Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7208
2013. nov. 11. 16:22
Szilgyi, akkor én is írok negatívumot, mert ehhez még itt amúgy sem szóltam. Tehát: nagyon hülye játékötleteid vannak. ;D :P ;)
#7207
2013. nov. 11. 16:17
"www.moovie.cc/online-filmek/i-e-10-000-online-2008

Falcon ez az??

movstream.do.am/load/i_e_10_000/1-1-0-4907" – szilgyi


Bocsi, nem vettem észre még múltkor. Igen, ez az a film.
#7206
2013. nov. 11. 15:13
www.mibenhiszel.eoldal.hu/cikkek/5.-egyiptom-igazi-arca.html

Érdekes...Mintha csak a Beavatás c könyv részleteit olvasnám benne és még sok mást............Penelope neked ajánlom!!!!! Szerintem érdemes elolvasni mindenkinek!!!!! Tényleg érdemes!!!

A piramisokkal kapcsolatban mindig azt kérdeztük,hogyan épültek. Nem az a lényeg hogyan hanem hogy miért. Ha tudjuk miért a hogyan kérdése eltörpül.

RÉSZLETEK A LINK OLDALÁN...
#7205
2013. nov. 11. 14:28
"tudnodkell.info/tobozmirigy-a-testunk-csodaja/

Az egyiptomiag tényleg tudhattak valamit...Nézzétek meg a fotót...Biztos sokat boncoltak,hogy ennyire ismerték a szemünket és környékét..Itt meglátszik ,hogy az a különleges smink nem csupán egy sminket rejt??" – szilgyi


Most olvasom a linket és valóban igazam volt..

""A mellékelt ábrán jól tanulmányozható az emberi agy keresztmetszete és az egyiptomi szimbólum, aHórusz szem formai hasonlósága. Vajon az egyiptomi, ősi civilizáció többet tudott agyunk működéséről időszámításunk előtt 3000 évvel? Érdekes a feltevés és mélyen elgondolkodtató…,,,

"""Minden ember születésekor az Univerzum teljes tudását hozza magával.

Ezt a tudást, azonban csak akkor kezdi használni, ha eljut arra a rezgés-tartományba, ahol egy-egy témával kapcsolatos „ajtó kinyílik”….

Vagyis a felismerés és a megértés párosul.

És még egy nagyon fontos tétel járul ehhez: Ez teszi ki az agyban tárolt tudás 50%-át.

Vagyis egy ilyen átlagos embernek, mint amilyen vagyok nem az agy teljes,- 100 %-os tudásából kell a fentieket levezetni, hanem csak a feléből,….az 50%-ból.

Így már egészen más a képlet!!!!

Akiben a jó gondolatok rendszeres használata meghaladja a 25%-os arányt az már átlépte a „jó-rossz” tartomány felezővonalát.

Akár az 1%-os meghaladás is a jó oldalra billenti el a többséget, hiszen a 26% több mint az 50 fele.,,,
#7204
2013. nov. 11. 14:27
tudnodkell.info/tobozmirigy-a-testunk-csodaja/

Az egyiptomiag tényleg tudhattak valamit...Nézzétek meg a fotót...Biztos sokat boncoltak,hogy ennyire ismerték a szemünket és környékét..Itt meglátszik ,hogy az a különleges smink nem csupán egy sminket rejt??
#7203
2013. nov. 11. 13:28
exposinghun.heliohost.org/NewTestament.html

Az Újtestamentum
és a
keresztény vallás leleplezése

Még csak most fogom elolvasni de nagyából bele pillantottam...Ha jól látom arról szól mintha Egyiptomi istenekről mintáztuk volna a keresztény vallást...Jó kis képek vannak a linkbe hasonlításként...

Penelope ha majd ráérsz olvasd el és véleményezd a linkben írottakat...

"""Nem akarok eltérni a megfeszítés témájától, de meg kell említenem, hogy a “latin kereszt” nem volt része a kereszténységnek egészen a 7. századig, és a 9. századig nem is ismerték el teljesen. A korai egyházak a názáretit a báránnyal szerették szimbolizálni. A bárány is egy lopott jelkép. A húsvéti áldozati bárány a Kos jegyét jelképezi (ami minden évben március 21-én kezdődik). A bárányt Hermész és Ozírisz is vitte a nyakában. Ráadásul Odin, Krisna, Marsyas, Dodonian és Zeusz is mind fáról lógott. Széthet pedig egy keresztre feszítették, ami furka néven ismert. - részlet Barbara G. Walker “Nők ereklye- és szimbólumszótára” című könyvéből, 54. oldal.,,,,
#7202
2013. nov. 11. 13:20
dszilvia.blogspot.de/2013/11/a-vilaghiru-magyar-agykutato-dobbenetes.html

A világhírű magyar agykutató döbbenetes vallomása Istenről Ezt különösen Ninának ajánlom...Miért? Mert ha jól emlékszem ő nem hisz Istenben ,talán a lélekben sem??...

"" Nincs abban semmi különleges, ha egy tudós istenhívő. Inkább abban látom a különlegességet, ha egy tudós ateista. Olyan hiedelemrendszerben kell élnie, aminek én nem látom az értelmét. A legnagyobb rejtély a gondolkodó, szabad akarattal rendelkező ember keletkezésének az értelme, a lelkünk eredete, küldetése és sorsa. Ezek olyan kérdések, amelyekre a természettudomány sohasem fog választ adni. Ha pedig a hitünk más kérdésekkel foglalkozik, mint a tudomány, akkor miért ne lehetne a kettő összeegyeztethető, egymást kiegészítő?"
(Forrás: meditacionk.blogspot),,,,
#7201
2013. nov. 11. 13:17
:D :D :D Na kezdődik...A játékoknak általában mindig vita a vége!! Most pedig vége a játéknék...Azt beszéltük meg,hogy a kritikákat építőlegesen fogadjuk..Nem?? Valaki legyen már olyan kedves és mondjon rólam is negatívumokat.Szeretném csiszolni magam és tanulni az önfegyelmet. Köszi :)

Megjelenés ideje: 2013.11.10.
Az aranylemezek és a piramisok titkai.

