Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7103
2013. nov. 8. 21:25
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg35657#msg35657 date=1383942102]
Kávé helyett igyatok teát. :)" – Penelope


Én azt iszok,de sokra nem megyek vele :)" – Penelope

De legalább finom. ;D

Egyébként tetszett az elemzés. :) Tényleg szeretek a háttérben maradni. Szóval ez az antiszoc. jellem passzol rám.
Már 05-re is akartam írni, de aztán nem lett időm...és mostanra meg elfelejtettem, mit is akartam írni. :P
#7102
2013. nov. 8. 21:23
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35652#msg35652 date=1383941559]
05-öt sem fogod elemezni?? Olyan sértő lenne az elemzésed,ránk nézve??? :D" – Sheila


Háh....ha őt elemezném, elég szerény jellemzés lenne, amivel mindent elmondanék, így nincs értelme. :D Egyébként meg kedvem sincs hozzá. :D
De kíváncsiam várom az ő elemzését rólam, nagyon remélem rám zúdítja az összes fellelhető rossz tulajdonságot, mert akkor tökéletes lesz a napom. ;D" – Sheila

Szerintem,ha te nem elemzed őt akkor ő sem fog téged....Én nagyon kíváncsi lettem volna mit gondolsz róla,de ezzel még várnom kell úgy látom.

Penelope :-*

Falcon te ne a cukros hizlaló savat csináló teával kínálgass,hanem véleményezd az elemzésem :D Am semmi gondom a teával sem a kv-val tejjel...
#7101
2013. nov. 8. 21:22
"Kávé helyett igyatok teát. :)" – Falcon

Én azt iszok,de sokra nem megyek vele :)
#7100
2013. nov. 8. 21:21
Kávé helyett igyatok teát. :)
#7099
2013. nov. 8. 21:18
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg35649#msg35649 date=1383941186]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35648#msg35648 date=1383941086]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35647#msg35647 date=1383940975]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35643#msg35643 date=1383940526]
Nina...Vélemény???

Penelope,leetted a kávét??? Minek?? Szokj vissza :D Na de gratulálok ügyes vagy...Egy hete kv nélkül .. hm tuti álmos vagy .." – szilgyi


Köszi :)
Álmos hát :D Meg fejfájós voltam megint hat napig folyamatosan-kávéhiány.Hogy minek tettem le?Az maradjon titok :)" – szilgyi

Azt ne mond,hogy a donorok nem ihatnak kv-t :D..Jólvan csak vicceltem-vagy mégsem?? Nina az előző oldalon írtam neked vmit.." – szilgyi

Ezen de jót nevettem :D :D
Biztosan ihatnak kávét ők is :)

Szerintem,ha donor lennék,aligha irogatnék itt :)" – szilgyi

Hú megkönnyebbültem...Nehogy donor legyél soha de soha de soha!!! Itt van rád szükség.. A többit meg tudod..." – szilgyi

Ez aranyos volt :) Nem hagylak itt titeket,ne aggódj :) És köszönöm!
#7098
2013. nov. 8. 21:17
törölt tag
"05-öt sem fogod elemezni?? Olyan sértő lenne az elemzésed,ránk nézve??? :D" – szilgyi

Háh....ha őt elemezném, elég szerény jellemzés lenne, amivel mindent elmondanék, így nincs értelme. :D Egyébként meg kedvem sincs hozzá. :D
De kíváncsiam várom az ő elemzését rólam, nagyon remélem rám zúdítja az összes fellelhető rossz tulajdonságot, mert akkor tökéletes lesz a napom. ;D
#7097
2013. nov. 8. 21:15
Nina ez durva..egy kutya fél tőled ?? :D A többire nem írok,már megtanultam kezelni a más álláspontodat..

Falcon látom vagy..szal elemzek..

Falcon...

A humorod az nagyon de nagyon jó!!Szeretsz viccelődni . Keveset beszélsz,de ha mégis akkor átgondoltan írod le a véleményed.Szerintem te sem szereted a konfliktusokat,kerülöd azokat és ha mégis bele keveredsz próbálod kulturáltan befejezni .Akit közelebb engedsz magadhoz, annak jobban megnyílsz, de nem eléggé,nem engedsz teljes betekintést az életedbe max egy kis részletet mutatsz meg magadból.Okosnak talállak, de nem fitoktatod tudásod, pedig többet tudhatsz mint azt gondolná az ember... Elég zárkózott lehetsz a magánéletedben, nem lehetsz egy bulizós fajta,elég csöndes lélek -de határozott. Nem ingen lehetsz befolyásolható. Olyan érzékeny léleknek sem mondanálak, inkább általánosságban közömbösséget nyilváníthatsz az emberek felé... Körülötted elég magas fal van. Sok téma érdekel ...Szkeptikusnak sem neveznélek mert olyan, hiszem -is meg nem-is típus vagy...Nem vagy könnyen átrázható...
Alapjába, szerintem kedves- szeretetreméltó- hű -barát lehetsz. Ja és kezdesz haladni a beszédet illetően,egyre inkább feloldódsz,de még mindig inkább a hátérben megbúvós fajta vagy.
#7096
2013. nov. 8. 21:14
törölt tag
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg35647#msg35647 date=1383940975]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35643#msg35643 date=1383940526]
Nina...Vélemény???

