Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6983
2013. nov. 7. 22:30
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35534#msg35534 date=1383859285]

Tudjátok mi tudatosult bennem? Nem ,igaz? Hát akkor le írom..
Bármennyire is legyen egy ember gyámoltalan..Bár-menyire is legyen egy csapat zilált...Ha a szeretet erős,akkor az mindent legyőz és győzedelmességet arat,bármi gonosz erővel szemben... Mondani szokás,hogy a türelem tiszta erény akárcsak a szeretet..A szeretet rengeteg érzelmet tükröz és rejt magába...Sorolhatnám jó sokáig de most nem teszem...Na most azt sem tudom miért prédikálok,hisz nem vagyok pap :D. " – nevem05


De jó:)" – nevem05

Ja ,jó nyálas...De komoly!! :)
#6982
2013. nov. 7. 22:29
"

Tudjátok mi tudatosult bennem? Nem ,igaz? Hát akkor le írom..
Bármennyire is legyen egy ember gyámoltalan..Bár-menyire is legyen egy csapat zilált...Ha a szeretet erős,akkor az mindent legyőz és győzedelmességet arat,bármi gonosz erővel szemben... Mondani szokás,hogy a türelem tiszta erény akárcsak a szeretet..A szeretet rengeteg érzelmet tükröz és rejt magába...Sorolhatnám jó sokáig de most nem teszem...Na most azt sem tudom miért prédikálok,hisz nem vagyok pap :D. " – szilgyi


De jó:)
#6981
2013. nov. 7. 22:25
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35531#msg35531 date=1383858322]
öZSÉBRŐL???Mármint,hogy vámpír -e volt? Vagy inkább beavatott??" – nevem05


Csak úgy általánba véve...

Hát ugye tudjuk , hogy ő volt a pálos rend meg alapítója. Egyébként úgy tudom , hogy egy látomásnak volt köszönhető. Amiben azt látta , hogy a Pilisbe sok fénypont eggyesül egy nagy fényforrássá ... Állitólag a feljegyzések azt mondják , hogy ő már kiválasztott volt születésétől kezdve . Mert hogy ő egy táltos gyermek volt . Ugye állítólag a táltosok voltak a pálosok elődjei.. Mert ő már gyermek fejjel nagy dolgokat csinált . Nem játszott megvetette a gyermeteg dolgojat hol ott ő is az volt..gyermekként fiatalokat vert a földhöz. Hát ugye a pálosok mind kardforgató vitézek lehettek. Vezekelt és az aszkézist is gyakorolta. Állítólag ennek köszönhető a pálos szentek romlatlan teste....az aszkézisnek vezeklésnek és ez bíztosította neki azt hogy be viztosítsák a halál utáni életüket . Mert a pálosoknak fő álláspontjuk az örökké valóság halhatatlanság.... Nagyon érdekes fazon ez az Özséb.." – nevem05

Ezeket is olvastam már a múltkor...De olyan csekélyesnek tartottam...
Ez egy olyan sokrétegű dolog,hogy jó magam igen kevés vagyok ahhoz,hogy le tudnám írni...Van egy "ismerős" aki 20 éve foglalkozik ebben a témában. Próbálja nagy vonalakban elmagyarázni nekem a dolgokat ,de igen nehéz a felfogásom... :D Özséb nem alapító volt,inkább újjáélesztő...Linkeltem az imént valamit...Ott írnak a "halálról" is,olvasd el....Bevallom még én sem olvastam végig de szűrj le belőle pár dolgot ......
Piramisok egyébként nem csak el Gizában vannak. A csillagkép és a 3 övcsillag piramisai itt a PiLiSben is jelen vannak..De ezt már tudjátok...De mostanság szeretek ismételni....
#6980
2013. nov. 7. 22:21
Tudjátok mi tudatosult bennem? Nem ,igaz? Hát akkor le írom..
Bármennyire is legyen egy ember gyámoltalan..Bár-menyire is legyen egy csapat zilált...Ha a szeretet erős,akkor az mindent legyőz és győzedelmességet arat,bármi gonosz erővel szemben... Mondani szokás,hogy a türelem tiszta erény akárcsak a szeretet..A szeretet rengeteg érzelmet tükröz és rejt magába...Sorolhatnám jó sokáig de most nem teszem...Na most azt sem tudom miért prédikálok,hisz nem vagyok pap :D.
#6979
2013. nov. 7. 22:19
"öZSÉBRŐL???Mármint,hogy vámpír -e volt? Vagy inkább beavatott??" – szilgyi

