Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7403
2013. nov. 15. 19:19
ebredezes.hu/rakovszkij_vallomasa/

Még én sem olvastam el csak bele bele néztem..
#7402
2013. nov. 15. 18:47
#7401
2013. nov. 15. 18:35
Falcon,kész Nina újabb fejezete!! :) Csak gondoltam szólok ,mert tudom,hogy érdekel :)

vilagokorzoi.blogspot.hu/

Mint mindegyik,ez a rész is jó lett!! A legizgalmasabb résznél lett vége,Nina húzza az olvasó idegeit :)
#7400
2013. nov. 15. 17:45
Jaja, mindig 4 lesz. :D
Ahm, esetleg az állatnál lehet eltérés. Pl. valaki gondolhat rozmárra. stb. ;D ;D Rigó akkor nem 4 lábú emlős. :)
#7399
2013. nov. 15. 16:58
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35993#msg35993 date=1384530543]
A hármas számra gondoltam és Chile..Vagy én számoltam félre?? :D" – Sheila


3x9=27
2+7=9
9-5=4
4=D
Dánia
narancs
Róka

:D És mindig ugyanez a szitu... :)" – Sheila

Akkor én rontottam el valamit :D
#7398
2013. nov. 15. 16:55
törölt tag
"A hármas számra gondoltam és Chile..Vagy én számoltam félre?? :D" – szilgyi

3x9=27
2+7=9
9-5=4
4=D
Dánia
narancs
Róka

:D És mindig ugyanez a szitu... :)
#7397
2013. nov. 15. 16:50
"A hármas számra gondoltam és Chile..Vagy én számoltam félre?? :D" – szilgyi
Szerintem te bibiztél,mert ezek úgy vannak kitalálva,hogy amikor a végén a számolással megvagy,az a szám legyen mindenképpen,és így tovább...
Mindig a 9-es szám jön ki,amikor összeadod,ha kétjegyű-innentől pedig pofonegyszerű ,mert készen is van :)
#7396
2013. nov. 15. 16:49
A hármas számra gondoltam és Chile..Vagy én számoltam félre?? :D
#7395
2013. nov. 15. 16:45
"kattanjra.com/gondolatolvasas-probald-ki

Hát az én gondolatomat nem találta ki..Még ebben is csalódnom kell? >:(" – szilgyi


Nekem bejött,d ezek átverések mondjuk.
Próbáld újra :)
#7394
2013. nov. 15. 16:43
törölt tag
"kattanjra.com/gondolatolvasas-probald-ki

Hát az én gondolatomat nem találta ki..Még ebben is csalódnom kell? >:(" – szilgyi


Hol hibádzott a gépezet? :D
#7393
2013. nov. 15. 16:42
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35984#msg35984 date=1384524234]
Megvan a napi agyfelbaszódásom:
spiritufo.ditro.hu/az-exobolygo-kamuzas
Ezek mi a frászt hordanak össze-vissza ezen az oldalon? És még a "magas spirituális tudással rendelkező egyének" rohadt "gyönyörűen leszólnak másokat....

"Mert miről is tud a valójában a hivatalos tudományos elit?

Mindenről, amiről a valódi UFO-kutatás is beszél éppen 60 éve, a csodálatos 1952. év óta, mióta tömegesen létesültek kapcsolatok a földi emberiség egyes spirituálisan érett tagjai és Naprendszerünkön belüli / kívüli magasan fejlett társadalmak lényei között!"<-----WTF???? Persze....kapcsolatot létesítenek az agyukban bizonyos földönkívüliekkel, akikre természetesen nincsen bizonyítékuk, csak annyi hogy a "földi emberiség egyes spirituálisan érett tagjai" kapcsolatba léptek velük..... Hova fajulhat még a világ? Valahogy mégjobban szétcseszik az egészet az ilyen "felébredt emberek"....... Ha lenne igazi fogalmuk a dolgokról, nyilván tudnának érdemleges válaszokat adni, de az ilyenek csak beleszólnak olyanba amiről fingjuk sincsen, csak megcáfolják a nagy büdös semmivel az általuk hazugságnak vélt dolgokat..... Mégegyszer hangoztatom, hiszek abban hogy léteznek földönkívüliek, de nagyon nem bírom, mikor mások ilyen írásokkal arcoskodnak és azt hirdetik ők a valakik, mert mi mindent tudnak!! Valószínűleg a "spirituálisan fejlett embereket" magasról leszarják a földönkívüliek, azok meg nem tudják ezt elviselni, és előállnak a mindentudás kulcsával.....----->röhejes...." – Falcon


