Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7358
2013. nov. 14. 15:03
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35951#msg35951 date=1384436639]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35950#msg35950 date=1384436495]
Az Illuminati tagjai valóban zsidók,de emberek,nem földönkívüliek.Valóban nagy a hatalmuk,de azért őket is figyelemmel kísérik ám :)
Mivel emberek,ugyanúgy vörös a vérük,mint a tiétek,vagy az enyém :)
Nekik ez jó dolog,ha többnek tartják őket,mint amik.Házasodhatnak amúgy bárkivel." – Penelope


Ezt jó tudni...Akkor ez a hüllő téma,hogy jött létre?? Vagyis ki találta ki?? Esetleg nem az illuminált a hüllő, hanem ,az azok fölött álló valakik??

Igen,azok a hüllőszerű lények,akik felettük is állnak,de még a vámpírok felett is.Mindent figyelemmel kísérnek.Őket hívjuk Háttérhatalomnak.Csak az terjedt el az Illuról,hogy ők a Háttérhatalom,ami persze a valódiaknak jól jön.

" – Penelope

Akkor ez volt a ferdítés a könyvben...Már értem..Akkor jól tippeltem így utólag...De vajon nekik mi a céljuk?? Hát ezt a neten tuti nem találom meg,mármint a valós okokat...
#7357
2013. nov. 14. 14:58
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg35950#msg35950 date=1384436495]
Az Illuminati tagjai valóban zsidók,de emberek,nem földönkívüliek.Valóban nagy a hatalmuk,de azért őket is figyelemmel kísérik ám :)
Mivel emberek,ugyanúgy vörös a vérük,mint a tiétek,vagy az enyém :)
Nekik ez jó dolog,ha többnek tartják őket,mint amik.Házasodhatnak amúgy bárkivel." – szilgyi


Ezt jó tudni...Akkor ez a hüllő téma,hogy jött létre?? Vagyis ki találta ki?? Esetleg nem az illuminált a hüllő, hanem ,az azok fölött álló valakik??

Igen,azok a hüllőszerű lények,akik felettük is állnak,de még a vámpírok felett is.Mindent figyelemmel kísérnek.Őket hívjuk Háttérhatalomnak.Csak az terjedt el az Illuról,hogy ők a Háttérhatalom,ami persze a valódiaknak jól jön.
#7356
2013. nov. 14. 14:43
"Az Illuminati tagjai valóban zsidók,de emberek,nem földönkívüliek.Valóban nagy a hatalmuk,de azért őket is figyelemmel kísérik ám :)
Mivel emberek,ugyanúgy vörös a vérük,mint a tiétek,vagy az enyém :)
Nekik ez jó dolog,ha többnek tartják őket,mint amik.Házasodhatnak amúgy bárkivel." – Penelope


Ezt jó tudni...Akkor ez a hüllő téma,hogy jött létre?? Vagyis ki találta ki?? Esetleg nem az illuminált a hüllő, hanem ,az azok fölött álló valakik??
#7355
2013. nov. 14. 14:41
Az Illuminati tagjai valóban zsidók,de emberek,nem földönkívüliek.Valóban nagy a hatalmuk,de azért őket is figyelemmel kísérik ám :)
Mivel emberek,ugyanúgy vörös a vérük,mint a tiétek,vagy az enyém :)
Nekik ez jó dolog,ha többnek tartják őket,mint amik.Házasodhatnak amúgy bárkivel.
#7354
2013. nov. 14. 14:27
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35943#msg35943 date=1384432557]
hirszabadsag.blogspot.hu/2013/11/decembertol-nem-lesz-facebook-az.html

Dec.10.Meg szűnik a face?? :D" – Penelope


Gyakran röppennek fel ilyen hírek,persze jó vicc.Túl jó információgyűjtéses hely az emberkékről,ahhoz,hogy megszünjön..." – Penelope

Hát ez az...
#7353
2013. nov. 14. 14:17
"hirszabadsag.blogspot.hu/2013/11/decembertol-nem-lesz-facebook-az.html

