Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7088
2013. nov. 8. 21:02
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35640#msg35640 date=1383939999]
Nina....

Hát te eléggé szereted a kinfliktusokat,erős egyéniség vagy és nem engedsz a 21-ből...Viszont hamar megnyílsz az emberek felé nem vagy zárkózott tipús..Nem ijedsz meg egyhamar,az obszcén szavak sem rémisztenek el...Szereted a kihívásokat és érdeklődsz az ufós dolgok iránt..Jó író vagy na meg maximalista... Szerintem megvagy magaddal elégedve..Büszke vagy ,talán picit beképzelt is .Szerintem jó társaság,jó humor és szórakoztató jelenség.A társaság központjába szerethetsz lenni minthogy a háttérben meghúzódni..Szkeptikusnak inkább írnálak mint ezoterikusnak de azért nem vagy olyan zárkózott a témában mint ahogy az látszik...Jó barát lehetsz és aranyas..Nem vagy olyan mint aminek sokszor látni vélünk..Alapjáraton ,szeretetreméltó okos nő vagy és kedves is!! Megvéded magad ha kell. Erős egyéniség...De sok minden csak látszat..Néha még te is gyerek vagy :) Én kellemesen csalódtam benned..Amilyen szarul indult olyan jól fojtatódik a kis net kapcsolatunk. Szerintem nem vagy kotnyeles ...Néha akaratlanul is megbántod a másikat...De a lényeg egy jó kis sokszínű egyéniség vagy domináns... Én bírlak :)" – Sheila


Amit helyesbítenék:
1. Nem nyílok meg hamar....sőt....csak annak engedek bepillantást, akit érdemesnek találok rá.
2. Magammal sosem vagyok megelégedve, pontosan azért mert maximalista vagyok. :) Viszont beképzelt az igen, egyértelműen az vagyok, nem kicsit, nagyon! :D
3. Nem vagyok jó társaság, elég sokan nem tudnak elviselni és inkább lefejeznének minthogy velem egy légtérben kelljen lenniük... :D
4. A barátaimért bármit megtennék, ez tény, de aranyos egyáltalán nem vagyok. :)
5. Nem vagyok szeretetreméltó, sem kedves, én egy bunkó vagyok alapjáraton. :D
Asszem minden megvolt, ami hibádzott... :D

És köszönöm. :)" – Sheila

Azok akik lefejeznének felnéznek rád mert az utálat sokszor elismerés ezt ne feledd!! Nem vagy bunkó ...Legalább is itt nem vettem észre.....Ha beképzelt vagy akkor megvagy magaddal elégedve mert akkor ha nem így lenne nem is lehetnél mire beképzelt... Hát szinte mindent kijavítottál :D Te bunkó háháháháhá Na jó csak viccelek...Amúgy én alapba bírom ha valaki flegma és bunkó..Tök jól lehet velük bunkóskodni jaj görcs mert valóban így van..Ilyenkor azt szoktuk csin..,hogy melyikőnk a bunkóbb...De már én megjavultam egy angyal vok ;D
Köszönöm ,ez volt végül is a játék lényege ,hogy a végén kibújjon a szög a zsákból ki mit gondol ön magáról és a másikról :) Amolyan fordított pszihó-blabla.....Most te jössz Nina...
#7087
2013. nov. 8. 21:00
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg35637#msg35637 date=1383939634]
Nos,akkor te jössz Szilgyi:)

Bár nem tartom magam annyira jó emberismerőnek,de lássuk.