Hasonlóra már én is panaszkodtam. Sebaj, legalább lehet rajta nevetni/sírni. ;D" – Falcon

Hát jah...de hogy vannak olyanok akik ezt bekajálják.....csúcs! :D
#7392
2013. nov. 15. 16:42
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35984#msg35984 date=1384524234]
Megvan a napi agyfelbaszódásom:
spiritufo.ditro.hu/az-exobolygo-kamuzas
Ezek mi a frászt hordanak össze-vissza ezen az oldalon? És még a "magas spirituális tudással rendelkező egyének" rohadt "gyönyörűen leszólnak másokat....

"Mert miről is tud a valójában a hivatalos tudományos elit?

Mindenről, amiről a valódi UFO-kutatás is beszél éppen 60 éve, a csodálatos 1952. év óta, mióta tömegesen létesültek kapcsolatok a földi emberiség egyes spirituálisan érett tagjai és Naprendszerünkön belüli / kívüli magasan fejlett társadalmak lényei között!"<-----WTF???? Persze....kapcsolatot létesítenek az agyukban bizonyos földönkívüliekkel, akikre természetesen nincsen bizonyítékuk, csak annyi hogy a "földi emberiség egyes spirituálisan érett tagjai" kapcsolatba léptek velük..... Hova fajulhat még a világ? Valahogy mégjobban szétcseszik az egészet az ilyen "felébredt emberek"....... Ha lenne igazi fogalmuk a dolgokról, nyilván tudnának érdemleges válaszokat adni, de az ilyenek csak beleszólnak olyanba amiről fingjuk sincsen, csak megcáfolják a nagy büdös semmivel az általuk hazugságnak vélt dolgokat..... Mégegyszer hangoztatom, hiszek abban hogy léteznek földönkívüliek, de nagyon nem bírom, mikor mások ilyen írásokkal arcoskodnak és azt hirdetik ők a valakik, mert mi mindent tudnak!! Valószínűleg a "spirituálisan fejlett embereket" magasról leszarják a földönkívüliek, azok meg nem tudják ezt elviselni, és előállnak a mindentudás kulcsával.....----->röhejes...." – szilgyi


Nina,nyugodj le...Ilyen az élet,ezek a dolgok benn vannak a pakliban... Amit úgy érzel,hogy átverés, egyszerűen csak ne foglalkozz vele és csak reménykedj,hogy más is így tesz....Vagy buktasd le őket,ami ebben az esetben elég nehézkes...
Jobb tippem nincs...Na meg felhívod a figyelmet,hogy csalókkal van dolGUK" – szilgyi

Ez az oldal detto paranormal.hu.......ott is el vannak kanyarodva...
#7391
2013. nov. 15. 16:19
kattanjra.com/gondolatolvasas-probald-ki

Hát az én gondolatomat nem találta ki..Még ebben is csalódnom kell? >:(
#7390
2013. nov. 15. 15:56
"Megvan a napi agyfelbaszódásom:
spiritufo.ditro.hu/az-exobolygo-kamuzas
Ezek mi a frászt hordanak össze-vissza ezen az oldalon? És még a "magas spirituális tudással rendelkező egyének" rohadt "gyönyörűen leszólnak másokat....

"Mert miről is tud a valójában a hivatalos tudományos elit?

