Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7628
2013. nov. 20. 15:38
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg36248#msg36248 date=1384952257]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36242#msg36242 date=1384949700]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36241#msg36241 date=1384946800]
:-\

Akkor a témánál maradok én is.... A vámpírok olyanok mint az isten.....egyik sem létezik. ;D ;D ;D Lehet megpróbálni szétszedni, háháááá. ;D" – szilgyi


Most egy kicsit más szemszögből mutatok rá neked..

Szerinted létezik az energia? Igen ,minden bizonnyal. Benned van az energia? Igen,minden bizonnyal! Körülötted van az energia? Igen,minden bizonnyal! Látod? Nem! Már meg is találtad ISTENT...Ő egy energia az energia ami a teremtés maga!
Na látod ? " – szilgyi

És miért kell istennek hívni az energiát? Így a legegyszerűbb "megmagyarázni" hogy isten létezik....a hívőknek könnyű, egyértelmű....de én az energia miatt, amit én energiának hívok, nem leszek istenhívő, mert az energia és nem egy felsőbb hatalom!" – szilgyi

Értem, ez is egy nézőpont.De vegyük számba azt,hogyan is jött létre az energia? Az energia,hogy keletkezett stb??? Ezért mondják azt,sokan,hogy maga Isten az energia..A teremtő..Érted?" – szilgyi

Akkor most térjünk át az univerzum keletkezésére.....hogy keletkezett? Van rá magyarázat, és nem isten teremtette....hoppá....persze egyszerűbb azzal magyarázni hogy isten volt, de ettől még nem lesz igaz....
#7627
2013. nov. 20. 15:23
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36242#msg36242 date=1384949700]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36241#msg36241 date=1384946800]
:-\

Akkor a témánál maradok én is.... A vámpírok olyanok mint az isten.....egyik sem létezik. ;D ;D ;D Lehet megpróbálni szétszedni, háháááá. ;D" – Sheila


Most egy kicsit más szemszögből mutatok rá neked..

Szerinted létezik az energia? Igen ,minden bizonnyal. Benned van az energia? Igen,minden bizonnyal! Körülötted van az energia? Igen,minden bizonnyal! Látod? Nem! Már meg is találtad ISTENT...Ő egy energia az energia ami a teremtés maga!
Na látod ? " – Sheila

És miért kell istennek hívni az energiát? Így a legegyszerűbb "megmagyarázni" hogy isten létezik....a hívőknek könnyű, egyértelmű....de én az energia miatt, amit én energiának hívok, nem leszek istenhívő, mert az energia és nem egy felsőbb hatalom!" – Sheila

Értem, ez is egy nézőpont.De vegyük számba azt,hogyan is jött létre az energia? Az energia,hogy keletkezett stb??? Ezért mondják azt,sokan,hogy maga Isten az energia..A teremtő..Érted?
#7626
2013. nov. 20. 14:49
törölt tag
De ha már isten....

