Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7178
2013. nov. 10. 15:24
#7177
2013. nov. 10. 15:23
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35733#msg35733 date=1384092595]
[quote author=Falcon link=topic=434.msg35731#msg35731 date=1384092391]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35728#msg35728 date=1384092209]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35726#msg35726 date=1384091063]
ezt viszont ki is másolom ide belőle:
,,Jelen pillanatban a hiperkommunikáció teljesen másvalamit jelent. A kutatók szerint, ha az egyéni tudattal rendelkező emberek újból képesek lesznek hozzáférni majd a csoporttudathoz, emberfeletti teremtő erőre fognak szert tenni, mellyel képesek lesznek átformálni az egész bolygón lévő életet. Tény az, hogy az emberiség nyilvánvalóan egy ilyen felsőbbrendű csoporttudat felé tart. Becslések szerint a most születő gyermekek 50 % -nak nagy problémái lesznek az iskolában. Őket Indigó gyermekekként ismerik - indigó színű aurájuk miatt, mely magas tudatállapotukra és rendkívüli tisztaságukra utal. Ugyanakkor egyre több tisztánlátói képességgel rendelkező gyermek születik (lásd. Paul Dong: A kínai indigó gyermekek - című könyvét). E gyermekek személyes példájukkal megtanítják nekünk felnőtteknek, mit jelent a felsőbb csoporttudat. Például a klímát rendszerint nem befolyásolhatja egyetlen ember sem. Azonban egy csoport szelleme képes befolyásolni ezt - lásd bizonyos törzsek esőt hozó táncait. A klímát erősen befolyásolják a Föld saját frekvencia rezonanciái, az úgynevezett Schumann frekvenciák. De ezek pontosan azok a frekvenciák, melyek agyunkban mennek végbe és akkor, amikor több ember szinkronban, összehangoltan cselekszik, a lézersugárhoz hasonló hatás jön létre ebben a megnyilvánulásban. Ezzel tudományosan is megmagyarázható az, hogyan lehet befolyásolni az időt!

A csoporttudat kutatói létrehozták az I. Típusú civilizáció teóriáját. Egy felsőbb csoporttudatba belépett emberiségnek semmilyen környezeti, sem energia hiányos problémái nem lennének. Mivel természetes módon kontrollálnának minden energiát és folyamatot az egész bolygón. Beleértve az esetleges katasztrófák kivédését is! Egy II. típusú civilizációnak pedig ellenőrzése lenne egész galaxiájának összes energiája felett."" – Falcon


Állítólag az egyiptomi (beavatottak) képesek voltak az időjárást is befolyásolni....rezgések stbbb" – Falcon

Teslával kapcsolatban dumáltunk ilyesmiről, nem? Meg amikor szóba került a vril akármi, ott merült fel hasonló. ;D ;D" – Falcon

A virll lányokra gondolsz, meg Hitlerre?? Szóba jött még az árja faj is....Olvastam olyat is,hogy az mi lennénk..." – Falcon

Nem, már a vril, mint szó, korábban felbukkant. Egy energia volt vagy egy civilizáció, már nem emlékszem pontosan. Még az 1800 évek közepén. Itt is volt róla szó, majd talán meg tudom keresni. És ott említették, hogy tudják befolyásoli az időjárást (valamiféle regény volt, jó régi). " – Falcon

Ha így van, az akkor egy civilizáció is lehetett, akiknek különleges energiájuk volt...A kettő akár egy is lehet....Érted gondolom...Állítólag olyan magas oktávon és rezgési szinteken voltak ,hogy szinte mindenre képesek lehettek és hatalmas tudás birtokában voltak....
#7176
2013. nov. 10. 15:21
"Ezt a linket ma kaptam,még nem olvastam el,de kíváncsi vagyok..Tuti van benn valami ami nem fog tetszeni... :D

hetivalasz.hu/itthon/a-taltosok-mar-a-spajzban-vannak-24626/?cikk_ertekel=1&ertekeles=1