Dec.10.Meg szűnik a face?? :D" – szilgyi


Gyakran röppennek fel ilyen hírek,persze jó vicc.Túl jó információgyűjtéses hely az emberkékről,ahhoz,hogy megszünjön...
#7352
2013. nov. 14. 13:52
Igen ideje színt vallanom!!! Uszonyom van a lábak helyett!!! De teljes életet élek és büszke vagyok magamra!! Amikor a tenger mélyén úszom, és eggyé válok a tengerrel, a mélység magával húz ,és tudom ,hogy otthon vagyok!! Ez felemelő érzés és egésznek érzem magam, mert a tenger az én hazám!! A sós víz mely álomba ringat,mely megnyugtat a legnehezebb óráimban!!Olyankor megáll az idő és a végtelen tenger elringat.
#7351
2013. nov. 14. 13:46
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg35944#msg35944 date=1384432707]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35943#msg35943 date=1384432557]
hirszabadsag.blogspot.hu/2013/11/decembertol-nem-lesz-facebook-az.html

Dec.10.Meg szűnik a face?? :D" – szilgyi


Aha. :D Mondjuk a szülők ezzel ijesztgethetik a nyúú dzsenerejsönt, de amúgy lol. " – szilgyi

Magyarul szerinted egy marhaság?? Kitaláció?? Mert akkor el kell mesélnem hogy uszonyom nőtt!! Be kell vajam,hogy én egy "hableány vagyok!!" – szilgyi

De te is? Ne mááááá... ;)
#7350
2013. nov. 14. 13:43
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35943#msg35943 date=1384432557]
hirszabadsag.blogspot.hu/2013/11/decembertol-nem-lesz-facebook-az.html

Dec.10.Meg szűnik a face?? :D" – Falcon


Aha. :D Mondjuk a szülők ezzel ijesztgethetik a nyúú dzsenerejsönt, de amúgy lol. " – Falcon

Magyarul szerinted egy marhaság?? Kitaláció?? Mert akkor el kell mesélnem hogy uszonyom nőtt!! Be kell vajam,hogy én egy "hableány vagyok!!
#7349
2013. nov. 14. 13:38
"hirszabadsag.blogspot.hu/2013/11/decembertol-nem-lesz-facebook-az.html

Dec.10.Meg szűnik a face?? :D" – szilgyi


Aha. :D Mondjuk a szülők ezzel ijesztgethetik a nyúú dzsenerejsönt, de amúgy lol.
#7348
2013. nov. 14. 13:35
#7347
2013. nov. 14. 12:18
valosag.net/Grull_Antal_-_Atlan_(Az_emberiseg_eredete).pdf
Most kezdtem el olvasni ezt a könyvet...És már most tetszik!! Sok igazság van benne szerintem. Na de ez egyéni vélemény.

