Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7058
2013. nov. 8. 15:41
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35607#msg35607 date=1383921195]

Most te jössz írj Falconról vagy Nináról...hiihih...NET ALAPJÁN ..TUDOM ÍGY NEHÉZ ....De ez is egy énjük ami itt mutatkozik.. " – Falcon


Erre kíváncsi leszek, de sajnos majd csak este tudom meg, ki küld el anyámba, na sziasztok! :D " – Falcon

Szia akkor én bevárlak este 10 fele tuti leszel szal élő egyenesbe küldelek melegebb éghajlatra háháháh ...Nem ám..Vagy mégis???
#7057
2013. nov. 8. 15:41
"Most ezeket szerintem csak te fogod érteni mire írom...

Bosszú álló vagy,nem engedsz az egyből és mindig azt akarod te legyél fölényben, az ellenfeleiddel szemben...Nem engeded,hogy másé legyen az utolsó szó ,már csak a büszkeségedből adódóan sem..Akaratos vagy és sokszor makacs is mégis ha kell belátó és igazságos..Sokszor jön rád az egy napig tartó 5 perc akkor nincs bírás veled....Jókedvű, vidám és meglehetősen bolond vagy olykor, de te ezt így is akarod és tudatosan teszed....Személyed igen kedves és kedvességet is sugároz ,ez egyben fegyvered is, mert meglepetést okozol annak aki alábecsmérel...Okos vagy, de néha túl komplikálod a dolgokat, a kevésbe is sokat akarsz látni. Szeretetre méltó vagy igaz hű barát és jó titoktartó, megbízható és a barátaid soha nem árulnád el.. Nem vagy félős típus ezt tapasztalatból mondom...Korodat te is igen megfölözöd mert a korod bélieket nem igen érdeklik ezek a témák ilyen mértékben ahogy téged..Teszel a céljaid elérésért..A zsiványságot rád is leírnám ,mert az vagy, már akivel szemben..De megválogatod a baráti köröd ,még családon belül is oda figyelsz a dolgokra..Ezt észre vettem!!

Na szerinted igaz amiket le írtam????

Most te jössz írj Falconról vagy Nináról...hiihih...NET ALAPJÁN ..TUDOM ÍGY NEHÉZ ....De ez is egy énjük ami itt mutatkozik.. " – szilgyi


Hát igen elég jól jellemeztél ...... Vigyorog Hát így nem nagyon akarnám . Mert nem tudom mit szolnánnak hozzá. Nem akarok konfrontálódni.. Majd ha azt mondják hogy oké akkor oké. Bár kiváncsi lennék hogy te hogy látod Penelopet.. Szerinted haragudna ?
#7056
2013. nov. 8. 15:40
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35607#msg35607 date=1383921195]

Most te jössz írj Falconról vagy Nináról...hiihih...NET ALAPJÁN ..TUDOM ÍGY NEHÉZ ....De ez is egy énjük ami itt mutatkozik.. " – Falcon


Erre kíváncsi leszek, de sajnos majd csak este tudom meg, ki küld el anyámba, na sziasztok! :D " – Falcon

Akkor jellemezhetlek ? Nyugi nem lesz obszcén és sértő....... Szabad ?
#7055
2013. nov. 8. 15:39
"Most ezeket szerintem csak te fogod érteni mire írom...

Bosszú álló vagy,nem engedsz az egyből és mindig azt akarod te legyél fölényben, az ellenfeleiddel szemben...Nem engeded,hogy másé legyen az utolsó szó ,már csak a büszkeségedből adódóan sem..Akaratos vagy és sokszor makacs is mégis ha kell belátó és igazságos..Sokszor jön rád az egy napig tartó 5 perc akkor nincs bírás veled....Jókedvű, vidám és meglehetősen bolond vagy olykor, de te ezt így is akarod és tudatosan teszed....Személyed igen kedves és kedvességet is sugároz ,ez egyben fegyvered is, mert meglepetést okozol annak aki alábecsmérel...Okos vagy, de néha túl komplikálod a dolgokat, a kevésbe is sokat akarsz látni. Szeretetre méltó vagy igaz hű barát és jó titoktartó, megbízható és a barátaid soha nem árulnád el.. Nem vagy félős típus ezt tapasztalatból mondom...Korodat te is igen megfölözöd mert a korod bélieket nem igen érdeklik ezek a témák ilyen mértékben ahogy téged..Teszel a céljaid elérésért..A zsiványságot rád is leírnám mert az vagy már akivel szemben..De megválogatod a baráti köröd még családon belül is oda figyelsz a dolgokra..Ezt észre vettem!!