" – szilgyi


Jó a címe. ;D
#7175
2013. nov. 10. 15:19
Ezt a linket ma kaptam,még nem olvastam el,de kíváncsi vagyok..Tuti van benn valami ami nem fog tetszeni... :D

hetivalasz.hu/itthon/a-taltosok-mar-a-spajzban-vannak-24626/?cikk_ertekel=1&ertekeles=1
#7174
2013. nov. 10. 15:17
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg35731#msg35731 date=1384092391]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35728#msg35728 date=1384092209]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35726#msg35726 date=1384091063]
ezt viszont ki is másolom ide belőle:
,,Jelen pillanatban a hiperkommunikáció teljesen másvalamit jelent. A kutatók szerint, ha az egyéni tudattal rendelkező emberek újból képesek lesznek hozzáférni majd a csoporttudathoz, emberfeletti teremtő erőre fognak szert tenni, mellyel képesek lesznek átformálni az egész bolygón lévő életet. Tény az, hogy az emberiség nyilvánvalóan egy ilyen felsőbbrendű csoporttudat felé tart. Becslések szerint a most születő gyermekek 50 % -nak nagy problémái lesznek az iskolában. Őket Indigó gyermekekként ismerik - indigó színű aurájuk miatt, mely magas tudatállapotukra és rendkívüli tisztaságukra utal. Ugyanakkor egyre több tisztánlátói képességgel rendelkező gyermek születik (lásd. Paul Dong: A kínai indigó gyermekek - című könyvét). E gyermekek személyes példájukkal megtanítják nekünk felnőtteknek, mit jelent a felsőbb csoporttudat. Például a klímát rendszerint nem befolyásolhatja egyetlen ember sem. Azonban egy csoport szelleme képes befolyásolni ezt - lásd bizonyos törzsek esőt hozó táncait. A klímát erősen befolyásolják a Föld saját frekvencia rezonanciái, az úgynevezett Schumann frekvenciák. De ezek pontosan azok a frekvenciák, melyek agyunkban mennek végbe és akkor, amikor több ember szinkronban, összehangoltan cselekszik, a lézersugárhoz hasonló hatás jön létre ebben a megnyilvánulásban. Ezzel tudományosan is megmagyarázható az, hogyan lehet befolyásolni az időt!

A csoporttudat kutatói létrehozták az I. Típusú civilizáció teóriáját. Egy felsőbb csoporttudatba belépett emberiségnek semmilyen környezeti, sem energia hiányos problémái nem lennének. Mivel természetes módon kontrollálnának minden energiát és folyamatot az egész bolygón. Beleértve az esetleges katasztrófák kivédését is! Egy II. típusú civilizációnak pedig ellenőrzése lenne egész galaxiájának összes energiája felett."" – szilgyi


Állítólag az egyiptomi (beavatottak) képesek voltak az időjárást is befolyásolni....rezgések stbbb" – szilgyi

Teslával kapcsolatban dumáltunk ilyesmiről, nem? Meg amikor szóba került a vril akármi, ott merült fel hasonló. ;D ;D" – szilgyi

A virll lányokra gondolsz, meg Hitlerre?? Szóba jött még az árja faj is....Olvastam olyat is,hogy az mi lennénk..." – szilgyi