Szerintem sokat változtál azóta,hogy idekeveredtél.Amilyen kis elvetemült voltál :D ,most annyira megtanultad magad tűrtőztetni,és visszafogni ,és a szádat :) Türelmes is tudsz lenni,ami nagy erény-nekem elhiheted.
Kitartó vagy,és elszánt,ha valami érdekel,akkor annak alaposan és hosszan utána jársz,és körbejárod a témát,megpróbálod kiszedni belőle a lényeges dolgokat,és sokszor bizony nagyon is jól sikerül.Egyre nyitottabb vagy több témára,aminek szintén örülök.És a nyitottság nem azt jelenti,hogy vakon elhiszel mindent,hanem talán amit igaznak érzel,amit a szívedben annak érzel.
Szerintem nem vagy annyira zárkózott,persze titkai mindenkinek vannak,de alapból kedves vagy,néha talán szétszórt lehetsz a való életben,amolyan kis bohém emberke,aki néha túlságosan sokkat viccelődik.De az élet sokszor csak így viselhető el.Ennek ellenére tudsz nagyon komoly is lenni,ha a szükség úgy hozza.
A barátok,és a család -biztos vagyok benne-,hogy a legfontosabbak a számodra,de ugyanígy az igazság felkutatása is.
Elindultál egy úton,és ezt nagyon is érzed.

Egyszóval csak így tovább :)
" – szilgyi


Hát most komolyan..Jobban ki ismertél mint gondoltam...Tényleg sokszor bolondos bohém vok és sokat viccelődöm...Mellettem nem tud valaki nem röhögni.. De az is igaz ha kell komoly vagyok ,mint a vakbélgyulladás..Mostanában a barátokat és a családot elhanyagoltam, mert elindultam más irányzatokba.de igaz ha kell mellettük állok és velük tartok ha bajba vannak..Tudják,hogy rám mindig számíthatnak.. Hát tényleg kajak elvetemült kannibál voltam...De már mondják sokan,hogy olyan furcsa vagyok...háháhá Remélem nem arra gondolnak,hogy dinka :D.Megtanultam türelmes lenni de viszont elszánt mint egy tömeggyilkos...Gratula jobban ismersz mint 05 pedig ő jól ismer..." – szilgyi

Örülök neki :)
#7086
2013. nov. 8. 20:55
Nina...Vélemény???

Penelope,leetted a kávét??? Minek?? Szokj vissza :D Na de gratulálok ügyes vagy...Egy hete kv nélkül .. hm tuti álmos vagy ..
#7085
2013. nov. 8. 20:54
törölt tag
"Nina....

Hát te eléggé szereted a kinfliktusokat,erős egyéniség vagy és nem engedsz a 21-ből...Viszont hamar megnyílsz az emberek felé nem vagy zárkózott tipús..Nem ijedsz meg egyhamar,az obszcén szavak sem rémisztenek el...Szereted a kihívásokat és érdeklődsz az ufós dolgok iránt..Jó író vagy na meg maximalista... Szerintem megvagy magaddal elégedve..Büszke vagy ,talán picit beképzelt is .Szerintem jó társaság,jó humor és szórakoztató jelenség.A társaság központjába szerethetsz lenni minthogy a háttérben meghúzódni..Szkeptikusnak inkább írnálak mint ezoterikusnak de azért nem vagy olyan zárkózott a témában mint ahogy az látszik...Jó barát lehetsz és aranyas..Nem vagy olyan mint aminek sokszor látni vélünk..Alapjáraton ,szeretetreméltó okos nő vagy és kedves is!! Megvéded magad ha kell. Erős egyéniség...De sok minden csak látszat..Néha még te is gyerek vagy :) Én kellemesen csalódtam benned..Amilyen szarul indult olyan jól fojtatódik a kis net kapcsolatunk. Szerintem nem vagy kotnyeles ...Néha akaratlanul is megbántod a másikat...De a lényeg egy jó kis sokszínű egyéniség vagy domináns... Én bírlak :)" – szilgyi


Amit helyesbítenék:
1. Nem nyílok meg hamar....sőt....csak annak engedek bepillantást, akit érdemesnek találok rá.
2. Magammal sosem vagyok megelégedve, pontosan azért mert maximalista vagyok. :) Viszont beképzelt az igen, egyértelműen az vagyok, nem kicsit, nagyon! :D
3. Nem vagyok jó társaság, elég sokan nem tudnak elviselni és inkább lefejeznének minthogy velem egy légtérben kelljen lenniük... :D
4. A barátaimért bármit megtennék, ez tény, de aranyos egyáltalán nem vagyok. :)
5. Nem vagyok szeretetreméltó, sem kedves, én egy bunkó vagyok alapjáraton. :D
Asszem minden megvolt, ami hibádzott... :D

És köszönöm. :)
#7084
2013. nov. 8. 20:53
"Nos,akkor te jössz Szilgyi:)

Bár nem tartom magam annyira jó emberismerőnek,de lássuk.

