Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7646
2013. nov. 20. 20:11
#7645
2013. nov. 20. 20:01
#7644
2013. nov. 20. 19:46
Nem fogom törölni a hozzászólásodat.

Az ide írkálok-ahogy te nevezed őket,képzeld,előbb-utóbb elképzelhető,hogy eljutnak oda is,és dönthetnek,elhiszik-e vagy sem.Mint ahogyan volt is rá példa.
Már bocs,de nem az én vámpírjaim :)
Nekik meg aztán teljesen mindegy,ki tartja őket hitelesnek,és ki nem :)
Amúgy meg,nem feltétlenül a vámpírok a lényeg-de ezt már sokszor leírtam...többször nem fogom.
#7643
2013. nov. 20. 19:25
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg36260#msg36260 date=1384966025]
Közérdekű közlemény.... :D

Mivel bele lett piszkálva (a beleegyezésem nélkül) a hozzászólásomba (törölve lett belőle bizonyos rész...), így nem látom értelmét hogy egy betűt is leírjak továbbra is.....szóval a fórumon nem beszélgetek többet! Nem látom értelmét! " – Penelope


Igen,én töröltem egy kis részt a hozzászólásodból,amiért bocsánatot is kértem,de így láttam helyesnek.Aztán meg is magyaráztam priviben ,miért.Az meg hogy a beleegyezésed nélkül-nos,nem egyeztél volna bele ,mint a privát írásodból számomra ki is derült." – Penelope

Utolsó hozzászólásom....
Igen, és előtte kellett volna közölni!!! Nem utána!!! És nem volt helyes döntés!!!
A másik meg hogy egy embertől indult ez az egész, és erről jó lenne ha tudnának az ide irkálók! Főleg hogy az illető behúz mindenkit a csőbe! De no problem, végülis ezzel csak a vámpírjaid hitelességét rontom.. ;D ;D
#7642
2013. nov. 20. 19:22
törölt tag
Jah még egy utolsó előttit írok, a másik úgyis törölve lesz....

forum.tttweb.hu/index.php?topic=2935.0
Én indítottam, itt lehet dühöngeni, ocsmányul beszélni, vagy hülyülni, bármit....
#7641
2013. nov. 20. 19:13
#7640
2013. nov. 20. 18:47
www.sokszinuvidek.hu/mozaik/3120-Nem-győzi-a-megrendelést-a-visnyeszéplaki-javasasszony#.UozOEXiyrmY.facebook
#7639
2013. nov. 20. 18:37
#7638
2013. nov. 20. 18:02
#7637
2013. nov. 20. 17:58
"Közérdekű közlemény.... :D

Mivel bele lett piszkálva (a beleegyezésem nélkül) a hozzászólásomba (törölve lett belőle bizonyos rész...), így nem látom értelmét hogy egy betűt is leírjak továbbra is.....szóval a fórumon nem beszélgetek többet! Nem látom értelmét! " – Sheila


Igen,én töröltem egy kis részt a hozzászólásodból,amiért bocsánatot is kértem,de így láttam helyesnek.Aztán meg is magyaráztam priviben ,miért.Az meg hogy a beleegyezésed nélkül-nos,nem egyeztél volna bele ,mint a privát írásodból számomra ki is derült.
#7636
2013. nov. 20. 17:47
törölt tag
Közérdekű közlemény.... :D

Mivel bele lett piszkálva (a beleegyezésem nélkül) a hozzászólásomba (törölve lett belőle bizonyos rész...), így nem látom értelmét hogy egy betűt is leírjak továbbra is.....szóval a fórumon nem beszélgetek többet! Nem látom értelmét!
#7635
2013. nov. 20. 17:39
"Bocsi Penelope ,igazad van...Nyugodtan törölheted engem nem zavar,mert végül is igazad van..Csak kicsit elragadtattunk magunkat a nagy nevetésbe :) Az ilyenekre ott a Lazulós szoba topikom,ki is ment a fejemből.." – szilgyi

Semmi gond,maradjon most már :)

A linkeket köszi,most olvasom őket.
A husosat már olvastam én is korábban :)
#7634
2013. nov. 20. 17:30
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg36256#msg36256 date=1384964199]
Nina:Ebbe nem fogok belemenni,ennyire már ismerhetnél-és nem a konfliktuskerülésem miatt.
Neked-bármit is írnék,bármivel érvelnék-mindig lenne egy ellenérved,csak azért,mert...erre pedig nem fecsérlem az időmet,sem az energiát,mert minek.
Neked is van egy véleményed,és nekem is,ahogyan itt mindenkinek.
Sose fog egyezni a véleményünk Nina,ami persze nem baj :)

Szilgyi:Nagyon jól leírtad Isten-Energiát :) Tetszett,és igazat is adok neked." – Sheila


Persze....inkább az a baj hogy ésszerű dolgot mondok, és pont ezért nem akartok tőlem látni ilyesmiket......végülis istenhit-vámpírhit=csőlátás és hárítás...." – Sheila

Egyáltalán nem erről van szó,de mindegy.
#7633
2013. nov. 20. 17:24
törölt tag
"Nina:Ebbe nem fogok belemenni,ennyire már ismerhetnél-és nem a konfliktuskerülésem miatt.
Neked-bármit is írnék,bármivel érvelnék-mindig lenne egy ellenérved,csak azért,mert...erre pedig nem fecsérlem az időmet,sem az energiát,mert minek.
Neked is van egy véleményed,és nekem is,ahogyan itt mindenkinek.
Sose fog egyezni a véleményünk Nina,ami persze nem baj :)

Szilgyi:Nagyon jól leírtad Isten-Energiát :) Tetszett,és igazat is adok neked." – Penelope


Persze....inkább az a baj hogy ésszerű dolgot mondok, és pont ezért nem akartok tőlem látni ilyesmiket......végülis istenhit-vámpírhit=csőlátás és hárítás....
#7632
2013. nov. 20. 17:16
Nina:Ebbe nem fogok belemenni,ennyire már ismerhetnél-és nem a konfliktuskerülésem miatt.
Neked-bármit is írnék,bármivel érvelnék-mindig lenne egy ellenérved,csak azért,mert...erre pedig nem fecsérlem az időmet,sem az energiát,mert minek.
Neked is van egy véleményed,és nekem is,ahogyan itt mindenkinek.
Sose fog egyezni a véleményünk Nina,ami persze nem baj :)

Szilgyi:Nagyon jól leírtad Isten-Energiát :) Tetszett,és igazat is adok neked.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0