Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6968
2013. nov. 7. 19:06
Na majd 10 fele re..itt is, ott is, amott is, háháh :D :D
#6967
2013. nov. 7. 18:57
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35516#msg35516 date=1383846450]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35515#msg35515 date=1383846116]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35513#msg35513 date=1383832226]
;D Remélem nem én vok a vezérük :D

Ja ok Penelope. :)" – Sheila


Nem!!! :D" – Sheila

Akkor megnyugodtam :) Írtam fb-n....Nagyon jó a 2. fejezet is...Most kezd még izgalmasabb lenni ;)" – Sheila

Akkor jó. :) Örülök neki. :)" – Sheila

Lesem az oldalt, de szólj azért a 3. fejezetnél :)
#6966
2013. nov. 7. 18:53
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg35514#msg35514 date=1383841426]
www.golenya-agnes.hu/index.php/megmagyarazhatatlan-jelensegek/plazma-korongok" – Sheila


"Plazma korongok"?????????????????????????????????????? Na azért itt meglátszik hogy az emberek még mindig nem járnak utána a dolgoknak.....amit a képeken látunk úgy hívják: KÉPHIBA!!!! Elég sok képeimen rengeteg van és rém idegesítő, de megesik az ilyesmi....kiküszöbölhetetlen.....és nem természetfeletti cuccok....

Egyébként nem szoktam nagyon tv-t nézni, de láttam egy részt (nem tudom a címét), a pasas nyomában volt egy farkasemberes legendának, és ki akarta deríteni mit gondolhatnak az emberek farkasembernek....és ki is derítette.....oroszlánt....mivel az emberek sokkot kaptak 1-1 támadáskor, ráfogták az "alakváltókra".....de alátámasztották hogy miért oroszlán volt a "farkasemberes" támadások mögött......jó kis sorozat lehet, de nem láttam túl sokat belőle." – Sheila

Na ehhez sem értek de valóban lehet valami képhiba...Egy gépről ment a fotózás?? Lehet valami energia gömb vagy kitudja...No komment mert tényleg birka vok hozzá. De akár lelkek is lehettek ki mit szeretne benn látni és hinni.
#6965
2013. nov. 7. 18:49
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35515#msg35515 date=1383846116]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35513#msg35513 date=1383832226]
;D Remélem nem én vok a vezérük :D

Ja ok Penelope. :)" – szilgyi


Nem!!! :D" – szilgyi

Akkor megnyugodtam :) Írtam fb-n....Nagyon jó a 2. fejezet is...Most kezd még izgalmasabb lenni ;)" – szilgyi

Akkor jó. :) Örülök neki. :)
#6964
2013. nov. 7. 18:48
törölt tag
"www.golenya-agnes.hu/index.php/megmagyarazhatatlan-jelensegek/plazma-korongok" – Penelope

"Plazma korongok"?????????????????????????????????????? Na azért itt meglátszik hogy az emberek még mindig nem járnak utána a dolgoknak.....amit a képeken látunk úgy hívják: KÉPHIBA!!!! Elég sok képeimen rengeteg van és rém idegesítő, de megesik az ilyesmi....kiküszöbölhetetlen.....és nem természetfeletti cuccok....

Egyébként nem szoktam nagyon tv-t nézni, de láttam egy részt (nem tudom a címét), a pasas nyomában volt egy farkasemberes legendának, és ki akarta deríteni mit gondolhatnak az emberek farkasembernek....és ki is derítette.....oroszlánt....mivel az emberek sokkot kaptak 1-1 támadáskor, ráfogták az "alakváltókra".....de alátámasztották hogy miért oroszlán volt a "farkasemberes" támadások mögött......jó kis sorozat lehet, de nem láttam túl sokat belőle.
#6963
2013. nov. 7. 18:47
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35513#msg35513 date=1383832226]
;D Remélem nem én vok a vezérük :D

Ja ok Penelope. :)" – Sheila


Nem!!! :D" – Sheila

Akkor megnyugodtam :) Írtam fb-n....Nagyon jó a 2. fejezet is...Most kezd még izgalmasabb lenni ;)
#6962
2013. nov. 7. 18:41
törölt tag
" ;D Remélem nem én vok a vezérük :D

Ja ok Penelope. :)" – szilgyi


Nem!!! :D
#6961
2013. nov. 7. 17:23
#6960
2013. nov. 7. 14:50
;D Remélem nem én vok a vezérük :D

