Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6998
2013. nov. 7. 23:23
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg35548#msg35548 date=1383861860]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35547#msg35547 date=1383861536]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg35546#msg35546 date=1383861475]
Amúgy a könyved folytatását majd küld. Nézd vissza privibe melyikvolt az utolsó részlet amit küldtél .." – szilgyi


Oké,holnap át küldöm...
Rá jöttem még valamire...Elmondjam??" – szilgyi
Ne habozz" – szilgyi

Amik után érdeklődünk..esetleg kutatgatunk a magunk ki módján,teljesen elérhetetlen...Az igazságot úgy sem tudjuk meg olyan bonyolult és összetett..Ha netán rá is jövünk egy részletre,vagy találunk olyat ami igaz esetleg van benn igazság....Vagy nem vesszük észre vagy nem hisszük el....Mond csak érdemes VESZTEGETNI AZ IDŐT? Lehet nem ,lehet igen..Az is lehet,hogy egy hülyeség az egész egy agyszülemény....De mi megtesszük és próbálkozunk ez a lényeg...Érdemes vagy sem?? Szerintem ez már nem számít.." – szilgyi

Ki lehet azért logikázni utána járni ....... Olyan titok nincs ami ki ne derülne. Hehhe főleg 2 ilyen jó madár melket mind mi hihi
#6997
2013. nov. 7. 23:17
#6996
2013. nov. 7. 23:09
Valaki lezárta a topikot!!! Lehet véletlen vagy ,nem??? Na én ki emelem akkor...Nem te nyomtál el telóról valamit 05?? M ert csak mi vagyunk modik fenn..
#6995
2013. nov. 7. 23:06
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35547#msg35547 date=1383861536]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg35546#msg35546 date=1383861475]
Amúgy a könyved folytatását majd küld. Nézd vissza privibe melyikvolt az utolsó részlet amit küldtél .." – nevem05


Oké,holnap át küldöm...
Rá jöttem még valamire...Elmondjam??" – nevem05
Ne habozz" – nevem05

Amik után érdeklődünk..esetleg kutatgatunk a magunk ki módján,teljesen elérhetetlen...Az igazságot úgy sem tudjuk meg olyan bonyolult és összetett..Ha netán rá is jövünk egy részletre,vagy találunk olyat ami igaz esetleg van benn igazság....Vagy nem vesszük észre vagy nem hisszük el....Mond csak érdemes VESZTEGETNI AZ IDŐT? Lehet nem ,lehet igen..Az is lehet,hogy egy hülyeség az egész egy agyszülemény....De mi megtesszük és próbálkozunk ez a lényeg...Érdemes vagy sem?? Szerintem ez már nem számít..
#6994
2013. nov. 7. 23:04
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg35546#msg35546 date=1383861475]
Amúgy a könyved folytatását majd küld. Nézd vissza privibe melyikvolt az utolsó részlet amit küldtél .." – szilgyi


Oké,holnap át küldöm...
Rá jöttem még valamire...Elmondjam??" – szilgyi
Ne habozz
#6993
2013. nov. 7. 22:58
"Amúgy a könyved folytatását majd küld. Nézd vissza privibe melyikvolt az utolsó részlet amit küldtél .." – nevem05

Oké,holnap át küldöm...
Rá jöttem még valamire...Elmondjam??
#6992
2013. nov. 7. 22:57
Amúgy a könyved folytatását majd küld. Nézd vissza privibe melyikvolt az utolsó részlet amit küldtél ..
#6991
2013. nov. 7. 22:56
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg35542#msg35542 date=1383860708]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35540#msg35540 date=1383860044]
Ezt egy üzenetben kaptam,amit nagyon köszönök....Szerintem nem fog az illető megharagudni,ha kiteszem a topikba.

