Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6893
2013. nov. 5. 23:29
"boldognapot.hu/blog/a-palosok-beavatasa-2/

Na végre megtaláltam............Valami ilyesmit kerestem!!! Akit érdekel olvassa végig!!!!" – szilgyi


Ja még erről a vélemény.. Elfeledkeztem ..:D
Nagyon jó link . Meg könnyíteted a dolgom . Mert ráakartam erre a dologra keresni . Mert olvastam tegnao , hofy egy pálos úgy vált pálossá , legalább is Mátyás idejében , hogy az ment hozzájuk aki akart . Eggy évig ott maradhatott meg figyelni a " Pálosságot " Azrán eldönthette , hogy akarja e . Aztán ha igen akkor jött a fent említett szarkófás be avatás .Amikor be kellet feküdni 72 órára egy koporsóba az élet és a halál közt lebegve ....
Elég kemények voltak . Nem igen tudott rólavsenki de vezekeltek és bőjtöltek . Verték magukat korbáccsal persze Jézus szenvedéséből értetődően .. Egyszer Mátyás meglátogata őket egy este és megmutaták neki ezt , beleszorúlt a szíve és sírva fakadt. böjtöltek is bár ők nem vízzel és kenyérrel hanem borral és kenyérel . Jézus teste és vére ugye.... Egyébként Mátyás nagyon tisztelte és becsülte őket. Egyszer az egyik lakomáján ami több órás volt mivel itt beszélt át részletesen mindent az illetékesekkel. Szóba került az egyház stb.. És három futárt vagy mit szét küldött , hogy néztenek meg 3 templomot. Mikor vissza jöttek mondták hogy rendbe minden a templomok már zárva mivel este van . Utána elküldött megin valakit az egyik Pálos kolostorba ahol még este is mise volt és mindenki imádkozott. És ez tetszett neki , higy amíg mások alszanak, a pálosok imádkoznak Magyarországért . Oda is adományozta nekik valamelyik templomot.. ( helyes írásért bocs a telefon átkaaaaaa)
#6892
2013. nov. 5. 22:46
Nah látom elviharoztál Szilgyi...:) Akkor megyek én is már. Majd lehet felnézek még később :):)
#6891
2013. nov. 5. 22:39
Helyes írásért bocsiii.. Megint telefonról vagyok fenn.. .
#6890
2013. nov. 5. 22:36
"Most lépek...Hulla vok :D Sziasztok...cejja 05 :) Meditálj ;D" – szilgyi

Jajj ne már... Maradj
#6889
2013. nov. 5. 22:36
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg35430#msg35430 date=1383686258]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35426#msg35426 date=1383685230]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg35419#msg35419 date=1383683708]
Na és most mizu ?

Amúgy a pálosok elég diszkrét szervezet , gondolom az elmúlásuk is az. De hát ha minden igaz akkor pár gombnyonás és meg tudod a választ....:)" – szilgyi


Hogy érted,hogy gombnyomás?? Ja és el kéne menni a könyvtárba valamelyik nap!! Jössz?? Szervezet? Hát ja nevezhetjük annak is de a netten felőlük kétlem,hogy hallani...(Ha vannak még)" – szilgyi

Persze majd egyeztetünk....

Egyébként azt tudtátok , hogy Zrinyi Miklós Mátyáaról alkotott művében azt állítja, hogy a természet agyon sokat fáradoott azon, hogy megteremtse Máttyást. Sőt olyannyira sokat fáradozott rajt , hogx többé hasonlót sem tudott alkotni. És hogy a pálos rend is segétkezett. És , hogy a tej úton látható csillagok maga Máttyás . És hozzá teszi , hogy ezek nem költöji szép szavak ... " – szilgyi

Igen,olvastam róla!!! Hát igen ...Mátyás Király elég sok mindent tudhatott..............Oké majd egyeztetünk,ki kell hoznom egy könyvet amit ajánlottak..." – szilgyi

Rendben ;) a holloról is sok mindent olvastam . De még nem vagyok a végén ...Többek közt .... Ugye Pál remete a sivatagba vonult és ott él . Pálma levél volt a ruházata a pálma gyümölcs pedig az elnnivalója. És a hollo minden nap egy fél kenyeret vitt neki ..Amíg egyiknap elment hozzá Antal akkor már a hollo egy kenyeret vitt . És ugye estenbele olvad a hollonaz éjszakába a kenyér pedig szinte vílágít a csőrében , és olyan mindh hulló csillag lenne ami ép hull.és ha a hollo szót nézük akkor az első o betüt ki veszem és u betüvel helyetesítem akkor hullo lesz . mikor repül olyan mindha az ég alá hullana tehetetlenül...és a kenyér ami a szájában volt. Ha ki veszem a kenyérből az e és az é betüt és helyetesítem ö betüvel akkor könyör lesz belőle . Így lesz a földre hulló könyör . Mind ez mellet abkenyér Jézus teste... :)
#6888
2013. nov. 5. 22:28
Most lépek...Hulla vok :D Sziasztok...cejja 05 :) Meditálj ;D
#6887
2013. nov. 5. 22:22
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35426#msg35426 date=1383685230]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg35419#msg35419 date=1383683708]
Na és most mizu ?

Amúgy a pálosok elég diszkrét szervezet , gondolom az elmúlásuk is az. De hát ha minden igaz akkor pár gombnyonás és meg tudod a választ....:)" – nevem05


Hogy érted,hogy gombnyomás?? Ja és el kéne menni a könyvtárba valamelyik nap!! Jössz?? Szervezet? Hát ja nevezhetjük annak is de a netten felőlük kétlem,hogy hallani...(Ha vannak még)" – nevem05

Persze majd egyeztetünk....