Na szerinted igaz amiket le írtam????

Most te jössz írj Falconról vagy Nináról...hiihih...NET ALAPJÁN ..TUDOM ÍGY NEHÉZ ....De ez is egy énjük ami itt mutatkozik..

Hát igen elég jól jellemeztél ...... :D Hát így nem nagyon akarnám . Mert nem tudom mit szolnánnak hozzá. Nem akarok konfrontálódni.. Majd ha azt mondják hogy oké akkor oké. Bár kiváncsi lennék hogy te hogy látod Penelopet.. Szerinted haragudna ?

[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35608#msg35608 date=1383921254]
ESKÜDJ MEG!!! Tényleg gonosz vagyok..mármint nem veled csak alapba?? Mindenki ezt mondja de én nem veszem észre magamon..és az igaz hogy cinikus vagyok?? :o ::) ::) ::)" – szilgyi
" – szilgyi

Esküszöm , hogy az vagy ... DE inkább helyesbítek,, Csak ha akarsz akkor vagy az ...És ha okod van rá. Oknélkül sosem teszel semmit :)
#7054
2013. nov. 8. 15:38
"
Most te jössz írj Falconról vagy Nináról...hiihih...NET ALAPJÁN ..TUDOM ÍGY NEHÉZ ....De ez is egy énjük ami itt mutatkozik.. " – szilgyi


Erre kíváncsi leszek, de sajnos majd csak este tudom meg, ki küld el anyámba, na sziasztok! :D
#7053
2013. nov. 8. 15:34
ESKÜDJ MEG!!! Tényleg gonosz vagyok..mármint nem veled csak alapba?? Mindenki ezt mondja de én nem veszem észre magamon..és az igaz hogy cinikus vagyok?? :o ::) ::) ::)
#7052
2013. nov. 8. 15:33
Most ezeket szerintem csak te fogod érteni mire írom...

Bosszú álló vagy,nem engedsz az egyből és mindig azt akarod te legyél fölényben, az ellenfeleiddel szemben...Nem engeded,hogy másé legyen az utolsó szó ,már csak a büszkeségedből adódóan sem..Akaratos vagy és sokszor makacs is mégis ha kell belátó és igazságos..Sokszor jön rád az egy napig tartó 5 perc akkor nincs bírás veled....Jókedvű, vidám és meglehetősen bolond vagy olykor, de te ezt így is akarod és tudatosan teszed....Személyed igen kedves és kedvességet is sugároz ,ez egyben fegyvered is, mert meglepetést okozol annak aki alábecsmérel...Okos vagy, de néha túl komplikálod a dolgokat, a kevésbe is sokat akarsz látni. Szeretetre méltó vagy igaz hű barát és jó titoktartó, megbízható és a barátaid soha nem árulnád el.. Nem vagy félős típus ezt tapasztalatból mondom...Korodat te is igen megfölözöd mert a korod bélieket nem igen érdeklik ezek a témák ilyen mértékben ahogy téged..Teszel a céljaid elérésért..A zsiványságot rád is leírnám ,mert az vagy, már akivel szemben..De megválogatod a baráti köröd ,még családon belül is oda figyelsz a dolgokra..Ezt észre vettem!!

Na szerinted igaz amiket le írtam????

