Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7508
2013. nov. 19. 13:41
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36116#msg36116 date=1384863229]
05,nem értem miért gondolod azt,hogy Szulimán vámpír lett volna...Ha jól megnézed ők nem front közelben vannak,inkább a háttérből irányítanak..Ezért hiszem azt,hogy ezek a hadjáratok és az ember, vámpír összecsapások össze függenek...Minden bizonnyal valaki állt a törökök mellet és mellettünk is...Mindenek meg van az oka,hogy így alakult ahogyan.." – nevem05


Ki csilkagozott rész : " A "piromániás" **** ismét felgyújtja a várost. A hatalmas tűzvészben Istvánffy Márton életét veszti, ám még számos **** és **** is odavész."

És mint tudjuk Szulejmán szinte felperzselte az országot . Itt tuti róla van szó. És hogy miért nyert csatát és háborút is ? ( halandó- vámpir ) Mert szerintem Thoris mellette ált , ha ezt az írást nézük akkor nem elképzelhetetlen...Talán kompromisszum ? Nem tudom passz" – nevem05

Az ember,vámpír témát úgy értettem,hogy mind ketten részt vettek a csatában....Én ezt a Szulimán dolgot csípőből elutasítom,de sose tudni.Szerintem nem...Ők ennyire nem nyilvánítanak,mint említettem inkább hátteresek ..Volt ok az tuti.. :)
#7507
2013. nov. 19. 13:41
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36121#msg36121 date=1384863881]
Nina engem már egyáltalán nem zavar,hogy nem hiszel bennük.Nincs is bizonyíték rájuk ,ez is igaz...Legalább is nyilvánosan nincs...Most ez épp olyan mint az összeesküvés elméletek.Van aki elhiszi van aki nem..Én már lassan magamba nem hiszek,minél többet olvasok a világról egyre többször jut az eszembe,hogy kik vagyunk mi :D :D :D
" – Sheila


Hát mi vagyunk az emberek, akik olyan gyépések hogy saját magukat, a környezetet és egymást pusztítják. :D Szerintem összefoglaltam... :D :D" – Sheila

Szerintem más faj is ugyanezt tenné, ha lenne rá a módja. Tehát úgy értem világméretűen. Amelyik meg nem, az nem marad fenn addig, hogy idáig eljusson. :-\
#7506
2013. nov. 19. 13:39
Közben a városban sétálok ,. még helyzelenebb leszek , szólok előre:D
#7505
2013. nov. 19. 13:38
Én valahogy így képzelem el a vámpírokat: idrawgirls.com/tutorials/wp-content/uploads/2011/11/vampire-bat.jpg :) ;)
Vagy valami hasonló, nem konkrétan ez. Vagyis amit vámpírnak lehetne nevezni. :P Na jó, elismerem, túl humanoid lehet.

Egyébként én a tigrisre szavazok. Tiszta izom. Egyetlen csapással eltörheti a gerincét, onnantól meg már annyi. :-\
#7504
2013. nov. 19. 13:38
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36122#msg36122 date=1384864086]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36103#msg36103 date=1384855388]
[quote author=Falcon link=topic=434.msg36090#msg36090 date=1384802557]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36088#msg36088 date=1384797362]
Asszem így egyszerűbb lesz.... :D
4. fejezet kész! :)

És előre szólok, hogy nem írok bele vámpírokat, szóval ha olyat olvastok hogy "szokatlanul fehér bőr", az nem vámpír, hanem ugyanúgy földönkívüli! :) És senki nem iszik vért a történetemben! :D :D Gondoltam azért a félreértés elkerülése végett, nem árt ha közlöm.. :D" – Sheila


:P Pedig milyen érdekes lenne űrvámpírokkal. ;D ;D ;)" – Sheila

Fúúúújjj, az szentségtörés lenne! ;D ;D ;D

Egyébként meg ha léteznének vámpírok és egyikük összetalálkozna egy tigrissel, ki nyerne? ;D ;D A tigris ciculi nagyon veszélyes, egy csávót úgy támadott meg hogy egy elefánton ült, és simán felugrott addig....csak 3 úja bánta a pasasnak... :D" – Sheila

