov. 20. 16:21
"Egyébként meg.....ha Penelopet megkérdezem miért biztos benne hogy vámpírok léteznek, akkor nem mondja el, mert én nem hiszek bennük.....ez detto ugyanaz hogy odamegyek egy paphoz és megkérdezem tőle: "én nem hiszek istenbe, de mondja már el miért olyan biztos benne hogy isten létezik?", ő meg erre azt mondaná: "húzz a faszba köcsög, ha nem hiszel benne nem mondom el!"..... WTF?? Jah, és hogy miért érdekel, Penelope: csak az érdekelne hogy miért áltatják magukat egyesek ilyen badarságokkal! Mi az az ok, hogy biztosak benne hogy léteznek holott nem találkoztak egy kibaszott vámpírral sem! Egyébként meg ha lenne rá bizonyítékotok, attól még ugyanúgy leszarnám az egészet, de most perpill az emberek agymunkája érdekel hogy hogyan jutottak bizonyos következtetésekhez! De ugyebár ez kurva nagy baj lehet. :D" – Sheila

Szerintem a kulcs az, hogy szeretnék, hogy létezzenek. :P

Istenben is azért hisznek, mert úgy kényelmes nekik. Azzal a tudattal nem mindenki képes élni, hogy pl. egy gyilkos soha nem nyeri el méltó büntetését vagy pl. a halál után a hideg föld és a kukacok várják. ;D
#7629
2013. nov. 20. 16:00
törölt tag
Egyébként meg.....ha Penelopet megkérdezem miért biztos benne hogy vámpírok léteznek, akkor nem mondja el, mert én nem hiszek bennük.....ez detto ugyanaz hogy odamegyek egy paphoz és megkérdezem tőle: "én nem hiszek istenbe, de mondja már el miért olyan biztos benne hogy isten létezik?", ő meg erre azt mondaná: "húzz a faszba köcsög, ha nem hiszel benne nem mondom el!"..... WTF?? Jah, és hogy miért érdekel, Penelope: csak az érdekelne hogy miért áltatják magukat egyesek ilyen badarságokkal! Mi az az ok, hogy biztosak benne hogy léteznek holott nem találkoztak egy kibaszott vámpírral sem! Egyébként meg ha lenne rá bizonyítékotok, attól még ugyanúgy leszarnám az egészet, de most perpill az emberek agymunkája érdekel hogy hogyan jutottak bizonyos következtetésekhez! De ugyebár ez kurva nagy baj lehet. :D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0