Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7148
2013. nov. 9. 20:16
Ratyi Márk??? Na neeee..Ez olyan mint a Ratyi Rambó ???
Nem nem az a neve.... :D Olyan olaszos inkább... :D :D
#7147
2013. nov. 9. 20:14
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35700#msg35700 date=1384023751]
Fúúú haaaaaaaaaaa háháháh...Jajj rosszul lettem a nevetésbe..Na ez már jobb mint egy mozi film!!!! Hajrá skacok ez az!!!!!! Ígyy kell ezt!!!! Na erre befizetek,kíváncsi leszek ,lessz -e rá reogáció.....
De szeretem az ilyen dolgokat...Tényleg gonosz vagyok :D :D
" – Sheila


Csinálj popcornt hozzá.... :D" – Sheila

Igen ez nekem is eszembe jutott...Hiányzik egy jó kis vita nekem is...De nem téved ide senki,hozzátok hasonló :D :DNa ja,meg én már jó kislány vagyok...
#7146
2013. nov. 9. 20:14
törölt tag
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg35701#msg35701 date=1384023834]
mek.oszk.hu/08500/08543/08543.htm

Megkereshetitek a hollót is (csak mert szó volt róla). Már ha eddig nem tettétek meg. ;D" – szilgyi


Köszike Falcon :)


""A neved lehet Gergő, György, József, Mihály, István, Krisztián, vagy Mózes.,,,

A nevével ne próbálkozz,soha nem találnád ki :D Nem átlagos háháháh" – szilgyi

Ha Jézusnak hívják, keresztre feszítem! ;D Mi lehet a neve, mi lehet a neve.....esetleg Ratyi Márk? ;D
#7145
2013. nov. 9. 20:12
törölt tag
"Fúúú haaaaaaaaaaa háháháh...Jajj rosszul lettem a nevetésbe..Na ez már jobb mint egy mozi film!!!! Hajrá skacok ez az!!!!!! Ígyy kell ezt!!!! Na erre befizetek,kíváncsi leszek ,lessz -e rá reogáció.....
De szeretem az ilyen dolgokat...Tényleg gonosz vagyok :D :D
" – szilgyi


Csinálj popcornt hozzá.... :D
#7144
2013. nov. 9. 20:04
"mek.oszk.hu/08500/08543/08543.htm

Megkereshetitek a hollót is (csak mert szó volt róla). Már ha eddig nem tettétek meg. ;D" – Falcon


Köszike Falcon :)


""A neved lehet Gergő, György, József, Mihály, István, Krisztián, vagy Mózes.,,,

A nevével ne próbálkozz,soha nem találnád ki :D Nem átlagos háháháh
#7143
2013. nov. 9. 20:03
mek.oszk.hu/08500/08543/08543.htm

Megkereshetitek a hollót is (csak mert szó volt róla). Már ha eddig nem tettétek meg. ;D
#7142
2013. nov. 9. 20:02
Fúúú haaaaaaaaaaa háháháh...Jajj rosszul lettem a nevetésbe..Na ez már jobb mint egy mozi film!!!! Hajrá skacok ez az!!!!!! Ígyy kell ezt!!!! Na erre befizetek,kíváncsi leszek ,lessz -e rá reogáció.....
De szeretem az ilyen dolgokat...Tényleg gonosz vagyok :D :D
#7141
2013. nov. 9. 19:56
törölt tag
Akkor én is, kedvet kaptam.... :D

05:
Beképzelt és arrogáns vagy, nem kicsit....azt hiszed hogy te egy tévedhetetlen ember vagy, soha nem ismered el a hibáidat. ;D Még azt sem ismerted el hogy lezártad a topicot.... :P ;D Örömödet leled olyan emberek provokálásában akik be mertek szólni őnagyságosságának.... ;D És természetesen tőlem tuti fiatalabb vagy, ez meglátszik.... ;D A neved lehet Gergő, György, József, Mihály, István, Krisztián, vagy Mózes.... ;D ;D És szereted a nyáltól csöpögő dolgokat, pl zenében..... ;D Nem szégyen ez, csak kellemetlen.... ;D Oh, és még valami.... ;D Egy ilyen ember mint te, csak érdekből barátkozik.... ;D ;D
Egy biztos, soha nem vallanék neked szerelmet. ;D ;D Ha ismernélek személyesen, tuti leamortizáltalak volna már, mondjuk úgy, hogy orrot török.... ;D ;D

Szerintem telitalálatom van.... :P ;D

Köszönöm a figyelmet. ;D ;D Csókoltatom az ősöket! ;D ;D
#7140
2013. nov. 9. 19:53
"4 rejtett...Az AZ...

