Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7028
2013. nov. 8. 7:03
Oh,látom ismét gondok voltak a topikkal...de szerencsére van pár moderátor,aki helyrehozza :D

Köszi Szilgyi.Este már nem jöttem fel.
#7027
2013. nov. 8. 0:06
törölt tag
"Szép álmokat mindenkinek! :)" – Falcon

Nekem a szép álom az az hogy idegen civilizációkat látogatok meg és tele van izgalommal! :D Remélem teljesül! :D

Jó éjt! :)
#7026
2013. nov. 8. 0:04
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35572#msg35572 date=1383864954]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35534#msg35534 date=1383859285]

Tudjátok mi tudatosult bennem? Nem ,igaz? Hát akkor le írom..
Bármennyire is legyen egy ember gyámoltalan..Bár-menyire is legyen egy csapat zilált...Ha a szeretet erős,akkor az mindent legyőz és győzedelmességet arat,bármi gonosz erővel szemben... Mondani szokás,hogy a türelem tiszta erény akárcsak a szeretet..A szeretet rengeteg érzelmet tükröz és rejt magába...Sorolhatnám jó sokáig de most nem teszem...Na most azt sem tudom miért prédikálok,hisz nem vagyok pap :D. " – Falcon


Ez mind szép és jó....de erősen kétlem hogy ha árasztom a szeretetet az megment engem ha egy AK47-essel nézek szembe.... :D :D" – Falcon

Mondasz valamit. Pl. az ebola vírust sem hatják meg a könnyek. Kemény világ ez. " – Falcon

Hát igen....
#7025
2013. nov. 8. 0:03
Szép álmokat mindenkinek! :)
#7024
2013. nov. 8. 0:03
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35571#msg35571 date=1383864755]
Most,hogy 05 lépet tuti nem lesz lezárva:)

:D :D :D

Lépek ...Térjünk hát nyugovóra hiszen éjfélt üt 3 perc múlva az óra..Itt sajna van tér és idő ,,szal ez van..Pusza pá:) Jó éjt!!" – Falcon


Uh, te jó ég, jó, hogy mondod. A varázshintóm mindjárt visszaváltozik tökké. Sietnem kell. ;)" – Falcon

Siess hamupipőke :))) Mert a lovaid egerek lesznek :)) Jó éjt!! Neked is Nina!!
#7023
2013. nov. 8. 0:02
törölt tag
"Most,hogy 05 lépet tuti nem lesz lezárva:)

:D :D :D

Lépek ...Térjünk hát nyugovóra hiszen éjfélt üt 3 perc múlva az óra..Itt sajna van tér és idő ,,szal ez van..Pusza pá:) Jó éjt!!" – szilgyi


Jó éjt! :)
#7022
2013. nov. 8. 0:01
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35534#msg35534 date=1383859285]

Tudjátok mi tudatosult bennem? Nem ,igaz? Hát akkor le írom..
Bármennyire is legyen egy ember gyámoltalan..Bár-menyire is legyen egy csapat zilált...Ha a szeretet erős,akkor az mindent legyőz és győzedelmességet arat,bármi gonosz erővel szemben... Mondani szokás,hogy a türelem tiszta erény akárcsak a szeretet..A szeretet rengeteg érzelmet tükröz és rejt magába...Sorolhatnám jó sokáig de most nem teszem...Na most azt sem tudom miért prédikálok,hisz nem vagyok pap :D. " – Sheila


Ez mind szép és jó....de erősen kétlem hogy ha árasztom a szeretetet az megment engem ha egy AK47-essel nézek szembe.... :D :D" – Sheila

A tested az nem de a lelked tutira!! Ez lehet csak egy burok.. :D Na tényleg lépek mert a burkom tiszta fonnyadt lesz így :)

[quote author=Sheila link=topic=434.msg35573#msg35573 date=1383865143]

[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35540#msg35540 date=1383860044]
Ezt egy üzenetben kaptam,amit nagyon köszönök....Szerintem nem fog az illető megharagudni,ha kiteszem a topikba.

A magyar nyelv valóban a tudás és a beavatás nyelve, de ma már nem az igazi magyart beszéljük és latin betűkkel írunk... Lásd a legjobb példát. A magyar nyelv olyan tömény szimbólumrendszerré alakítható át, melyben a mássalhangzók rovásjele kifejezett valamit és annak pont az ellentétpárját is, attól függően hogy hangzósítottad fel. Itt van pl. az STN rovásjel. Hangzósítsd fel magas, felfelé vivő hangzókkal: iSTeN, de húzd le mély magánhangzókkal a pokol feneketlen bugyraiba: SáTáN. Látod?! Egységben a mindenség, ez csak a magyarban van így... ;-) Vagy vedd az égi SZER szavunkat. Ez égi törvényt jelent. Ha a SZER-ETET akkor egészséges és boldog vagy, mert a táplálékod égi eredetű. Ezért van az, hogy a nagy szentek nem is étkeztek szinte, mert ők még az ellenségüket is szer-ették...:-) De a magyar azt is tudja, hogy a gyűl-ölet, ha a harag felGYŰLik benned az megmérgez és hosszútávon megbetegít, majd megöl és lám azt is mondod: MÉRGES vagyok. Ez orvostudományi tény, hogy az ember mája enyhe méreganyagot termel dühöngés közben... És ez csak a jéghegy csúcsa, amit a magyar nyelv tud... :-)
" – Sheila