Nem, már a vril, mint szó, korábban felbukkant. Egy energia volt vagy egy civilizáció, már nem emlékszem pontosan. Még az 1800 évek közepén. Itt is volt róla szó, majd talán meg tudom keresni. És ott említették, hogy tudják befolyásoli az időjárást (valamiféle regény volt, jó régi).
#7173
2013. nov. 10. 15:09
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35728#msg35728 date=1384092209]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35726#msg35726 date=1384091063]
ezt viszont ki is másolom ide belőle:
,,Jelen pillanatban a hiperkommunikáció teljesen másvalamit jelent. A kutatók szerint, ha az egyéni tudattal rendelkező emberek újból képesek lesznek hozzáférni majd a csoporttudathoz, emberfeletti teremtő erőre fognak szert tenni, mellyel képesek lesznek átformálni az egész bolygón lévő életet. Tény az, hogy az emberiség nyilvánvalóan egy ilyen felsőbbrendű csoporttudat felé tart. Becslések szerint a most születő gyermekek 50 % -nak nagy problémái lesznek az iskolában. Őket Indigó gyermekekként ismerik - indigó színű aurájuk miatt, mely magas tudatállapotukra és rendkívüli tisztaságukra utal. Ugyanakkor egyre több tisztánlátói képességgel rendelkező gyermek születik (lásd. Paul Dong: A kínai indigó gyermekek - című könyvét). E gyermekek személyes példájukkal megtanítják nekünk felnőtteknek, mit jelent a felsőbb csoporttudat. Például a klímát rendszerint nem befolyásolhatja egyetlen ember sem. Azonban egy csoport szelleme képes befolyásolni ezt - lásd bizonyos törzsek esőt hozó táncait. A klímát erősen befolyásolják a Föld saját frekvencia rezonanciái, az úgynevezett Schumann frekvenciák. De ezek pontosan azok a frekvenciák, melyek agyunkban mennek végbe és akkor, amikor több ember szinkronban, összehangoltan cselekszik, a lézersugárhoz hasonló hatás jön létre ebben a megnyilvánulásban. Ezzel tudományosan is megmagyarázható az, hogyan lehet befolyásolni az időt!

A csoporttudat kutatói létrehozták az I. Típusú civilizáció teóriáját. Egy felsőbb csoporttudatba belépett emberiségnek semmilyen környezeti, sem energia hiányos problémái nem lennének. Mivel természetes módon kontrollálnának minden energiát és folyamatot az egész bolygón. Beleértve az esetleges katasztrófák kivédését is! Egy II. típusú civilizációnak pedig ellenőrzése lenne egész galaxiájának összes energiája felett."" – Falcon


Állítólag az egyiptomi (beavatottak) képesek voltak az időjárást is befolyásolni....rezgések stbbb" – Falcon

Teslával kapcsolatban dumáltunk ilyesmiről, nem? Meg amikor szóba került a vril akármi, ott merült fel hasonló. ;D ;D" – Falcon

A virll lányokra gondolsz, meg Hitlerre?? Szóba jött még az árja faj is....Olvastam olyat is,hogy az mi lennénk...
#7172
2013. nov. 10. 15:07
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35727#msg35727 date=1384092064]
[quote author=Falcon link=topic=434.msg35724#msg35724 date=1384090753]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35721#msg35721 date=1384088968]
Hogy vagy vele??? SZeretnél vissza térni a halálból?? Hm...Bele gondolva.... (csak ne foszladozzak)
De az állatkínzást azt nem szeretem, még akkor sem ha az esetleg a jövőnket szolgálja... Most ez ugyan az,pl: Ha vannak Földönk.l.-ek akkor ők is rajtunk kísérletezzenek úgy,hogy azzal kínoznának minket?? Ez embertelenség...Persze, mondja a nép, hogy inkább ma egy kutya, mint holnap egy ember...De akkor is, ez olyan visszataszító számomra..." – Falcon


Valakinek be kell "mocskolnia" magát, hogy legyen eredmény/változás. Ez mindig is így volt. " – Falcon

Igen ,tudom...Vajon mi is képesek lennénk rá a cél érdekében? Ha pl lenne egy sorozatgyilkos..Képes lennél megölni? Meg tudnád tenni? Milyen furcsa az ember,egy áltaot nem lennék képes bántani,de viszont ha kell megtudnánk ölni egy embert,persze ha muszáj volna.." – Falcon

