Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7493
2013. nov. 19. 13:14
Igen Szilgyi,de ez csak egy ok ,és talán nem is legfontosabb.
Nem szeretném leírni Nina.Nem látom értelmét.Már csak azért sem,mivel nem hiszel bennük,így nem is értem,miért érdekel,hogy egyáltalán miért van a topik.
#7492
2013. nov. 19. 13:13
05,nem értem miért gondolod azt,hogy Szulimán vámpír lett volna...Ha jól megnézed ők nem front közelben vannak,inkább a háttérből irányítanak..Ezért hiszem azt,hogy ezek a hadjáratok és az ember, vámpír összecsapások össze függenek...Minden bizonnyal valaki állt a törökök mellet és mellettünk is...Mindenek meg van az oka,hogy így alakult ahogyan..
#7491
2013. nov. 19. 13:11
Nina a vámpíros dologra a válsz: Ez csak egy sima eszmecser,nincsenek úgy mond tárgyilagos bizonyítékok,csak simán betűk amit bepötyög ide az ember,szóval veszélytelen.. :D
Biztosra veszem,hogy nem csak mi vagyunk a földön és nem csak az emberi faj van a világon..Semmi sem lehetetlen és semmi sem kizáró a számomra.Lehet,hogy nincsenek,lehet hogy vannak,soha nem tudhatod.. :)
#7490
2013. nov. 19. 13:08
"Bevallom,még nem olvastam át az eszmecserét rendesen,így csak annyit mondanék,hogy én a földönkívülieket is ugyanúgy elfogadom,mint a vámpírok meglétét.
Továbbá az hogy a topik miért jöhetett létre-erről csak annyit,hogy mindennek oka van,az hogy jelen esetben nem teljesen egyértelmű Nina számodra az ok,sajnálom.De nem fogom elmagyarázni,mert szerintem meg egyértelmű.

Átolvasva sincsen több hozzáfűzni valóm :)
" – Penelope


Ezzel maximálisan eggyet értek , ezen az elven vagyok én is . Ezt magyarázom.
#7489
2013. nov. 19. 12:45
törölt tag
"Bevallom,még nem olvastam át az eszmecserét rendesen,így csak annyit mondanék,hogy én a földönkívülieket is ugyanúgy elfogadom,mint a vámpírok meglétét.
Továbbá az hogy a topik miért jöhetett létre-erről csak annyit,hogy mindennek oka van,az hogy jelen esetben nem teljesen egyértelmű Nina számodra az ok,sajnálom.De nem fogom elmagyarázni,mert szerintem meg egyértelmű.
" – Penelope


Nem akarok elméleteket szövögetni....szóval légyszíves magyarázd el, miért jöhetett létre.....mivel ti hisztek bennük, nyilván nektek egyértelmű, nekem meg nem lesz az.....úgyhogy segítséget kérek ennek értelmezéséhez.
#7488
2013. nov. 19. 12:43
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg36107#msg36107 date=1384858299]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36106#msg36106 date=1384857388]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36105#msg36105 date=1384855795]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36093#msg36093 date=1384803965]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36084#msg36084 date=1384793826]
Na vissza olvastam jól emlékeztem . Ez a ki csillagozott irásból való. :

"Isz 1526: A török seregek elérik Pécs városát, és nagy harcok folynak mind halandó, mind halhatatlan szinten."

Lehet , hogy az egyikből ki folyólag jött a másik .. Ez lehet a kapocs .

Na de be várom szilgyit vele.." – nevem05


Hát azt tudtad,hogy a Pálosok 10 napig feltartoztatták egy ostromnál a törököket Mátyásnak segítvén??? Hm??? A vámpírharcok sokszor az emberekre is kihatnak..Viszont nem olyan megfejthetetlen kérdés szerintem,lehet majd rájövök ám csak még utána kell olvasnom.Hú valami eszembe jutott!! Van egy kis össze fügés,vagyis egy elmélet akár,de még korai le is írnom utána kell néznem.