Most te jössz írj Falconról vagy Nináról...hiihih...NET ALAPJÁN ..TUDOM ÍGY NEHÉZ ....De ez is egy énjük ami itt mutatkozik..
#7051
2013. nov. 8. 15:23
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg35603#msg35603 date=1383919987]
Na Szilgyi akkor kezdenem is veled .......
Perverz, szadista állat vagy gonosz rossz indulatú banya !! HIhihihi vicceltem !!

Nagyon jó kedélyű és jó indulatú lány vagy ! A humor érzékedet imádom !! Rossz kedvemben is te meg tudsz nevettetni vagy inkább meg szakítani a nevetésbe ! Okos és meg fontolt vagy ! Szereted a kását olykor forrón enni bár még is fő jellemző a "szembe babám ha szeretsz" . Szembe mondó vagy . Könnyen ki lehet hozni a sodrodból és olykor hajlamos vagy fejjel a bajnak futni ! Ám utána még is realizálod a dolgokat és könnyen meg békélsz !! Meg bocsájtasz de sosem felejtesz. Szereted a számlákat egyenlíteni mint pozitív irányzatba mint pedig negatív irányzatba oda vissza! Társasági egyén vagy és fő erényed a közöny . Hamar meg találod az összhangot mindenkivel. Meg nyílsz mindenki előtt és előted is meg nyílnak általában. Olykor olykor manipulatív is vagy . Jól bánsz a szavakkal. Nagyon kedves vagy és eggyüt érző is vagy na meg segítő kész. Őszinte vagy akárcsak az érzelmeid is azok ! Leplezni nem igen szoktál és nem is tudsz. Szeretsz a látatlanban menni . Könnyen formálható vagy és befolyásolható bár csak addig ameddig azt te engeded. Tudsz kedves de erényes is lenni. Harónikus is vagy . Bolondosan bolond. De az eszed igen csak a helyén van ! Nem csak a topikkal kapcsolatban hanem a hétköznapokban is . Az eszed jóval jóval megelőzi a korodat mert csiszolt és éles az elméd ha ezt nem is mindig mutatod . Ezt csak azok tudják akik régóta ismernek személyesen .. Mondhatni veszélyes is tudsz lenni . Az ellenségeidnek van félni valójuk mert tudsz nagyon zsivány és okos lenni ........ Na így most ennyi :) Te jössz :) " – szilgyi


Hú de fura volt így olvasni ezt...Igaz voltak gonosz éveim na meg hülye korszakaim de már megjavultam nem 05?? Na én jövök..Pill.." – szilgyi

Hát igen -........... De kell az akis gonosz is :D:D Az néálkül nem lennél ön magad ...
#7050
2013. nov. 8. 15:21
"Na Szilgyi akkor kezdenem is veled .......
Perverz, szadista állat vagy gonosz rossz indulatú banya !! HIhihihi vicceltem !!

Nagyon jó kedélyű és jó indulatú lány vagy ! A humor érzékedet imádom !! Rossz kedvemben is te meg tudsz nevettetni vagy inkább meg szakítani a nevetésbe ! Okos és meg fontolt vagy ! Szereted a kását olykor forrón enni bár még is fő jellemző a "szembe babám ha szeretsz" . Szembe mondó vagy . Könnyen ki lehet hozni a sodrodból és olykor hajlamos vagy fejjel a bajnak futni ! Ám utána még is realizálod a dolgokat és könnyen meg békélsz !! Meg bocsájtasz de sosem felejtesz. Szereted a számlákat egyenlíteni mint pozitív irányzatba mint pedig negatív irányzatba oda vissza! Társasági egyén vagy és fő erényed a közöny . Hamar meg találod az összhangot mindenkivel. Meg nyílsz mindenki előtt és előted is meg nyílnak általában. Olykor olykor manipulatív is vagy . Jól bánsz a szavakkal. Nagyon kedves vagy és eggyüt érző is vagy na meg segítő kész. Őszinte vagy akárcsak az érzelmeid is azok ! Leplezni nem igen szoktál és nem is tudsz. Szeretsz a látatlanban menni . Könnyen formálható vagy és befolyásolható bár csak addig ameddig azt te engeded. Tudsz kedves de erényes is lenni. Harónikus is vagy . Bolondosan bolond. De az eszed igen csak a helyén van ! Nem csak a topikkal kapcsolatban hanem a hétköznapokban is . Az eszed jóval jóval megelőzi a korodat mert csiszolt és éles az elméd ha ezt nem is mindig mutatod . Ezt csak azok tudják akik régóta ismernek személyesen .. Mondhatni veszélyes is tudsz lenni . Az ellenségeidnek van félni valójuk mert tudsz nagyon zsivány és okos lenni ........ Na így most ennyi :) Te jössz :) " – nevem05