Szerintem sokat változtál azóta,hogy idekeveredtél.Amilyen kis elvetemült voltál :D ,most annyira megtanultad magad tűrtőztetni,és visszafogni ,és a szádat :) Türelmes is tudsz lenni,ami nagy erény-nekem elhiheted.
Kitartó vagy,és elszánt,ha valami érdekel,akkor annak alaposan és hosszan utána jársz,és körbejárod a témát,megpróbálod kiszedni belőle a lényeges dolgokat,és sokszor bizony nagyon is jól sikerül.Egyre nyitottabb vagy több témára,aminek szintén örülök.És a nyitottság nem azt jelenti,hogy vakon elhiszel mindent,hanem talán amit igaznak érzel,amit a szívedben annak érzel.
Szerintem nem vagy annyira zárkózott,persze titkai mindenkinek vannak,de alapból kedves vagy,néha talán szétszórt lehetsz a való életben,amolyan kis bohém emberke,aki néha túlságosan sokkat viccelődik.De az élet sokszor csak így viselhető el.Ennek ellenére tudsz nagyon komoly is lenni,ha a szükség úgy hozza.
A barátok,és a család -biztos vagyok benne-,hogy a legfontosabbak a számodra,de ugyanígy az igazság felkutatása is.
Elindultál egy úton,és ezt nagyon is érzed.

Egyszóval csak így tovább :)
" – Penelope


Hát most komolyan..Jobban ki ismertél mint gondoltam...Tényleg sokszor bolondos bohém vok és sokat viccelődöm...Mellettem nem tud valaki nem röhögni.. De az is igaz ha kell komoly vagyok ,mint a vakbélgyulladás..Mostanában a barátokat és a családot elhanyagoltam, mert elindultam más irányzatokba.de igaz ha kell mellettük állok és velük tartok ha bajba vannak..Tudják,hogy rám mindig számíthatnak.. Hát tényleg kajak elvetemült kannibál voltam...De már mondják sokan,hogy olyan furcsa vagyok...háháhá Remélem nem arra gondolnak,hogy dinka :D.Megtanultam türelmes lenni de viszont elszánt mint egy tömeggyilkos...Gratula jobban ismersz mint 05 pedig ő jól ismer...
#7083
2013. nov. 8. 20:46
Nina....

Hát te eléggé szereted a kinfliktusokat,erős egyéniség vagy és nem engedsz a 21-ből...Viszont hamar megnyílsz az emberek felé nem vagy zárkózott tipús..Nem ijedsz meg egyhamar,az obszcén szavak sem rémisztenek el...Szereted a kihívásokat és érdeklődsz az ufós dolgok iránt..Jó író vagy na meg maximalista... Szerintem megvagy magaddal elégedve..Büszke vagy ,talán picit beképzelt is .Szerintem jó társaság,jó humor és szórakoztató jelenség.A társaság központjába szerethetsz lenni minthogy a háttérben meghúzódni..Szkeptikusnak inkább írnálak mint ezoterikusnak de azért nem vagy olyan zárkózott a témában mint ahogy az látszik...Jó barát lehetsz és aranyas..Nem vagy olyan mint aminek sokszor látni vélünk..Alapjáraton ,szeretetreméltó okos nő vagy és kedves is!! Megvéded magad ha kell. Erős egyéniség...De sok minden csak látszat..Néha még te is gyerek vagy :) Én kellemesen csalódtam benned..Amilyen szarul indult olyan jól fojtatódik a kis net kapcsolatunk. Szerintem nem vagy kotnyeles ...Néha akaratlanul is megbántod a másikat...De a lényeg egy jó kis sokszínű egyéniség vagy domináns... Én bírlak :)
#7082
2013. nov. 8. 20:41
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg35633#msg35633 date=1383938401]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35631#msg35631 date=1383937872]
Nina ez jó volt :)

Penelope most amit írok a netes kapcsolat alapjából építem fel...Lehet,hogy teljesen más személy vagy...