Ja ok Penelope. :)
#6959
2013. nov. 7. 13:58
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35506#msg35506 date=1383824340]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35495#msg35495 date=1383810268]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35487#msg35487 date=1383758346]
Egy kis ördögűzés :)
www.mult-kor.hu/20131106_10_teny_az_ordoguzesrol" – szilgyi


Én abban a tudatban voltam,hogy ez az egész ördögűzés egy nagy kamu és csak a filmekben játszandó.....Fogalmam sem volt róla,hogy a Vatikán papjai és II. János Pál pápa is foglalkozott/zik ördögűzéssel." – szilgyi

Csak őket nem izgatja hogy elpatkol az illető, mert nem démon szállta meg, hanem beteg..... Végülis így is lehet gyilkolni..." – szilgyi

Hát nem is tudom..Ebbe a témába nem vok otthonosan...Igen, sajnos tuti,hogy sokszor egy beteg, esetleg elmebajos emberre azt hiszik,hogy démon vagy mi szállta meg.. De,hogy a Pápa is csinált ilyeneket ez nekem komolyan teljesen új...Meg kell hagyni ,biztosan azért sokan be is képzelik ám maguknak a dolgokat,hogy na most őket megszállta valami...Engem tuti,hogy nem szál meg semmi :D mert idő előtt a sok hülyeségemmel, örökre menekíteném a démonkát... Lehet,hogy ezek különféle negatív energiák felhalmozódása bizonyos helyeken, az ilyen parajelenséget...De komolyan, inkább nem dobálózok a szavakkal, mert nem értek hozzá ..Én maradok a Vámpíroknál..Egy életre elegendő ez is.Vagy nem???
:)" – szilgyi

Jajj, én láttam olyan ördögűzést tv-be....szétröhögtem az agyam.... :D Egy nő aki köpködött (undorító szokás) persze úgy, hogy ne a hiteseket köpködje le, meg csúnyán beszélt, állítólag megszállás alatt volt, erre a hites emberkék, egy bibliával ütötték a hátát, közben azt szajkózták: "Jézus nevében tűnj el démon!" stb, és utána a nő belehányt a kukába..... :D És természetesen úgy távozott belőle a démon..... XD És meg is magyarázták a dolgot! :D Hát komolyan mondom....ilyenkor sajnálom hogy erre a bolygóra születtem, inkább lennék földönkívüli mint ember, a hülyéktől hemzseg a világ.... :D
#6958
2013. nov. 7. 13:27
Én voltam itt,illetve voltam is meg nem is.
#6957
2013. nov. 7. 13:02
Ki bújik a másik rejtett név alatt?? Kérem jelentkezzen . :D

Senki nem jelentkezett. :'(

Akkor én most eltűnök mint Petőfi a ködben.. ;)
#6956
2013. nov. 7. 13:00
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35495#msg35495 date=1383810268]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35487#msg35487 date=1383758346]
Egy kis ördögűzés :)
www.mult-kor.hu/20131106_10_teny_az_ordoguzesrol" – Sheila


Én abban a tudatban voltam,hogy ez az egész ördögűzés egy nagy kamu és csak a filmekben játszandó.....Fogalmam sem volt róla,hogy a Vatikán papjai és II. János Pál pápa is foglalkozott/zik ördögűzéssel." – Sheila

Csak őket nem izgatja hogy elpatkol az illető, mert nem démon szállta meg, hanem beteg..... Végülis így is lehet gyilkolni..." – Sheila

Hát nem is tudom..Ebbe a témába nem vok otthonosan...Igen, sajnos tuti,hogy sokszor egy beteg, esetleg elmebajos emberre azt hiszik,hogy démon vagy mi szállta meg.. De,hogy a Pápa is csinált ilyeneket ez nekem komolyan teljesen új...Meg kell hagyni ,biztosan azért sokan be is képzelik ám maguknak a dolgokat,hogy na most őket megszállta valami...Engem tuti,hogy nem szál meg semmi :D mert idő előtt a sok hülyeségemmel, örökre menekíteném a démonkát... Lehet,hogy ezek különféle negatív energiák felhalmozódása bizonyos helyeken, az ilyen parajelenséget...De komolyan, inkább nem dobálózok a szavakkal, mert nem értek hozzá ..Én maradok a Vámpíroknál..Egy életre elegendő ez is.Vagy nem???
:)
#6955
2013. nov. 7. 12:52
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35496#msg35496 date=1383810805]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35485#msg35485 date=1383757662]
www.origo.hu/tudomany/20131106-verpotlas-veratomlesztes-veradas-mesterseges-vert-allitott-elo-egy-erdelyi-kutato.html