Gondoljuk mi...És mivan ha kiderülne,hogy sokkal többet tudnak és nagyobb kapcsolatban állnak egymáshoz mint azt gondolnánk?? :D" – Sheila

Mármint kik? " – Sheila

Vámpír & földönkívüli...
#7503
2013. nov. 19. 13:37
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36121#msg36121 date=1384863881]
Nina engem már egyáltalán nem zavar,hogy nem hiszel bennük.Nincs is bizonyíték rájuk ,ez is igaz...Legalább is nyilvánosan nincs...Most ez épp olyan mint az összeesküvés elméletek.Van aki elhiszi van aki nem..Én már lassan magamba nem hiszek,minél többet olvasok a világról egyre többször jut az eszembe,hogy kik vagyunk mi :D :D :D
" – Sheila


Hát mi vagyunk az emberek, akik olyan gyépések hogy saját magukat, a környezetet és egymást pusztítják. :D Szerintem összefoglaltam... :D :D" – Sheila

Én a donkoros szót fogalmaztam volna meg,de ez is megteszi :D :D
#7502
2013. nov. 19. 13:36
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg36103#msg36103 date=1384855388]
[quote author=Falcon link=topic=434.msg36090#msg36090 date=1384802557]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36088#msg36088 date=1384797362]
Asszem így egyszerűbb lesz.... :D
4. fejezet kész! :)

És előre szólok, hogy nem írok bele vámpírokat, szóval ha olyat olvastok hogy "szokatlanul fehér bőr", az nem vámpír, hanem ugyanúgy földönkívüli! :) És senki nem iszik vért a történetemben! :D :D Gondoltam azért a félreértés elkerülése végett, nem árt ha közlöm.. :D" – szilgyi


:P Pedig milyen érdekes lenne űrvámpírokkal. ;D ;D ;)" – szilgyi

Fúúúújjj, az szentségtörés lenne! ;D ;D ;D

Egyébként meg ha léteznének vámpírok és egyikük összetalálkozna egy tigrissel, ki nyerne? ;D ;D A tigris ciculi nagyon veszélyes, egy csávót úgy támadott meg hogy egy elefánton ült, és simán felugrott addig....csak 3 úja bánta a pasasnak... :D" – szilgyi

Gondoljuk mi...És mivan ha kiderülne,hogy sokkal többet tudnak és nagyobb kapcsolatban állnak egymáshoz mint azt gondolnánk?? :D" – szilgyi

Mármint kik?
#7501
2013. nov. 19. 13:34
törölt tag
"Nina engem már egyáltalán nem zavar,hogy nem hiszel bennük.Nincs is bizonyíték rájuk ,ez is igaz...Legalább is nyilvánosan nincs...Most ez épp olyan mint az összeesküvés elméletek.Van aki elhiszi van aki nem..Én már lassan magamba nem hiszek,minél többet olvasok a világról egyre többször jut az eszembe,hogy kik vagyunk mi :D :D :D
" – szilgyi


Hát mi vagyunk az emberek, akik olyan gyépések hogy saját magukat, a környezetet és egymást pusztítják. :D Szerintem összefoglaltam... :D :D
#7500
2013. nov. 19. 13:31
törölt tag
"Igen Szilgyi,de ez csak egy ok ,és talán nem is legfontosabb.
Nem szeretném leírni Nina.Nem látom értelmét.Már csak azért sem,mivel nem hiszel bennük,így nem is értem,miért érdekel,hogy egyáltalán miért van a topik.
" – Penelope


Tőlem.... Hátha baj az, hogy kíváncsi vagyok a ti szempontotokra, akkor tényleg ne írd le. Mert akkor fölösleges.
#7499
2013. nov. 19. 13:30
"05,nem értem miért gondolod azt,hogy Szulimán vámpír lett volna...Ha jól megnézed ők nem front közelben vannak,inkább a háttérből irányítanak..Ezért hiszem azt,hogy ezek a hadjáratok és az ember, vámpír összecsapások össze függenek...Minden bizonnyal valaki állt a törökök mellet és mellettünk is...Mindenek meg van az oka,hogy így alakult ahogyan.." – szilgyi

Ki csilkagozott rész : " A "piromániás" **** ismét felgyújtja a várost. A hatalmas tűzvészben Istvánffy Márton életét veszti, ám még számos **** és **** is odavész."

