Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7283
2013. nov. 12. 19:21
Ezt már alig lehet követni, annyit linkeltek. :D (Nem rosszból.)
#7282
2013. nov. 12. 19:15
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35863#msg35863 date=1384279101]
Köszi a linkeket :) Ja próbáltam tartani a frontot...Könnyű volt mert mindent belinkeltem amit csak megnéztem :D :D
arvisurá-ról szóló linkeket nem láttam a topikban mert elvegyült a sok infó között .." – Penelope


Holnap is te viszed a topikot,ha nem gond :)Persze csak ha szeretnéd :D
Délután leszek,úgy mint ma.

Igen,sajnos madnem 500 oldal között elvésznek a linkek idővel.Ezért nem is baj,ha néha felkerülnek ugyanarról infók :)" – Penelope

Persze ,nem gond..Mindent linkelek amit megnézek és érdekesnek találom..Szokás szerint :D :D
#7281
2013. nov. 12. 19:07
"Köszi a linkeket :) Ja próbáltam tartani a frontot...Könnyű volt mert mindent belinkeltem amit csak megnéztem :D :D
arvisurá-ról szóló linkeket nem láttam a topikban mert elvegyült a sok infó között .." – szilgyi


Holnap is te viszed a topikot,ha nem gond :)Persze csak ha szeretnéd :D
Délután leszek,úgy mint ma.

Igen,sajnos madnem 500 oldal között elvésznek a linkek idővel.Ezért nem is baj,ha néha felkerülnek ugyanarról infók :)
#7280
2013. nov. 12. 18:58
Köszi a linkeket :) Ja próbáltam tartani a frontot...Könnyű volt mert mindent belinkeltem amit csak megnéztem :D :D
arvisurá-ról szóló linkeket nem láttam a topikban mert elvegyült a sok infó között ..
#7279
2013. nov. 12. 17:26
#7278
2013. nov. 12. 17:16
Ez már szerintem vol régebben,de mindegy.
Pálosok

tudnodkell.info/titkolt-magyar-tortenelem/

Lehet,hogy ezt már feltetted,csak esetleg máshonnan,nem tudom.
#7277
2013. nov. 12. 17:12
#7276
2013. nov. 12. 16:51
Szilgyi:Köszi,hogy tartottad a frontot. :)

Az arvisurá-ról is lett már linkelve a topikban.

vegcsaba.hu/arvisura/

Misztikus vonatkozások és földönkívüliekre történő utalások az Arvisurákban
blog.xfree.hu/myblog.tvn?SID=&kat=2395&n=hunjano&blog_kategoria=f%F6ld%F6nk%EDv%FCliek.az%20Arvisur%E1kban
#7275
2013. nov. 12. 14:39
www.youtube.com/watch?v=5emNBFmai6s&list=PLFLjGrZvOm21ukm6ev52jGcOZVbak_dg3

Mi az Arvisura? - IGAZSZÓLÁS

Az aranytáblák és annak tudása amihez még nem nőttünk fel,,,Ez igazán érdekel...Még a DNS-ről is tesz utalást a tábla és az idő szerkezetérő is ír...Érdemes vele foglalkozni...Az adventi koszorú miértjét is megpróbálja elmagyarázni...Az idő és az ige ugyan az ,az idő ismeretét, ismeri a magyar történelem stb...

arvisura.uw.hu/
#7274
2013. nov. 12. 14:37
www.youtube.com/watch?v=VY4Hgv5FzlM&list=PLFLjGrZvOm21ukm6ev52jGcOZVbak_dg3

6 és fél perces vidi, elég tömör, de végre említik benn Napos és Pálost is...Egyszer írtam róluk....Ők Egyiptomhoz kötődőek tudomásom szerint(SZKÍTÁK). Akkor idéznek Thot-tól is egy kis szöveget stb stb...
#7273
2013. nov. 12. 14:28
www.youtube.com/watch?v=-qFxlZSJpaE&list=PLFLjGrZvOm21ukm6ev52jGcOZVbak_dg3&index=2

(Az ember fél az időtől az idő fél a piramisoktól...) Hm... Érdekes vidi, 30 perces sincs akinek van ideje az nézze...
#7272
2013. nov. 12. 10:10
hermit.hu/edouard-schure-a-nagy-beavatottak

Ebben a linkebn sok érdekesség van..Aki unatkozik olvasgasson, hátha ért belőle valamit..