Ninának ezen sorokat nem ajánlom!! ;D ;D" – nevem05

Mérget vehetsz rá hogy akkor meg pláne elolvasom... :D :D :D
De most felteszek egy kérdést, ami szerintem tök ésszerű.....mivel ti hisztek a vámpírokban.....nem gondolkoztatok el azon, hogyha tényleg léteznek, és tényleg jó nyomon haladtok akkor már rég leállítottak volna benneteket? ;D Mivel állítólag nem szeretik ha kiderülnek róluk dolgok..... ;D Ezt csak úgy kérdezem. ;D Következtetésképpen: nem léteznek, mert nem passzol sehogysem az, hogy kussba vannak, főleg ha a topik elejét nézzük, nem? :D :D Most őszintén... :D" – nevem05

Amíg nincs kézel fogható bizonyíték adig nincs gond . Addig ezek üres szavak két enbertől a sok millio közül.A másik fele meg az , hogy nem biztos az , hogy jó nyomon járunk . Ez egész logika - hit - és nézőpont kérdése. Pont mint az ufoknál. Ott is találgatások vannak , de tuti bizonyíték nincs . Hol ott mmillioo % hogy vannak .De mivel elég talános a dolog akkor nyílván titkolni akarják a létüket . Gondolom ha tuti bizonyitékot szerezne valaki az nem járna jól . Ez egy ilyen dolog . És most komolyan .. Ha földön kivüliek létezhetnek , vámpírok miért ne ? Hisz ha jól meg nézed a szerkezetük sokkal hihetőbb mint a földön kivülieké. A test felépitésük egyezik az emberével . Csak a fizikális felépülésükben és a szervezetükben vam némi eltérés. Különben meg részben a földönkivüli létformához kapcsolhatóak.. Ufo- vámpír! Kérdem én mivel hihetőbb az egyik a másiktól??! Köszönöm nincs több kérdésem : D : D" – nevem05

"Ha földön kivüliek létezhetnek , vámpírok miért ne ? Hisz ha jól meg nézed a szerkezetük sokkal hihetőbb mint a földön kivülieké. A test felépitésük egyezik az emberével . Csak a fizikális felépülésükben és a szervezetükben vam némi eltérés."<--- Erre csak annyit írok hogy ezt hívják emberközpontúságnak....szépen fogalmazva....pusztán azért elfogathatóbb mondjuk neked a vámpírok létezése, mert az elméletek szerint ránk hasonlítanak.... Ha máshol élnek földönkívüliek, akkor sem biztos hogy nem hasonlítanak az emberekre, és nyilván lehet olyan, akik meg teljesen másképp néznek ki.....az élet máshol másképp alakulhat ki.....különben meg már fedeztek fel földhöz hasonló bolygót....amin élhetnénk is, ha eljutnánk oda.....
A kettőt összehasonlítani hülyeség.....vámpírok-legendából léptek elő ami a földi emberek agyszüleményei, mivel rettegnek bizonyos dolgoktól, démonoktól, alakváltóktól, de ezek földiek......földönkívüliek-az univerzum rohadt nagy, nyilvánvaló hogy nem vagyunk egyedül, ennyire nem lehetünk egocentrikusak! És elméletek vannak arról is, hogy nem egy univerzum létezik....ne gondoljuk már azt, hogy majd csak mi létezünk.
Különben meg azon elmélet szerint, amit ti elfogadtok, földönkívüliektől származnak a vámpírok is.....tehát nem értem az egymás ellen fordításodat....
Azt pedig elárulom UFO=Unidentified Flying Object, magyar jelentése: azonosítatlan repülő tárgy." – nevem05

Én nem fordítom egymás ellwn a ketőt. Sőt azt mondom , hogy a ketőnek köze van egymáshoz . Azt próbálom ecsetelni , hogy semmivel nem hihetőbb az idegenek létezése mint a vámpíroké. És az idegenek létezését teljes mértékben hiszem . Hülyeség is lenne egy ekkora térben , hogy csak mi vagyunk . Az idegeneket is biztos , hogy ember vette a szájára leg elöszőr . Tuttomal nem jött a földre egy idegen sem , hogy " hello létezünk ám : . De az az ember aki mondta biztos nem a hssára ütött . Pont így van a vámpíroknál is .Biztos nem a kis ujjából szopta ki az a személy aki előszőr említést tett róluk . Nem zörög a haraszt , ha nem fúj a szél. Most is azt mondom nem hihetőbb az eggyik mint a másik . És egyik sem zárja ki a másikat ." – nevem05