Szilgyi,Penelope,Falcon,Nina... :D" – szilgyi


Na most lebuktunk. ;D
#7139
2013. nov. 9. 19:49
4 rejtett...Az AZ...

Szilgyi,Penelope,Falcon,Nina... :D
#7138
2013. nov. 9. 17:34
"No,akkor nehogy adós maradjak,szóval 05:

Sokmindent nem tudok rólad,de azt igen,hogy megpróbálsz titkolózó maradni,bár azt nem tudom ez neekd miért is jó :)
Túl sokat nem prviztünk,így tényleg keveset tudok rólad.
Minden esetre elég makacs vagy,az biztos,ám ha úgy van,akkor bár nehezen,de belenyugszol a nemleges válaszba is...bár ki tudja.Lehet,hogy csak azt akarod elhitetni,és amikor az ember nem számít rá,lecsapsz rá ismét :D
Kitartó is vagy,ez még kapcsolódik az előző mondathoz.
Biztosan jó haver lehetsz,hiszen ez nem titok,ha csak a Szilgyivel való könytárba mászkálst nézem :)
Te is utána jársz a dolgoknak,ha azok olyanok,amik érdekelnek téged.Szintén a makacsságodat mutatja,hogy az elképzeléseidből elég nehezen engedsz.
Neked még meglehetősen nagy a szád,főleg ha úgy érzed támadnak téged,vagy valaki mást,akit kedvelsz :)
Kiállsz másokért,akkor is,ha arra történetesen nem kértek meg,ami persze nem baj egy bizonyos határon belül.
Úgyhogy biztosan kiállsz a barátaidért,haverokért is,szinte minden szituációban.

Azt hiszem ennyi lenne :)" – Penelope


Azt még hozzá teszem a könyvtári dologhoz,hogy eleinte külsejét kihasználva,bájos segítséget kér, nem hagyja nyugton a könyvtárost és folyton ugráltatja...A végére már a könyvtáros nőnek kajak elege lett belőle(szerinte) mert vagy ezer könyvet nézetett meg vele. Jaj hát azt látnod kéne mikor belépünk egy komoly csöndes helyre...De komolyan,kivételesen nem nevettünk el magunk..De azt tudom,hogy velem vagy 5 könyvet kihozatott,mondván nekem több időm van.. :D
#7137
2013. nov. 9. 17:26
No,akkor nehogy adós maradjak,szóval 05:

Sokmindent nem tudok rólad,de azt igen,hogy megpróbálsz titkolózó maradni,bár azt nem tudom ez neekd miért is jó :)
Túl sokat nem prviztünk,így tényleg keveset tudok rólad.
Minden esetre elég makacs vagy,az biztos,ám ha úgy van,akkor bár nehezen,de belenyugszol a nemleges válaszba is...bár ki tudja.Lehet,hogy csak azt akarod elhitetni,és amikor az ember nem számít rá,lecsapsz rá ismét :D
Kitartó is vagy,ez még kapcsolódik az előző mondathoz.
Biztosan jó haver lehetsz,hiszen ez nem titok,ha csak a Szilgyivel való könytárba mászkálst nézem :)
Te is utána jársz a dolgoknak,ha azok olyanok,amik érdekelnek téged.Szintén a makacsságodat mutatja,hogy az elképzeléseidből elég nehezen engedsz.
Neked még meglehetősen nagy a szád,főleg ha úgy érzed támadnak téged,vagy valaki mást,akit kedvelsz :)
Kiállsz másokért,akkor is,ha arra történetesen nem kértek meg,ami persze nem baj egy bizonyos határon belül.
Úgyhogy biztosan kiállsz a barátaidért,haverokért is,szinte minden szituációban.

Azt hiszem ennyi lenne :)
#7136
2013. nov. 9. 16:41
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35689#msg35689 date=1383999723]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg35684#msg35684 date=1383963121]
Jó hajnalt :D Nem tudtam hamarabb jönni csak most .. DE nem maradok ki áhhhhh Isten őrizzz :D Haladjunk sorjába ..... (A véleményeket követelem magamróól :D 8))