A magyar nyelv valóban a tudás és a beavatás nyelve, de ma már nem az igazi magyart beszéljük és latin betűkkel írunk... Lásd a legjobb példát. A magyar nyelv olyan tömény szimbólumrendszerré alakítható át, melyben a mássalhangzók rovásjele kifejezett valamit és annak pont az ellentétpárját is, attól függően hogy hangzósítottad fel. Itt van pl. az STN rovásjel. Hangzósítsd fel magas, felfelé vivő hangzókkal: iSTeN, de húzd le mély magánhangzókkal a pokol feneketlen bugyraiba: SáTáN. Látod?! Egységben a mindenség, ez csak a magyarban van így... ;-) Vagy vedd az égi SZER szavunkat. Ez égi törvényt jelent. Ha a SZER-ETET akkor egészséges és boldog vagy, mert a táplálékod égi eredetű. Ezért van az, hogy a nagy szentek nem is étkeztek szinte, mert ők még az ellenségüket is szer-ették...:-) De a magyar azt is tudja, hogy a gyűl-ölet, ha a harag felGYŰLik benned az megmérgez és hosszútávon megbetegít, majd megöl és lám azt is mondod: MÉRGES vagyok. Ez orvostudományi tény, hogy az ember mája enyhe méreganyagot termel dühöngés közben... És ez csak a jéghegy csúcsa, amit a magyar nyelv tud... :-)
" – szilgyi




Meg ütött az " égi táplálék" .... Pál remete égből kapta a táplálékot 60 évig....Ahogy Özséb is onnan kapta az égi eledelt .. Mivel sokaknak feltűnő volt , hogy mennyire bírja a bőjtöt hol ott a külseén nem látszott. Így hát azt mondták , hofy az égből kapta a táplálékot... Az mellett hogy reális ez az üzenet . Nem véletlenül kaptad ilyen formába . Mivel hogy két meghatározó Pálos történelmének töredéke van benn . Hogy akara vagy akaratlanúl vagy puszta " reflex" azt nem tudom" – szilgyi

Ezt hiszen már megfejtetted....Hulló Könyör!!!

A linkemből egy részlet ,ami a Pálosokra IS UTAL ISMÉTLEM IS!!

Atlantisz megszűnt, Inanna kb. 120.000 évvel ezelőtti időszakról beszél. Hogy az mikor jött létre és mikor szűnt meg, azt nem tudjuk. Mivel ezek a közösségek kis létszámúak, és néhány ezer, max tíz-húszezer évig léteznek, nyilván valamikor elköltöztek, megszűntek, stb. Az lehet, hogy a Vízözön idején volt itt egy másik csapat, mint ahogy most is van, de ezek nem jogfolytonosak." – szilgyi

Hmmmmmmm....... ...

Állítólag a Pálosok ismertek egy fajta étket . Amit az Egyiptomiak is .. De nem árulták el senkinek...mi az ... Ettől szebbek voltak erősebbek. És a halál utáni épp testükhöz is szolgált. De titok volt .
Gondoltam vérre stb..... Nem tudom mi lehetett..
#6990
2013. nov. 7. 22:48
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35540#msg35540 date=1383860044]
Ezt egy üzenetben kaptam,amit nagyon köszönök....Szerintem nem fog az illető megharagudni,ha kiteszem a topikba.

A magyar nyelv valóban a tudás és a beavatás nyelve, de ma már nem az igazi magyart beszéljük és latin betűkkel írunk... Lásd a legjobb példát. A magyar nyelv olyan tömény szimbólumrendszerré alakítható át, melyben a mássalhangzók rovásjele kifejezett valamit és annak pont az ellentétpárját is, attól függően hogy hangzósítottad fel. Itt van pl. az STN rovásjel. Hangzósítsd fel magas, felfelé vivő hangzókkal: iSTeN, de húzd le mély magánhangzókkal a pokol feneketlen bugyraiba: SáTáN. Látod?! Egységben a mindenség, ez csak a magyarban van így... ;-) Vagy vedd az égi SZER szavunkat. Ez égi törvényt jelent. Ha a SZER-ETET akkor egészséges és boldog vagy, mert a táplálékod égi eredetű. Ezért van az, hogy a nagy szentek nem is étkeztek szinte, mert ők még az ellenségüket is szer-ették...:-) De a magyar azt is tudja, hogy a gyűl-ölet, ha a harag felGYŰLik benned az megmérgez és hosszútávon megbetegít, majd megöl és lám azt is mondod: MÉRGES vagyok. Ez orvostudományi tény, hogy az ember mája enyhe méreganyagot termel dühöngés közben... És ez csak a jéghegy csúcsa, amit a magyar nyelv tud... :-)
" – nevem05