Linkin Park-The Catalyst
www.youtube.com/watch?v=51iquRYKPbs

–Verse 1–
Isten áldjon mindannyiunkat
Összetört emberekként éltünk a töltött fegyverek alatt
És nem lehet leküzdeni
És nem lehet felülmúlni
Nem lehet túltenni rajta
És nem elhagyható
Nem
.
Isten áldjon mindannyiunkat
Összetört emberekként éltünk a töltött fegyverek alatt
És nem lehet leküzdeni
És nem lehet felülmúlni
Nem lehet túltenni rajta
És nem elhagyható
Nem
.
–Refrén–
Chester:
És amikor ma este lehunyom a szemem
A halványuló fények szimfóniájára
Mike:
Isten áldjon mindannyiunkat
Összetört emberekként éltünk a töltött fegyverek alatt
Woahhhh
Chester:
Mint az emlékek hűvösben rohadva
Messzire hangzó adás
Messze a te és az én világomtól
Ahol az óceán belevérzik az égboltba
.
–Verse 2–
Chester:
Isten irgalmazzon nekünk
Ezer nap tüzében fogunk elégni?
Kezünk bűnei miatt
A nyelvünk bűnei miatt
Apánk bűnei miatt /
Fiatalságunk bűnei miatt
Nem
Isten irgalmazzon nekünk
Ezer nap tüzében fogunk elégni?
Kezünk bűnei miatt
A nyelvünk bűnei miatt
Apánk bűnei miatt /
Fiatalságunk bűnei miatt
Nem
.
–Refrén–
Chester:
És amikor ma este lehunyom a szemem
A halványuló fények szimfóniájára
Mike:
Isten áldjon mindannyiunkat
Összetört emberekként éltünk a töltött fegyverek alatt
Woahhhh
Chester: Mint az emlékek hűvösben rohadva
Messzire hangzó adás
Messze a te és az én világomtól
Ahol az óceán belevérzik az égboltba
.
—–Instrumental Bridge——
.
–Utolsó refrén–
Mint az emlékek hűvösben rohadva
Messzire hangzó adás
Messzire a világtól, tőled vagy tőlem
Ahol az óceán belevérzik az égboltba
.
–Outro–
Mike:
Emelj fel, Engedj el
Emelj fel, Engedj el
.
Mike és Chester:
Emelj fel, Engedj el
Emelj fel, Engedj el
Emelj fel, Engedj el
Emelj fel, Engedj el
Emelj fel, Engedj el
Emelj fel, Engedj el
Emelj fel, Engedj el
Emelj fel, Engedj el
.
És nem lehet leküzdeni
És nem lehet felülmúlni
Nem lehet túltenni rajta
És nem elhagyható
Nem
.
Isten áldjon mindannyiunkat
Összetört emberekként éltünk a töltött fegyverek alatt
És nem lehet leküzdeni
És nem lehet felülmúlni
Nem lehet túltenni rajta
És nem elhagyható
Most
.
Chester:
Isten áldjon mindannyiunkat
Összetört emberekként éltünk a töltött fegyverek alatt
És nem lehet leküzdeni
És nem lehet felülmúlni
Nem lehet túltenni rajta
És nem elhagyható
#7625
2013. nov. 20. 14:01
törölt tag
"Új kérdés..
Miért zárod ki a Vámpírok létezését? Mert nem látott "egy" ember sem vámpírt? (mondjuk,hisszük mi) Istent sem látja senki,mégis sokan hiszik ,hogy van és érzékelik,mert ő maga az energia. Tudományosan nem lehetetlen egyik sem,most ugyan az pl:Egy űrlény(vőlegényünk) szerkezete:bőre,teste felépítése,na meg annak formája ,esetleg vére, nem olyan mint a miénk..Legalább is azt mondják..Mégis lehetséges,hogy van és mégis fejlettebbek mint mi,pedig mások-még a vérük színe is más (akár). Nem zárható ki mégsem a létezésük,sőt!!Pedig még rájuk sincs kézzelfogható bizonyíték.." – szilgyi


Nem...hanem mert bizonyos emberek szórakoztak Penelopeval....és nem vámpírok írogattak neki....bár az is igaz hogy így kell létrehozni egy vírusmarketinget.....ennyi az egész..... Ha én azt mondanám sok földönkívüli-csillagember-csillagmag-fene tudja kiknek hogy amit épp most írok, az valóban megtörtént, akkor lehet hogy egyesek elhinnék... :D :D :D De ennek is csak akkor lenne "értelme" ha kiadnám és népszerűsíteni akarnám.... Érted?
#7624
2013. nov. 20. 13:57
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg36241#msg36241 date=1384946800]
:-\

Akkor a témánál maradok én is.... A vámpírok olyanok mint az isten.....egyik sem létezik. ;D ;D ;D Lehet megpróbálni szétszedni, háháááá. ;D" – szilgyi


Most egy kicsit más szemszögből mutatok rá neked..

Szerinted létezik az energia? Igen ,minden bizonnyal. Benned van az energia? Igen,minden bizonnyal! Körülötted van az energia? Igen,minden bizonnyal! Látod? Nem! Már meg is találtad ISTENT...Ő egy energia az energia ami a teremtés maga!
Na látod ? " – szilgyi

És miért kell istennek hívni az energiát? Így a legegyszerűbb "megmagyarázni" hogy isten létezik....a hívőknek könnyű, egyértelmű....de én az energia miatt, amit én energiának hívok, nem leszek istenhívő, mert az energia és nem egy felsőbb hatalom!
#7623
2013. nov. 20. 13:38
"Na lemegyek,úgy is itt vannak a Roláék és az agyamra mennek már,le koccolok tőlük :D :D
" – szilgyi


