Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7193
2013. nov. 10. 16:12
#7192
2013. nov. 10. 16:04
"Köszi :)

A szkeptikusokkal meg nem kell foglalkozni.Mindig voltak,és még lesznek is egy jó darabig.
Egyszerűen nem kell hagyni,hogy megérintsen a -na ki tudom írni?-a szkepticizmusuk :D" – Penelope


:) Én nem törődöm velük,de van fantáziájuk...pl: Telepatikusan beszélgetünk...Így gúnyolódtak háháháh ezen én is nevettem.. :D :D
#7191
2013. nov. 10. 15:58
Köszi :)

A szkeptikusokkal meg nem kell foglalkozni.Mindig voltak,és még lesznek is egy jó darabig.
Egyszerűen nem kell hagyni,hogy megérintsen a -na ki tudom írni?-a szkepticizmusuk :D
#7190
2013. nov. 10. 15:57
"Most viszont lépek kicsit levegőzni :)
Jó dumcsit,és addig is még kereshetnétek ti is olyan filmeket akár :)

Falcon:Köszi a címet!" – Penelope


Jó sétát..
#7189
2013. nov. 10. 15:56
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg35745#msg35745 date=1384095003]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35742#msg35742 date=1384094434]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35741#msg35741 date=1384094086]
Igen, a Vril egy energia,amit Hitler megpróbált elsajátítani úgymond,amúgy a földven lévő idegenek vannak ennek az erőnek a birtokában,akikről ugyebár tudva levő,hogy az atlantiszi civilizáció megmaradt tagjai...de a topikban lehet róla olvasni többet is régebbről." – Falcon


Na akkor majdnem eltaláltam,csak külön külön :D Milyen jó hogy van egy Penelopénk aki mindig kisegít minket.. :)" – Falcon

Ma nagyon szórakozik a net,de igen,itt vagyok :)
Sajnos ilyen filmet most hirtelenjében én sem tudok,de majd keresek :)" – Falcon

Kicsit atlantiszi témával foglalkozik az i.e. 10000 c. film. Bár eléggé lehúzták (sajnos nem mindenki értette, hogy miért is építettek piramist akkor, szóval nem sok mindenkinek jött át), de egy atlantiszi túlélőről szól, aki magát istennek kiadva rabszolgasorba juttat párezer embert. ;D ;D" – Falcon

Húúú na ezt megnézem este..Kíváncsi vagyok, azért e építették a fim szerzők szerint -e fel a piramisokat,na meg a célokból,mint amit én hiszek stb.. Magyar hang van?? Online nézés??
#7188
2013. nov. 10. 15:56
Most viszont lépek kicsit levegőzni :)
Jó dumcsit,és addig is még kereshetnétek ti is olyan filmeket akár :)

Falcon:Köszi a címet!
#7187
2013. nov. 10. 15:53
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35742#msg35742 date=1384094434]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35741#msg35741 date=1384094086]
Igen, a Vril egy energia,amit Hitler megpróbált elsajátítani úgymond,amúgy a földven lévő idegenek vannak ennek az erőnek a birtokában,akikről ugyebár tudva levő,hogy az atlantiszi civilizáció megmaradt tagjai...de a topikban lehet róla olvasni többet is régebbről." – Penelope


Na akkor majdnem eltaláltam,csak külön külön :D Milyen jó hogy van egy Penelopénk aki mindig kisegít minket.. :)" – Penelope

Ma nagyon szórakozik a net,de igen,itt vagyok :)
Sajnos ilyen filmet most hirtelenjében én sem tudok,de majd keresek :)" – Penelope

Kicsit atlantiszi témával foglalkozik az i.e. 10000 c. film. Bár eléggé lehúzták (sajnos nem mindenki értette, hogy miért is építettek piramist akkor, szóval nem sok mindenkinek jött át), de egy atlantiszi túlélőről szól, aki magát istennek kiadva rabszolgasorba juttat párezer embert. ;D ;D
#7186
2013. nov. 10. 15:50
köcc. :)
#7185
2013. nov. 10. 15:50
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg35741#msg35741 date=1384094086]
Igen, a Vril egy energia,amit Hitler megpróbált elsajátítani úgymond,amúgy a földven lévő idegenek vannak ennek az erőnek a birtokában,akikről ugyebár tudva levő,hogy az atlantiszi civilizáció megmaradt tagjai...de a topikban lehet róla olvasni többet is régebbről." – szilgyi


