Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6818
2013. nov. 4. 10:01
"osesfeledd.hu/elo-sarkanyt-filmeztek-le-angliaban/

Szerintetek?? Jó a vidi nem??" – szilgyi


Azért lehetne jobb is. ;D :P

Szia Penelope!
#6817
2013. nov. 4. 9:29
#6816
2013. nov. 4. 8:22
#6815
2013. nov. 3. 21:53
#6814
2013. nov. 3. 17:52
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg35347#msg35347 date=1383486487]
moly.hu/konyvek/dummerth-dezso-a-ket-hunyadi

" – nevem05


Jó is lehet ez a könyv" – nevem05

Hozd ki a könyvtárból,ha érdekel!!
#6813
2013. nov. 3. 14:59
"moly.hu/konyvek/dummerth-dezso-a-ket-hunyadi

" – Falcon


Jó is lehet ez a könyv
#6812
2013. nov. 3. 14:48
#6811
2013. nov. 3. 13:50
KI MÁSOLTAM MERT AZ OLDALON EZ AZ A RÉSZ AMI ÉRDEKEL MINKET . SZERINTEM MÀTYÁS KUTATTA AZ ÖRÖKLÉT TITKÁT.....

A holló táplálta illés prófétát, Remete Szent Pált, Remete Szent Antalt is. Nem véletlen az sem, hogy Szent Benedeknek is a holló visz táplálékot. És az sem véletlen, hogy Szent Benedek napját március 21-én ünneplik, amikor a Fény győzedelmeskedik a sötétség felett, ez a kozmikus ősvallás nap-éjegyenlőség ünnepe.

A pálos kolostor záróköve, Remete Szent Pál, és a holló

Remete Szent Pál legendája szerint a keresztényüldözés elől a pusztába menekült Pál mindennapi tápláléka egy fél cipó volt, amit Isten rendelésére egy holló hozott el neki. A holló így vált a pálosok egyik jelvényévé.

A Pilis belsejéből indult a Pálos Rend, amelynek vezérlő kalauza, irányítója és szent madara a holló, mely madár Hunyadi Mátyás címerében és nevében ugyancsak megmutatkozik. Hollós (Corvin) Mátyás királynak a hollója igazságkereső és igazságfenntartó, csőrében az örökkévalóság és az igazság gyűrűjével.

Mátyás híres Fekete Serege, a hollónak fekete ruháját viselte magán, mellén a hollós címerrel. Itt a holló szimbólum nem mást jelent, mint az élet és a halál ura.
#6810
2013. nov. 3. 11:50
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35340#msg35340 date=1383429956]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35339#msg35339 date=1383427021]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35338#msg35338 date=1383426324]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35337#msg35337 date=1383425999]
És ha már vámpíros fórum, ajánlok egy sorozatot! :) Most indult, és az első részét az előbb láttam és tetszik! :)
filmadatbazis.hu/sorozat/adatlap/2610/dracula/" – Sheila


Megnézem,nekem maga Drakula is tetszik,a poszter alapján. :D
Akkor te semmiben nem hiszel? Meghalsz és páff? Vége mindenek? Megakadt a film és kész?" – Sheila

Viccelsz? :) Jonathan Rhys Meyers alapból jó pasi és jó színész, nekem egyik kedvenc. :D És ebben is jól alakítja a szerepét! Fúúú, nagyon király, nagyon szexi, áááá! :D Na az a pasi harapdálhatna engem is! XD XD

Nem tudom....régebben hittem ilyesmiben, de meguntam. :D Nem tudom, nálam hogy működik ez....most perpill nem hiszek abban hogy bármi is lenne velem halálom után. :D De látod én ezt látom mindenkinél, aki úgy hisz, hogy gondolkodik is és nem birkaként követ egy tant....szóval a zavarodottságot látom.....hát én ebből nem kérek, kincs kedvem összezavarodni semmilyen téren. :D" – Sheila

Hát igazad van,jó pasi és jó színész is!! :D :-[ Hát ami tuti ,minket nem fog harapdálni :) Ja tökre zavaros,mert még nem tiszta a dolog mi lesz a halálom után....Egyszer megtudom az tuti,az is lehet ,még eleven koromba rájövök :) Nincs kedved össze zavarodni? Rhys mellet állítom zavart lennél." – Sheila

Én mondtam... :P :D
Hát hajrá, tudd meg! :)" – Sheila

:D :D :D
#6809
2013. nov. 3. 11:37
törölt tag
"Én már azóta nem bízom a vámpíros sorozatokban, mióta a True blood-ot annyira lebutították. :'( Ez még mindig fáj.
" – Falcon


Én már csak arra vagyok kíváncsi hogy milyen szart hoznak még ki belőle....az a Sookie akkora ribanc benne, hogy már rég levágtam volna a fejét... XD
#6808
2013. nov. 3. 11:28
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35339#msg35339 date=1383427021]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35338#msg35338 date=1383426324]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35337#msg35337 date=1383425999]
És ha már vámpíros fórum, ajánlok egy sorozatot! :) Most indult, és az első részét az előbb láttam és tetszik! :)
filmadatbazis.hu/sorozat/adatlap/2610/dracula/" – szilgyi