Például a vámpírokhoz kellene bizonyos vallásokat, hiedelmeket tanulmányozni. Egy hit valamiben egy egész társadalmat meghatároz....lásd kereszténység.....ha odaállnál egy keresztény mélyen hívő emberhez, és azt mondanád neki hogy szerinted léteznek földönkívüliek, mit szólna? Szerintem egyértelmű hogy elkezdené ecsetelni hogy miért nem létezhetnek földönkívüliek.... Az ő hitük tudjuk mire alapoz.
Nyilván nem jön ide E.T. és azt mondja: "hali, mizu földlakók", de ettől még lehetséges hogy látogattak anno már ide...
Nem zárják ki egymást, de én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy a vámpírok csak az emberi agy szüleményei, míg a földönkívüliek léteznek.
De nem értem miért baj az, ha én elutasítom a vámpírhiedelmeket....
#7487
2013. nov. 19. 12:39
Bevallom,még nem olvastam át az eszmecserét rendesen,így csak annyit mondanék,hogy én a földönkívülieket is ugyanúgy elfogadom,mint a vámpírok meglétét.
Továbbá az hogy a topik miért jöhetett létre-erről csak annyit,hogy mindennek oka van,az hogy jelen esetben nem teljesen egyértelmű Nina számodra az ok,sajnálom.De nem fogom elmagyarázni,mert szerintem meg egyértelmű.

Átolvasva sincsen több hozzáfűzni valóm :)
#7486
2013. nov. 19. 12:01
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36106#msg36106 date=1384857388]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36105#msg36105 date=1384855795]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36093#msg36093 date=1384803965]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36084#msg36084 date=1384793826]
Na vissza olvastam jól emlékeztem . Ez a ki csillagozott irásból való. :

"Isz 1526: A török seregek elérik Pécs városát, és nagy harcok folynak mind halandó, mind halhatatlan szinten."

Lehet , hogy az egyikből ki folyólag jött a másik .. Ez lehet a kapocs .

Na de be várom szilgyit vele.." – Sheila


Hát azt tudtad,hogy a Pálosok 10 napig feltartoztatták egy ostromnál a törököket Mátyásnak segítvén??? Hm??? A vámpírharcok sokszor az emberekre is kihatnak..Viszont nem olyan megfejthetetlen kérdés szerintem,lehet majd rájövök ám csak még utána kell olvasnom.Hú valami eszembe jutott!! Van egy kis össze fügés,vagyis egy elmélet akár,de még korai le is írnom utána kell néznem.

Ninának ezen sorokat nem ajánlom!! ;D ;D" – Sheila

Mérget vehetsz rá hogy akkor meg pláne elolvasom... :D :D :D
De most felteszek egy kérdést, ami szerintem tök ésszerű.....mivel ti hisztek a vámpírokban.....nem gondolkoztatok el azon, hogyha tényleg léteznek, és tényleg jó nyomon haladtok akkor már rég leállítottak volna benneteket? ;D Mivel állítólag nem szeretik ha kiderülnek róluk dolgok..... ;D Ezt csak úgy kérdezem. ;D Következtetésképpen: nem léteznek, mert nem passzol sehogysem az, hogy kussba vannak, főleg ha a topik elejét nézzük, nem? :D :D Most őszintén... :D" – Sheila

Amíg nincs kézel fogható bizonyíték adig nincs gond . Addig ezek üres szavak két enbertől a sok millio közül.A másik fele meg az , hogy nem biztos az , hogy jó nyomon járunk . Ez egész logika - hit - és nézőpont kérdése. Pont mint az ufoknál. Ott is találgatások vannak , de tuti bizonyíték nincs . Hol ott mmillioo % hogy vannak .De mivel elég talános a dolog akkor nyílván titkolni akarják a létüket . Gondolom ha tuti bizonyitékot szerezne valaki az nem járna jól . Ez egy ilyen dolog . És most komolyan .. Ha földön kivüliek létezhetnek , vámpírok miért ne ? Hisz ha jól meg nézed a szerkezetük sokkal hihetőbb mint a földön kivülieké. A test felépitésük egyezik az emberével . Csak a fizikális felépülésükben és a szervezetükben vam némi eltérés. Különben meg részben a földönkivüli létformához kapcsolhatóak.. Ufo- vámpír! Kérdem én mivel hihetőbb az egyik a másiktól??! Köszönöm nincs több kérdésem : D : D" – Sheila