Na akkor majdnem eltaláltam,csak külön külön :D Milyen jó hogy van egy Penelopénk aki mindig kisegít minket.. :)" – szilgyi

Ma nagyon szórakozik a net,de igen,itt vagyok :)
Sajnos ilyen filmet most hirtelenjében én sem tudok,de majd keresek :)
#7184
2013. nov. 10. 15:48
forum.szkeptikus.hu/viewtopic.php?f=17&t=80

DE JÓT NEVETTEM...MEKKORÁKAT KACAGNAK RAJTUNK....

Ez durva volt :

Avatar

Csatlakozott: 2009.12.09. 19:37
Hozzászólások: 2318
Tartózkodási hely: Finnország

Hozzászólás Szkeptikus csemege - tttweb.hu #1322
Végigolvastam egy "Témát". Ez nem is fórum! Engem Ibsen Vadkacsájára emlékeztet, vagy Tolsztoj monológjaira. Nem tudom aki elolvasta észrevette-e, hogy ezek nem is egymással beszélgetek? Mindenki belöki a süket szövegét, de a másikéra még csak nem is reagál.

Elmegyógyintézet ehhez képest egyetem.
#7183
2013. nov. 10. 15:45
"Igen, a Vril egy energia,amit Hitler megpróbált elsajátítani úgymond,amúgy a földbven lévő idegenek vannak ennek az erőnek a birtokában,akikről ugyebár tudva levő,hogy az atlantiszi civilizáció megmaradt tagjai...de a topikban lehet róla olvasni többet is régebbről.(kb. februárban volt róla szó asszem)
Ez egy spirituális energia,és sumér nyelven hívják vril-nek,vagyis isteninek.
Ezek az Atlantiszi néphez tartózó idegenek,akik a föld mélyében élnek,ők a földön lévő lények között a legspirituálisabbak.(magas,szőkék,vagy fehér hajúak)
Erről az energiáról már régóta tudnak,és készültzek is olyan filmek,amikben ezeket megmutatják-ezt is mondhatjuk úgy,hogy egyfajta -hahó,ez is van ám -féle bemutató." – Penelope


Én még egy ilyen filmet sem láttam..Mondj egy tippet,mert meglesném...
#7182
2013. nov. 10. 15:40
"Igen, a Vril egy energia,amit Hitler megpróbált elsajátítani úgymond,amúgy a földven lévő idegenek vannak ennek az erőnek a birtokában,akikről ugyebár tudva levő,hogy az atlantiszi civilizáció megmaradt tagjai...de a topikban lehet róla olvasni többet is régebbről." – Penelope

Na akkor majdnem eltaláltam,csak külön külön :D Milyen jó hogy van egy Penelopénk aki mindig kisegít minket.. :)
#7181
2013. nov. 10. 15:34
Igen, a Vril egy energia,amit Hitler megpróbált elsajátítani úgymond,amúgy a földbven lévő idegenek vannak ennek az erőnek a birtokában,akikről ugyebár tudva levő,hogy az atlantiszi civilizáció megmaradt tagjai...de a topikban lehet róla olvasni többet is régebbről.(kb. februárban volt róla szó asszem)
Ez egy spirituális energia,és sumér nyelven hívják vril-nek,vagyis isteninek.
Ezek az Atlantiszi néphez tartózó idegenek,akik a föld mélyében élnek,ők a földön lévő lények között a legspirituálisabbak.(magas,szőkék,vagy fehér hajúak)
Erről az energiáról már régóta tudnak,és készültzek is olyan filmek,amikben ezeket megmutatják-ezt is mondhatjuk úgy,hogy egyfajta -hahó,ez is van ám -féle bemutató.
#7180
2013. nov. 10. 15:28
Én sem,csak tippeltem... :D