Penelope,leetted a kávét??? Minek?? Szokj vissza :D Na de gratulálok ügyes vagy...Egy hete kv nélkül .. hm tuti álmos vagy .." – szilgyi


Köszi :)
Álmos hát :D Meg fejfájós voltam megint hat napig folyamatosan-kávéhiány.Hogy minek tettem le?Az maradjon titok :)" – szilgyi

Azt ne mond,hogy a donorok nem ihatnak kv-t :D..Jólvan csak vicceltem-vagy mégsem?? Nina az előző oldalon írtam neked vmit..
Én a donorok ellen vagyok..Szerintem túl nagy egy ekkora felelősség egy halandó embernek mint mi...Vagy mégsem::??? ;D" – szilgyi

:D Most ha léteznének vámpírok és tényleg lennének emberek akiket harapdálnának, komolyan szánnám őket, mert akkora szerencsétlenségeket nem hordott volna a hátán a föld nevű golyóbis. :D :D Meg ugye hogyha belegondolnánk a lehetetlenbe (ami tudom nektek nem az), azt gondolnám: biztosan élvezetes ha egy kutya megharapja őket.... :D

Jah, erről jut eszembe.....a kutyák is félnek tőlem, lehet van bennem valami gonosz, vagy csak látják a valódi énemet... :P ;D
#7095
2013. nov. 8. 21:12
05-öt sem fogod elemezni?? Olyan sértő lenne az elemzésed,ránk nézve??? :D
#7094
2013. nov. 8. 21:09
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35642#msg35642 date=1383940494]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35640#msg35640 date=1383939999]
Nina....

Hát te eléggé szereted a kinfliktusokat,erős egyéniség vagy és nem engedsz a 21-ből...Viszont hamar megnyílsz az emberek felé nem vagy zárkózott tipús..Nem ijedsz meg egyhamar,az obszcén szavak sem rémisztenek el...Szereted a kihívásokat és érdeklődsz az ufós dolgok iránt..Jó író vagy na meg maximalista... Szerintem megvagy magaddal elégedve..Büszke vagy ,talán picit beképzelt is .Szerintem jó társaság,jó humor és szórakoztató jelenség.A társaság központjába szerethetsz lenni minthogy a háttérben meghúzódni..Szkeptikusnak inkább írnálak mint ezoterikusnak de azért nem vagy olyan zárkózott a témában mint ahogy az látszik...Jó barát lehetsz és aranyas..Nem vagy olyan mint aminek sokszor látni vélünk..Alapjáraton ,szeretetreméltó okos nő vagy és kedves is!! Megvéded magad ha kell. Erős egyéniség...De sok minden csak látszat..Néha még te is gyerek vagy :) Én kellemesen csalódtam benned..Amilyen szarul indult olyan jól fojtatódik a kis net kapcsolatunk. Szerintem nem vagy kotnyeles ...Néha akaratlanul is megbántod a másikat...De a lényeg egy jó kis sokszínű egyéniség vagy domináns... Én bírlak :)" – szilgyi


Amit helyesbítenék:
1. Nem nyílok meg hamar....sőt....csak annak engedek bepillantást, akit érdemesnek találok rá.
2. Magammal sosem vagyok megelégedve, pontosan azért mert maximalista vagyok. :) Viszont beképzelt az igen, egyértelműen az vagyok, nem kicsit, nagyon! :D
3. Nem vagyok jó társaság, elég sokan nem tudnak elviselni és inkább lefejeznének minthogy velem egy légtérben kelljen lenniük... :D
4. A barátaimért bármit megtennék, ez tény, de aranyos egyáltalán nem vagyok. :)
5. Nem vagyok szeretetreméltó, sem kedves, én egy bunkó vagyok alapjáraton. :D
Asszem minden megvolt, ami hibádzott... :D