És mint tudjuk Szulejmán szinte felperzselte az országot . Itt tuti róla van szó. És hogy miért nyert csatát és háborút is ? ( halandó- vámpir ) Mert szerintem Thoris mellette ált , ha ezt az írást nézük akkor nem elképzelhetetlen...Talán kompromisszum ? Nem tudom passz
#7498
2013. nov. 19. 13:28
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg36090#msg36090 date=1384802557]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36088#msg36088 date=1384797362]
Asszem így egyszerűbb lesz.... :D
4. fejezet kész! :)

És előre szólok, hogy nem írok bele vámpírokat, szóval ha olyat olvastok hogy "szokatlanul fehér bőr", az nem vámpír, hanem ugyanúgy földönkívüli! :) És senki nem iszik vért a történetemben! :D :D Gondoltam azért a félreértés elkerülése végett, nem árt ha közlöm.. :D" – Sheila


:P Pedig milyen érdekes lenne űrvámpírokkal. ;D ;D ;)" – Sheila

Fúúúújjj, az szentségtörés lenne! ;D ;D ;D

Egyébként meg ha léteznének vámpírok és egyikük összetalálkozna egy tigrissel, ki nyerne? ;D ;D A tigris ciculi nagyon veszélyes, egy csávót úgy támadott meg hogy egy elefánton ült, és simán felugrott addig....csak 3 úja bánta a pasasnak... :D" – Sheila

Gondoljuk mi...És mivan ha kiderülne,hogy sokkal többet tudnak és nagyobb kapcsolatban állnak egymáshoz mint azt gondolnánk?? :D
#7497
2013. nov. 19. 13:24
Nina engem már egyáltalán nem zavar,hogy nem hiszel bennük.Nincs is bizonyíték rájuk ,ez is igaz...Legalább is nyilvánosan nincs...Most ez épp olyan mint az összeesküvés elméletek.Van aki elhiszi van aki nem..Én már lassan magamba nem hiszek,minél többet olvasok a világról egyre többször jut az eszembe,hogy kik vagyunk mi :D :D :D
#7496
2013. nov. 19. 13:21
"Igen Szilgyi,de ez csak egy ok ,és talán nem is legfontosabb.
Nem szeretném leírni Nina.Nem látom értelmét.Már csak azért sem,mivel nem hiszel bennük,így nem is értem,miért érdekel,hogy egyáltalán miért van a topik.
" – Penelope


Nina kiváncsi természetű...Penelope ,letöröltem azt a hosszomat ..Amúgy ez a topik amolyan ébresztős topik,hogy aki nyitott az sok sok érdekességet talál meg benn!!! Ma beszéltem egy volt katonával..Igen okos,latinúl és még vagy 4 nyelven beszél kb...És képzeld,rengeteg megerősítést kaptam.De amikor mélyebben kezdtünk volna az eszmecserét akkor a főnöke sajnos megérkezett..A gyógyszer és egyéb dolgok terén is teljesen igazat adott,mint mondta kicsit nagyobb rálátásal van a világra a szakmája által...Azt tudtátok,hogy a neonvölgyi ember sokkal okosabb volt mint mi?? Egy barlangrajzon sincs fegyver a kezükbe..Miért is?? Mert olyan magas agyi frekvenciával rendelkeztek,hogy nem kellet bepiszkítani a kezüket egy állat megöléséhez...Ezt is tőle halottam..Ja ma láttam Orbánt,felhívta a figyelmet a gyes.gyed extrára :D :DÚj törvény módosítás és egyéb lehetőségekkel...
#7495
2013. nov. 19. 13:20
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36109#msg36109 date=1384858874]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36107#msg36107 date=1384858299]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36106#msg36106 date=1384857388]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36105#msg36105 date=1384855795]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36093#msg36093 date=1384803965]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36084#msg36084 date=1384793826]
Na vissza olvastam jól emlékeztem . Ez a ki csillagozott irásból való. :

"Isz 1526: A török seregek elérik Pécs városát, és nagy harcok folynak mind halandó, mind halhatatlan szinten."

