Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7238
2013. nov. 11. 21:11
Jajj, ne már 05. :-[ :-[
Lányokkal/nőkkel/hölgyekkel (ami tetszik, karikázni) nem beszélünk így. Meg úgy egyébként senkihez sem szabadna így szólni.
#7237
2013. nov. 11. 21:06
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35810#msg35810 date=1384200050]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35803#msg35803 date=1384199526]
05 TE NE TÖRÖLD MERT AZ ÚGY NEM FER JÁTÉK..MAJD PENELOPE HA AKARJA TÖRLI... Én sem törlök már semmit..." – Falcon


Már törölt, szóval.....most olyan mintha magában beszélne, végülis....ez is egy módszer, de akkor meg én leszek az ártatlan bárány, látszik hogy nem tud gondolkodni..... :D

De....ha Penelope azt akarja hogy elhúzzak innen, akkor elhúzok....nyugodtan kiharcolhatjátok nála ezt......nem zavar.... :D" – Falcon

Szerintem se Penelope (elvégre ő hívott vissza), meg más se akarja, hogy elhúzz. Szilgyi gondolom csak a csúnya szavak moderálására gondolt és nem a vitára. " – Falcon

Persze ez így igaz...És 05 írásait előbb töröltem mint Nináét...És teljes kívülállóként moderáltam az írásokat---De ,már nem töröltem az utóbbiakat,lehet igaza volt Ninának ,hogy nem az én posztom..Pene topikja nem az enyém..
#7236
2013. nov. 11. 21:04
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35803#msg35803 date=1384199526]
05 TE NE TÖRÖLD MERT AZ ÚGY NEM FER JÁTÉK..MAJD PENELOPE HA AKARJA TÖRLI... Én sem törlök már semmit..." – Sheila


Már törölt, szóval.....most olyan mintha magában beszélne, végülis....ez is egy módszer, de akkor meg én leszek az ártatlan bárány, látszik hogy nem tud gondolkodni..... :D

De....ha Penelope azt akarja hogy elhúzzak innen, akkor elhúzok....nyugodtan kiharcolhatjátok nála ezt......nem zavar.... :D" – Sheila

Miért kéne elmenned??? Ne beszélj szamárságot..Attól ,hogy nektek "személyes" vitátok van ..az csak egy dolog..A topikhoz semmi köze :)
#7235
2013. nov. 11. 21:03
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35803#msg35803 date=1384199526]
05 TE NE TÖRÖLD MERT AZ ÚGY NEM FER JÁTÉK..MAJD PENELOPE HA AKARJA TÖRLI... Én sem törlök már semmit..." – Sheila


Már törölt, szóval.....most olyan mintha magában beszélne, végülis....ez is egy módszer, de akkor meg én leszek az ártatlan bárány, látszik hogy nem tud gondolkodni..... :D

De....ha Penelope azt akarja hogy elhúzzak innen, akkor elhúzok....nyugodtan kiharcolhatjátok nála ezt......nem zavar.... :D" – Sheila

Szerintem se Penelope (elvégre ő hívott vissza), meg más se akarja, hogy elhúzz. Szilgyi gondolom csak a csúnya szavak moderálására gondolt és nem a vitára.
#7234
2013. nov. 11. 21:00
törölt tag
"05 TE NE TÖRÖLD MERT AZ ÚGY NEM FER JÁTÉK..MAJD PENELOPE HA AKARJA TÖRLI... Én sem törlök már semmit..." – szilgyi

Már törölt, szóval.....most olyan mintha magában beszélne, végülis....ez is egy módszer, de akkor meg én leszek az ártatlan bárány, látszik hogy nem tud gondolkodni..... :D

De....ha Penelope azt akarja hogy elhúzzak innen, akkor elhúzok....nyugodtan kiharcolhatjátok nála ezt......nem zavar.... :D
#7233
2013. nov. 11. 20:57
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg35804#msg35804 date=1384199653]
Nem is tudom. Szerintem abbahagyhatnátok már, mert ennek a beszélgetésnek nem sok értelme van. Eleve nem is értem, miért foglalkoztok egymással (gondolok itt erre a jellemzésre). Pár hete világossá vált, ki milyen, akkor mi a fenének megint belemenni?
" – Sheila


Nem én kezdtem, de én befejeztem.....nem foglalkozok tovább futóbolondokkal, meguntam.... :D Azt irkál rólam amit akar, rohadtul nem tudja ki vagyok szóval részemről nem gáz, nyugodtan kiélheti magát, nyilván az életben nem tudja szegény...." – Sheila

