Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7448
2013. nov. 18. 13:03
Én nem láttam. Csak elírtam :)
#7447
2013. nov. 18. 12:53
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36054#msg36054 date=1384775030]
Penelope .. Tegnap szörföztem a csatornákon . Meg akadtam a 2013 as EMa díj átadón . De csak azért mert furcsának tartottam , hogy mindenhol robotnak öltözöttek voltak még a be konferáláson is . Nem is egy fajta jelmezbe . De a lényeg hogy az egész úgy jött le , hogy milyen szépen megmaradnak az ember mellett . A műsor közbeni kis filmben az eggyik színész két ulyen micsodával triciklizett . És elég nagy szabású volt a díj át adó.. Szerinted több volt a mondani valója mint gondolná az ember vagy nagyon elengedtem az elmém...??" – Penelope


Én nem láttad,így elég nehéz véleményt alkotni.De akár több is lehetett a mondandója,mint azt sokan gondolnák." – Penelope

Majd ha naptárad engedi pötyögj be egy kis részletett :D:D
#7446
2013. nov. 18. 12:49
"Penelope .. Tegnap szörföztem a csatornákon . Meg akadtam a 2013 as EMa díj átadón . De csak azért mert furcsának tartottam , hogy mindenhol robotnak öltözöttek voltak még a be konferáláson is . Nem is egy fajta jelmezbe . De a lényeg hogy az egész úgy jött le , hogy milyen szépen megmaradnak az ember mellett . A műsor közbeni kis filmben az eggyik színész két ulyen micsodával triciklizett . És elég nagy szabású volt a díj át adó.. Szerinted több volt a mondani valója mint gondolná az ember vagy nagyon elengedtem az elmém...??" – nevem05

Én nem láttam,így elég nehéz véleményt alkotni.De akár több is lehetett a mondandója,mint azt sokan gondolnák.
#7445
2013. nov. 18. 12:49
"Persze,mert nyáron senki nem akart kint megfulladni a 40 fokban :)

Majd egyszer ennek az időszaknak is vége lesz ám,aztán ismét felpörög a topik .Csak ki kell várni :)" – Penelope


Jók vagyunk mi igy is .. Tiszta dráma akció , krimi , vigjáték... Van minden :D :) El vagyunk mint a befőtt :):D most nem ?:)
#7444
2013. nov. 18. 12:43
Penelope .. Tegnap szörföztem a csatornákon . Meg akadtam a 2013 as EMa díj átadón . De csak azért mert furcsának tartottam , hogy mindenhol robotnak öltözöttek voltak még a be konferáláson is . Nem is egy fajta jelmezbe . De a lényeg hogy az egész úgy jött le , hogy milyen szépen megmaradnak az ember mellett . A műsor közbeni kis filmben az eggyik színész két ulyen micsodával triciklizett . És elég nagy szabású volt a díj át adó.. Szerinted több volt a mondani valója mint gondolná az ember vagy nagyon elengedtem az elmém...??
#7443
2013. nov. 18. 12:38
Persze,mert nyáron senki nem akart kint megfulladni a 40 fokban :)

Majd egyszer ennek az időszaknak is vége lesz ám,aztán ismét felpörög a topik .Csak ki kell várni :)
#7442
2013. nov. 18. 12:32
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36050#msg36050 date=1384774004]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg36048#msg36048 date=1384773905]
Szia 05 :)
" – Penelope


Szia Penelope ... 1000 ÉVE NEM TALÁLKOZTUNK :) HOGY S MINT ? " – Penelope

Ó,nincs semmi különös.Zajlik az élet,mint mindig,(bár mostanság kicsit sűrűbben)de úgy látom nálad is :)" – Penelope

Így van .. Esküszöm nyáron nem voltam így .... De Szilgyink sincs anyit mint máskor :)
#7441
2013. nov. 18. 12:28
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg36048#msg36048 date=1384773905]
Szia 05 :)
" – nevem05


Szia Penelope ... 1000 ÉVE NEM TALÁLKOZTUNK :) HOGY S MINT ? " – nevem05

Ó,nincs semmi különös.Zajlik az élet,mint mindig,(bár mostanság kicsit sűrűbben)de úgy látom nálad is :)
#7440
2013. nov. 18. 12:26
"Szia 05 :)
" – Penelope


Szia Penelope ... 1000 ÉVE NEM TALÁLKOZTUNK :) HOGY S MINT ?
#7439
2013. nov. 18. 12:25
Igen iTTT vagyok ragyogok élek mint hal a vízben...:):) Fáj? Kösd be de ki baszott szorosan.:) Mire gondoltál? Ha nem tetszik , lehet tenni egy szivességet ;);););) Na de a párbaj topik még mindig úgy van ahogy hagytam , szóval..... Ha valami nem kóser ott van még mindig él mint a gazdája :D ha valami gondvan ott szóljon vagy halgasson mind örökre :)
#7438
2013. nov. 18. 12:25
Szia 05 :)
#7437
2013. nov. 18. 12:18
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36040#msg36040 date=1384764295]
Tudom,hogy nagyon hosszú,de akit érdekel úgy is elolvassa.Sok dolog van benne le írva és nem akarnék ki emelni belőle,viszont egyet megteszek a sok közül ami bizonyítást nyer a felől,hogy nincsenek véletlenek és mintha minden előre le lenne írva és évszázadokra előre ki lenne tervelve...