És köszönöm. :)" – szilgyi

Azok akik lefejeznének felnéznek rád mert az utálat sokszor elismerés ezt ne feledd!! Nem vagy bunkó ...Legalább is itt nem vettem észre.....Ha beképzelt vagy akkor megvagy magaddal elégedve mert akkor ha nem így lenne nem is lehetnél mire beképzelt... Hát szinte mindent kijavítottál :D Te bunkó háháháháhá Na jó csak viccelek...Amúgy én alapba bírom ha valaki flegma és bunkó..Tök jól lehet velük bunkóskodni jaj görcs mert valóban így van..Ilyenkor azt szoktuk csin..,hogy melyikőnk a bunkóbb...De már én megjavultam egy angyal vok ;D
Köszönöm ,ez volt végül is a játék lényege ,hogy a végén kibújjon a szög a zsákból ki mit gondol ön magáról és a másikról :) Amolyan fordított pszihó-blabla.....Most te jössz Nina... " – szilgyi

Az utálat engem mindig erősít. ;D Olyan mint a drog. ;D
Attól függ, milyen téren értetted a beképzeltséget.... :)
Gondoltam hogy ez volt a cél.... Én simán átmentem a vizsgán, mert én tudom milyen undorító vagyok valójában, hehe. :D

Nem elemzek senkit.
#7093
2013. nov. 8. 21:08
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35648#msg35648 date=1383941086]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35647#msg35647 date=1383940975]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35643#msg35643 date=1383940526]
Nina...Vélemény???

Penelope,leetted a kávét??? Minek?? Szokj vissza :D Na de gratulálok ügyes vagy...Egy hete kv nélkül .. hm tuti álmos vagy .." – Penelope


Köszi :)
Álmos hát :D Meg fejfájós voltam megint hat napig folyamatosan-kávéhiány.Hogy minek tettem le?Az maradjon titok :)" – Penelope

Azt ne mond,hogy a donorok nem ihatnak kv-t :D..Jólvan csak vicceltem-vagy mégsem?? Nina az előző oldalon írtam neked vmit.." – Penelope

Ezen de jót nevettem :D :D
Biztosan ihatnak kávét ők is :)

Szerintem,ha donor lennék,aligha irogatnék itt :)" – Penelope

Hú megkönnyebbültem...Nehogy donor legyél soha de soha de soha!!! Itt van rád szükség.. A többit meg tudod...
#7092
2013. nov. 8. 21:06
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg35647#msg35647 date=1383940975]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35643#msg35643 date=1383940526]
Nina...Vélemény???

Penelope,leetted a kávét??? Minek?? Szokj vissza :D Na de gratulálok ügyes vagy...Egy hete kv nélkül .. hm tuti álmos vagy .." – szilgyi


Köszi :)
Álmos hát :D Meg fejfájós voltam megint hat napig folyamatosan-kávéhiány.Hogy minek tettem le?Az maradjon titok :)" – szilgyi

Azt ne mond,hogy a donorok nem ihatnak kv-t :D..Jólvan csak vicceltem-vagy mégsem?? Nina az előző oldalon írtam neked vmit.." – szilgyi

Ezen de jót nevettem :D :D
Biztosan ihatnak kávét ők is :)

Szerintem,ha donor lennék,aligha irogatnék itt :)
#7091
2013. nov. 8. 21:04
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35643#msg35643 date=1383940526]
Nina...Vélemény???

Penelope,leetted a kávét??? Minek?? Szokj vissza :D Na de gratulálok ügyes vagy...Egy hete kv nélkül .. hm tuti álmos vagy .." – Penelope


Köszi :)
Álmos hát :D Meg fejfájós voltam megint hat napig folyamatosan-kávéhiány.Hogy minek tettem le?Az maradjon titok :)" – Penelope

Azt ne mond,hogy a donorok nem ihatnak kv-t :D..Jólvan csak vicceltem-vagy mégsem?? Nina az előző oldalon írtam neked vmit..
Én a donorok ellen vagyok..Szerintem túl nagy egy ekkora felelősség egy halandó embernek mint mi...Vagy mégsem::??? ;D
#7090
2013. nov. 8. 21:02
"Nina...Vélemény???

Penelope,leetted a kávét??? Minek?? Szokj vissza :D Na de gratulálok ügyes vagy...Egy hete kv nélkül .. hm tuti álmos vagy .." – szilgyi


Köszi :)
Álmos hát :D Meg fejfájós voltam megint hat napig folyamatosan-kávéhiány.Hogy minek tettem le?Az maradjon titok :)
#7089
2013. nov. 8. 21:02
törölt tag
"Nina...Vélemény???

Penelope,leetted a kávét??? Minek?? Szokj vissza :D Na de gratulálok ügyes vagy...Egy hete kv nélkül .. hm tuti álmos vagy .." – szilgyi


Egyet kihagytam.... Nem szoktam a társaság középpontjában lenni, de nem is húzódok el...ennek az az oka, hogy a "közelharc" megkezdése előtt nem szoríthatok ki senkit sem a ringből... ;)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0