Megnézem,nekem maga Drakula is tetszik,a poszter alapján. :D
Akkor te semmiben nem hiszel? Meghalsz és páff? Vége mindenek? Megakadt a film és kész?" – szilgyi

Viccelsz? :) Jonathan Rhys Meyers alapból jó pasi és jó színész, nekem egyik kedvenc. :D És ebben is jól alakítja a szerepét! Fúúú, nagyon király, nagyon szexi, áááá! :D Na az a pasi harapdálhatna engem is! XD XD

Nem tudom....régebben hittem ilyesmiben, de meguntam. :D Nem tudom, nálam hogy működik ez....most perpill nem hiszek abban hogy bármi is lenne velem halálom után. :D De látod én ezt látom mindenkinél, aki úgy hisz, hogy gondolkodik is és nem birkaként követ egy tant....szóval a zavarodottságot látom.....hát én ebből nem kérek, kincs kedvem összezavarodni semmilyen téren. :D" – szilgyi

Hát igazad van,jó pasi és jó színész is!! :D :-[ Hát ami tuti ,minket nem fog harapdálni :) Ja tökre zavaros,mert még nem tiszta a dolog mi lesz a halálom után....Egyszer megtudom az tuti,az is lehet ,még eleven koromba rájövök :) Nincs kedved össze zavarodni? Rhys mellet állítom zavart lennél." – szilgyi

Én mondtam... :P :D
Hát hajrá, tudd meg! :)
#6807
2013. nov. 3. 10:44
"Én már azóta nem bízom a vámpíros sorozatokban, mióta a True blood-ot annyira lebutították. :'( Ez még mindig fáj.
" – Falcon


Ne pityeregj... :)
#6806
2013. nov. 3. 9:50
Én már azóta nem bízom a vámpíros sorozatokban, mióta a True blood-ot annyira lebutították. :'( Ez még mindig fáj.
#6805
2013. nov. 2. 23:05
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35338#msg35338 date=1383426324]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35337#msg35337 date=1383425999]
És ha már vámpíros fórum, ajánlok egy sorozatot! :) Most indult, és az első részét az előbb láttam és tetszik! :)
filmadatbazis.hu/sorozat/adatlap/2610/dracula/" – Sheila


Megnézem,nekem maga Drakula is tetszik,a poszter alapján. :D
Akkor te semmiben nem hiszel? Meghalsz és páff? Vége mindenek? Megakadt a film és kész?" – Sheila

Viccelsz? :) Jonathan Rhys Meyers alapból jó pasi és jó színész, nekem egyik kedvenc. :D És ebben is jól alakítja a szerepét! Fúúú, nagyon király, nagyon szexi, áááá! :D Na az a pasi harapdálhatna engem is! XD XD

Nem tudom....régebben hittem ilyesmiben, de meguntam. :D Nem tudom, nálam hogy működik ez....most perpill nem hiszek abban hogy bármi is lenne velem halálom után. :D De látod én ezt látom mindenkinél, aki úgy hisz, hogy gondolkodik is és nem birkaként követ egy tant....szóval a zavarodottságot látom.....hát én ebből nem kérek, kincs kedvem összezavarodni semmilyen téren. :D" – Sheila

Hát igazad van,jó pasi és jó színész is!! :D :-[ Hát ami tuti ,minket nem fog harapdálni :) Ja tökre zavaros,mert még nem tiszta a dolog mi lesz a halálom után....Egyszer megtudom az tuti,az is lehet ,még eleven koromba rájövök :) Nincs kedved össze zavarodni? Rhys mellet állítom zavart lennél.
#6804
2013. nov. 2. 22:17
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35337#msg35337 date=1383425999]
És ha már vámpíros fórum, ajánlok egy sorozatot! :) Most indult, és az első részét az előbb láttam és tetszik! :)
filmadatbazis.hu/sorozat/adatlap/2610/dracula/" – szilgyi


Megnézem,nekem maga Drakula is tetszik,a poszter alapján. :D
Akkor te semmiben nem hiszel? Meghalsz és páff? Vége mindenek? Megakadt a film és kész?" – szilgyi

Viccelsz? :) Jonathan Rhys Meyers alapból jó pasi és jó színész, nekem egyik kedvenc. :D És ebben is jól alakítja a szerepét! Fúúú, nagyon király, nagyon szexi, áááá! :D Na az a pasi harapdálhatna engem is! XD XD

Nem tudom....régebben hittem ilyesmiben, de meguntam. :D Nem tudom, nálam hogy működik ez....most perpill nem hiszek abban hogy bármi is lenne velem halálom után. :D De látod én ezt látom mindenkinél, aki úgy hisz, hogy gondolkodik is és nem birkaként követ egy tant....szóval a zavarodottságot látom.....hát én ebből nem kérek, kincs kedvem összezavarodni semmilyen téren. :D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0