Sokat fáj a fejed és eléggé szereted a kávét..Sokszor, sok mindenbe belekapsz egyszerre. Hangulat ember vagy,néha..Ez a közlékenységedre is kihat(leginkább)..Van amikor hirtelen eldöntesz valamit(tudatosan vagy anélkül) és engem is meg lepel, de néha észbe kapsz de nem bánod meg a dolgot..Oda figyelsz a részletekre, de néha elejtesz egy két morzsát és én azt össze szedem. Okos vagy,megfontolt ,szeretetreméltó, kedves ember. Egy idő után megnyílsz az emberek felé, de egy falat építesz magad köré, amit hol lebontasz félig ,hol nem.Nem vagy hirtelen haragú és átlátsz a szitán.Oda adó barát vagy és megbízható, ami nagyon fontos!!!!!! Sokszínű és rétegű..Otthonosan mozogsz jó pár témában mert elég sok minden érdekel. Jó a humorod és ha akarod tudod csűrni csavarni a szavakat..Benned van a kis huncut női démon...Aki tisztel téged annak szintén tiszteletet nyújtasz...Jó emberismerő vagy/lehetsz..Szeretetet kapsz az felé szeretetet is nyújtasz..Nem vagy manipulatív max ha akarod....És szerintem domináns is vagy,nem szereted ha irányítanak, vagy ha rád kényszerítenek valamit...Kerülöd a konfliktushelyzetet..." – szilgyi


Ügyes vagy :)
Bizony falat húztam magam köré,és csak kevés embernek van az ajtóhoz kulcsa.Bár inkább úgy mondanám több fal van rétegesen,és a legbelső az csak az enyém,talán még pár ember is beletartozik,de tényleg kevés.
Különben nem is olyan régen meg is kaptam,hogy túl sokmindent temettem el,és ezeket felszínre kell hozni,mert a fal nem véd meg,hanem csak kint tartja azokat,akiknek pedig bent kéne lenniük...
Ezt csak azért írom le,mert szerintem ezzel nem csak én vagyok így.

Ügyesen eltaláltad a dolgokat. :)

" – szilgyi

Most ez komoly??? Komolyan semmi nincs benn ami nem igaz?? Akkor jó emberismerő lennék??? És szabad tudni ki van még így ezzel szerinted??? Ja te is írsz valamit?? Vagy a játék azon részét kihagyod?? :)

Falcon te merre vagy ? Már írnék rólad is...Nina te sem maradsz ki :) De előbb ki várom 05 írását ,vagy ne??" – szilgyi

Talán csak annyi,hogy a kávét egy hete kb letettem teljesen,és egészen jól bírom :D
#7081
2013. nov. 8. 20:40
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35634#msg35634 date=1383939282]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35632#msg35632 date=1383938120]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35628#msg35628 date=1383937061]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg35621#msg35621 date=1383923462]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35619#msg35619 date=1383923394]
Ha akartok, nyugodtan elemezhettek, tőlem....nem sértődök meg, akár elküldhettek a kénköves pokolba is.... :D Majd este talán leszek, de nem biztos, majd elolvasom amikor tudom. " – szilgyi


Akkor este re..... :) De csak lájtba :) " – szilgyi

Áh, nem kell finomkodni, megszoktam már.... :D " – szilgyi

Erre befizetek!!! Ma találkoztam 05 el,futólag...Rólad beszélgettünk pár szó erejéig... :D Aztán búcsút vettünk... Jaj alig várom a leírásokat :)))" – szilgyi

