Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7253
2013. nov. 11. 21:37
A film korábbi változata (mert ugye ez egy remake) itt: www.youtube.com/watch?v=Ek_6wZ6mQpk
#7252
2013. nov. 11. 21:36
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35824#msg35824 date=1384201590]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35821#msg35821 date=1384201412]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35818#msg35818 date=1384200865]
No,ideértem,bár hulla fáradt vagyok,de skacok-miért kell megint vitázni?Ne csináljátok már...ugye nem akarjátok,hogy megint békebírót kelljen játszanom? :) Mi is volt a címe?Már nem tudom pontosan,de mindegy .A lényeg,hogy nem szeretem a káoszt,és a vitát-na ezzel nem mondtam újat.

És nem szeretném,ha bárki is elmenne.Na nem mintha annyira számítana,mit is szeretnék,csak úgy mondom,ill.írom :)

Szilgyi:Jók a linkek,majd egyszer a végére érek biztosan,de áááá.totál ezer dolgom van.-nem panasz-.Mert szeretem ha zajlik az élet.Szóval majd mindennel végzek egyszer,könyvekkel is,meg linkekkel és minden egyébbel.

Na szóval csak nyugi,és nyugi,és nyugi skacok :)
Na,mire megírtam,újabbak születtek,nézem." – Sheila


Ez volt az:
www.youtube.com/watch?v=IYpLSt01VcY
:) Ez a változat a jobb, nagyon király film.... :) " – Sheila

Na köszi Nina---Ezt a filmet megnéznem ma este...Tuti fenn van a neten onlinében..." – Sheila

Tutkó fent van.... :) Nincs mit. :) Megvan a játék??? " – Sheila

Nem ,nincs meg..Még regizni sem enged az oldal... :D :D Egyszerűen fél tőlem mert tudja, túl jó kapitány lennék :D Ja ,már nagyon várom a köv fejezeted.. Írj ha elkészült..
#7251
2013. nov. 11. 21:34
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg35823#msg35823 date=1384201537]
No,kicsit töröltem,minkettőtöktől,Nina,05. Bízom benne,hogy megértitek.
Majd még jobban átnézem,és a ronda beszédet tényleg nem szeretném itt látni.
Akárkinek van problémája a másikkal,arra ott a privát beszélgetés,nem kíváncsi ilyen stílusra szerintem senki." – Sheila


Ezt nem nekem kellene mondani, mert már megint nem én kezdtem, hiába akarja az a senki rám hárítani, akkor is itt ő az egyedüli bűnös! Én max annyiból hogy belementem a játékba és figyelembe vettem hogy provokált.....de én csak annyiban.... De mint látod, ő sátánná akarna koronázni, hát egye fene, akkor mostantól szólítsatok sátánnak! ;D ;D A Pokolba belépőjegyet szedek borsos áron, szóval..... ;) Egyébként VIP belépőket is osztogatok ingyen 666 évente.... ;D

De egyébként komolyan mondom, tehetsz a kedvébe, el is küldhetsz.....itt úgyis mindenki haverkodik a másikkal, csak én nem, szóval... :D" – Sheila

Nem küldelek el,nem is volt szándékomban senkit sem elzavarni,mint írtam is.
A pokolba csak úgy bekukkantani nem lehetne ,monjuk kicsit olcsóbban?Aztán visszajönnék ,ha lehet:D

Attól függetlenül,hogy ki kezdi,ki kezdte,ki folytatta...de ezt már leírtam legutóbb.
#7250
2013. nov. 11. 21:33
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35821#msg35821 date=1384201412]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35818#msg35818 date=1384200865]
No,ideértem,bár hulla fáradt vagyok,de skacok-miért kell megint vitázni?Ne csináljátok már...ugye nem akarjátok,hogy megint békebírót kelljen játszanom? :) Mi is volt a címe?Már nem tudom pontosan,de mindegy .A lényeg,hogy nem szeretem a káoszt,és a vitát-na ezzel nem mondtam újat.

És nem szeretném,ha bárki is elmenne.Na nem mintha annyira számítana,mit is szeretnék,csak úgy mondom,ill.írom :)

Szilgyi:Jók a linkek,majd egyszer a végére érek biztosan,de áááá.totál ezer dolgom van.-nem panasz-.Mert szeretem ha zajlik az élet.Szóval majd mindennel végzek egyszer,könyvekkel is,meg linkekkel és minden egyébbel.

Na szóval csak nyugi,és nyugi,és nyugi skacok :)
Na,mire megírtam,újabbak születtek,nézem." – Penelope


Ez volt az:
www.youtube.com/watch?v=IYpLSt01VcY
:) Ez a változat a jobb, nagyon király film.... :) " – Penelope

No,majd megkukkantom,köszi :)" – Penelope

Nincs mit, ez is egy olyan amit érdemes megnézni. :)
#7249
2013. nov. 11. 21:33
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35821#msg35821 date=1384201412]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35818#msg35818 date=1384200865]
No,ideértem,bár hulla fáradt vagyok,de skacok-miért kell megint vitázni?Ne csináljátok már...ugye nem akarjátok,hogy megint békebírót kelljen játszanom? :) Mi is volt a címe?Már nem tudom pontosan,de mindegy .A lényeg,hogy nem szeretem a káoszt,és a vitát-na ezzel nem mondtam újat.