Hú de fura volt így olvasni ezt...Igaz voltak gonosz éveim na meg hülye korszakaim de már megjavultam nem 05?? Na én jövök..Pill..
#7049
2013. nov. 8. 15:13
Na Szilgyi akkor kezdenem is veled .......
Perverz, szadista állat vagy gonosz rossz indulatú banya !! HIhihihi vicceltem !!

Nagyon jó kedélyű és jó indulatú lány vagy ! A humor érzékedet imádom !! Rossz kedvemben is te meg tudsz nevettetni vagy inkább meg szakítani a nevetésbe ! Okos és meg fontolt vagy ! Szereted a kását olykor forrón enni bár még is fő jellemző a "szembe babám ha szeretsz" . Szembe mondó vagy . Könnyen ki lehet hozni a sodrodból és olykor hajlamos vagy fejjel a bajnak futni ! Ám utána még is realizálod a dolgokat és könnyen meg békélsz !! Meg bocsájtasz de sosem felejtesz. Szereted a számlákat egyenlíteni mint pozitív irányzatba mint pedig negatív irányzatba oda vissza! Társasági egyén vagy és fő erényed a közöny . Hamar meg találod az összhangot mindenkivel. Meg nyílsz mindenki előtt és előted is meg nyílnak általában. Olykor olykor manipulatív is vagy . Jól bánsz a szavakkal. Nagyon kedves vagy és eggyüt érző is vagy na meg segítő kész. Őszinte vagy akárcsak az érzelmeid is azok ! Leplezni nem igen szoktál és nem is tudsz. Szeretsz a látatlanban menni . Könnyen formálható vagy és befolyásolható bár csak addig ameddig azt te engeded. Tudsz kedves de erényes is lenni. Harónikus is vagy . Bolondosan bolond. De az eszed igen csak a helyén van ! Nem csak a topikkal kapcsolatban hanem a hétköznapokban is . Az eszed jóval jóval megelőzi a korodat mert csiszolt és éles az elméd ha ezt nem is mindig mutatod . Ezt csak azok tudják akik régóta ismernek személyesen .. Mondhatni veszélyes is tudsz lenni . Az ellenségeidnek van félni valójuk mert tudsz nagyon zsivány és okos lenni ........ Na így most ennyi :) Te jössz :)
#7048
2013. nov. 8. 15:04
#7047
2013. nov. 8. 14:32
"Na hyy:) én benne lennék a játékba....persze konfliktust ki kerülve" – nevem05

Na akkor fiúké az elsőbbség..Kezd!!

05 nem telefon problémája van...Jaj rosszul vagyok a nevetésbe :) Hát tényleg mostanában olyan jó ízűeket tudok kacagni,hogy szinte fáj :D :D Falcon hééééé te tartozól még pár mondattal...Nina is éli az életét minthogy a ttt-n lebzselne :D :D

Ja bocsi 05 de nem voltam gép előtt...
#7046
2013. nov. 8. 14:26
Pill ree
#7045
2013. nov. 8. 14:25
Na hyy:) én benne lennék a játékba....persze konfliktust ki kerülve
#7044
2013. nov. 8. 11:20
Ja azt ide is le írom,hogy az itteni, eddigi netes kapcsolatról szól ez az egész ismeret játék...Ez is egy énünk, szóval ..értitek.. :D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0