Nézd, önvédelemből lehet meg tudnám (már ha felül tudnék kerekedni rajta, de annak kicsi az esélye :D ). De pl. mint "hóhér", már nagyon kicsi az esélye. Eleve nem értem, hogy lehet mindenki olyan szakszerű, nyugodt meg minden annál a melónál, amikor lényegében valakit ki fognak nyírni. (Bár csak filmekben láttam ilyesmit, de ott annyira normálisan vették azok az emberek, hogy itt most ők kivégeznek valakit...) Szóval nekem fura. :-\" – Falcon

Igen,nekünk fura,de abban az időben mások voltak az emberek a törvények és a szokások....Ma már minden más...Változnak az idők és vele együtt változunk mi is....Én is megvédeném magam,mert az életrevaló ösztön ezt kívánná...De a szeretteimért előbb megtenném, mint azt gondolnám szerintem.
#7171
2013. nov. 10. 15:06
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg35726#msg35726 date=1384091063]
ezt viszont ki is másolom ide belőle:
,,Jelen pillanatban a hiperkommunikáció teljesen másvalamit jelent. A kutatók szerint, ha az egyéni tudattal rendelkező emberek újból képesek lesznek hozzáférni majd a csoporttudathoz, emberfeletti teremtő erőre fognak szert tenni, mellyel képesek lesznek átformálni az egész bolygón lévő életet. Tény az, hogy az emberiség nyilvánvalóan egy ilyen felsőbbrendű csoporttudat felé tart. Becslések szerint a most születő gyermekek 50 % -nak nagy problémái lesznek az iskolában. Őket Indigó gyermekekként ismerik - indigó színű aurájuk miatt, mely magas tudatállapotukra és rendkívüli tisztaságukra utal. Ugyanakkor egyre több tisztánlátói képességgel rendelkező gyermek születik (lásd. Paul Dong: A kínai indigó gyermekek - című könyvét). E gyermekek személyes példájukkal megtanítják nekünk felnőtteknek, mit jelent a felsőbb csoporttudat. Például a klímát rendszerint nem befolyásolhatja egyetlen ember sem. Azonban egy csoport szelleme képes befolyásolni ezt - lásd bizonyos törzsek esőt hozó táncait. A klímát erősen befolyásolják a Föld saját frekvencia rezonanciái, az úgynevezett Schumann frekvenciák. De ezek pontosan azok a frekvenciák, melyek agyunkban mennek végbe és akkor, amikor több ember szinkronban, összehangoltan cselekszik, a lézersugárhoz hasonló hatás jön létre ebben a megnyilvánulásban. Ezzel tudományosan is megmagyarázható az, hogyan lehet befolyásolni az időt!

A csoporttudat kutatói létrehozták az I. Típusú civilizáció teóriáját. Egy felsőbb csoporttudatba belépett emberiségnek semmilyen környezeti, sem energia hiányos problémái nem lennének. Mivel természetes módon kontrollálnának minden energiát és folyamatot az egész bolygón. Beleértve az esetleges katasztrófák kivédését is! Egy II. típusú civilizációnak pedig ellenőrzése lenne egész galaxiájának összes energiája felett."" – szilgyi


Állítólag az egyiptomi (beavatottak) képesek voltak az időjárást is befolyásolni....rezgések stbbb" – szilgyi

Teslával kapcsolatban dumáltunk ilyesmiről, nem? Meg amikor szóba került a vril akármi, ott merült fel hasonló. ;D ;D
#7170
2013. nov. 10. 15:04
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg35724#msg35724 date=1384090753]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35721#msg35721 date=1384088968]
Hogy vagy vele??? SZeretnél vissza térni a halálból?? Hm...Bele gondolva.... (csak ne foszladozzak)
De az állatkínzást azt nem szeretem, még akkor sem ha az esetleg a jövőnket szolgálja... Most ez ugyan az,pl: Ha vannak Földönk.l.-ek akkor ők is rajtunk kísérletezzenek úgy,hogy azzal kínoznának minket?? Ez embertelenség...Persze, mondja a nép, hogy inkább ma egy kutya, mint holnap egy ember...De akkor is, ez olyan visszataszító számomra..." – szilgyi