"Ha földön kivüliek létezhetnek , vámpírok miért ne ? Hisz ha jól meg nézed a szerkezetük sokkal hihetőbb mint a földön kivülieké. A test felépitésük egyezik az emberével . Csak a fizikális felépülésükben és a szervezetükben vam némi eltérés."<--- Erre csak annyit írok hogy ezt hívják emberközpontúságnak....szépen fogalmazva....pusztán azért elfogathatóbb mondjuk neked a vámpírok létezése, mert az elméletek szerint ránk hasonlítanak.... Ha máshol élnek földönkívüliek, akkor sem biztos hogy nem hasonlítanak az emberekre, és nyilván lehet olyan, akik meg teljesen másképp néznek ki.....az élet máshol másképp alakulhat ki.....különben meg már fedeztek fel földhöz hasonló bolygót....amin élhetnénk is, ha eljutnánk oda.....
A kettőt összehasonlítani hülyeség.....vámpírok-legendából léptek elő ami a földi emberek agyszüleményei, mivel rettegnek bizonyos dolgoktól, démonoktól, alakváltóktól, de ezek földiek......földönkívüliek-az univerzum rohadt nagy, nyilvánvaló hogy nem vagyunk egyedül, ennyire nem lehetünk egocentrikusak! És elméletek vannak arról is, hogy nem egy univerzum létezik....ne gondoljuk már azt, hogy majd csak mi létezünk.
Különben meg azon elmélet szerint, amit ti elfogadtok, földönkívüliektől származnak a vámpírok is.....tehát nem értem az egymás ellen fordításodat....
Azt pedig elárulom UFO=Unidentified Flying Object, magyar jelentése: azonosítatlan repülő tárgy." – Sheila

Én nem fordítom egymás ellwn a ketőt. Sőt azt mondom , hogy a ketőnek köze van egymáshoz . Azt próbálom ecsetelni , hogy semmivel nem hihetőbb az idegenek létezése mint a vámpíroké. És az idegenek létezését teljes mértékben hiszem . Hülyeség is lenne egy ekkora térben , hogy csak mi vagyunk . Az idegeneket is biztos , hogy ember vette a szájára leg elöszőr . Tuttomal nem jött a földre egy idegen sem , hogy " hello létezünk ám : . De az az ember aki mondta biztos nem a hssára ütött . Pont így van a vámpíroknál is .Biztos nem a kis ujjából szopta ki az a személy aki előszőr említést tett róluk . Nem zörög a haraszt , ha nem fúj a szél. Most is azt mondom nem hihetőbb az eggyik mint a másik . És egyik sem zárja ki a másikat .
#7485
2013. nov. 19. 11:51
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36084#msg36084 date=1384793826]
Na vissza olvastam jól emlékeztem . Ez a ki csillagozott irásból való. :

"Isz 1526: A török seregek elérik Pécs városát, és nagy harcok folynak mind halandó, mind halhatatlan szinten."

Lehet , hogy az egyikből ki folyólag jött a másik .. Ez lehet a kapocs .

Na de be várom szilgyit vele.." – szilgyi


Hát azt tudtad,hogy a Pálosok 10 napig feltartoztatták egy ostromnál a törököket Mátyásnak segítvén??? Hm??? A vámpírharcok sokszor az emberekre is kihatnak..Viszont nem olyan megfejthetetlen kérdés szerintem,lehet majd rájövök ám csak még utána kell olvasnom.Hú valami eszembe jutott!! Van egy kis össze fügés,vagyis egy elmélet akár,de még korai le is írnom utána kell néznem.

Ninának ezen sorokat nem ajánlom!! ;D ;D" – szilgyi

Nem , ezt nem tudtam . Ha kicsit forcimálok... A pálosok , Szulejmán ellen . A vámpírok pedig a pálosokkal bizalmas jó kapcsolatban voltak. Mátyás pedig a pálosokkal volt felettéb jó viszonyba . Mi következik ebből? . Szulejmán aki valószínűleg vámpír volt elindított egy vámpír háborút a pálosok meg támadásával. Vámpír és a Pálosok együtt harcolnak . A pálosok után megy Mátyás . Itt már a halandók háborúja is elindul. Való színű , Szulejmán mellett is volt nem egy vámpír . Sőt mi több meg kockáztatom hogy a halandó győzelem melett a vámpír háboruban is nyert . Mivel , hogy hivatalosan 70 éves koráig nyilván volt tartva mint élő ember. A nagy kérdés marad!! Mi volt az indíték ?
#7484
2013. nov. 19. 11:51
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg36105#msg36105 date=1384855795]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36093#msg36093 date=1384803965]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36084#msg36084 date=1384793826]
Na vissza olvastam jól emlékeztem . Ez a ki csillagozott irásból való. :

"Isz 1526: A török seregek elérik Pécs városát, és nagy harcok folynak mind halandó, mind halhatatlan szinten."