És nem szeretném,ha bárki is elmenne.Na nem mintha annyira számítana,mit is szeretnék,csak úgy mondom,ill.írom :)

Szilgyi:Jók a linkek,majd egyszer a végére érek biztosan,de áááá.totál ezer dolgom van.-nem panasz-.Mert szeretem ha zajlik az élet.Szóval majd mindennel végzek egyszer,könyvekkel is,meg linkekkel és minden egyébbel.

Na szóval csak nyugi,és nyugi,és nyugi skacok :)
Na,mire megírtam,újabbak születtek,nézem." – szilgyi


Ez volt az:
www.youtube.com/watch?v=IYpLSt01VcY
:) Ez a változat a jobb, nagyon király film.... :) " – szilgyi

Na köszi Nina---Ezt a filmet megnéznem ma este...Tuti fenn van a neten onlinében..." – szilgyi

Tutkó fent van.... :) Nincs mit. :) Megvan a játék???
#7248
2013. nov. 11. 21:32
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg35819#msg35819 date=1384200943]
No,akkor most én kezdek szépen törölgetni,hacsak 05 meg nem teszed magad...." – nevem05


Én nem itt akartam ezt olvasd vissza ki ragaszkodik ehhez avtpikjoz. Én ide nem írtam előszőr trágárul hanem a sajátomva . Le is töröltem az övét de csak amibe trágár szavak voltak.. Nyogodtan töröld szverén jogod ... A játékba is humorosan írtam , hiába provokált és hogy ne legyen vita...ő meg a távol létembe beszólogatott durván ....de nem érdekel legyen aminek lenni kell hisz ennyiből ismersz már .." – nevem05

Szerintem megérted te is,miért törlöm,és töröltem az olyat,ami nem idevaló.Had ne kelljen már belemennem az egészbe,hogy ki kezdte,és ki nem,ki folytatta,és ki nem...neee,ehhez nincsen ma már energiám.

Aki ezentúl ocsmányul,nyomtatót nem elbíróan ír,az törlésre kerül,és kész.Ezt szerintem kár ragozni.Senki ellen nem irányul,egyszerűen ez így nem okés,ennyi.
Részemről harag incs. :)
#7247
2013. nov. 11. 21:30
törölt tag
"No,kicsit töröltem,minkettőtöktől,Nina,05. Bízom benne,hogy megértitek.
Majd még jobban átnézem,és a ronda beszédet tényleg nem szeretném itt látni.
Akárkinek van problémája a másikkal,arra ott a privát beszélgetés,nem kíváncsi ilyen stílusra szerintem senki." – Penelope


Ezt nem nekem kellene mondani, mert már megint nem én kezdtem, hiába akarja az a senki rám hárítani, akkor is itt ő az egyedüli bűnös! Én max annyiból hogy belementem a játékba és figyelembe vettem hogy provokált.....de én csak annyiban.... De mint látod, ő sátánná akarna koronázni, hát egye fene, akkor mostantól szólítsatok sátánnak! ;D ;D A Pokolba belépőjegyet szedek borsos áron, szóval..... ;) Egyébként VIP belépőket is osztogatok ingyen 666 évente.... ;D

De egyébként komolyan mondom, tehetsz a kedvébe, el is küldhetsz.....itt úgyis mindenki haverkodik a másikkal, csak én nem, szóval... :D
#7246
2013. nov. 11. 21:29
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg35818#msg35818 date=1384200865]
No,ideértem,bár hulla fáradt vagyok,de skacok-miért kell megint vitázni?Ne csináljátok már...ugye nem akarjátok,hogy megint békebírót kelljen játszanom? :) Mi is volt a címe?Már nem tudom pontosan,de mindegy .A lényeg,hogy nem szeretem a káoszt,és a vitát-na ezzel nem mondtam újat.

És nem szeretném,ha bárki is elmenne.Na nem mintha annyira számítana,mit is szeretnék,csak úgy mondom,ill.írom :)

Szilgyi:Jók a linkek,majd egyszer a végére érek biztosan,de áááá.totál ezer dolgom van.-nem panasz-.Mert szeretem ha zajlik az élet.Szóval majd mindennel végzek egyszer,könyvekkel is,meg linkekkel és minden egyébbel.

