Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7433
2013. nov. 18. 11:41
törölt tag
Úristen....ez még életben van? Pedig milyen jó volt itt, amíg nem volt....
#7432
2013. nov. 18. 9:50
Azt tudtátok,hogy Özséb nemcsak érseki kanonok volt, hanem elsősorban a Szent István lovagrend nagymestere? Mert é nem.
Sokan úgy vélik ,hogy az régi pálosok valójában Táltosok voltak.

"a pálosok õsei olyan fehér ruhás remete szentek voltak, akik személyükben táltosok voltak, táltosok közössége. Ezt alátámasztja viselkedésük, fehér öltözékük, az hogy honnan indultak el. És nem szabad elfelejtenünk azt sem, hogy a Pilis teljes terjedelmében. az Árpád-házi királyok családi birtoka volt.,,

Nem tudom mi igaz ebből,de ha Théba Szent Pál aki nem azonos a másik Szent Pállal,akkor is itt van egy Egyiptomi össze függés,hiszen Thébai Pál Egyiptomi volt. A táltos szó tudást leképezi,varázserővel rendelkező stb.. . Na most ha megvan a táltosok eredete(honnan jötte) akkor közelebb kerülnénk a dolgokhoz.Úgy olvastam,hogy a szó Sumer eredetű.
""Tovább kavarog bennünk a sumer történelemhez való hasonlítás. Az elmúlt 100 évben sokan fogalmazták meg, hogy valamilyen rokonságban állhatunk a sumer néppel. Ezt nem csak magyar kutatók, történészek, egyetemi tanárok állították, hanem külföldi szakemberek, akik sumer kutatók és semmi közük a magyarsághoz. Sok nyelvész állítja, hogy ha az ősi sumer nyelven megszólalna valaki, az olyan lenne, mintha magyarul beszélne, bár mi sem értenénk,,

Akkor itt már van is egy lehetséges kapcsolat.

A sumérok eredete vitatott,de Mezopotámiában fel lelhető leginkább.http://spiritizmus.hupont.hu/33/a-sumerok-eredete

Innentől meg ki lehet következtetni a sumér és szkíta dolgok alapján..
#7431
2013. nov. 18. 9:44
Tudom,hogy nagyon hosszú,de akit érdekel úgy is elolvassa.Sok dolog van benne le írva és nem akarnék ki emelni belőle,viszont egyet megteszek a sok közül ami bizonyítást nyer a felől,hogy nincsenek véletlenek és mintha minden előre le lenne írva és évszázadokra előre ki lenne tervelve...

""Mi azt hisszük a történelmi szereplõkrõl, hogy olyanok, mint mi, csak ügyesebbek. Hát nem olyanok, mert iszonyú nagy magasságból és ténylegesen a Teremtõ közelébõl érkeztek, és ha nincs pálos rend, nincsen thébai szent Pál, nincsen jóraforduló Pál, nem alapítja meg Béla király a pálos rendet, nincs Hunyadi Mátyás, és ha nincs Hunyadi Mátyás, akkor 1526 nem akkor következik be, és ha máskor következik be, akkor az véglegeset jelentett volna. Most nem tudnánk, mi az a Kárpát-medence. Ezek döbbenetes tények, ráadásul erre olyan adatok figyelmeztetnek bennünket, amiket ismerünk, hiszen Zrínyi Miklós Mátyás királyról szóló mûve, középiskolában ajánlott olvasmány. Zrínyi leírja és figyelmeztet arra, hogy a természet évszázadokon keresztül készítette ezt a csoda lelket, aki Mátyás király volt. És hollós Mátyás királynak a földre segítését szolgálta a pálos rend, a másik hollós. Amikor Mátyás meghalt, nemcsak a fõurak dobták el a gyeplõt, hanem a pálos rend is. Innentõl kezdve ugyanis a pálos rend is tudta, hogy vége. S erre nekünk mindenképpen oda kell figyelnünk.,,,

nemzetiegyletek.hu/node/210
#7430
2013. nov. 18. 8:58
"ujvilagtudat.blogspot.hu/2013/11/a-spiritualis-valtozas-folyamata-es.html#.UomxAOWZ_Gc

" – Penelope


Nagyon tetszett a link és ha nem gond,tudom,hogy ne akkor lopnám a topikomba.
#7429
2013. nov. 18. 7:47
"Na most végre egy kis idő , hogy fellépjek , erre szokás szerint sehol senki ....Ilyen az én formám.. Elég zsúfolt pörgős hetem volt. Nagy szabásu buli, 2 napos élő póker alvásnélkül, pia haverokkal...
:D ez egy ilyen hét volt. Plusz pogácsa , leptop.meghalt , ugy hogy egy párnapig marad a telo..... Most keltem fel épp :) Na kezdődik a rémálom az elm utcában 5 a visat 3 on...:) majd az leköt ... Később még fel lesek bízok benned szilgyi , hogy addigra fenn leszel..:) " – nevem05