Remélem semmi pozitívum nem volt abban a pár szóban, mert különben csalódott leszek. :D :D De egyébként komolyan te is írd le nyugodtan, velősen, nem zavar, sőt alapból feldobódom olyankor. :) És mint mondtam megszoktam már, újat, senki nem tud mondani, és ami a legfontosabb, meglepni sem tud senki.... :D Szóval.... :D" – szilgyi

Hát nem volt részéről túl sok pozitív dolog...Na akkor írom a jelentést." – szilgyi

Király! :D Komolyan örülök ennek! :)
#7080
2013. nov. 8. 20:40
Nos,akkor te jössz Szilgyi:)

Bár nem tartom magam annyira jó emberismerőnek,de lássuk.

Szerintem sokat változtál azóta,hogy idekeveredtél.Amilyen kis elvetemült voltál :D ,most annyira megtanultad magad tűrtőztetni,és visszafogni ,és a szádat :) Türelmes is tudsz lenni,ami nagy erény-nekem elhiheted.
Kitartó vagy,és elszánt,ha valami érdekel,akkor annak alaposan és hosszan utána jársz,és körbejárod a témát,megpróbálod kiszedni belőle a lényeges dolgokat,és sokszor bizony nagyon is jól sikerül.Egyre nyitottabb vagy több témára,aminek szintén örülök.És a nyitottság nem azt jelenti,hogy vakon elhiszel mindent,hanem talán amit igaznak érzel,amit a szívedben annak érzel.
Szerintem nem vagy annyira zárkózott,persze titkai mindenkinek vannak,de alapból kedves vagy,néha talán szétszórt lehetsz a való életben,amolyan kis bohém emberke,aki néha túlságosan sokkat viccelődik.De az élet sokszor csak így viselhető el.Ennek ellenére tudsz nagyon komoly is lenni,ha a szükség úgy hozza.
A barátok,és a család -biztos vagyok benne-,hogy a legfontosabbak a számodra,de ugyanígy az igazság felkutatása is.
Elindultál egy úton,és ezt nagyon is érzed.
Egyszóval csak így tovább :)
#7079
2013. nov. 8. 20:37
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35632#msg35632 date=1383938120]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35628#msg35628 date=1383937061]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg35621#msg35621 date=1383923462]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35619#msg35619 date=1383923394]
Ha akartok, nyugodtan elemezhettek, tőlem....nem sértődök meg, akár elküldhettek a kénköves pokolba is.... :D Majd este talán leszek, de nem biztos, majd elolvasom amikor tudom. " – Sheila


Akkor este re..... :) De csak lájtba :) " – Sheila

Áh, nem kell finomkodni, megszoktam már.... :D " – Sheila

Erre befizetek!!! Ma találkoztam 05 el,futólag...Rólad beszélgettünk pár szó erejéig... :D Aztán búcsút vettünk... Jaj alig várom a leírásokat :)))" – Sheila

Remélem semmi pozitívum nem volt abban a pár szóban, mert különben csalódott leszek. :D :D De egyébként komolyan te is írd le nyugodtan, velősen, nem zavar, sőt alapból feldobódom olyankor. :) És mint mondtam megszoktam már, újat, senki nem tud mondani, és ami a legfontosabb, meglepni sem tud senki.... :D Szóval.... :D" – Sheila

Hát nem volt részéről túl sok pozitív dolog...Na akkor írom a jelentést.
#7078
2013. nov. 8. 20:35
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35631#msg35631 date=1383937872]
Nina ez jó volt :)

Penelope most amit írok a netes kapcsolat alapjából építem fel...Lehet,hogy teljesen más személy vagy...