Na a link amit beraktam szinte éreztem,hogy nem fog tetszeni...Pár sor után abba is hagytam...Manipulálás...Majd én eldöntöm mit akarok hinni vagy sem...Az egyház az csak egy-ház ahogy a nevében is benn van....Most ezt fogalmam sincs miért írtam...05 MAJD TUTI FINTOROGNA EZEN... Mondjuk II. János Pál Pápát szerettem..Emlékszek sírtam érte és egy füzetet is vettem amiben jegyzeteltem..Még búcsú beszédet is írtam ,talán......
#7179
2013. nov. 10. 15:25
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg35734#msg35734 date=1384093056]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35733#msg35733 date=1384092595]
[quote author=Falcon link=topic=434.msg35731#msg35731 date=1384092391]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35728#msg35728 date=1384092209]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35726#msg35726 date=1384091063]
ezt viszont ki is másolom ide belőle:
,,Jelen pillanatban a hiperkommunikáció teljesen másvalamit jelent. A kutatók szerint, ha az egyéni tudattal rendelkező emberek újból képesek lesznek hozzáférni majd a csoporttudathoz, emberfeletti teremtő erőre fognak szert tenni, mellyel képesek lesznek átformálni az egész bolygón lévő életet. Tény az, hogy az emberiség nyilvánvalóan egy ilyen felsőbbrendű csoporttudat felé tart. Becslések szerint a most születő gyermekek 50 % -nak nagy problémái lesznek az iskolában. Őket Indigó gyermekekként ismerik - indigó színű aurájuk miatt, mely magas tudatállapotukra és rendkívüli tisztaságukra utal. Ugyanakkor egyre több tisztánlátói képességgel rendelkező gyermek születik (lásd. Paul Dong: A kínai indigó gyermekek - című könyvét). E gyermekek személyes példájukkal megtanítják nekünk felnőtteknek, mit jelent a felsőbb csoporttudat. Például a klímát rendszerint nem befolyásolhatja egyetlen ember sem. Azonban egy csoport szelleme képes befolyásolni ezt - lásd bizonyos törzsek esőt hozó táncait. A klímát erősen befolyásolják a Föld saját frekvencia rezonanciái, az úgynevezett Schumann frekvenciák. De ezek pontosan azok a frekvenciák, melyek agyunkban mennek végbe és akkor, amikor több ember szinkronban, összehangoltan cselekszik, a lézersugárhoz hasonló hatás jön létre ebben a megnyilvánulásban. Ezzel tudományosan is megmagyarázható az, hogyan lehet befolyásolni az időt!

A csoporttudat kutatói létrehozták az I. Típusú civilizáció teóriáját. Egy felsőbb csoporttudatba belépett emberiségnek semmilyen környezeti, sem energia hiányos problémái nem lennének. Mivel természetes módon kontrollálnának minden energiát és folyamatot az egész bolygón. Beleértve az esetleges katasztrófák kivédését is! Egy II. típusú civilizációnak pedig ellenőrzése lenne egész galaxiájának összes energiája felett."" – szilgyi


Állítólag az egyiptomi (beavatottak) képesek voltak az időjárást is befolyásolni....rezgések stbbb" – szilgyi

Teslával kapcsolatban dumáltunk ilyesmiről, nem? Meg amikor szóba került a vril akármi, ott merült fel hasonló. ;D ;D" – szilgyi

A virll lányokra gondolsz, meg Hitlerre?? Szóba jött még az árja faj is....Olvastam olyat is,hogy az mi lennénk..." – szilgyi

Nem, már a vril, mint szó, korábban felbukkant. Egy energia volt vagy egy civilizáció, már nem emlékszem pontosan. Még az 1800 évek közepén. Itt is volt róla szó, majd talán meg tudom keresni. És ott említették, hogy tudják befolyásoli az időjárást (valamiféle regény volt, jó régi). " – szilgyi

Ha így van, az akkor egy civilizáció is lehetett, akiknek különleges energiájuk volt...A kettő akár egy is lehet....Érted gondolom...Állítólag olyan magas oktávon és rezgési szinteken voltak ,hogy szinte mindenre képesek lehettek és hatalmas tudás birtokában voltak...." – szilgyi

Lehet, hogy ugyanaz a kettő. Nem tudom.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0