Mindenről, amiről a valódi UFO-kutatás is beszél éppen 60 éve, a csodálatos 1952. év óta, mióta tömegesen létesültek kapcsolatok a földi emberiség egyes spirituálisan érett tagjai és Naprendszerünkön belüli / kívüli magasan fejlett társadalmak lényei között!"<-----WTF???? Persze....kapcsolatot létesítenek az agyukban bizonyos földönkívüliekkel, akikre természetesen nincsen bizonyítékuk, csak annyi hogy a "földi emberiség egyes spirituálisan érett tagjai" kapcsolatba léptek velük..... Hova fajulhat még a világ? Valahogy mégjobban szétcseszik az egészet az ilyen "felébredt emberek"....... Ha lenne igazi fogalmuk a dolgokról, nyilván tudnának érdemleges válaszokat adni, de az ilyenek csak beleszólnak olyanba amiről fingjuk sincsen, csak megcáfolják a nagy büdös semmivel az általuk hazugságnak vélt dolgokat..... Mégegyszer hangoztatom, hiszek abban hogy léteznek földönkívüliek, de nagyon nem bírom, mikor mások ilyen írásokkal arcoskodnak és azt hirdetik ők a valakik, mert mi mindent tudnak!! Valószínűleg a "spirituálisan fejlett embereket" magasról leszarják a földönkívüliek, azok meg nem tudják ezt elviselni, és előállnak a mindentudás kulcsával.....----->röhejes...." – Sheila


Hasonlóra már én is panaszkodtam. Sebaj, legalább lehet rajta nevetni/sírni. ;D
#7389
2013. nov. 15. 15:10
"Megvan a napi agyfelbaszódásom:
spiritufo.ditro.hu/az-exobolygo-kamuzas
Ezek mi a frászt hordanak össze-vissza ezen az oldalon? És még a "magas spirituális tudással rendelkező egyének" rohadt "gyönyörűen leszólnak másokat....

"Mert miről is tud a valójában a hivatalos tudományos elit?

Mindenről, amiről a valódi UFO-kutatás is beszél éppen 60 éve, a csodálatos 1952. év óta, mióta tömegesen létesültek kapcsolatok a földi emberiség egyes spirituálisan érett tagjai és Naprendszerünkön belüli / kívüli magasan fejlett társadalmak lényei között!"<-----WTF???? Persze....kapcsolatot létesítenek az agyukban bizonyos földönkívüliekkel, akikre természetesen nincsen bizonyítékuk, csak annyi hogy a "földi emberiség egyes spirituálisan érett tagjai" kapcsolatba léptek velük..... Hova fajulhat még a világ? Valahogy mégjobban szétcseszik az egészet az ilyen "felébredt emberek"....... Ha lenne igazi fogalmuk a dolgokról, nyilván tudnának érdemleges válaszokat adni, de az ilyenek csak beleszólnak olyanba amiről fingjuk sincsen, csak megcáfolják a nagy büdös semmivel az általuk hazugságnak vélt dolgokat..... Mégegyszer hangoztatom, hiszek abban hogy léteznek földönkívüliek, de nagyon nem bírom, mikor mások ilyen írásokkal arcoskodnak és azt hirdetik ők a valakik, mert mi mindent tudnak!! Valószínűleg a "spirituálisan fejlett embereket" magasról leszarják a földönkívüliek, azok meg nem tudják ezt elviselni, és előállnak a mindentudás kulcsával.....----->röhejes...." – Sheila


Nina,nyugodj le...Ilyen az élet,ezek a dolgok benn vannak a pakliban... Amit úgy érzel,hogy átverés, egyszerűen csak ne foglalkozz vele és csak reménykedj,hogy más is így tesz....Vagy buktasd le őket,ami ebben az esetben elég nehézkes...
Jobb tippem nincs...Na meg felhívod a figyelmet,hogy csalókkal van dolGUK
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0