Sokat fáj a fejed és eléggé szereted a kávét..Sokszor, sok mindenbe belekapsz egyszerre. Hangulat ember vagy,néha..Ez a közlékenységedre is kihat(leginkább)..Van amikor hirtelen eldöntesz valamit(tudatosan vagy anélkül) és engem is meg lepel, de néha észbe kapsz de nem bánod meg a dolgot..Oda figyelsz a részletekre, de néha elejtesz egy két morzsát és én azt össze szedem. Okos vagy,megfontolt ,szeretetreméltó, kedves ember. Egy idő után megnyílsz az emberek felé, de egy falat építesz magad köré, amit hol lebontasz félig ,hol nem.Nem vagy hirtelen haragú és átlátsz a szitán.Oda adó barát vagy és megbízható, ami nagyon fontos!!!!!! Sokszínű és rétegű..Otthonosan mozogsz jó pár témában mert elég sok minden érdekel. Jó a humorod és ha akarod tudod csűrni csavarni a szavakat..Benned van a kis huncut női démon...Aki tisztel téged annak szintén tiszteletet nyújtasz...Jó emberismerő vagy/lehetsz..Szeretetet kapsz az felé szeretetet is nyújtasz..Nem vagy manipulatív max ha akarod....És szerintem domináns is vagy,nem szereted ha irányítanak, vagy ha rád kényszerítenek valamit...Kerülöd a konfliktushelyzetet..." – Penelope


Ügyes vagy :)
Bizony falat húztam magam köré,és csak kevés embernek van az ajtóhoz kulcsa.Bár inkább úgy mondanám több fal van rétegesen,és a legbelső az csak az enyém,talán még pár ember is beletartozik,de tényleg kevés.
Különben nem is olyan régen meg is kaptam,hogy túl sokmindent temettem el,és ezeket felszínre kell hozni,mert a fal nem véd meg,hanem csak kint tartja azokat,akiknek pedig bent kéne lenniük...
Ezt csak azért írom le,mert szerintem ezzel nem csak én vagyok így.

Ügyesen eltaláltad a dolgokat. :)

" – Penelope

Most ez komoly??? Komolyan semmi nincs benn ami nem igaz?? Akkor jó emberismerő lennék??? És szabad tudni ki van még így ezzel szerinted??? Ja te is írsz valamit?? Vagy a játék azon részét kihagyod?? :)

Falcon te merre vagy ? Már írnék rólad is...Nina te sem maradsz ki :) De előbb ki várom 05 írását ,vagy ne??
#7077
2013. nov. 8. 20:34
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35628#msg35628 date=1383937061]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg35621#msg35621 date=1383923462]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35619#msg35619 date=1383923394]
Ha akartok, nyugodtan elemezhettek, tőlem....nem sértődök meg, akár elküldhettek a kénköves pokolba is.... :D Majd este talán leszek, de nem biztos, majd elolvasom amikor tudom. " – szilgyi


Akkor este re..... :) De csak lájtba :) " – szilgyi

Áh, nem kell finomkodni, megszoktam már.... :D " – szilgyi

Erre befizetek!!! Ma találkoztam 05 el,futólag...Rólad beszélgettünk pár szó erejéig... :D Aztán búcsút vettünk... Jaj alig várom a leírásokat :)))" – szilgyi

Remélem semmi pozitívum nem volt abban a pár szóban, mert különben csalódott leszek. :D :D De egyébként komolyan te is írd le nyugodtan, velősen, nem zavar, sőt alapból feldobódom olyankor. :) És mint mondtam megszoktam már, újat, senki nem tud mondani, és ami a legfontosabb, meglepni sem tud senki.... :D Szóval.... :D
#7076
2013. nov. 8. 20:20
"Nina ez jó volt :)

Penelope most amit írok a netes kapcsolat alapjából építem fel...Lehet,hogy teljesen más személy vagy...