Ja, látom. Csak akkor még nem volt kiírva. :)
#7232
2013. nov. 11. 20:56
törölt tag
"Nem is tudom. Szerintem abbahagyhatnátok már, mert ennek a beszélgetésnek nem sok értelme van. Eleve nem is értem, miért foglalkoztok egymással (gondolok itt erre a jellemzésre). Pár hete világossá vált, ki milyen, akkor mi a fenének megint belemenni?
" – Falcon


Nem én kezdtem, de én befejeztem.....nem foglalkozok tovább futóbolondokkal, meguntam.... :D Azt irkál rólam amit akar, rohadtul nem tudja ki vagyok szóval részemről nem gáz, nyugodtan kiélheti magát, nyilván az életben nem tudja szegény....
#7231
2013. nov. 11. 20:55
"Nem is tudom. Szerintem abbahagyhatnátok már, mert ennek a beszélgetésnek nem sok értelme van. Eleve nem is értem, miért foglalkoztok egymással (gondolok itt erre a jellemzésre). Pár hete világossá vált, ki milyen, akkor mi a fenének megint belemenni?

Nem hittem,hogy ennyire elfajul a játék...Az én hibám...
#7230
2013. nov. 11. 20:54
Nem is tudom. Szerintem abbahagyhatnátok már, mert ennek a beszélgetésnek nem sok értelme van. Eleve nem is értem, miért foglalkoztok egymással (gondolok itt erre a jellemzésre). Pár hete világossá vált, ki milyen, akkor mi a fenének megint belemenni?
#7229
2013. nov. 11. 20:52
05 TE NE TÖRÖLD MERT AZ ÚGY NEM FER JÁTÉK..MAJD PENELOPE HA AKARJA TÖRLI... Én sem törlök már semmit...
#7228
2013. nov. 11. 20:50
Na én megyek a párbajba és kedvemre irok rólad a te irásod eltűnik az enyém meg diszit a párbajba hahahha ha át jösz oda leszek olyan korrekt nem törlöm le . Ne légy félős legyél fer és gyere . Ne félj..
#7227
2013. nov. 11. 20:48
Letörlöm akkor is innen minden írásod alkeszka... Félsz talán vagy Penelope ellen akarszvtenni ???
#7226
2013. nov. 11. 20:46
törölt tag
"Jaj gyerekek.. Én kimaradok ebből inkább... Am én tökre bírom amikor ti össze ütköztök....Ez olyan mintha két szerelmes civakodna hháháháháh" – szilgyi

Nem, ez olyan hogy én vagyok a sorozatgyilkos, aki épp feldarabolja őt, viszont ő annyira hülye, hogy nem veszi észre hogy már a végtagjait levágtam és azt hiszi hogy ő a király.... ;D Ennyit erről. :D
#7225
2013. nov. 11. 20:45
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35783#msg35783 date=1384197278]
Ha át tértetek a másik topikba (párbaj) akkor itt, ha megengeditek törlöm a hosszaitokat...Csak megvárom míg Nina is feljön...Gondolom nem gond... Ja természetesen ha folytatjátok ezt a kis eszmecserét... " – Sheila


Miért törölnéd? Hagy járassa le magát a kedves haverod.... ;)" – Sheila

" Had járassa le magát " így kell. Kezdez besokalni... Ne igyál annyit teee
#7224
2013. nov. 11. 20:44
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35790#msg35790 date=1384198597]
:D

05- bocsi de törlöm amit írni fogsz Nina válaszára stb......Ez a topik nem erre való :) Moderátor vagyok hát élek vele. ;D..Ha ezért most kapok tőletek, akkor állok elébe..Én bírom, úgysem kaptok választ ;)
" – Sheila


Oké, véded....akkor leszarom, ez így már nem topic.....nem megyek a köcsög topicjába, mert biztosan csorog a buzi nyálától és az elmebajos írásaitól.... ;D Egyet még üzenek neki, add át, ez a minimum ha már istent játszol egy topicban: Nem tud felidegesíteni, viszont azt tudom hogy ő szinte reszket a gép előtt, ezért nem tud szépen összefüggő mondatokat alkotni a szerencsétlen barma (na meg mert buzi és az IQ szintje a pincében van).... ;D" – Sheila

Nina ne haragudj,nem értem a támadásodat. Nem játszok istent, nem is akarok..Egyszerűen csak töröltem mind kettőtök trágár szavait... Nem védek senkit sem, ez a ti vitátok és nem folyok bele.....De tudjátok mit..Azt írtok amit akartok így hagyom, majd akkor Penelope eldönti törli -e, vagy sem őket!! Hajrá!!!
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0