""Mi azt hisszük a történelmi szereplõkrõl, hogy olyanok, mint mi, csak ügyesebbek. Hát nem olyanok, mert iszonyú nagy magasságból és ténylegesen a Teremtõ közelébõl érkeztek, és ha nincs pálos rend, nincsen thébai szent Pál, nincsen jóraforduló Pál, nem alapítja meg Béla király a pálos rendet, nincs Hunyadi Mátyás, és ha nincs Hunyadi Mátyás, akkor 1526 nem akkor következik be, és ha máskor következik be, akkor az véglegeset jelentett volna. Most nem tudnánk, mi az a Kárpát-medence. Ezek döbbenetes tények, ráadásul erre olyan adatok figyelmeztetnek bennünket, amiket ismerünk, hiszen Zrínyi Miklós Mátyás királyról szóló mûve, középiskolában ajánlott olvasmány. Zrínyi leírja és figyelmeztet arra, hogy a természet évszázadokon keresztül készítette ezt a csoda lelket, aki Mátyás király volt. És hollós Mátyás királynak a földre segítését szolgálta a pálos rend, a másik hollós. Amikor Mátyás meghalt, nemcsak a fõurak dobták el a gyeplõt, hanem a pálos rend is. Innentõl kezdve ugyanis a pálos rend is tudta, hogy vége. S erre nekünk mindenképpen oda kell figyelnünk.,,,

nemzetiegyletek.hu/node/210" – Penelope


Jó,hogy kiemelted.El fogom olvasni az egészet :)" – Penelope

Ez tényleg jó......
#7436
2013. nov. 18. 12:17
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36032#msg36032 date=1384728542]
Na most végre egy kis idő , hogy fellépjek , erre szokás szerint sehol senki ....Ilyen az én formám.. Elég zsúfolt pörgős hetem volt. Nagy szabásu buli, 2 napos élő póker alvásnélkül, pia haverokkal...
:D ez egy ilyen hét volt. Plusz pogácsa , leptop.meghalt , ugy hogy egy párnapig marad a telo..... Most keltem fel épp :) Na kezdődik a rémálom az elm utcában 5 a visat 3 on...:) majd az leköt ... Később még fel lesek bízok benned szilgyi , hogy addigra fenn leszel..:) " – szilgyi


Szia 05,de rég láttalak így-is úgy-is...Este már ritkábban vagyok fenn ttt-n..Ja halottam,hogy elvagy manapság,tudod a hírek gyorsan terjednek..A süti meg írtró szar volt,bocsi.. :D " – szilgyi

Igen a hírek mindig terjednek .. De tényleg nálatok és nálunk is tiszta nyitott könyv az élet :) de már beleszoktunk :) Na most a cukrászt ezér beperelem :)
#7435
2013. nov. 18. 12:08
"Tudom,hogy nagyon hosszú,de akit érdekel úgy is elolvassa.Sok dolog van benne le írva és nem akarnék ki emelni belőle,viszont egyet megteszek a sok közül ami bizonyítást nyer a felől,hogy nincsenek véletlenek és mintha minden előre le lenne írva és évszázadokra előre ki lenne tervelve...

""Mi azt hisszük a történelmi szereplõkrõl, hogy olyanok, mint mi, csak ügyesebbek. Hát nem olyanok, mert iszonyú nagy magasságból és ténylegesen a Teremtõ közelébõl érkeztek, és ha nincs pálos rend, nincsen thébai szent Pál, nincsen jóraforduló Pál, nem alapítja meg Béla király a pálos rendet, nincs Hunyadi Mátyás, és ha nincs Hunyadi Mátyás, akkor 1526 nem akkor következik be, és ha máskor következik be, akkor az véglegeset jelentett volna. Most nem tudnánk, mi az a Kárpát-medence. Ezek döbbenetes tények, ráadásul erre olyan adatok figyelmeztetnek bennünket, amiket ismerünk, hiszen Zrínyi Miklós Mátyás királyról szóló mûve, középiskolában ajánlott olvasmány. Zrínyi leírja és figyelmeztet arra, hogy a természet évszázadokon keresztül készítette ezt a csoda lelket, aki Mátyás király volt. És hollós Mátyás királynak a földre segítését szolgálta a pálos rend, a másik hollós. Amikor Mátyás meghalt, nemcsak a fõurak dobták el a gyeplõt, hanem a pálos rend is. Innentõl kezdve ugyanis a pálos rend is tudta, hogy vége. S erre nekünk mindenképpen oda kell figyelnünk.,,,

nemzetiegyletek.hu/node/210" – szilgyi


Jó,hogy kiemelted.El fogom olvasni az egészet :)
#7434
2013. nov. 18. 12:06
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg36035#msg36035 date=1384755788]
ujvilagtudat.blogspot.hu/2013/11/a-spiritualis-valtozas-folyamata-es.html#.UomxAOWZ_Gc

" – szilgyi


Nagyon tetszett a link és ha nem gond,tudom,hogy ne akkor lopnám a topikomba." – szilgyi

Már miért lenne gond? Nyugodtan,bármit :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0