Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7223
2013. nov. 11. 20:41
"Nunaaa töröltem az irásod haha hehe.... Mivan rá kattantál a topikra?? Nem mersz jöni oda ? Én is modi vagyok és nem hagyhatom , hogy itt folyon le . Mindenek meg van a helye.. Gyere nefélj" – nevem05

Bocsi 05 de ezt meg kb 2 perc múlva én fogom törölni..
#7222
2013. nov. 11. 20:39
Nunaaa töröltem az irásod haha hehe.... Mivan rá kattantál a topikra?? Nem mersz jöni oda ? Én is modi vagyok és nem hagyhatom , hogy itt folyon le . Mindenek meg van a helye.. Gyere nefélj
#7221
2013. nov. 11. 20:38
Jaj gyerekek.. Én kimaradok ebből inkább... Am én tökre bírom amikor ti össze ütköztök....Ez olyan mintha két szerelmes civakodna hháháháháh
#7220
2013. nov. 11. 20:36
:D

05- bocsi de törlöm amit írni fogsz Nina válaszára stb......Ez a topik nem erre való :) Moderátor vagyok hát élek vele. ;D..Ha ezért most kapok tőletek, akkor állok elébe..Én bírom, úgysem kaptok választ ;)
#7219
2013. nov. 11. 20:34
törölt tag
" :D :D

Hát beszarás :) Ti aztán élvezitek egymás társaságát... ;)" – szilgyi


Most komolyan törölted a hozzászólásokat????????????????????????????????????? MIÉRT??????????????????????????????? MIRE FEL?????????????????????
#7218
2013. nov. 11. 20:27
:D :D

Hát beszarás :) Ti aztán élvezitek egymás társaságát... ;)
#7217
2013. nov. 11. 20:25
törölt tag
"Ha át tértetek a másik topikba (párbaj) akkor itt, ha megengeditek törlöm a hosszaitokat...Csak megvárom míg Nina is feljön...Gondolom nem gond... Ja természetesen ha folytatjátok ezt a kis eszmecserét... " – szilgyi

Miért törölnéd? Hagy járassa le magát a kedves haverod.... ;)
#7216
2013. nov. 11. 20:14
Ha át tértetek a másik topikba (párbaj) akkor itt, ha megengeditek törlöm a hosszaitokat...Csak megvárom míg Nina is feljön...Gondolom nem gond... Ja természetesen ha folytatjátok ezt a kis eszmecserét...
#7215
2013. nov. 11. 19:58
www.rovasoldal.eoldal.hu/cikkek/91-az-egyiptomi-iras-is-magyar-iras-1.html

Az egyiptomi írás is magyar írás
.91,Az egyiptomi írás is magyar írás 1
EGYIPTOMI HIEROGLIFÁKKAL ÍRT MAGYAR NYELVEMLÉKEK

Az egyiptomi kronológia.

Toth = Tudó aki magyarul írt és olvasott.

A linkben leírják ,mit- miért -is... :D
#7214
2013. nov. 11. 19:44
A magyarság eredetére vonatkozó teóriák közül jelenleg a finnugor elméletet fogadja el helyesnek a hivatalos történészi vonal. Eszerint a magyar nemzet a finnugor népek családjából származik, és tulajdonképpen idegenként csöppent a Kárpát-medencébe. Tudnunk kell azonban, hogy egészen a Bach-korszakig ez az elmélet nem is létezett, a régi krónikák, geszták egészen más történetről mesélnek.

Eredetmondáink, legendáink egy csodálatos világról számolnak be, amelyet még ma is igyekeznek titokban tartani előttünk. Rovásírásos, képírásos, ékírásos táblák tömkelegét találhatjuk meg Mezopotámiában, Egyiptomban, a maja birodalomban, amelyek egy ősi maja - magya - magyar világról mesélnek.

www.szellemvilag.hu/dvd/kovacs-magyar-andras-a-taltosok-kuldetese

Baráth Tibor professzor kimutatta, hogy a több száz általunk ismert egyiptomi istenábrázolás egyetlen Istent jelöl más-más szituációkban, mindig más tulajdonságot kihangsúlyozva, vagyis Egyiptom egyistenhívő volt! Az egyiptomiak számára Isten fő jelképe, természeti megnyilvánulása a Nap volt. A Napot szerették, azt az energiát pedig, amelyből a Nap lett, vagyis a fényt, az Atyát imádták. A majákhoz (magyákhoz) hasonlóan hitték, hogy ők egyek Istennel, cseppek belőle, tehát maguk is Istenek.

!!!!!! "" A professzor arra is rájött, hogy az egyiptomi hieroglifák - egyszerű, józan paraszti ésszel - magyarul elolvashatóak.,,, !!!!!!!!
#7213
2013. nov. 11. 19:40
"""Köztudott, hogy a magyar vezérek, s szinte mindenik Árpádházi király táltos volt. Szentséges királyok voltak.,,,,

"""A krónikáink elmarasztalólag említik, hogy a Vazulfiak, Levente, András és Béla édesanyja Tátony nembéli (de genere Tatun) asszony volt. Lehetséges, hogy „Tatun" elnevezés a táltos szót rejti, s ez ifjak nemcsak az édesatyjuk, de az édesanyjuk révén is főtáltosi családból származtak; s azért hívattak haza Kievből, hogy álljanak a nemzeti szabadságharc élére. A magyarság jellemző tulajdonsága, hogy minden elégedetlensége, elkeseredettsége dacára, csak akkor vett részt igazán a[16] nemzeti felkelésben, szabadságharcban, ha megfelelő, királyi, fejedelmi vérből való lett a vezér....,,,,,,,,,,,,,