Lehet , hogy az egyikből ki folyólag jött a másik .. Ez lehet a kapocs .

Na de be várom szilgyit vele.." – Sheila


Hát azt tudtad,hogy a Pálosok 10 napig feltartoztatták egy ostromnál a törököket Mátyásnak segítvén??? Hm??? A vámpírharcok sokszor az emberekre is kihatnak..Viszont nem olyan megfejthetetlen kérdés szerintem,lehet majd rájövök ám csak még utána kell olvasnom.Hú valami eszembe jutott!! Van egy kis össze fügés,vagyis egy elmélet akár,de még korai le is írnom utána kell néznem.

Ninának ezen sorokat nem ajánlom!! ;D ;D" – Sheila

Mérget vehetsz rá hogy akkor meg pláne elolvasom... :D :D :D
De most felteszek egy kérdést, ami szerintem tök ésszerű.....mivel ti hisztek a vámpírokban.....nem gondolkoztatok el azon, hogyha tényleg léteznek, és tényleg jó nyomon haladtok akkor már rég leállítottak volna benneteket? ;D Mivel állítólag nem szeretik ha kiderülnek róluk dolgok..... ;D Ezt csak úgy kérdezem. ;D Következtetésképpen: nem léteznek, mert nem passzol sehogysem az, hogy kussba vannak, főleg ha a topik elejét nézzük, nem? :D :D Most őszintén... :D" – Sheila

Amíg nincs kézel fogható bizonyíték adig nincs gond . Addig ezek üres szavak két enbertől a sok millio közül.A másik fele meg az , hogy nem biztos az , hogy jó nyomon járunk . Ez egész logika - hit - és nézőpont kérdése. Pont mint az ufoknál. Ott is találgatások vannak , de tuti bizonyíték nincs . Hol ott mmillioo % hogy vannak .De mivel elég talános a dolog akkor nyílván titkolni akarják a létüket . Gondolom ha tuti bizonyitékot szerezne valaki az nem járna jól . Ez egy ilyen dolog . És most komolyan .. Ha földön kivüliek létezhetnek , vámpírok miért ne ? Hisz ha jól meg nézed a szerkezetük sokkal hihetőbb mint a földön kivülieké. A test felépitésük egyezik az emberével . Csak a fizikális felépülésükben és a szervezetükben vam némi eltérés. Különben meg részben a földönkivüli létformához kapcsolhatóak.. Ufo- vámpír! Kérdem én mivel hihetőbb az egyik a másiktól??! Köszönöm nincs több kérdésem : D : D" – Sheila

"Ha földön kivüliek létezhetnek , vámpírok miért ne ? Hisz ha jól meg nézed a szerkezetük sokkal hihetőbb mint a földön kivülieké. A test felépitésük egyezik az emberével . Csak a fizikális felépülésükben és a szervezetükben vam némi eltérés."<--- Erre csak annyit írok hogy ezt hívják emberközpontúságnak....szépen fogalmazva....pusztán azért elfogathatóbb mondjuk neked a vámpírok létezése, mert az elméletek szerint ránk hasonlítanak.... Ha máshol élnek földönkívüliek, akkor sem biztos hogy nem hasonlítanak az emberekre, és nyilván lehet olyan, akik meg teljesen másképp néznek ki.....az élet máshol másképp alakulhat ki.....különben meg már fedeztek fel földhöz hasonló bolygót....amin élhetnénk is, ha eljutnánk oda.....
A kettőt összehasonlítani hülyeség.....vámpírok-legendából léptek elő ami a földi emberek agyszüleményei, mivel rettegnek bizonyos dolgoktól, démonoktól, alakváltóktól, de ezek földiek......földönkívüliek-az univerzum rohadt nagy, nyilvánvaló hogy nem vagyunk egyedül, ennyire nem lehetünk egocentrikusak! És elméletek vannak arról is, hogy nem egy univerzum létezik....ne gondoljuk már azt, hogy majd csak mi létezünk.
Különben meg azon elmélet szerint, amit ti elfogadtok, földönkívüliektől származnak a vámpírok is.....tehát nem értem az egymás ellen fordításodat....
Azt pedig elárulom UFO=Unidentified Flying Object, magyar jelentése: azonosítatlan repülő tárgy." – Sheila