Meg ütött az " égi táplálék" .... Pál remete égből kapta a táplálékot 60 évig....Ahogy Özséb is onnan kapta az égi eledelt .. Mivel sokaknak feltűnő volt , hogy mennyire bírja a bőjtöt hol ott a külseén nem látszott. Így hát azt mondták , hofy az égből kapta a táplálékot... Az mellett hogy reális ez az üzenet . Nem véletlenül kaptad ilyen formába . Mivel hogy két meghatározó Pálos történelmének töredéke van benn . Hogy akara vagy akaratlanúl vagy puszta " reflex" azt nem tudom" – nevem05

Ezt hiszen már megfejtetted....Hulló Könyör!!!

A linkemből egy részlet ,ami a Pálosokra IS UTAL ISMÉTLEM IS!!

Atlantisz megszűnt, Inanna kb. 120.000 évvel ezelőtti időszakról beszél. Hogy az mikor jött létre és mikor szűnt meg, azt nem tudjuk. Mivel ezek a közösségek kis létszámúak, és néhány ezer, max tíz-húszezer évig léteznek, nyilván valamikor elköltöztek, megszűntek, stb. Az lehet, hogy a Vízözön idején volt itt egy másik csapat, mint ahogy most is van, de ezek nem jogfolytonosak.

Elmondásuk szerint, ha elpusztul az életterük valamilyen oknál fogva, akkor elmennek egy másik Földszerű bolygóra, melyből szinte végtelen számú található a Galaxisban. Ilyen módon került már több korábbi civilizáció a Földre, és éltek itt néhány ezer, tízezer évet. Szinte alig marad nyomuk, hiszen főleg az anygai szint felett léteztek. Ilyen nyom a három Gízai piramis.

A GÍZAI PIRAMIS NEMRÉG EMLÍTETTEM A PILISSEL EGYETEMBEN!!!
#6989
2013. nov. 7. 22:47
Csapni való a helyesírásom a telefonról. Össze vissza izéél..:):D
#6988
2013. nov. 7. 22:45
"Ezt egy üzenetben kaptam,amit nagyon köszönök....Szerintem nem fog az illető megharagudni,ha kiteszem a topikba.

A magyar nyelv valóban a tudás és a beavatás nyelve, de ma már nem az igazi magyart beszéljük és latin betűkkel írunk... Lásd a legjobb példát. A magyar nyelv olyan tömény szimbólumrendszerré alakítható át, melyben a mássalhangzók rovásjele kifejezett valamit és annak pont az ellentétpárját is, attól függően hogy hangzósítottad fel. Itt van pl. az STN rovásjel. Hangzósítsd fel magas, felfelé vivő hangzókkal: iSTeN, de húzd le mély magánhangzókkal a pokol feneketlen bugyraiba: SáTáN. Látod?! Egységben a mindenség, ez csak a magyarban van így... ;-) Vagy vedd az égi SZER szavunkat. Ez égi törvényt jelent. Ha a SZER-ETET akkor egészséges és boldog vagy, mert a táplálékod égi eredetű. Ezért van az, hogy a nagy szentek nem is étkeztek szinte, mert ők még az ellenségüket is szer-ették...:-) De a magyar azt is tudja, hogy a gyűl-ölet, ha a harag felGYŰLik benned az megmérgez és hosszútávon megbetegít, majd megöl és lám azt is mondod: MÉRGES vagyok. Ez orvostudományi tény, hogy az ember mája enyhe méreganyagot termel dühöngés közben... És ez csak a jéghegy csúcsa, amit a magyar nyelv tud... :-)
" – szilgyi