Penelope , Penelope.....Hááááát elég nehéz :) ;) Na de .. Nekem az első be nyomásom róla az volt , hogy bitangul okos nő még attól is okosabb mint amit itt láthatunk az 1000 tuti!
Nagyon sejtelmes és egyben rejtelmes. Tud elég zárkózott lenni és tudd közömbös is lenni. Nem szeret konfrontálódni egyáltalán , inkább szereti rá hagyni a másikra , bár az igazáért előbb ki áll és hosszú távon pedig tesz a dologra. Titkolózós :D:D:D Jól bánik a szavakkal ő is és tudja mikor mit kell reagálni amit kevesen vesznek észre. Fizetési eszköze a : "nem mondhatom el " vagy a váltsunk témát " címlet amit kamatoztat is :D:D:D:D:D:D:D :D :D :D De mind azon által feltétlen segítő kész és jó szívű ezt tényleg komolyan mondom. A Lelki strapát bírhatja szerintem !! Igaz előbb jól át kell a dolgokat gondolnia és meg fontolnia mire fel áll szerintem. Barátságos jó barát, jó beszélgető partner és kellemes társaság megértő de elvárja , hogy őt is értsék meg .... Szeszélyes is tud ám a Penelope lenni :D:D Mert van hogy meg nyíilik és aztán csak hipp hopp a fejéhez kap á-á ezt nekem nem szabad el kel zárkóznom. Kemény nő de mégis érzelmes. Tele van pozitív energiával . Olykor el megy a kedve az egész világtól . (Nyugi nem öngyilkoságra gondolok :D) Család mániás lehet . Az a falyta nő aki ellássa a napi tehendőjit mindent elhelyez a megszokottba és mikor ez meg van akkor ül le a gép elé vagy néha egyszerre csinálhassa a ketőt :D Vagy néha az egyikrőől inkáb lemond szerintem :D Nem igazán érdeklik a férfiak szerintem de a romantikát azt kedvelheti . Nem félős nő sőt bátor és botor. De mégis lelkekben meg riad a dolgoktól,(Személyektől) és elbújik . Ezt ne is nagyon tudom le írni. Kicsit kemény is leszek :D Erőszakos tud lenni szerintem mikor ott van a cél az orra előtt mindent lantba vet. Tudás éhes . Kutató hajlamú.Örök buzgó . Szerintem néha simán meg kerüli különböző stratégiával a dolgokat háromszor is. Tuti hogy ő is tud komlikált lenni :D:D És szeretheti a joghurtot :D És a fő tulajdon : RAFINÁLTSÁG :D

Nina :

Kedves aranyos, pozitiv cuki muki pafa nyafa lány lehetsz :) Éneklős kis tünemény lehetesz :) Harmónikus ki egyensúlyozott :) Mindenkivel barátkozni akarsz szerintem az életbe :) Csak 100 % os narancsot iszol :) És a imádhatod a Szpppááájsz gööörllllsszt :)):) Tuti virágokat szedsz a réten bukdácsolva énekelve jó kedéllyel teli minden nap. :)
Remélem tetszett, gondolom ezt vártad :) :-*" – nevem05


Húúúú, most vérig lettem sértve! :D Ilyen szörnyűségeket még sosem mondtak/írtak rám! :D Most totál depressziós lettem ez miatt.... :D :D Kikészültem! :D :D" – nevem05

Na .... Pedig tök pozitív :) Aszthiszem Justin Bieber imádatodat ki hagytam pedig :) " – nevem05

Pontosan azért vagyok vérig sértve.... :D Szóval kibaszott rossz emberismerő vagy, hát megesik.... ;D ;D Fúúú, tudod kibelezném zsusztin bíbört, a spájsz kurvákkal eggyütt.... :D
#7135
2013. nov. 9. 14:33
"Már a Föld pályáján belül az ISON-üstökös
Kategória: Csillagászat, űrkutatás - Közzétette: fulldragon
szerző: Simon Tamás

November 28-ai napközelségéhez közeledve még mindig egyben van ISON-üstökös magja, így tovább reménykedhetünk a nagy látványban.
A Spaceweather.com csütörtöki információi alapján már a Föld pályáján belül jár a Nap felé közeledő ISON-üstökös, amelyről korábban azt mondták, hogy az évszázad üstököse lehet. Az alábbi fotósorozat az elmúlt éjszaka készült az égitestről, Kolumbiából.

A fotókból készített animáción az ISON 27 perc alatt megtett útját láthatjuk az állócsillagok háttere előtt. Az égitest sebessége másodpercenként 46 kilométer volt. Az animáción két műhold is feltűnik ezen az égterületen

A nagy kérdés továbbra is az, hogy egyben marad-e az ISON magja a november 28-ai napközelségig, amikor az égitest alig több mint 1 millió kilométerre lesz a Nap felszínétől. Ez nagyon kis távolságnak számít, ezért az ISON úgynevezett napsúroló üstökös – ráadásul különleges, mert viszonylag nagy magja van, és régóta követhetjük a mozgását.