? Illuminati - magyarul kiejtve lumináti. Latin szóból eredő kifejezés, ami azt
jelenti: fényeskedők, - a megvilágítottak, de úgy is hívhatjuk őket, hogy kékvérűek. Ezt a kifejezést
mindenki ismeri, hiszen ezt használták és használják a mai időkig is az uralkodó, nemesi osztály tagjainak
jelzőjeként. Ez a szó nem véletlenül alakult ki. Teljesen hétköznapi, biológiai alapon kerültek
meghatározásra egyesek ezzel a jelzővel.
Ha egy hétköznapi, nem a „kékvérűek” rendjébe tartozó ember vére oxidálódik, az sötétbarna, rozsdavörös
színű lesz, mert vas alapú. Vannak viszont olyan emberek - a „kékvérűek”-, akiknek vére az oxidáció
következtében kékes-zöldes színűvé válik. A vér, ami élteti őket, réz alapú. Ez azért lehetséges, mert ezek a
lények nem teljesen olyanok, mint mi, egyszerű emberek, hanem egy hibrid csoporthoz tartoznak.
Részben emberek, - részben hüllők.
Ez így, első hallásra megdöbbentő kijelentés, de így van. Hogyan lehetséges ez, hiszen teljesen úgy néznek
ki, mint a többi ember? Ennek megértéséhez tudnunk kell, hogy idegen, nem földi eredetű lények élnek
közöttünk. Közülük sokan nagyban hasonlítanak az emberhez, de csak külsőre. Genetikájuk teljesen más,
mint a miénk. Sok ezer éve élnek már itt a Földön, és azt is el kell mondani, hogy mi, emberek is az ő
teremtményeik vagyunk, mint ahogyan azt majd a későbbiekben látni fogjuk.
Ezeknek a kékvérűnek mondott lényeknek kiválasztott vérvonaluk van. Arra törekednek, hogy
genetikájukat tisztán tartsák, ezért egymás között házasodnak. Ez létkérdés számukra!
Csak a kiválasztott vérvonalú családokból választanak társat, és csak az ebből származó utódot fogadják el
maguk közül valónak. A jelenlegi világrendszerben nincs olyan politikai, gazdasági hatalommal bíró
vezető, akit ne az ő közreműködésükkel helyeztek pozícióba, vagy ne ők lennének ezeknek az irányítói. Ha
egy országban választásokat tartanak, a nép szavaz a vezetőiről, - hát az nem dönt el semmit, ugyanis
vezetőinket nem mi választjuk, hanem ezek a lények. Az egész, demokráciának nevezett módszer is egy
tőlük kapott, ránk erőltetett program, irányítási technika. Lényege a kétpólusú rendszer kialakítása,
amelyben mind a két oldalon az általuk finanszírozott, a média által helyzetbe hozott klienseik vannak a
vezető pozíciókba beültetve. A köznép demokráciát játszva nagy felhajtás, „kampány” után szavaz, de a
szavazás semmit nem jelent, semmit nem ér, mert minden szál, minden folyamat tőlük indul el, és hozzájuk
tér vissza.
Működési hálózatuk, szervezeteik pókhálószerűen behálózzák az egész Földet, és nemcsak a mostani időkben.

Folytatás akit érdekel a linkben!!

Megjegyezném rejtettkéz írását ahol felvázolja azt,hogy ők csakis kizárólag házon belül házasodnak!! A könyv elmondja miért is!!
hu.scribd.com/doc/99684459/Beszelgetes-Rejtettkezzel-a-teljes-anyag

Ajánlom a 19-20.oldalt is...Minden mende monda...Pl Nimródról is,hogy elutasította a "szerelmét" nem tudom már kinek..És ez miatt egy nagy háború volt stb...Ez is szerintem a fajok kereszteződését árulja el, egy mese formában..Minden mesét és mondát ha jól megfigyelünk, ott a válasz...
spiritizmus.hupont.hu/48/nimrod-csataja
Na meg is van a link,pár nappal ezelőtt linkeltem...Most kicsit össze vetettem a könyvben le írottakkal...Lehet,hogy kissé nagy elmélet még részemről is,de már ennél hülyébbnek úgy sem nézhettek :D
#7346
2013. nov. 14. 11:57
"Szilgyi: Nem tudok privátot írni... Ezt írja amikor választ szeretnék írni: Kérlek próbáld újra. Ha ismét ez a hibaképernyő jelenik meg, jelentsd a hibát egy adminisztrátornak.
:(" – Anwar


Már át jött!! Rendben vagyunk :)
#7345
2013. nov. 14. 11:40
Szilgyi: Nem tudok privátot írni... Ezt írja amikor választ szeretnék írni: Kérlek próbáld újra. Ha ismét ez a hibaképernyő jelenik meg, jelentsd a hibát egy adminisztrátornak.
:(
#7344
2013. nov. 14. 9:33
"tudnodkell.info/a-foldonkivuliek-genetikai-beavatkozasa-az-emberiseg-fennmaradasa-erdekeben/" – Penelope

Jó link! A méhlepényt, ha jól emlékszem, valami gyógyszer összeállításának elemeként is hasznosítják...Erről tudtok valamit,vagy ez is csak kamu lenne ??
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0