Lehet , hogy az egyikből ki folyólag jött a másik .. Ez lehet a kapocs .

Na de be várom szilgyit vele.." – nevem05


Hát azt tudtad,hogy a Pálosok 10 napig feltartoztatták egy ostromnál a törököket Mátyásnak segítvén??? Hm??? A vámpírharcok sokszor az emberekre is kihatnak..Viszont nem olyan megfejthetetlen kérdés szerintem,lehet majd rájövök ám csak még utána kell olvasnom.Hú valami eszembe jutott!! Van egy kis össze fügés,vagyis egy elmélet akár,de még korai le is írnom utána kell néznem.

Ninának ezen sorokat nem ajánlom!! ;D ;D" – nevem05

Mérget vehetsz rá hogy akkor meg pláne elolvasom... :D :D :D
De most felteszek egy kérdést, ami szerintem tök ésszerű.....mivel ti hisztek a vámpírokban.....nem gondolkoztatok el azon, hogyha tényleg léteznek, és tényleg jó nyomon haladtok akkor már rég leállítottak volna benneteket? ;D Mivel állítólag nem szeretik ha kiderülnek róluk dolgok..... ;D Ezt csak úgy kérdezem. ;D Következtetésképpen: nem léteznek, mert nem passzol sehogysem az, hogy kussba vannak, főleg ha a topik elejét nézzük, nem? :D :D Most őszintén... :D" – nevem05

Amíg nincs kézel fogható bizonyíték adig nincs gond . Addig ezek üres szavak két enbertől a sok millio közül.A másik fele meg az , hogy nem biztos az , hogy jó nyomon járunk . Ez egész logika - hit - és nézőpont kérdése. Pont mint az ufoknál. Ott is találgatások vannak , de tuti bizonyíték nincs . Hol ott mmillioo % hogy vannak .De mivel elég talános a dolog akkor nyílván titkolni akarják a létüket . Gondolom ha tuti bizonyitékot szerezne valaki az nem járna jól . Ez egy ilyen dolog . És most komolyan .. Ha földön kivüliek létezhetnek , vámpírok miért ne ? Hisz ha jól meg nézed a szerkezetük sokkal hihetőbb mint a földön kivülieké. A test felépitésük egyezik az emberével . Csak a fizikális felépülésükben és a szervezetükben vam némi eltérés. Különben meg részben a földönkivüli létformához kapcsolhatóak.. Ufo- vámpír! Kérdem én mivel hihetőbb az egyik a másiktól??! Köszönöm nincs több kérdésem : D : D" – nevem05

"Ha földön kivüliek létezhetnek , vámpírok miért ne ? Hisz ha jól meg nézed a szerkezetük sokkal hihetőbb mint a földön kivülieké. A test felépitésük egyezik az emberével . Csak a fizikális felépülésükben és a szervezetükben vam némi eltérés."<--- Erre csak annyit írok hogy ezt hívják emberközpontúságnak....szépen fogalmazva....pusztán azért elfogathatóbb mondjuk neked a vámpírok létezése, mert az elméletek szerint ránk hasonlítanak.... Ha máshol élnek földönkívüliek, akkor sem biztos hogy nem hasonlítanak az emberekre, és nyilván lehet olyan, akik meg teljesen másképp néznek ki.....az élet máshol másképp alakulhat ki.....különben meg már fedeztek fel földhöz hasonló bolygót....amin élhetnénk is, ha eljutnánk oda.....
A kettőt összehasonlítani hülyeség.....vámpírok-legendából léptek elő ami a földi emberek agyszüleményei, mivel rettegnek bizonyos dolgoktól, démonoktól, alakváltóktól, de ezek földiek......földönkívüliek-az univerzum rohadt nagy, nyilvánvaló hogy nem vagyunk egyedül, ennyire nem lehetünk egocentrikusak! És elméletek vannak arról is, hogy nem egy univerzum létezik....ne gondoljuk már azt, hogy majd csak mi létezünk.
Különben meg azon elmélet szerint, amit ti elfogadtok, földönkívüliektől származnak a vámpírok is.....tehát nem értem az egymás ellen fordításodat....
Azt pedig elárulom UFO=Unidentified Flying Object, magyar jelentése: azonosítatlan repülő tárgy.
#7483
2013. nov. 19. 11:36
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36093#msg36093 date=1384803965]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36084#msg36084 date=1384793826]
Na vissza olvastam jól emlékeztem . Ez a ki csillagozott irásból való. :