Szia 05,de rég láttalak így-is úgy-is...Este már ritkábban vagyok fenn ttt-n..Ja halottam,hogy elvagy manapság,tudod a hírek gyorsan terjednek..A süti meg írtró szar volt,bocsi.. :D
#7428
2013. nov. 18. 7:23
#7427
2013. nov. 17. 23:49
Na most végre egy kis idő , hogy fellépjek , erre szokás szerint sehol senki ....Ilyen az én formám.. Elég zsúfolt pörgős hetem volt. Nagy szabásu buli, 2 napos élő póker alvásnélkül, pia haverokkal...
:D ez egy ilyen hét volt. Plusz pogácsa , leptop.meghalt , ugy hogy egy párnapig marad a telo..... Most keltem fel épp :) Na kezdődik a rémálom az elm utcában 5 a visat 3 on...:) majd az leköt ... Később még fel lesek bízok benned szilgyi , hogy addigra fenn leszel..:)
#7426
2013. nov. 17. 13:15
#7425
2013. nov. 17. 13:10
"Valósidejű elmekontroll zajlik?
paranormal.hu/?p=130392#more-130392

ujvilagtudat.blogspot.hu/2013/11/a-tomegmedia-altal-hasznalt.html#.UoiaBeWZ_Gc" – Penelope



Nagyából át futottam a linket,sajnos most nincs túl sok időm,csak este...De az első linkre lenne egy válaszom : Erre mondják azt,hogy nincsenek véletlenek...??? Tényleg elég erős összeesküvés feltétel,de lehet,hogy pont ez az igaz.. :D
#7424
2013. nov. 17. 12:34
#7423
2013. nov. 17. 12:14
#7422
2013. nov. 17. 11:23
#7421
2013. nov. 17. 8:54
#7420
2013. nov. 16. 21:10
#7419
2013. nov. 16. 14:12
www.inco.hu/inco12/tudatk/cikk1h.htm

Osiris sírja Egyiptomban és a gízai piramisok

Kutatási anyag - 2007

A gizai piramisok építőjeként az - egyébként magyarul író-olvasó és beszélő - „egyiptomi” népet jelöli meg a tudomány, az épületek korára pedig 4500 évet ad meg. Az élet úgy hozta, hogy Boszniában is felfedeztek egy legalább 17.000 éves piramis-együttest, az egyikükön talált – hasonló korú – felirat pedig szkíta-székely-magyar rovásbetűket tartalmaz. Elismert és hiteles szakértők a Szfinx (arabul: Abu Hun = Hun Apu) korát legalább 10-13.000 évben, míg a Nagy Piramis, az eredeti alapkőzeten álló magjának korát, 70-100.000(!) évben határozzák meg. Ezek után mit gondoljunk az 1914-ben felfedezett, majd 1995-ig elhallgatott függőleges aknajárat koráról, melynek mélyén Osir (Osir = ŐS ÚR) Sírja található. Manapság már vízzel elárasztva. A lefelé hatoló aknából számos oldalfolyosó indul, keresztül-kasul beszőve a Gízai Platót. Akár egy teljes panteont is rejthet a felfoghatatlanul régi barlang- és járatrendszer

Olvassuk, együtt, magyarul!

Ismerkedjünk meg a témánk szempontjából fontos nevek helyes hangzósításával!

Vegyük az ősöket:

ORION = ÚRI HON

OSIR (Egyiptom Főistene) = ŐS ÚR - (szimbóluma a Nap –, a Napatya, Rá vagy Ré)

ISIS (Osir felesége) = ŐS ŐS (Mindenek Őse) – (Azonos a Földanyával -, csillaga a Vénusz, illetőleg a Szíriusz)

HORUS (Osir és Isis fia) = HOR (magas, kiemelkedő) ŐS – (Azonos a Holddal/?/)

Most nézzük a gízai piramisok neveit:

KHUFU = ÉG(I) FŐ

KHEFREN = ÉG(I) FŐ ÚR NŐ

MENKAURE = MÉN (férfi, aki az) ÉG URA

A nevek kifejezők, egyértelműek, és magyarul vannak…. ( K = G Az egyiptomiak a legősibb szövegeikben még csak a zöngétlen mássalhangzókat jelölték.)

www.inco.hu/inco12/tudatk/cikk1h.htm
A linkben több érdekesség is megtalálható ...
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0