Meg ütött az " égi táplálék" .... Pál remete égből kapta a táplálékot 60 évig....Ahogy Özséb is onnan kapta az égi eledelt .. Mivel sokaknak feltűnő volt , hogy mennyire bírja a bőjtöt hol ott a külseén nem látszott. Így hát azt mondták , hofy az égből kapta a táplálékot... Az mellett hogy reális ez az üzenet . Nem véletlenül kaptad ilyen formába . Mivel hogy két meghatározó Pálos történelmének töredéke van benn . Hogy akara vagy akaratlanúl vagy puszta " reflex" azt nem tudom
#6987
2013. nov. 7. 22:36
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35535#msg35535 date=1383859548]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg35533#msg35533 date=1383859197]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35531#msg35531 date=1383858322]
öZSÉBRŐL???Mármint,hogy vámpír -e volt? Vagy inkább beavatott??" – nevem05


Csak úgy általánba véve...

Hát ugye tudjuk , hogy ő volt a pálos rend meg alapítója. Egyébként úgy tudom , hogy egy látomásnak volt köszönhető. Amiben azt látta , hogy a Pilisbe sok fénypont eggyesül egy nagy fényforrássá ... Állitólag a feljegyzések azt mondják , hogy ő már kiválasztott volt születésétől kezdve . Mert hogy ő egy táltos gyermek volt . Ugye állítólag a táltosok voltak a pálosok elődjei.. Mert ő már gyermek fejjel nagy dolgokat csinált . Nem játszott megvetette a gyermeteg dolgojat hol ott ő is az volt..gyermekként fiatalokat vert a földhöz. Hát ugye a pálosok mind kardforgató vitézek lehettek. Vezekelt és az aszkézist is gyakorolta. Állítólag ennek köszönhető a pálos szentek romlatlan teste....az aszkézisnek vezeklésnek és ez bíztosította neki azt hogy be viztosítsák a halál utáni életüket . Mert a pálosoknak fő álláspontjuk az örökké valóság halhatatlanság.... Nagyon érdekes fazon ez az Özséb.." – nevem05

Ezeket is olvastam már a múltkor...De olyan csekélyesnek tartottam...
Ez egy olyan sokrétegű dolog,hogy jó magam igen kevés vagyok ahhoz,hogy le tudnám írni...Van egy "ismerős" aki 20 éve foglalkozik ebben a témában. Próbálja nagy vonalakban elmagyarázni nekem a dolgokat ,de igen nehéz a felfogásom... :D Özséb nem alapító volt,inkább újjáélesztő...Linkeltem az imént valamit...Ott írnak a "halálról" is,olvasd el....Bevallom még én sem olvastam végig de szűrj le belőle pár dolgot ......" – nevem05

Hát lehetne vitatkozni... Úgy tudom VI Béla már hercegként megálmodts a rendet" – nevem05

Nem az akkori rend neve a lényeg, hanem a feladata és amit tudtak stb ...Ez az Egyiptomi korszaktól mélyebb időkre megy vissza...Nem az Atlantiszi, hanem a Vízözön utáni kor...
#6986
2013. nov. 7. 22:34
Ezt egy üzenetben kaptam,amit nagyon köszönök....Szerintem nem fog az illető megharagudni,ha kiteszem a topikba.