"Isz 1526: A török seregek elérik Pécs városát, és nagy harcok folynak mind halandó, mind halhatatlan szinten."

Lehet , hogy az egyikből ki folyólag jött a másik .. Ez lehet a kapocs .

Na de be várom szilgyit vele.." – Sheila


Hát azt tudtad,hogy a Pálosok 10 napig feltartoztatták egy ostromnál a törököket Mátyásnak segítvén??? Hm??? A vámpírharcok sokszor az emberekre is kihatnak..Viszont nem olyan megfejthetetlen kérdés szerintem,lehet majd rájövök ám csak még utána kell olvasnom.Hú valami eszembe jutott!! Van egy kis össze fügés,vagyis egy elmélet akár,de még korai le is írnom utána kell néznem.

Ninának ezen sorokat nem ajánlom!! ;D ;D" – Sheila

Mérget vehetsz rá hogy akkor meg pláne elolvasom... :D :D :D
De most felteszek egy kérdést, ami szerintem tök ésszerű.....mivel ti hisztek a vámpírokban.....nem gondolkoztatok el azon, hogyha tényleg léteznek, és tényleg jó nyomon haladtok akkor már rég leállítottak volna benneteket? ;D Mivel állítólag nem szeretik ha kiderülnek róluk dolgok..... ;D Ezt csak úgy kérdezem. ;D Következtetésképpen: nem léteznek, mert nem passzol sehogysem az, hogy kussba vannak, főleg ha a topik elejét nézzük, nem? :D :D Most őszintén... :D" – Sheila

Amíg nincs kézel fogható bizonyíték adig nincs gond . Addig ezek üres szavak két enbertől a sok millio közül.A másik fele meg az , hogy nem biztos az , hogy jó nyomon járunk . Ez egész logika - hit - és nézőpont kérdése. Pont mint az ufoknál. Ott is találgatások vannak , de tuti bizonyíték nincs . Hol ott mmillioo % hogy vannak .De mivel elég talános a dolog akkor nyílván titkolni akarják a létüket . Gondolom ha tuti bizonyitékot szerezne valaki az nem járna jól . Ez egy ilyen dolog . És most komolyan .. Ha földön kivüliek létezhetnek , vámpírok miért ne ? Hisz ha jól meg nézed a szerkezetük sokkal hihetőbb mint a földön kivülieké. A test felépitésük egyezik az emberével . Csak a fizikális felépülésükben és a szervezetükben vam némi eltérés. Különben meg részben a földönkivüli létformához kapcsolhatóak.. Ufo- vámpír! Kérdem én mivel hihetőbb az egyik a másiktól??! Köszönöm nincs több kérdésem : D : D
#7482
2013. nov. 19. 11:09
törölt tag
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36084#msg36084 date=1384793826]
Na vissza olvastam jól emlékeztem . Ez a ki csillagozott irásból való. :

"Isz 1526: A török seregek elérik Pécs városát, és nagy harcok folynak mind halandó, mind halhatatlan szinten."

Lehet , hogy az egyikből ki folyólag jött a másik .. Ez lehet a kapocs .

Na de be várom szilgyit vele.." – szilgyi


Hát azt tudtad,hogy a Pálosok 10 napig feltartoztatták egy ostromnál a törököket Mátyásnak segítvén??? Hm??? A vámpírharcok sokszor az emberekre is kihatnak..Viszont nem olyan megfejthetetlen kérdés szerintem,lehet majd rájövök ám csak még utána kell olvasnom.Hú valami eszembe jutott!! Van egy kis össze fügés,vagyis egy elmélet akár,de még korai le is írnom utána kell néznem.