Edouard Schuré A nagy beavatottak

H E R M É S Z

Egyiptom misztériumai

I. A szfinx
II. Hermész
III. Ízisz. A beavatás. A próbák
IV. Ozirisz. Halál és feltámadás
V. Hermész látomása




Ó, vak lélek, vértezzed fel magad a misztériumok fáklyájával,
és a föld éjszakájában felfedezed világító másod-énedet, égi lelkedet.
Kövesd ezt az isteni vezetőt! Ó legyen Géniuszod, mert ő bírja elmúlt
és jövendő léteid kulcsát.

(Felhívás a halottakhoz a Halottak Könyve szerint.)


Figyeljetek befelé, és tekintsetek a tér és idő végtelenjébe!
Ott visszhangzik a csillagok éneke, a számok hangja, a szférák harmóniája.

Minden nap Istennek egy-egy gondolata, és minden planéta ennek a gondolatnak egy formája.
Hogy megismerjétek az isteni gondolatot – ó, lelkek – ezért szálltok kínnal alá
és föl a hét planéta hét egének útján.

Mit csinálnak a csillagok? Mit mondanak a számok?
Mit görgetnek a szférák? Ó, ti elveszett vagy megmentett lelkek:
ők mondják, ők éneklik, ők pergetik a ti sorsotokat.

(Kivonat Hermész nyomán)
#7271
2013. nov. 12. 10:05
hot birtokolta az isteni beszéd tudását, ő volt a könyvek ura, az istenek írnoka. A beszédben hatalmas, és azt állították róla, a temetéssel kapcsolatos könyvek, amelyek által az elhunytak örök életet nyertek, közül sokaknak ő volt a szerzője…

Read more: spiritizmus.hupont.hu/31/egyiptomi-magia-thot-a-magia-ura#ixzz2kQ7jO67G

A fáraók korában, a neofita képzése és beavatása egy, a templomhoz csatolt speciális „ iskolában” folyt. Ezeket az iskolákat, az „Élet Házának” nevezték. Itt rendkívül szigorú oktatás folyt. Csak kevesen váltak beavatottá, és ezek a különleges férfiak és nők képességeik és tudásuk jutalmaként, abban részesültek, hogy varázsolhattak. Ezeket a beavatottakat az „ ÉLET HÁZÁNAK ÍRNOKAKÉNT” ismerték. Ez a cím a mágikus erő legmagasabb fokozatával ruházta fel őket. Az ókori hagyomány szerint THOT isten volt az ilyen mágia tulajdonképpeni atyja. Ezért Thotot a „ Szavak Erejének Mestere” , Thot „ A Varázslat Legnagyobbja” , Thot „ Az Isteni Szó Mestere” , Thot a „ Varázsló” ,elnevezésekkel illették

Read more: spiritizmus.hupont.hu/31/egyiptomi-magia-thot-a-magia-ura#ixzz2kQ7znv00

(Ha a Pálosok (igazi Ősi) is, egyiptomi beavatottak voltak,akkor minden bizonnyal ezért van közük Thothoz is...)
#7270
2013. nov. 12. 8:55
(számomra) ismeretlen szerző
Ősmagyar himnusz

Országok országa, törvénytudás népe,
Napkelet s nyugat közt a világnak fénye,
Nagy a Te nemzeted, nagy a te végzeted,
Oly messze magasztos, hogy fel sem érheted.
Mint a magas menny s ég, szíved mérhetetlen,
Életed gyökere szent és sérthetetlen,
Hegyek, árnyas erdők, hős föld büszke népe,
Ez a Te végzeted ősi öröksége!
Erős, gazdag vár vagy, de az örök törvényt,
Amit Isten Rád rótt, vállalnod kell önként,
Hogy beteljesüljön győzedelmes végzeted:
Az Úr oltára Te vagy, emeld fel a fejed!

„AZ ÚR VISSZAFOGAD,
HA ELÉBE JÁRULUNK,
ÉS ÚJRA ELJÖN A
FÉNY TÁLTOSA.
S EGGYÉ LESZ
NEMZETÜNK.”

kerekegeszember.hu/magyarsag/a-feny-taltos-uzenete/
#7269
2013. nov. 12. 8:50
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0