Valakinek be kell "mocskolnia" magát, hogy legyen eredmény/változás. Ez mindig is így volt. " – szilgyi

Igen ,tudom...Vajon mi is képesek lennénk rá a cél érdekében? Ha pl lenne egy sorozatgyilkos..Képes lennél megölni? Meg tudnád tenni? Milyen furcsa az ember,egy áltaot nem lennék képes bántani,de viszont ha kell megtudnánk ölni egy embert,persze ha muszáj volna.." – szilgyi

Nézd, önvédelemből lehet meg tudnám (már ha felül tudnék kerekedni rajta, de annak kicsi az esélye :D ). De pl. mint "hóhér", már nagyon kicsi az esélye. Eleve nem értem, hogy lehet mindenki olyan szakszerű, nyugodt meg minden annál a melónál, amikor lényegében valakit ki fognak nyírni. (Bár csak filmekben láttam ilyesmit, de ott annyira normálisan vették azok az emberek, hogy itt most ők kivégeznek valakit...) Szóval nekem fura. :-\
#7169
2013. nov. 10. 15:03
"ezt viszont ki is másolom ide belőle:
,,Jelen pillanatban a hiperkommunikáció teljesen másvalamit jelent. A kutatók szerint, ha az egyéni tudattal rendelkező emberek újból képesek lesznek hozzáférni majd a csoporttudathoz, emberfeletti teremtő erőre fognak szert tenni, mellyel képesek lesznek átformálni az egész bolygón lévő életet. Tény az, hogy az emberiség nyilvánvalóan egy ilyen felsőbbrendű csoporttudat felé tart. Becslések szerint a most születő gyermekek 50 % -nak nagy problémái lesznek az iskolában. Őket Indigó gyermekekként ismerik - indigó színű aurájuk miatt, mely magas tudatállapotukra és rendkívüli tisztaságukra utal. Ugyanakkor egyre több tisztánlátói képességgel rendelkező gyermek születik (lásd. Paul Dong: A kínai indigó gyermekek - című könyvét). E gyermekek személyes példájukkal megtanítják nekünk felnőtteknek, mit jelent a felsőbb csoporttudat. Például a klímát rendszerint nem befolyásolhatja egyetlen ember sem. Azonban egy csoport szelleme képes befolyásolni ezt - lásd bizonyos törzsek esőt hozó táncait. A klímát erősen befolyásolják a Föld saját frekvencia rezonanciái, az úgynevezett Schumann frekvenciák. De ezek pontosan azok a frekvenciák, melyek agyunkban mennek végbe és akkor, amikor több ember szinkronban, összehangoltan cselekszik, a lézersugárhoz hasonló hatás jön létre ebben a megnyilvánulásban. Ezzel tudományosan is megmagyarázható az, hogyan lehet befolyásolni az időt!

A csoporttudat kutatói létrehozták az I. Típusú civilizáció teóriáját. Egy felsőbb csoporttudatba belépett emberiségnek semmilyen környezeti, sem energia hiányos problémái nem lennének. Mivel természetes módon kontrollálnának minden energiát és folyamatot az egész bolygón. Beleértve az esetleges katasztrófák kivédését is! Egy II. típusú civilizációnak pedig ellenőrzése lenne egész galaxiájának összes energiája felett."" – Penelope


Állítólag az egyiptomi (beavatottak) képesek voltak az időjárást is befolyásolni....rezgések stbbb
#7168
2013. nov. 10. 15:01
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35721#msg35721 date=1384088968]
Hogy vagy vele??? SZeretnél vissza térni a halálból?? Hm...Bele gondolva.... (csak ne foszladozzak)
De az állatkínzást azt nem szeretem, még akkor sem ha az esetleg a jövőnket szolgálja... Most ez ugyan az,pl: Ha vannak Földönk.l.-ek akkor ők is rajtunk kísérletezzenek úgy,hogy azzal kínoznának minket?? Ez embertelenség...Persze, mondja a nép, hogy inkább ma egy kutya, mint holnap egy ember...De akkor is, ez olyan visszataszító számomra..." – Falcon