Ninának ezen sorokat nem ajánlom!! ;D ;D" – szilgyi

Mérget vehetsz rá hogy akkor meg pláne elolvasom... :D :D :D
De most felteszek egy kérdést, ami szerintem tök ésszerű.....mivel ti hisztek a vámpírokban.....nem gondolkoztatok el azon, hogyha tényleg léteznek, és tényleg jó nyomon haladtok akkor már rég leállítottak volna benneteket? ;D Mivel állítólag nem szeretik ha kiderülnek róluk dolgok..... ;D Ezt csak úgy kérdezem. ;D Következtetésképpen: nem léteznek, mert nem passzol sehogysem az, hogy kussba vannak, főleg ha a topik elejét nézzük, nem? :D :D Most őszintén... :D
#7481
2013. nov. 19. 11:05
törölt tag
"A rezgés vitához hozzá fűznék...

Állítólag egy ruha is lehet szerencsétlen vagy egy tárgy,ékszer akármi...Miért?? Az ember kibocsájt valami energiát,rezgést magából ami feltölti azt a bizonyos tárgyat...Ha pozitív rezgés az jó ha negatív az rossz..Szóval erre mondják azt,hogy szerencsétlen,vagy prikezsijás,vagy mi, valami ilyesmi...Ez akár egy személy is lehet...De ez ezoterika ám bár ezeket az energiákat és rezgéseket ha jól tudom,tudományosan is már bizonyították...

" – szilgyi


Hm....szóval ha most a nyakadba akasztanám mondjuk az ametiszt medálomat, akkor nem éreznéd jól magad, mert én negatív vagyok? :D
#7480
2013. nov. 19. 11:03
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg36088#msg36088 date=1384797362]
Asszem így egyszerűbb lesz.... :D
4. fejezet kész! :)

És előre szólok, hogy nem írok bele vámpírokat, szóval ha olyat olvastok hogy "szokatlanul fehér bőr", az nem vámpír, hanem ugyanúgy földönkívüli! :) És senki nem iszik vért a történetemben! :D :D Gondoltam azért a félreértés elkerülése végett, nem árt ha közlöm.. :D" – Falcon


:P Pedig milyen érdekes lenne űrvámpírokkal. ;D ;D ;)" – Falcon

Fúúúújjj, az szentségtörés lenne! ;D ;D ;D

Egyébként meg ha léteznének vámpírok és egyikük összetalálkozna egy tigrissel, ki nyerne? ;D ;D A tigris ciculi nagyon veszélyes, egy csávót úgy támadott meg hogy egy elefánton ült, és simán felugrott addig....csak 3 úja bánta a pasasnak... :D
#7479
2013. nov. 19. 10:59
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg36088#msg36088 date=1384797362]
Asszem így egyszerűbb lesz.... :D
4. fejezet kész! :)

És előre szólok, hogy nem írok bele vámpírokat, szóval ha olyat olvastok hogy "szokatlanul fehér bőr", az nem vámpír, hanem ugyanúgy földönkívüli! :) És senki nem iszik vért a történetemben! :D :D Gondoltam azért a félreértés elkerülése végett, nem árt ha közlöm.. :D" – Penelope


A Hórusz szemét példának írtam,bár igaz,nem írtam oda hogy pl.
De pl.-akkor most ideírom,hogy pl.. nekem volt Dávid csillaga nyakláncom.Csak volt.
Bár alapból voltak vele fenntartásaim,és beigazolódott.Maradjunk ennyiben.

Szerintem az lenne a csoda,ha vámpíros sztorid lenne,bááár úgy rémlik,volt olyan is :) Vagy rosszul rémlik?" – Penelope

Mert alapból úgy álltál a csillaghoz....ebben nincs semmi különös....vegyük akkor példának a sima keresztet és a fordított keresztet.....a simát ugyebár istenhez kötik, tehát azt jó érzés hordani, a fordítottat a sátánhoz, így azt rossz érzés viselni, ha hiszel istenben és követed....hit kérdése az egész.... Ennyire befolyásoló tényező hogy hogyan állsz a dolgokhoz, hogy miben hiszel, hogy mik az elméleteid....

Volt, igen, még fiatal koromban. :D :D De annyira hülyeség volt hogy csak belekezdtem, meg unalmasnak találtam, nem leltem örömöt az írásában, és most nem ez történik a földönkívülis sztorimmal, élvezem amikor írom. :D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0