Egyébként azt tudtátok , hogy Zrinyi Miklós Mátyáaról alkotott művében azt állítja, hogy a természet agyon sokat fáradoott azon, hogy megteremtse Máttyást. Sőt olyannyira sokat fáradozott rajt , hogx többé hasonlót sem tudott alkotni. És hogy a pálos rend is segétkezett. És , hogy a tej úton látható csillagok maga Máttyás . És hozzá teszi , hogy ezek nem költöji szép szavak ... " – nevem05


Igen,olvastam róla!!! Hát igen ...Mátyás Király elég sok mindent tudhatott..............Oké majd egyeztetünk,ki kell hoznom egy könyvet amit ajánlottak...
#6886
2013. nov. 5. 22:19
"Találtam még valamit...De szerintem más is a pakliban van :D ,de nem akarok még dinkábbnak kinézni szal inkább kussolok :D Pill linkelem csak elolvasom...05 vélemény??" – szilgyi

Mármint?
#6885
2013. nov. 5. 22:18
boldognapot.hu/blog/a-palosok-beavatasa-2/

Na végre megtaláltam............Valami ilyesmit kerestem!!! Akit érdekel olvassa végig!!!!
#6884
2013. nov. 5. 22:17
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg35419#msg35419 date=1383683708]
Na és most mizu ?

Amúgy a pálosok elég diszkrét szervezet , gondolom az elmúlásuk is az. De hát ha minden igaz akkor pár gombnyonás és meg tudod a választ....:)" – szilgyi


Hogy érted,hogy gombnyomás?? Ja és el kéne menni a könyvtárba valamelyik nap!! Jössz?? Szervezet? Hát ja nevezhetjük annak is de a netten felőlük kétlem,hogy hallani...(Ha vannak még)" – szilgyi

Persze majd egyeztetünk....

Egyébként azt tudtátok , hogy Zrinyi Miklós Mátyáaról alkotott művében azt állítja, hogy a természet agyon sokat fáradoott azon, hogy megteremtse Máttyást. Sőt olyannyira sokat fáradozott rajt , hogx többé hasonlót sem tudott alkotni. És hogy a pálos rend is segétkezett. És , hogy a tej úton látható csillagok maga Máttyás . És hozzá teszi , hogy ezek nem költöji szép szavak ...
#6883
2013. nov. 5. 22:12
Találtam még valamit...De szerintem más is a pakliban van :D ,de nem akarok még dinkábbnak kinézni szal inkább kussolok :D Pill linkelem csak elolvasom...05 vélemény??
#6882
2013. nov. 5. 22:07
"A régi autentikus pálosoknak azért nincs temetője, mert elvben valahol elzárva vannak a romlatlan testek... nem ugrik be a forrás, de neten szerintem erről van bővebben is.. Ami jelenleg létezik idehaza is az Árva Vince atya szerint az azonos nevü de lengelországi későbbi 1700 as években alakult rend vonala.. " – baldag

Hú ez jó volt :)
#6881
2013. nov. 5. 22:05
tudatbazis.hu/romlatlan-testek

Kicsit körbe néztem...

Romlatlan testek

Mindazok, akik lelkükkel hosszú éveken keresztül még tovább irányították a népüket, valószínűleg csak ideiglenesen léptek ki a fizikai testükből is, azaz van tetemük a Földön, ám az romlatlan állapotban nyugszik.

Akinek a halálát követően nem bomlik fel a teste, azt jelenti, hogy mesteri szinten képes bánni az egyes elementálokkal, azaz a természeti elemek szellemeivel. A négy elementál – a Levegő (Szilfek), a Tűz (Szalamanderek), a Víz (Nimfák) és a Föld (Gnómok) – ugyanis felelős a halál beálltát követően a test felbomlásáért. A Levegő, amikor a légzés leáll, a Tűz, amikor a test lehűl, a Víz, amikor a test kiszárad, és végül a Föld, amitől aztán a test elporlad.

Egyes beavatottak, akik parancsolni tudtak ezeknek az elementáloknak, ezt a folyamatot teljesen le is tudták állítani, vagy éppen fordítva: képesek voltak mindezt néhány mp alatt véghezvinni, úgy hogy az eredmény a teljesen nyomtalan elbomlás lett. Sok szent távozott így el a Földről észrevétlenül. Talán a legismertebb ilyen eseteket a Pilis között élő egykori pálos rendi szerzetesek képviselték. De azt már kevesen tudják, hogy nem csak a Pilisben vannak pálos rendi szerzeteseknek romlatlan testei, hanem pl. Pápán és Vácon is.

Beavatottak...
#6880
2013. nov. 5. 22:00
"Na és most mizu ?

Amúgy a pálosok elég diszkrét szervezet , gondolom az elmúlásuk is az. De hát ha minden igaz akkor pár gombnyonás és meg tudod a választ....:)" – nevem05


Hogy érted,hogy gombnyomás?? Ja és el kéne menni a könyvtárba valamelyik nap!! Jössz?? Szervezet? Hát ja nevezhetjük annak is de a netten felőlük kétlem,hogy hallani...(Ha vannak még)
#6879
2013. nov. 5. 21:58
"A régi autentikus pálosoknak azért nincs temetője, mert elvben valahol elzárva vannak a romlatlan testek... nem ugrik be a forrás, de neten szerintem erről van bővebben is.. Ami jelenleg létezik idehaza is az Árva Vince atya szerint az azonos nevü de lengelországi későbbi 1700 as években alakult rend vonala.. " – baldag

Csúcs vagy!!! És a lényeg az amit te is írtál,hogy ROMLATLAN!!! Szerintem a piramisokban vannak a testek..És arra is van egy tippem miért stb...
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0