Csak úgy általánba véve...

Hát ugye tudjuk , hogy ő volt a pálos rend meg alapítója. Egyébként úgy tudom , hogy egy látomásnak volt köszönhető. Amiben azt látta , hogy a Pilisbe sok fénypont eggyesül egy nagy fényforrássá ... Állitólag a feljegyzések azt mondják , hogy ő már kiválasztott volt születésétől kezdve . Mert hogy ő egy táltos gyermek volt . Ugye állítólag a táltosok voltak a pálosok elődjei.. Mert ő már gyermek fejjel nagy dolgokat csinált . Nem játszott megvetette a gyermeteg dolgojat hol ott ő is az volt..gyermekként fiatalokat vert a földhöz. Hát ugye a pálosok mind kardforgató vitézek lehettek. Vezekelt és az aszkézist is gyakorolta. Állítólag ennek köszönhető a pálos szentek romlatlan teste....az aszkézisnek vezeklésnek és ez bíztosította neki azt hogy be viztosítsák a halál utáni életüket . Mert a pálosoknak fő álláspontjuk az örökké valóság halhatatlanság.... Nagyon érdekes fazon ez az Özséb..
#6978
2013. nov. 7. 22:12
HA JÓL EMLÉXEM LINKELVE VOLT MÁR..De ismétlés a tudás anyja..Falcon szavával élve! :D

charoninstitute.wordpress.com/tag/parhuzamos-vilagok/
#6977
2013. nov. 7. 22:05
öZSÉBRŐL???Mármint,hogy vámpír -e volt? Vagy inkább beavatott??

vilagokorzoi.blogspot.hu/
Nina oldala...Könyve..fejezetek..
#6976
2013. nov. 7. 22:03
"Vagyok 05...Kerestél??" – szilgyi

Mint mindig ;)

Na Özsébről mit vallasz Watson?
#6975
2013. nov. 7. 22:00
Vagyok 05...Kerestél??
#6974
2013. nov. 7. 21:45
Szia Falkon.. Meg akartam valamit már rég kérdezni...
Ugye anno érdeklődtél a vámpírok után. ..

Abba az időben volt olyan dolog amire rá akadtál vagy érdekesnek találtál?? . Ha igen mi volt az?
#6973
2013. nov. 7. 21:38
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35521#msg35521 date=1383847027]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35519#msg35519 date=1383846578]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35516#msg35516 date=1383846450]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35515#msg35515 date=1383846116]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35513#msg35513 date=1383832226]
;D Remélem nem én vok a vezérük :D

Ja ok Penelope. :)" – Sheila


Nem!!! :D" – Sheila

Akkor megnyugodtam :) Írtam fb-n....Nagyon jó a 2. fejezet is...Most kezd még izgalmasabb lenni ;)" – Sheila

Akkor jó. :) Örülök neki. :)" – Sheila

Lesem az oldalt, de szólj azért a 3. fejezetnél :)" – Sheila

Oké, akkor téged is értesítelek majd mindig, ha felrakom a következőt. ;) " – Sheila

Engem is! :D
#6972
2013. nov. 7. 21:26
Na Szilgyi ?? MerrE vagy?
#6971
2013. nov. 7. 21:26
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35520#msg35520 date=1383846823]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35517#msg35517 date=1383846487]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35514#msg35514 date=1383841426]
www.golenya-agnes.hu/index.php/megmagyarazhatatlan-jelensegek/plazma-korongok" – Sheila


"Plazma korongok"?????????????????????????????????????? Na azért itt meglátszik hogy az emberek még mindig nem járnak utána a dolgoknak.....amit a képeken látunk úgy hívják: KÉPHIBA!!!! Elég sok képeimen rengeteg van és rém idegesítő, de megesik az ilyesmi....kiküszöbölhetetlen.....és nem természetfeletti cuccok....