Valakinek be kell "mocskolnia" magát, hogy legyen eredmény/változás. Ez mindig is így volt. " – Falcon

Igen ,tudom...Vajon mi is képesek lennénk rá a cél érdekében? Ha pl lenne egy sorozatgyilkos..Képes lennél megölni? Meg tudnád tenni? Milyen furcsa az ember,egy állatot nem lennék képes bántani,de viszont ha kell megtudnánk ölni egy embert,persze ha muszáj volna..Szükség törvényt bont???
#7167
2013. nov. 10. 14:44
ezt viszont ki is másolom ide belőle:
,,Jelen pillanatban a hiperkommunikáció teljesen másvalamit jelent. A kutatók szerint, ha az egyéni tudattal rendelkező emberek újból képesek lesznek hozzáférni majd a csoporttudathoz, emberfeletti teremtő erőre fognak szert tenni, mellyel képesek lesznek átformálni az egész bolygón lévő életet. Tény az, hogy az emberiség nyilvánvalóan egy ilyen felsőbbrendű csoporttudat felé tart. Becslések szerint a most születő gyermekek 50 % -nak nagy problémái lesznek az iskolában. Őket Indigó gyermekekként ismerik - indigó színű aurájuk miatt, mely magas tudatállapotukra és rendkívüli tisztaságukra utal. Ugyanakkor egyre több tisztánlátói képességgel rendelkező gyermek születik (lásd. Paul Dong: A kínai indigó gyermekek - című könyvét). E gyermekek személyes példájukkal megtanítják nekünk felnőtteknek, mit jelent a felsőbb csoporttudat. Például a klímát rendszerint nem befolyásolhatja egyetlen ember sem. Azonban egy csoport szelleme képes befolyásolni ezt - lásd bizonyos törzsek esőt hozó táncait. A klímát erősen befolyásolják a Föld saját frekvencia rezonanciái, az úgynevezett Schumann frekvenciák. De ezek pontosan azok a frekvenciák, melyek agyunkban mennek végbe és akkor, amikor több ember szinkronban, összehangoltan cselekszik, a lézersugárhoz hasonló hatás jön létre ebben a megnyilvánulásban. Ezzel tudományosan is megmagyarázható az, hogyan lehet befolyásolni az időt!

A csoporttudat kutatói létrehozták az I. Típusú civilizáció teóriáját. Egy felsőbb csoporttudatba belépett emberiségnek semmilyen környezeti, sem energia hiányos problémái nem lennének. Mivel természetes módon kontrollálnának minden energiát és folyamatot az egész bolygón. Beleértve az esetleges katasztrófák kivédését is! Egy II. típusú civilizációnak pedig ellenőrzése lenne egész galaxiájának összes energiája felett."
#7166
2013. nov. 10. 14:41
"Erről már nem először olvasok:
ujvilagtudat.blogspot.hu/2013/11/szavaink-es-gondolataink-hatassal.html#.Un-GQ-WZ_Gc" – Penelope


Ez tényleg sok helyen olvasható.
#7165
2013. nov. 10. 14:39
"Hogy vagy vele??? SZeretnél vissza térni a halálból?? Hm...Bele gondolva.... (csak ne foszladozzak)
De az állatkínzást azt nem szeretem, még akkor sem ha az esetleg a jövőnket szolgálja... Most ez ugyan az,pl: Ha vannak Földönk.l.-ek akkor ők is rajtunk kísérletezzenek úgy,hogy azzal kínoznának minket?? Ez embertelenség...Persze, mondja a nép, hogy inkább ma egy kutya, mint holnap egy ember...De akkor is, ez olyan visszataszító számomra..." – szilgyi


Valakinek be kell "mocskolnia" magát, hogy legyen eredmény/változás. Ez mindig is így volt.
#7164
2013. nov. 10. 14:26
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0