Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7388
2013. nov. 15. 15:03
törölt tag
Megvan a napi agyfelbaszódásom:
spiritufo.ditro.hu/az-exobolygo-kamuzas
Ezek mi a frászt hordanak össze-vissza ezen az oldalon? És még a "magas spirituális tudással rendelkező egyének" rohadt "gyönyörűen leszólnak másokat....

"Mert miről is tud a valójában a hivatalos tudományos elit?

Mindenről, amiről a valódi UFO-kutatás is beszél éppen 60 éve, a csodálatos 1952. év óta, mióta tömegesen létesültek kapcsolatok a földi emberiség egyes spirituálisan érett tagjai és Naprendszerünkön belüli / kívüli magasan fejlett társadalmak lényei között!"<-----WTF???? Persze....kapcsolatot létesítenek az agyukban bizonyos földönkívüliekkel, akikre természetesen nincsen bizonyítékuk, csak annyi hogy a "földi emberiség egyes spirituálisan érett tagjai" kapcsolatba léptek velük..... Hova fajulhat még a világ? Valahogy mégjobban szétcseszik az egészet az ilyen "felébredt emberek"....... Ha lenne igazi fogalmuk a dolgokról, nyilván tudnának érdemleges válaszokat adni, de az ilyenek csak beleszólnak olyanba amiről fingjuk sincsen, csak megcáfolják a nagy büdös semmivel az általuk hazugságnak vélt dolgokat..... Mégegyszer hangoztatom, hiszek abban hogy léteznek földönkívüliek, de nagyon nem bírom, mikor mások ilyen írásokkal arcoskodnak és azt hirdetik ők a valakik, mert mi mindent tudnak!! Valószínűleg a "spirituálisan fejlett embereket" magasról leszarják a földönkívüliek, azok meg nem tudják ezt elviselni, és előállnak a mindentudás kulcsával.....----->röhejes....
#7387
2013. nov. 15. 14:34
#7386
2013. nov. 15. 13:54
törölt tag
#7385
2013. nov. 15. 11:28
#7384
2013. nov. 15. 10:52
Attól még, hogy létezhettek valamilyen formában óriások, lehetnek simán manipulált képek. És szerintem interneten azok vannak. :)
:P kriptid.blog.hu/2013/07/08/osvilag_a_valodi_gigantopithecus
#7383
2013. nov. 15. 8:33
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg35971#msg35971 date=1384454225]
Elképesztő:
tudnodkell.info/a-szomoru-igazsag-a-tejrol-amit-minden-szulonek-tudni-kell/

Hát,én két hete mondjuk tejet sem iszok..." – Falcon


Mert kókusztejen/spenóton és rizstejen meg éltek Mexikó és Hawaii őslakói? :D :D
Szerintem ez amolyan reklám, hogy vegyed a drágább terméket. (és/vagy a cikkíró valami "szektás" diétán van)

szilgyi: Nekem nincs pénzem. Azt hittem, te fizetsz. ;)

Amúgy én erre a képre írtam. Ez volt, na majd lehet megkeresem. De sok ilyen kép volt még ott. Akkor holnap... ;D

Na a google automatikusan ezeket dobálja ki: https://www.google.hu/search?q=%C3%B3ri%C3%A1sok&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=4xqFUtnVEeWM4ATv3oCYCA&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1647&bih=886" – Falcon

Én meg azt hittem lovagias leszel is te fizetsz...De mit is várhattunk volna egy sellőtől :D.....A képeket végignéztem,akkor szerinted az a sok mese az óriásokról kamu?? Megnéznék egy ilyen ,ember kontra -óriásember párosítást,mert a mese mese mátkában még ilyen is van...Sőt közös gyerek is...De nem menyünk messzire- vannak a törpék és nem egy olyan eset,hogy elég magas párt választanak maguknak...
#7382
2013. nov. 15. 8:23
"Egyiptom? Hm...engem légyszíves egy piramisba temessetek ha elpatkolok, oké? ;D ;D ;D Aztán a sok aranyat kéretik a lábamhoz rakni....persze azt is megengedem hogy arany szarkofágot csináltassatok nekem.... ;D ;D ;D És azt a szarkofágot egy űrhajóba helyezzétek ám el, ami szintén a piramisban lesz! ;D ;D ;D De jó nagy legyen minden! ;D ;D Megegyeztünk? ;D ;D ;D" – Sheila