Egyébként nem szoktam nagyon tv-t nézni, de láttam egy részt (nem tudom a címét), a pasas nyomában volt egy farkasemberes legendának, és ki akarta deríteni mit gondolhatnak az emberek farkasembernek....és ki is derítette.....oroszlánt....mivel az emberek sokkot kaptak 1-1 támadáskor, ráfogták az "alakváltókra".....de alátámasztották hogy miért oroszlán volt a "farkasemberes" támadások mögött......jó kis sorozat lehet, de nem láttam túl sokat belőle." – Sheila

Na ehhez sem értek de valóban lehet valami képhiba...Egy gépről ment a fotózás?? Lehet valami energia gömb vagy kitudja...No komment mert tényleg birka vok hozzá. De akár lelkek is lehettek ki mit szeretne benn látni és hinni." – Sheila

Igen, barátnőm fényképezőgépével....mindig csinálunk képeket amikor összejövünk hárman vagy négyen. És van olyan kép ahol pont a fejemnél van az a szemét... :D" – Sheila

Nálam is volt már ilyen...
#6970
2013. nov. 7. 21:24
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35519#msg35519 date=1383846578]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35516#msg35516 date=1383846450]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35515#msg35515 date=1383846116]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35513#msg35513 date=1383832226]
;D Remélem nem én vok a vezérük :D

Ja ok Penelope. :)" – szilgyi


Nem!!! :D" – szilgyi

Akkor megnyugodtam :) Írtam fb-n....Nagyon jó a 2. fejezet is...Most kezd még izgalmasabb lenni ;)" – szilgyi

Akkor jó. :) Örülök neki. :)" – szilgyi

Lesem az oldalt, de szólj azért a 3. fejezetnél :)" – szilgyi

Oké, akkor téged is értesítelek majd mindig, ha felrakom a következőt. ;)
#6969
2013. nov. 7. 21:23
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35517#msg35517 date=1383846487]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35514#msg35514 date=1383841426]
www.golenya-agnes.hu/index.php/megmagyarazhatatlan-jelensegek/plazma-korongok" – szilgyi


"Plazma korongok"?????????????????????????????????????? Na azért itt meglátszik hogy az emberek még mindig nem járnak utána a dolgoknak.....amit a képeken látunk úgy hívják: KÉPHIBA!!!! Elég sok képeimen rengeteg van és rém idegesítő, de megesik az ilyesmi....kiküszöbölhetetlen.....és nem természetfeletti cuccok....

Egyébként nem szoktam nagyon tv-t nézni, de láttam egy részt (nem tudom a címét), a pasas nyomában volt egy farkasemberes legendának, és ki akarta deríteni mit gondolhatnak az emberek farkasembernek....és ki is derítette.....oroszlánt....mivel az emberek sokkot kaptak 1-1 támadáskor, ráfogták az "alakváltókra".....de alátámasztották hogy miért oroszlán volt a "farkasemberes" támadások mögött......jó kis sorozat lehet, de nem láttam túl sokat belőle." – szilgyi

Na ehhez sem értek de valóban lehet valami képhiba...Egy gépről ment a fotózás?? Lehet valami energia gömb vagy kitudja...No komment mert tényleg birka vok hozzá. De akár lelkek is lehettek ki mit szeretne benn látni és hinni." – szilgyi

Igen, barátnőm fényképezőgépével....mindig csinálunk képeket amikor összejövünk hárman vagy négyen. És van olyan kép ahol pont a fejemnél van az a szemét... :D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0