Én nem fordítom egymás ellwn a ketőt. Sőt azt mondom , hogy a ketőnek köze van egymáshoz . Azt próbálom ecsetelni , hogy semmivel nem hihetőbb az idegenek létezése mint a vámpíroké. És az idegenek létezését teljes mértékben hiszem . Hülyeség is lenne egy ekkora térben , hogy csak mi vagyunk . Az idegeneket is biztos , hogy ember vette a szájára leg elöszőr . Tuttomal nem jött a földre egy idegen sem , hogy " hello létezünk ám : . De az az ember aki mondta biztos nem a hssára ütött . Pont így van a vámpíroknál is .Biztos nem a kis ujjából szopta ki az a személy aki előszőr említést tett róluk . Nem zörög a haraszt , ha nem fúj a szél. Most is azt mondom nem hihetőbb az eggyik mint a másik . És egyik sem zárja ki a másikat ." – Sheila

Például a vámpírokhoz kellene bizonyos vallásokat, hiedelmeket tanulmányozni. Egy hit valamiben egy egész társadalmat meghatároz....lásd kereszténység.....ha odaállnál egy keresztény mélyen hívő emberhez, és azt mondanád neki hogy szerinted léteznek földönkívüliek, mit szólna? Szerintem egyértelmű hogy elkezdené ecsetelni hogy miért nem létezhetnek földönkívüliek.... Az ő hitük tudjuk mire alapoz.
Nyilván nem jön ide E.T. és azt mondja: "hali, mizu földlakók", de ettől még lehetséges hogy látogattak anno már ide...
Nem zárják ki egymást, de én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy a vámpírok csak az emberi agy szüleményei, míg a földönkívüliek léteznek.
De nem értem miért baj az, ha én elutasítom a vámpírhiedelmeket...." – Sheila

Én is vallásos vagy , még is hiszem mibd kettőt..És persze , hogy lehetséges . Épp ez az , hogy minden lehetséges . Szerintem meg egyik sem agyszülemény . És senki nem mondta , hogy baj , hogy nem hiszel a vámpírokban . Elutasítod? Mindenkinek meg van a maga hite . Ennyi
#7494
2013. nov. 19. 13:15
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg36090#msg36090 date=1384802557]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36088#msg36088 date=1384797362]
Asszem így egyszerűbb lesz.... :D
4. fejezet kész! :)

És előre szólok, hogy nem írok bele vámpírokat, szóval ha olyat olvastok hogy "szokatlanul fehér bőr", az nem vámpír, hanem ugyanúgy földönkívüli! :) És senki nem iszik vért a történetemben! :D :D Gondoltam azért a félreértés elkerülése végett, nem árt ha közlöm.. :D" – Sheila


:P Pedig milyen érdekes lenne űrvámpírokkal. ;D ;D ;)" – Sheila

Fúúúújjj, az szentségtörés lenne! ;D ;D ;D

Egyébként meg ha léteznének vámpírok és egyikük összetalálkozna egy tigrissel, ki nyerne? ;D ;D A tigris ciculi nagyon veszélyes, egy csávót úgy támadott meg hogy egy elefánton ült, és simán felugrott addig....csak 3 úja bánta a pasasnak... :D" – Sheila

Ha úgy vesszük ragadozó mind a kettő....Gyorsaságuk kb egy szinten lehet?? Szerintem vesztene a ciculi :DMiért?? Mert a vámpíroknál nem csak ösztön van hanem ész is!
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0