Na szóval csak nyugi,és nyugi,és nyugi skacok :)
Na,mire megírtam,újabbak születtek,nézem." – Sheila


Ez volt az:
www.youtube.com/watch?v=IYpLSt01VcY
:) Ez a változat a jobb, nagyon király film.... :) " – Sheila

No,majd megkukkantom,köszi :)
#7245
2013. nov. 11. 21:26
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg35818#msg35818 date=1384200865]
No,ideértem,bár hulla fáradt vagyok,de skacok-miért kell megint vitázni?Ne csináljátok már...ugye nem akarjátok,hogy megint békebírót kelljen játszanom? :) Mi is volt a címe?Már nem tudom pontosan,de mindegy .A lényeg,hogy nem szeretem a káoszt,és a vitát-na ezzel nem mondtam újat.

És nem szeretném,ha bárki is elmenne.Na nem mintha annyira számítana,mit is szeretnék,csak úgy mondom,ill.írom :)

Szilgyi:Jók a linkek,majd egyszer a végére érek biztosan,de áááá.totál ezer dolgom van.-nem panasz-.Mert szeretem ha zajlik az élet.Szóval majd mindennel végzek egyszer,könyvekkel is,meg linkekkel és minden egyébbel.

Na szóval csak nyugi,és nyugi,és nyugi skacok :)
Na,mire megírtam,újabbak születtek,nézem." – Sheila


Ez volt az:
www.youtube.com/watch?v=IYpLSt01VcY
:) Ez a változat a jobb, nagyon király film.... :) " – Sheila

Na köszi Nina---Ezt a filmet megnéznem ma este...Tuti fenn van a neten onlinében...
#7244
2013. nov. 11. 21:25
No,kicsit töröltem,minkettőtöktől,Nina,05. Bízom benne,hogy megértitek.
Majd még jobban átnézem,és a ronda beszédet tényleg nem szeretném itt látni.
Akárkinek van problémája a másikkal,arra ott a privát beszélgetés,nem kíváncsi ilyen stílusra szerintem senki.
#7243
2013. nov. 11. 21:23
"No,akkor most én kezdek szépen törölgetni,hacsak 05 meg nem teszed magad...." – Penelope

Én nem itt akartam ezt olvasd vissza ki ragaszkodik ehhez avtpikjoz. Én ide nem írtam előszőr trágárul hanem a sajátomva . Le is töröltem az övét de csak amibe trágár szavak voltak.. Nyogodtan töröld szverén jogod ... A játékba is humorosan írtam , hiába provokált és hogy ne legyen vita...ő meg a távol létembe beszólogatott durván ....de nem érdekel legyen aminek lenni kell hisz ennyiből ismersz már ..
#7242
2013. nov. 11. 21:23
törölt tag
"No,ideértem,bár hulla fáradt vagyok,de skacok-miért kell megint vitázni?Ne csináljátok már...ugye nem akarjátok,hogy megint békebírót kelljen játszanom? :) Mi is volt a címe?Már nem tudom pontosan,de mindegy .A lényeg,hogy nem szeretem a káoszt,és a vitát-na ezzel nem mondtam újat.

És nem szeretném,ha bárki is elmenne.Na nem mintha annyira számítana,mit is szeretnék,csak úgy mondom,ill.írom :)

Szilgyi:Jók a linkek,majd egyszer a végére érek biztosan,de áááá.totál ezer dolgom van.-nem panasz-.Mert szeretem ha zajlik az élet.Szóval majd mindennel végzek egyszer,könyvekkel is,meg linkekkel és minden egyébbel.

Na szóval csak nyugi,és nyugi,és nyugi skacok :)
Na,mire megírtam,újabbak születtek,nézem." – Penelope


Ez volt az:
www.youtube.com/watch?v=IYpLSt01VcY
:) Ez a változat a jobb, nagyon király film.... :)
#7241
2013. nov. 11. 21:20
:) Helyes Penelope...Régebben imádtam a káoszt de most kicsit engem is zavar a vita...Miért is?? Ja megvan,mert nem látszanak a linkjeim :D :D :D
#7240
2013. nov. 11. 21:15
No,akkor most én kezdek szépen törölgetni,hacsak 05 meg nem teszed magad....
#7239
2013. nov. 11. 21:14
No,ideértem,bár hulla fáradt vagyok,de skacok-miért kell megint vitázni?Ne csináljátok már...ugye nem akarjátok,hogy megint békebírót kelljen játszanom? :) Mi is volt a címe?Már nem tudom pontosan,de mindegy .A lényeg,hogy nem szeretem a káoszt,és a vitát-na ezzel nem mondtam újat.

És nem szeretném,ha bárki is elmenne.Na nem mintha annyira számítana,mit is szeretnék,csak úgy mondom,ill.írom :)

Szilgyi:Jók a linkek,majd egyszer a végére érek biztosan,de áááá.totál ezer dolgom van.-nem panasz-.Mert szeretem ha zajlik az élet.Szóval majd mindennel végzek egyszer,könyvekkel is,meg linkekkel és minden egyébbel.

Na szóval csak nyugi,és nyugi,és nyugi skacok :)
Na,mire megírtam,újabbak születtek,nézem.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0