A magyar nyelv valóban a tudás és a beavatás nyelve, de ma már nem az igazi magyart beszéljük és latin betűkkel írunk... Lásd a legjobb példát. A magyar nyelv olyan tömény szimbólumrendszerré alakítható át, melyben a mássalhangzók rovásjele kifejezett valamit és annak pont az ellentétpárját is, attól függően hogy hangzósítottad fel. Itt van pl. az STN rovásjel. Hangzósítsd fel magas, felfelé vivő hangzókkal: iSTeN, de húzd le mély magánhangzókkal a pokol feneketlen bugyraiba: SáTáN. Látod?! Egységben a mindenség, ez csak a magyarban van így... ;-) Vagy vedd az égi SZER szavunkat. Ez égi törvényt jelent. Ha a SZER-ETET akkor egészséges és boldog vagy, mert a táplálékod égi eredetű. Ezért van az, hogy a nagy szentek nem is étkeztek szinte, mert ők még az ellenségüket is szer-ették...:-) De a magyar azt is tudja, hogy a gyűl-ölet, ha a harag felGYŰLik benned az megmérgez és hosszútávon megbetegít, majd megöl és lám azt is mondod: MÉRGES vagyok. Ez orvostudományi tény, hogy az ember mája enyhe méreganyagot termel dühöngés közben... És ez csak a jéghegy csúcsa, amit a magyar nyelv tud... :-)
#6985
2013. nov. 7. 22:33
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg35536#msg35536 date=1383859752]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35534#msg35534 date=1383859285]

Tudjátok mi tudatosult bennem? Nem ,igaz? Hát akkor le írom..
Bármennyire is legyen egy ember gyámoltalan..Bár-menyire is legyen egy csapat zilált...Ha a szeretet erős,akkor az mindent legyőz és győzedelmességet arat,bármi gonosz erővel szemben... Mondani szokás,hogy a türelem tiszta erény akárcsak a szeretet..A szeretet rengeteg érzelmet tükröz és rejt magába...Sorolhatnám jó sokáig de most nem teszem...Na most azt sem tudom miért prédikálok,hisz nem vagyok pap :D. " – szilgyi


De jó:)" – szilgyi

Ja ,jó nyálas...De komoly!! :)" – szilgyi

Lehetne véresebb :D de inspiráló
#6984
2013. nov. 7. 22:32
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg35533#msg35533 date=1383859197]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35531#msg35531 date=1383858322]
öZSÉBRŐL???Mármint,hogy vámpír -e volt? Vagy inkább beavatott??" – szilgyi


Csak úgy általánba véve...

Hát ugye tudjuk , hogy ő volt a pálos rend meg alapítója. Egyébként úgy tudom , hogy egy látomásnak volt köszönhető. Amiben azt látta , hogy a Pilisbe sok fénypont eggyesül egy nagy fényforrássá ... Állitólag a feljegyzések azt mondják , hogy ő már kiválasztott volt születésétől kezdve . Mert hogy ő egy táltos gyermek volt . Ugye állítólag a táltosok voltak a pálosok elődjei.. Mert ő már gyermek fejjel nagy dolgokat csinált . Nem játszott megvetette a gyermeteg dolgojat hol ott ő is az volt..gyermekként fiatalokat vert a földhöz. Hát ugye a pálosok mind kardforgató vitézek lehettek. Vezekelt és az aszkézist is gyakorolta. Állítólag ennek köszönhető a pálos szentek romlatlan teste....az aszkézisnek vezeklésnek és ez bíztosította neki azt hogy be viztosítsák a halál utáni életüket . Mert a pálosoknak fő álláspontjuk az örökké valóság halhatatlanság.... Nagyon érdekes fazon ez az Özséb.." – szilgyi

Ezeket is olvastam már a múltkor...De olyan csekélyesnek tartottam...
Ez egy olyan sokrétegű dolog,hogy jó magam igen kevés vagyok ahhoz,hogy le tudnám írni...Van egy "ismerős" aki 20 éve foglalkozik ebben a témában. Próbálja nagy vonalakban elmagyarázni nekem a dolgokat ,de igen nehéz a felfogásom... :D Özséb nem alapító volt,inkább újjáélesztő...Linkeltem az imént valamit...Ott írnak a "halálról" is,olvasd el....Bevallom még én sem olvastam végig de szűrj le belőle pár dolgot ......" – szilgyi

Hát lehetne vitatkozni... Úgy tudom VI Béla már hercegként megálmodts a rendet
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0