Ok gyere. A kocsim nem is volt rossz csak kölcsön adtam . Valszeg ma hozzák már :)
#7622
2013. nov. 20. 13:30
Na lemegyek,úgy is itt vannak a Roláék és az agyamra mennek már,le koccolok tőlük :D :D
#7621
2013. nov. 20. 13:23
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36242#msg36242 date=1384949700]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36241#msg36241 date=1384946800]
:-\

Akkor a témánál maradok én is.... A vámpírok olyanok mint az isten.....egyik sem létezik. ;D ;D ;D Lehet megpróbálni szétszedni, háháááá. ;D" – nevem05


Most egy kicsit más szemszögből mutatok rá neked..

Szerinted létezik az energia? Igen ,minden bizonnyal. Benned van az energia? Igen,minden bizonnyal! Körülötted van az energia? Igen,minden bizonnyal! Látod? Nem! Már meg is találtad ISTENT...Ő egy energia az energia ami a teremtés maga!
Na látod ? " – nevem05

Nem jössz? 100 éve nem voltál . Jó a levegő :)" – nevem05

De lemehetek,a kocsid még mindig rossz? Ha elázok neked lőttek!!!!
#7620
2013. nov. 20. 13:22
Új kérdés..
Miért zárod ki a Vámpírok létezését? Mert nem látott "egy" ember sem vámpírt? (mondjuk,hisszük mi) Istent sem látja senki,mégis sokan hiszik ,hogy van és érzékelik,mert ő maga az energia. Tudományosan nem lehetetlen egyik sem,most ugyan az pl:Egy űrlény(vőlegényünk) szerkezete:bőre,teste felépítése,na meg annak formája ,esetleg vére, nem olyan mint a miénk..Legalább is azt mondják..Mégis lehetséges,hogy van és mégis fejlettebbek mint mi,pedig mások-még a vérük színe is más (akár). Nem zárható ki mégsem a létezésük,sőt!!Pedig még rájuk sincs kézzelfogható bizonyíték..
#7619
2013. nov. 20. 13:18
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg36241#msg36241 date=1384946800]
:-\

Akkor a témánál maradok én is.... A vámpírok olyanok mint az isten.....egyik sem létezik. ;D ;D ;D Lehet megpróbálni szétszedni, háháááá. ;D" – szilgyi


Most egy kicsit más szemszögből mutatok rá neked..

Szerinted létezik az energia? Igen ,minden bizonnyal. Benned van az energia? Igen,minden bizonnyal! Körülötted van az energia? Igen,minden bizonnyal! Látod? Nem! Már meg is találtad ISTENT...Ő egy energia az energia ami a teremtés maga!
Na látod ? " – szilgyi

Nem jössz? 100 éve nem voltál . Jó a levegő :)
#7618
2013. nov. 20. 13:15
" :-\

Akkor a témánál maradok én is.... A vámpírok olyanok mint az isten.....egyik sem létezik. ;D ;D ;D Lehet megpróbálni szétszedni, háháááá. ;D" – Sheila


Most egy kicsit más szemszögből mutatok rá neked..

Szerinted létezik az energia? Igen ,minden bizonnyal. Benned van az energia? Igen,minden bizonnyal! Körülötted van az energia? Igen,minden bizonnyal! Látod? Nem! Már meg is találtad ISTENT...Ő egy energia az energia ami a teremtés maga!
Na látod ?
#7617
2013. nov. 20. 12:26
törölt tag
:-\

Akkor a témánál maradok én is.... A vámpírok olyanok mint az isten.....egyik sem létezik. ;D ;D ;D Lehet megpróbálni szétszedni, háháááá. ;D
#7616
2013. nov. 20. 12:24
Sehol senki.. . Akkor majd később re..
#7615
2013. nov. 20. 8:37
#7614
2013. nov. 20. 8:31
Bocsi Penelope ,igazad van...Nyugodtan törölheted engem nem zavar,mert végül is igazad van..Csak kicsit elragadtattunk magunkat a nagy nevetésbe :) Az ilyenekre ott a Lazulós szoba topikom,ki is ment a fejemből..
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0