,, A végső cél egy olyan por előállítása, amelyből víz hozzáadásával máris elkészíthető a mesterséges vér."
Fujj..." – Sheila


Hát igen ez olyan,nem természetes.De a vámpíroknak ízleni fog? Vegyünk egy pl: veszünk egy ilyen porból elkészített üdítőt alapul,lehet nem olyan mint az igazi de megisszuk...A Vámpíroknak is jó lehet végszükség esetén,vagy hiányozhat belőle az a bizonyos alkotó elem amire szükségük lehet? De ha az ő szervezetüknek nem jó, akkor felteszem a miénknek sem...Talán egyszer ez is ki fog derülni...Na az tuti,hogy én még más ember vérét sem tudom elképzelni a szervezetemben nem ,hogy egy porból elkészítettet.Nálunk pont véradás van....Soha nem adtam vért, nem is kaptam amennyire irtózom tőle lehet ki is dobná a szervezetem. :D Vajon a véren keresztül a vámpírok kapnak az életünkből egy részt(emlék?)?Na jó tudom,hogy a vér alapba a miénk szal kapnak belőlünk,de én másra gondolok....Akkor ha valóba létrejön ez a mesterséges vér,akkor már nem is lesz ránk szükségük? Csak vesznek egy ásványvizet ha megszomjazik a szervezetük ,bele öntik a mű vér port és már kész is?? Már a topikban szerepelt egyszer- kétszer ,ez a mű vér dolog,de egyre többet hallani róla." – Sheila

Miért irtóznak az emberek a véradástól? :D Én mindig unatkoztam amikor vért vettek tőlem, mert sosem találták melyik karomból tudnának vért venni. :D Meg kiskoromban is mindig néztem amikor levették a véremet, sosem voltam rosszul, meg is jegyezték, hogy nem semmi vagyok hogy csak úgy nézem és nem sipákolok.... XD " – Sheila

A véradástól nem irtózok ...Engem is csapoltak már le de akkor nem vért adtam...(lehet drogot kerestek a szervezetembe? Vicc).... De az a tudat,hogy más vére is folyhat bennem elég érdekes...Ha már kapnák vért akkor érdekelne a személy is és annak élete stb...Tudom ,hülye gondolat. :D
#6954
2013. nov. 7. 12:42
törölt tag
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg35485#msg35485 date=1383757662]
www.origo.hu/tudomany/20131106-verpotlas-veratomlesztes-veradas-mesterseges-vert-allitott-elo-egy-erdelyi-kutato.html

,, A végső cél egy olyan por előállítása, amelyből víz hozzáadásával máris elkészíthető a mesterséges vér."
Fujj..." – szilgyi


Hát igen ez olyan,nem természetes.De a vámpíroknak ízleni fog? Vegyünk egy pl: veszünk egy ilyen porból elkészített üdítőt alapul,lehet nem olyan mint az igazi de megisszuk...A Vámpíroknak is jó lehet végszükség esetén,vagy hiányozhat belőle az a bizonyos alkotó elem amire szükségük lehet? De ha az ő szervezetüknek nem jó, akkor felteszem a miénknek sem...Talán egyszer ez is ki fog derülni...Na az tuti,hogy én még más ember vérét sem tudom elképzelni a szervezetemben nem ,hogy egy porból elkészítettet.Nálunk pont véradás van....Soha nem adtam vért, nem is kaptam amennyire irtózom tőle lehet ki is dobná a szervezetem. :D Vajon a véren keresztül a vámpírok kapnak az életünkből egy részt(emlék?)?Na jó tudom,hogy a vér alapba a miénk szal kapnak belőlünk,de én másra gondolok....Akkor ha valóba létrejön ez a mesterséges vér,akkor már nem is lesz ránk szükségük? Csak vesznek egy ásványvizet ha megszomjazik a szervezetük ,bele öntik a mű vér port és már kész is?? Már a topikban szerepelt egyszer- kétszer ,ez a mű vér dolog,de egyre többet hallani róla." – szilgyi

Miért irtóznak az emberek a véradástól? :D Én mindig unatkoztam amikor vért vettek tőlem, mert sosem találták melyik karomból tudnának vért venni. :D Meg kiskoromban is mindig néztem amikor levették a véremet, sosem voltam rosszul, meg is jegyezték, hogy nem semmi vagyok hogy csak úgy nézem és nem sipákolok.... XD
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0