Rendben,szerencsédre ez nem lehetetlen küldetés :)
#7381
2013. nov. 14. 23:09
törölt tag
Egyiptom? Hm...engem légyszíves egy piramisba temessetek ha elpatkolok, oké? ;D ;D ;D Aztán a sok aranyat kéretik a lábamhoz rakni....persze azt is megengedem hogy arany szarkofágot csináltassatok nekem.... ;D ;D ;D És azt a szarkofágot egy űrhajóba helyezzétek ám el, ami szintén a piramisban lesz! ;D ;D ;D De jó nagy legyen minden! ;D ;D Megegyeztünk? ;D ;D ;D
#7380
2013. nov. 14. 23:06
törölt tag
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35951#msg35951 date=1384436639]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35950#msg35950 date=1384436495]
Az Illuminati tagjai valóban zsidók,de emberek,nem földönkívüliek.Valóban nagy a hatalmuk,de azért őket is figyelemmel kísérik ám :)
Mivel emberek,ugyanúgy vörös a vérük,mint a tiétek,vagy az enyém :)
Nekik ez jó dolog,ha többnek tartják őket,mint amik.Házasodhatnak amúgy bárkivel." – Penelope


Ezt jó tudni...Akkor ez a hüllő téma,hogy jött létre?? Vagyis ki találta ki?? Esetleg nem az illuminált a hüllő, hanem ,az azok fölött álló valakik??

Igen,azok a hüllőszerű lények,akik felettük is állnak,de még a vámpírok felett is.Mindent figyelemmel kísérnek.Őket hívjuk Háttérhatalomnak.Csak az terjedt el az Illuról,hogy ők a Háttérhatalom,ami persze a valódiaknak jól jön.

" – Penelope

Akkor most az igazi háttérhatalom "láthatatlan"? Egyébként honnan terjedhetett el ez a sztori? Mármint mi lehet az eredeti forrás?
#7379
2013. nov. 14. 19:57
Szilgyi:Persze,hogy sokminden van,ami ártalmas,és a levegő is.De amit az ember meg tud tenni az egészsége érdekében,és hogy kevesebbe mérget vigyünk be a szervezetünkbe,szerintem azt meg kell tennie.Vagy legalább időközönként méregteleníteni.

Még valaki a túrához? Ötös-hatös csopi jó lenne :)
Ki jönne,ki maradna inkább itthon?
#7378
2013. nov. 14. 19:44
"Elképesztő:
tudnodkell.info/a-szomoru-igazsag-a-tejrol-amit-minden-szulonek-tudni-kell/

Hát,én két hete mondjuk tejet sem iszok..." – Penelope


Mert kókusztejen/spenóton és rizstejen meg éltek Mexikó és Hawaii őslakói? :D :D
Szerintem ez amolyan reklám, hogy vegyed a drágább terméket. (és/vagy a cikkíró valami "szektás" diétán van)

szilgyi: Nekem nincs pénzem. Azt hittem, te fizetsz. ;)

Amúgy én erre a képre írtam. Ez volt, na majd lehet megkeresem. De sok ilyen kép volt még ott. Akkor holnap... ;D

Na a google automatikusan ezeket dobálja ki: https://www.google.hu/search?q=%C3%B3ri%C3%A1sok&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=4xqFUtnVEeWM4ATv3oCYCA&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1647&bih=886
#7377
2013. nov. 14. 19:43
Köszi Falcon,ez is manipulálva volt szerinted??
Ja okés eljöhetsz velünk,EGY Feltétellel,te FOGSZ FIZETNI!!! :D :D
Penelope ma már a levegő is ártalmas :)
Most mennem kell,lehet későn re...Sziasztok és ha nem futnánk össze akkor Jó éjszakát!!
Falcon majd hozzád lenne egy kérésem...De majd holnap :D :D :D
#7376
2013. nov. 14. 19:37
Elképesztő:
tudnodkell.info/a-szomoru-igazsag-a-tejrol-amit-minden-szulonek-tudni-kell/

Hát,én két hete mondjuk tejet sem iszok...
#7375
2013. nov. 14. 19:34
"valosag.net/Grull_Antal_-_Atlan_(Az_emberiseg_eredete).pdf

Görgessetek a 29.oldalra...Mekkora ....Ez egy óriás csontváz?? Hát persze.." – szilgyi


Hasonló már volt, de ott írták, a kép manipulálva van.
#7374
2013. nov. 14. 19:33
Engem se hagyjatok itthon. :P ;D

(Habár Egyiptom talán most nem a legbiztonságosabb hely. :D)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0