Na ez durva, mert anno ezt én is így láttam az iSTeN-SáTáN dolgot és ennek hangot is adtam.....hoppá, lehet tudok valamit, csak nem tudok róla hogy tudok róla.... :D" – Sheila

Tobbet tudsz és többe tud a tudat alattid mit azt hinnéd Nina :) Szóval tudsz valamit!!!! ;) Mindennek megvan az ellentéte,tükörképe vagy ahogy az jól esik . Semmi sem fél minden egy egész.
#7021
2013. nov. 8. 0:01
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35534#msg35534 date=1383859285]

Tudjátok mi tudatosult bennem? Nem ,igaz? Hát akkor le írom..
Bármennyire is legyen egy ember gyámoltalan..Bár-menyire is legyen egy csapat zilált...Ha a szeretet erős,akkor az mindent legyőz és győzedelmességet arat,bármi gonosz erővel szemben... Mondani szokás,hogy a türelem tiszta erény akárcsak a szeretet..A szeretet rengeteg érzelmet tükröz és rejt magába...Sorolhatnám jó sokáig de most nem teszem...Na most azt sem tudom miért prédikálok,hisz nem vagyok pap :D. " – Sheila


Ez mind szép és jó....de erősen kétlem hogy ha árasztom a szeretetet az megment engem ha egy AK47-essel nézek szembe.... :D :D" – Sheila

Mondasz valamit. Pl. az ebola vírust sem hatják meg a könnyek. Kemény világ ez.
#7020
2013. nov. 7. 23:59
"Most,hogy 05 lépet tuti nem lesz lezárva:)

:D :D :D

Lépek ...Térjünk hát nyugovóra hiszen éjfélt üt 3 perc múlva az óra..Itt sajna van tér és idő ,,szal ez van..Pusza pá:) Jó éjt!!" – szilgyi


Uh, te jó ég, jó, hogy mondod. A varázshintóm mindjárt visszaváltozik tökké. Sietnem kell. ;)
#7019
2013. nov. 7. 23:59
törölt tag
"Ezt egy üzenetben kaptam,amit nagyon köszönök....Szerintem nem fog az illető megharagudni,ha kiteszem a topikba.

A magyar nyelv valóban a tudás és a beavatás nyelve, de ma már nem az igazi magyart beszéljük és latin betűkkel írunk... Lásd a legjobb példát. A magyar nyelv olyan tömény szimbólumrendszerré alakítható át, melyben a mássalhangzók rovásjele kifejezett valamit és annak pont az ellentétpárját is, attól függően hogy hangzósítottad fel. Itt van pl. az STN rovásjel. Hangzósítsd fel magas, felfelé vivő hangzókkal: iSTeN, de húzd le mély magánhangzókkal a pokol feneketlen bugyraiba: SáTáN. Látod?! Egységben a mindenség, ez csak a magyarban van így... ;-) Vagy vedd az égi SZER szavunkat. Ez égi törvényt jelent. Ha a SZER-ETET akkor egészséges és boldog vagy, mert a táplálékod égi eredetű. Ezért van az, hogy a nagy szentek nem is étkeztek szinte, mert ők még az ellenségüket is szer-ették...:-) De a magyar azt is tudja, hogy a gyűl-ölet, ha a harag felGYŰLik benned az megmérgez és hosszútávon megbetegít, majd megöl és lám azt is mondod: MÉRGES vagyok. Ez orvostudományi tény, hogy az ember mája enyhe méreganyagot termel dühöngés közben... És ez csak a jéghegy csúcsa, amit a magyar nyelv tud... :-)
" – szilgyi


Na ez durva, mert anno ezt én is így láttam az iSTeN-SáTáN dolgot és ennek hangot is adtam.....hoppá, lehet tudok valamit, csak nem tudok róla hogy tudok róla.... :D
#7018
2013. nov. 7. 23:55
törölt tag
"

Tudjátok mi tudatosult bennem? Nem ,igaz? Hát akkor le írom..
Bármennyire is legyen egy ember gyámoltalan..Bár-menyire is legyen egy csapat zilált...Ha a szeretet erős,akkor az mindent legyőz és győzedelmességet arat,bármi gonosz erővel szemben... Mondani szokás,hogy a türelem tiszta erény akárcsak a szeretet..A szeretet rengeteg érzelmet tükröz és rejt magába...Sorolhatnám jó sokáig de most nem teszem...Na most azt sem tudom miért prédikálok,hisz nem vagyok pap :D. " – szilgyi


Ez mind szép és jó....de erősen kétlem hogy ha árasztom a szeretetet az megment engem ha egy AK47-essel nézek szembe.... :D :D
#7017
2013. nov. 7. 23:52
Most,hogy 05 lépet tuti nem lesz lezárva:)

:D :D :D

Lépek ...Térjünk hát nyugovóra hiszen éjfélt üt 3 perc múlva az óra..Itt sajna van tér és idő ,,szal ez van..Pusza pá:) Jó éjt!!
#7016
2013. nov. 7. 23:51
Csak óvatosan gyerekek. :D
#7015
2013. nov. 7. 23:51
törölt tag
"Megint lezártad :D

Kész!!!Jöhettek!! " – szilgyi


Mamuskám.... :D :D
#7014
2013. nov. 7. 23:50
Megint lezártad :D

Kész!!!Jöhettek!!
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0