Felvétel: Ifj. Szabó Ferenc
( Móricz János Kulturális Egyesület)(AJÁNLÁSÁVAL)?
www.youtube.com/watch?v=tLtnWaNkofE
#7200
2013. nov. 11. 12:20
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg35695#msg35695 date=1384014402]
No,akkor nehogy adós maradjak,szóval 05:

Sokmindent nem tudok rólad,de azt igen,hogy megpróbálsz titkolózó maradni,bár azt nem tudom ez neekd miért is jó :)
Túl sokat nem prviztünk,így tényleg keveset tudok rólad.
Minden esetre elég makacs vagy,az biztos,ám ha úgy van,akkor bár nehezen,de belenyugszol a nemleges válaszba is...bár ki tudja.Lehet,hogy csak azt akarod elhitetni,és amikor az ember nem számít rá,lecsapsz rá ismét :D
Kitartó is vagy,ez még kapcsolódik az előző mondathoz.
Biztosan jó haver lehetsz,hiszen ez nem titok,ha csak a Szilgyivel való könytárba mászkálst nézem :)
Te is utána jársz a dolgoknak,ha azok olyanok,amik érdekelnek téged.Szintén a makacsságodat mutatja,hogy az elképzeléseidből elég nehezen engedsz.
Neked még meglehetősen nagy a szád,főleg ha úgy érzed támadnak téged,vagy valaki mást,akit kedvelsz :)
Kiállsz másokért,akkor is,ha arra történetesen nem kértek meg,ami persze nem baj egy bizonyos határon belül.
Úgyhogy biztosan kiállsz a barátaidért,haverokért is,szinte minden szituációban.

Azt hiszem ennyi lenne :)" – szilgyi


Azt még hozzá teszem a könyvtári dologhoz,hogy eleinte külsejét kihasználva,bájos segítséget kér, nem hagyja nyugton a könyvtárost és folyton ugráltatja...A végére már a könyvtáros nőnek kajak elege lett belőle(szerinte) mert vagy ezer könyvet nézetett meg vele. Jaj hát azt látnod kéne mikor belépünk egy komoly csöndes helyre...De komolyan,kivételesen nem nevettünk el magunk..De azt tudom,hogy velem vagy 5 könyvet kihozatott,mondván nekem több időm van.. :D" – szilgyi

Hhhehee
#7199
2013. nov. 11. 12:19
"No,akkor nehogy adós maradjak,szóval 05:

Sokmindent nem tudok rólad,de azt igen,hogy megpróbálsz titkolózó maradni,bár azt nem tudom ez neekd miért is jó :)
Túl sokat nem prviztünk,így tényleg keveset tudok rólad.
Minden esetre elég makacs vagy,az biztos,ám ha úgy van,akkor bár nehezen,de belenyugszol a nemleges válaszba is...bár ki tudja.Lehet,hogy csak azt akarod elhitetni,és amikor az ember nem számít rá,lecsapsz rá ismét :D
Kitartó is vagy,ez még kapcsolódik az előző mondathoz.
Biztosan jó haver lehetsz,hiszen ez nem titok,ha csak a Szilgyivel való könytárba mászkálst nézem :)
Te is utána jársz a dolgoknak,ha azok olyanok,amik érdekelnek téged.Szintén a makacsságodat mutatja,hogy az elképzeléseidből elég nehezen engedsz.
Neked még meglehetősen nagy a szád,főleg ha úgy érzed támadnak téged,vagy valaki mást,akit kedvelsz :)
Kiállsz másokért,akkor is,ha arra történetesen nem kértek meg,ami persze nem baj egy bizonyos határon belül.
Úgyhogy biztosan kiállsz a barátaidért,haverokért is,szinte minden szituációban.

Azt hiszem ennyi lenne :)" – Penelope


Nagyából stimm:) köszi
#7198
2013. nov. 10. 19:21
#7197
2013. nov. 10. 19:12
Igen,nekem sem volt jó...Már bosszantott is.. :D
#7196
2013. nov. 10. 18:59
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg35754#msg35754 date=1384100660]
De jó volt sétálni egyet,imádok este sétálgatni,és szerencsére már korán sötétedik :)" – szilgyi


:) Esti séta...Azért jó mert nyugodt a környezet és hallod a gondolataidat elmélyedhetsz benn..Ja akár találkozhatsz egy vámpírral is... :D" – szilgyi
Hát igen,de a vámpírok elkerülnek :D

Biztosan másnak is gondja volt az oldallal,mert jelenleg egyedül vagyok itt :)
#7195
2013. nov. 10. 17:36
"De jó volt sétálni egyet,imádok este sétálgatni,és szerencsére már korán sötétedik :)" – Penelope

:) Esti séta...Azért jó mert nyugodt a környezet és hallod a gondolataidat elmélyedhetsz benn..Ja akár találkozhatsz egy vámpírral is... :D
#7194
2013. nov. 10. 17:24
De jó volt sétálni egyet,imádok este sétálgatni,és szerencsére már korán sötétedik :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0