"""Anyanyelvünk mindmáig megőrizte a régi magyarok bölcseinek, papjainak taltos, táltos vagy tátos elnevezését. A XIX. században a szót „taltos"-nak ejtették (vö. Kresznerics). A népnyelv a l hangkivetéses (elisio) változatot „tátos"-t is használta, miként a koldus-kódus esetében. A nyelvérzék a kiesett „l" mássalhangzót pótlandó az első szótagot az á magánhangzóval megnyújtotta: „tátos". E változatot kapcsolták össze a „tát, tátog" kifejezéssel, mondván a szibériai sámán az ajzószerek okozta révülése közepette erősen tátog. (A magyar táltos soha nem használt ajzószert!) Mások szerint a „taltos/tátos" szóban a tudás, a tudákosság alapfogalma rejlik benne, ami fogalmi rokonságban áll a „tud, tan, tana" kifejezésekkel, s így kapcsolatban állhat a bölcsesség és tudomány egyiptomi istene Thaut/Taut!Thot nevével.,,,,

"""A mai hivatalosított nyelvtudomány a magyar nyelv legősibb nyelvi rétegét a finnugor alapnyelvhez sorolja. Bármelyik mai magyar történelmi nyelvészeti szakkönyvből kiderül, hogy a vizsgálandó finnugor ⃰alapszó előtt levő csillag a hipotetikus, a mai finnugor nyelvek alapján következtetett változatot jelzi. Tehát a finnugor alapszó nem létezik, semmilyen nyelvemlékben nem fordul elő. Ezzel szemben a magyar alapszókincs szavainak tömkelegét lehet az írásos emlékekkel rendelkező 5-6 ezer éves káld-sumir nyelvből levezetni.

Ilyen a „táltos" szavunk is.,,,,

magyarmegmaradasert.hu/szerzok/k-n/marton-veronika/item/3486-hol-vannak-a-magyar-t%C3%A1ltosok
#7212
2013. nov. 11. 19:13
A negatív véleményeket köszönöm. Ki mit vet, úgy arat :) ...

Falcon ha te tudsz jobb játékot akkor hajrá,hallgatlak (olvaslak)..

Penelope ,a mibenhiszel... link tényleg jó.....

Sok a dolgod látom ,de ez csak jó :) Pörögnek az események ,akkor minden rendben van....Ma én is pörögtem :D :D :D
#7211
2013. nov. 11. 16:53
A tobozmirigyeshez még annyit,hogy korábbról már tudom,hogy van kapcsolat a tobozmirigy,és Hórusz szeme között :)

Bizony-bizony,nem a semmiért mondom én is,hogy fluorid méreg,na meg nem csak az,viszont sajnos azt sokmindenbe beleteszik....ezért is próbáltam felhívni rá a figyelmet itt.
#7210
2013. nov. 11. 16:51
"www.mibenhiszel.eoldal.hu/cikkek/5.-egyiptom-igazi-arca.html

Érdekes...Mintha csak a Beavatás c könyv részleteit olvasnám benne és még sok mást............Penelope neked ajánlom!!!!! Szerintem érdemes elolvasni mindenkinek!!!!! Tényleg érdemes!!!

A piramisokkal kapcsolatban mindig azt kérdeztük,hogyan épültek. Nem az a lényeg hogyan hanem hogy miért. Ha tudjuk miért a hogyan kérdése eltörpül.

RÉSZLETEK A LINK OLDALÁN..." – szilgyi


Ez is érdekesnek tűnik,majd ide is eljutok :) Köszi :)
#7209
2013. nov. 11. 16:42
"exposinghun.heliohost.org/NewTestament.html

Az Újtestamentum
és a
keresztény vallás leleplezése

Még csak most fogom elolvasni de nagyából bele pillantottam...Ha jól látom arról szól mintha Egyiptomi istenekről mintáztuk volna a keresztény vallást...Jó kis képek vannak a linkbe hasonlításként...

Penelope ha majd ráérsz olvasd el és véleményezd a linkben írottakat...

"""Nem akarok eltérni a megfeszítés témájától, de meg kell említenem, hogy a “latin kereszt” nem volt része a kereszténységnek egészen a 7. századig, és a 9. századig nem is ismerték el teljesen. A korai egyházak a názáretit a báránnyal szerették szimbolizálni. A bárány is egy lopott jelkép. A húsvéti áldozati bárány a Kos jegyét jelképezi (ami minden évben március 21-én kezdődik). A bárányt Hermész és Ozírisz is vitte a nyakában. Ráadásul Odin, Krisna, Marsyas, Dodonian és Zeusz is mind fáról lógott. Széthet pedig egy keresztre feszítették, ami furka néven ismert. - részlet Barbara G. Walker “Nők ereklye- és szimbólumszótára” című könyvéből, 54. oldal.,,,," – szilgyi


Elolvasom majd,ígérem,csak most értem haza,és nemsokára ismét el kell mennem,este hét után leszek talán,és lesz időm,na meg erőm elolvasni.Vagy holnap,de akkor is csak délután leszek.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0