Matthew Knight, a Lowell Obszervatórium csillagásza szerint a napközelpontban az üstökös magjának felszíne körülbelül 5000 Celsius-fokra melegszik, ami elég ahhoz, hogy nagy mennyiségű por- és kőzetanyag szublimáljon el róla.

(Forrás: University of Narino Observatory – Colombia)

A szakember szerint ha az ISON magjának átmérője nagyobb 200 méternél, akkor túléli a napközelséget. A jelenlegi becslések 500 és 2000 méter közé teszik a mag átmérőjét.

Ha pedig túléli, akkor már csak emiatt is szép karácsonyunk lehet, mert a napközelség után 5-6 nappal láthatóvá váló üstökös várhatóan egyre nagyobb és impozánsabb csóvát növeszt (a napközelség alatt kibocsátott porból), amelyben egész decemberben gyönyörködhetünk.

forrás:/origo/" – Penelope


Erre kiváncsi leszek :)
#7134
2013. nov. 9. 14:31
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg35684#msg35684 date=1383963121]
Jó hajnalt :D Nem tudtam hamarabb jönni csak most .. DE nem maradok ki áhhhhh Isten őrizzz :D Haladjunk sorjába ..... (A véleményeket követelem magamróól :D 8))

Penelope , Penelope.....Hááááát elég nehéz :) ;) Na de .. Nekem az első be nyomásom róla az volt , hogy bitangul okos nő még attól is okosabb mint amit itt láthatunk az 1000 tuti!
Nagyon sejtelmes és egyben rejtelmes. Tud elég zárkózott lenni és tudd közömbös is lenni. Nem szeret konfrontálódni egyáltalán , inkább szereti rá hagyni a másikra , bár az igazáért előbb ki áll és hosszú távon pedig tesz a dologra. Titkolózós :D:D:D Jól bánik a szavakkal ő is és tudja mikor mit kell reagálni amit kevesen vesznek észre. Fizetési eszköze a : "nem mondhatom el " vagy a váltsunk témát " címlet amit kamatoztat is :D:D:D:D:D:D:D :D :D :D De mind azon által feltétlen segítő kész és jó szívű ezt tényleg komolyan mondom. A Lelki strapát bírhatja szerintem !! Igaz előbb jól át kell a dolgokat gondolnia és meg fontolnia mire fel áll szerintem. Barátságos jó barát, jó beszélgető partner és kellemes társaság megértő de elvárja , hogy őt is értsék meg .... Szeszélyes is tud ám a Penelope lenni :D:D Mert van hogy meg nyíilik és aztán csak hipp hopp a fejéhez kap á-á ezt nekem nem szabad el kel zárkóznom. Kemény nő de mégis érzelmes. Tele van pozitív energiával . Olykor el megy a kedve az egész világtól . (Nyugi nem öngyilkoságra gondolok :D) Család mániás lehet . Az a falyta nő aki ellássa a napi tehendőjit mindent elhelyez a megszokottba és mikor ez meg van akkor ül le a gép elé vagy néha egyszerre csinálhassa a ketőt :D Vagy néha az egyikrőől inkáb lemond szerintem :D Nem igazán érdeklik a férfiak szerintem de a romantikát azt kedvelheti . Nem félős nő sőt bátor és botor. De mégis lelkekben meg riad a dolgoktól,(Személyektől) és elbújik . Ezt ne is nagyon tudom le írni. Kicsit kemény is leszek :D Erőszakos tud lenni szerintem mikor ott van a cél az orra előtt mindent lantba vet. Tudás éhes . Kutató hajlamú.Örök buzgó . Szerintem néha simán meg kerüli különböző stratégiával a dolgokat háromszor is. Tuti hogy ő is tud komlikált lenni :D:D És szeretheti a joghurtot :D És a fő tulajdon : RAFINÁLTSÁG :D

Nina :

Kedves aranyos, pozitiv cuki muki pafa nyafa lány lehetsz :) Éneklős kis tünemény lehetesz :) Harmónikus ki egyensúlyozott :) Mindenkivel barátkozni akarsz szerintem az életbe :) Csak 100 % os narancsot iszol :) És a imádhatod a Szpppááájsz gööörllllsszt :)):) Tuti virágokat szedsz a réten bukdácsolva énekelve jó kedéllyel teli minden nap. :)
Remélem tetszett, gondolom ezt vártad :) :-*" – Sheila


Húúúú, most vérig lettem sértve! :D Ilyen szörnyűségeket még sosem mondtak/írtak rám! :D Most totál depressziós lettem ez miatt.... :D :D Kikészültem! :D :D" – Sheila

Na .... Pedig tök pozitív :) Aszthiszem Justin Bieber imádatodat ki hagytam pedig :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0