Sokat fáj a fejed és eléggé szereted a kávét..Sokszor, sok mindenbe belekapsz egyszerre. Hangulat ember vagy,néha..Ez a közlékenységedre is kihat(leginkább)..Van amikor hirtelen eldöntesz valamit(tudatosan vagy anélkül) és engem is meg lepel, de néha észbe kapsz de nem bánod meg a dolgot..Oda figyelsz a részletekre, de néha elejtesz egy két morzsát és én azt össze szedem. Okos vagy,megfontolt ,szeretetreméltó, kedves ember. Egy idő után megnyílsz az emberek felé, de egy falat építesz magad köré, amit hol lebontasz félig ,hol nem.Nem vagy hirtelen haragú és átlátsz a szitán.Oda adó barát vagy és megbízható, ami nagyon fontos!!!!!! Sokszínű és rétegű..Otthonosan mozogsz jó pár témában mert elég sok minden érdekel. Jó a humorod és ha akarod tudod csűrni csavarni a szavakat..Benned van a kis huncut női démon...Aki tisztel téged annak szintén tiszteletet nyújtasz...Jó emberismerő vagy/lehetsz..Szeretetet kapsz az felé szeretetet is nyújtasz..Nem vagy manipulatív max ha akarod....És szerintem domináns is vagy,nem szereted ha irányítanak, vagy ha rád kényszerítenek valamit...Kerülöd a konfliktushelyzetet..." – szilgyi


Ügyes vagy :)
Bizony falat húztam magam köré,és csak kevés embernek van az ajtóhoz kulcsa.Bár inkább úgy mondanám több fal van rétegesen,és a legbelső az csak az enyém,talán még pár ember is beletartozik,de tényleg kevés.
Különben nem is olyan régen meg is kaptam,hogy túl sokmindent temettem el,és ezeket felszínre kell hozni,mert a fal nem véd meg,hanem csak kint tartja azokat,akiknek pedig bent kéne lenniük...
Ezt csak azért írom le,mert szerintem ezzel nem csak én vagyok így.

Ügyesen eltaláltad a dolgokat. :)
#7075
2013. nov. 8. 20:15
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg35621#msg35621 date=1383923462]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35619#msg35619 date=1383923394]
Ha akartok, nyugodtan elemezhettek, tőlem....nem sértődök meg, akár elküldhettek a kénköves pokolba is.... :D Majd este talán leszek, de nem biztos, majd elolvasom amikor tudom. " – Sheila


Akkor este re..... :) De csak lájtba :) " – Sheila

Áh, nem kell finomkodni, megszoktam már.... :D " – Sheila

Erre befizetek!!! Ma találkoztam 05 el,futólag...Rólad beszélgettünk pár szó erejéig... :D Aztán búcsút vettünk... Jaj alig várom a leírásokat :)))
#7074
2013. nov. 8. 20:11
Nina ez jó volt :)

Penelope most amit írok a netes kapcsolat alapjából építem fel...Lehet,hogy teljesen más személy vagy...

Sokat fáj a fejed és eléggé szereted a kávét..Sokszor, sok mindenbe belekapsz egyszerre. Hangulat ember vagy,néha..Ez a közlékenységedre is kihat(leginkább)..Van amikor hirtelen eldöntesz valamit(tudatosan vagy anélkül) és engem is meg lepel, de néha észbe kapsz de nem bánod meg a dolgot..Oda figyelsz a részletekre, de néha elejtesz egy két morzsát és én azt össze szedem. Okos vagy,megfontolt a komoly dolgok terén,,szeretetreméltó, kedves ember. Egy idő után megnyílsz az emberek felé, de egy falat építesz magad köré, amit hol lebontasz félig ,hol nem.Nem vagy hirtelen haragú és átlátsz a szitán.Oda adó barát vagy és megbízható, ami nagyon fontos!!!!!! Sokszínű és rétegű..Otthonosan mozogsz jó pár témában mert elég sok minden érdekel. Jó a humorod és ha akarod tudod csűrni csavarni a szavakat..Benned van a kis huncut női démon...Aki tisztel téged annak szintén tiszteletet nyújtasz...Jó emberismerő vagy/lehetsz..Szeretetet kapsz az felé szeretetet is nyújtasz..Nem vagy manipulatív max ha akarod....És szerintem domináns is vagy,nem szereted ha irányítanak, vagy ha rád kényszerítenek valamit...Kerülöd a konfliktushelyzetet...
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0