Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6803
2013. nov. 2. 22:05
"És ha már vámpíros fórum, ajánlok egy sorozatot! :) Most indult, és az első részét az előbb láttam és tetszik! :)
filmadatbazis.hu/sorozat/adatlap/2610/dracula/" – Sheila


Megnézem,nekem maga Drakula is tetszik,a poszter alapján. :D
Akkor te semmiben nem hiszel? Meghalsz és páff? Vége mindenek? Megakadt a film és kész?
#6802
2013. nov. 2. 21:59
törölt tag
És ha már vámpíros fórum, ajánlok egy sorozatot! :) Most indult, és az első részét az előbb láttam és tetszik! :)
filmadatbazis.hu/sorozat/adatlap/2610/dracula/
#6801
2013. nov. 2. 21:58
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35329#msg35329 date=1383421829]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35327#msg35327 date=1383420781]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35324#msg35324 date=1383420373]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35311#msg35311 date=1383344965]
Igen Falcon éber alvó és valószínűleg alvajáró is :D

Van egy elméletem...
Azon töprengtem mostanában,mi is van a halál után. Nos van egy hipotézisem.
Van a testünk,ami egy földi burok a léleknek vagy sokan mondják úgy, hogy a szellemünk számára. Sok dolgot elrontunk az életben,nem értünk dolgokat esetleg nem érünk célba.Lezáratlan ügyeket és tudás hagyunk a hátunk mögött.Ön ,én vagyok, én pedig Ön. Mi mind egyek vagyunk, de mielőtt találkoznánk földi burkunkat elhagyva, egyesülve a fénnyel, az az Istennel, egy hosszú úton kell végigmenni. A poén az egészben,hogy nem is egyszer.Újjá születünk és lelkünk új testet ölt.Erre mondják azt sokan,hogy egy meghal ,egy pedig újjá születik.Miért van szükség erre? Az egó manapság elég nagy az emberekben és ahhoz,hogy Isten kegyeiben részesülhessünk ,meg kell értenünk egyet s mást és ehhez nagyon sokszor végig kell menni a földi úton,mire elérjük azt a szintet mikor már lelkünk elhagyhassa az idő és tér fogalmát. Nem tudom jól -e,vagy elég érthetően írom le a dolgokat,de remélem értitek a lényeget mondataimban.Amíg várunk a testre,miben újra születhetünk ,addig úgymond, szellemként vagyunk jelen és újjá születésünk után is érzékelhetőek vagyunk, az ott maradt energiák,rezgések végett.Isten megadja nekünk a lehetőséget,hogy hibáinkat egy új élet folyamán jóvá tegyünk és közben felnőjünk a feladatunkhoz. Tudom mint katolikus,hogy ezt nem így tanítják,mégis valahogy így érzem.Na most próbáltam úgy le írni,hogy a keresztények se sértődjenek meg." – szilgyi


Sok helyen olvastam én már ezt....én inkább nem gondolok erről semmit. :D " – szilgyi

Most tökre szomorkás lettem,mert kiderült ez egy pogány vallás..Na te miben hiszel?? Mond már el...Kíváncsi lettem és hamar meg akarok öregedni. :D" – szilgyi

És? "Pogány".....miért is pogány? Hm.... Le kell szarni micsoda, ha te abban hiszel akkor abban hiszel.....és kész.
Hát én nem abban hogy egyesülni fogok a fénnyel, meg Istennel, meg hogy mind egyek vagyunk, meg mittudomén.... :D :D Ez nekem nem fekszik. :D :D" – szilgyi

Istent,sokféle képen lehet értelmezni,legalább is szerintem.Valahova tartani kell, nem de? Na ne kerüld a kását,légy nyitott és vállald érzelmeid!! Miben hiszel? Én jó magam sem tudom sokszor,kavarog a "lelkem", és ne tudd meg milyen szar érzés..Azt tudom,hogy bármennyire is nem fekszik és nem adott a meditáció vagy mi nekem,ki kell próbálnom és vissza néznem a múltamba." – szilgyi

Én nem hiszek semmilyen istenben. :)
#6800
2013. nov. 2. 21:57
törölt tag
"Jaj de jó,nagyon izgi!! :) Mikor lesz kész az újabb fejezet? A zenék is nagyon jók,be kapcsoltam olvasás közben. A kapitány jól értelmeztem,hogy egy nő?? Gratulálok ,tényleg jó!!" – szilgyi

Izgi? :) Akkor jó, megnyugodtam. :) Most fejeztem be az elsőt, úgyhogy nem tudom mikor lesz kész a következő. :D
Nekem a főszereplőm mindig nő, szóval Helen nő. :D Köszönöm, ennek örülök. :)
#6799
2013. nov. 2. 21:10
Jaj de jó,nagyon izgi!! :) Mikor lesz kész az újabb fejezet? A zenék is nagyon jók,be kapcsoltam olvasás közben. A kapitány jól értelmeztem,hogy egy nő?? Gratulálok ,tényleg jó!!
#6798
2013. nov. 2. 20:56
"Egyébként most készülök fel a legrosszabbra.... XD Felkerült az 1. fejezetem.... " – Sheila

Na az remek!! Akkor elolvasom pill.
#6797
2013. nov. 2. 20:55
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35327#msg35327 date=1383420781]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35324#msg35324 date=1383420373]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35311#msg35311 date=1383344965]
Igen Falcon éber alvó és valószínűleg alvajáró is :D

Van egy elméletem...
Azon töprengtem mostanában,mi is van a halál után. Nos van egy hipotézisem.
Van a testünk,ami egy földi burok a léleknek vagy sokan mondják úgy, hogy a szellemünk számára. Sok dolgot elrontunk az életben,nem értünk dolgokat esetleg nem érünk célba.Lezáratlan ügyeket és tudás hagyunk a hátunk mögött.Ön ,én vagyok, én pedig Ön. Mi mind egyek vagyunk, de mielőtt találkoznánk földi burkunkat elhagyva, egyesülve a fénnyel, az az Istennel, egy hosszú úton kell végigmenni. A poén az egészben,hogy nem is egyszer.Újjá születünk és lelkünk új testet ölt.Erre mondják azt sokan,hogy egy meghal ,egy pedig újjá születik.Miért van szükség erre? Az egó manapság elég nagy az emberekben és ahhoz,hogy Isten kegyeiben részesülhessünk ,meg kell értenünk egyet s mást és ehhez nagyon sokszor végig kell menni a földi úton,mire elérjük azt a szintet mikor már lelkünk elhagyhassa az idő és tér fogalmát. Nem tudom jól -e,vagy elég érthetően írom le a dolgokat,de remélem értitek a lényeget mondataimban.Amíg várunk a testre,miben újra születhetünk ,addig úgymond, szellemként vagyunk jelen és újjá születésünk után is érzékelhetőek vagyunk, az ott maradt energiák,rezgések végett.Isten megadja nekünk a lehetőséget,hogy hibáinkat egy új élet folyamán jóvá tegyünk és közben felnőjünk a feladatunkhoz. Tudom mint katolikus,hogy ezt nem így tanítják,mégis valahogy így érzem.Na most próbáltam úgy le írni,hogy a keresztények se sértődjenek meg." – Sheila


Sok helyen olvastam én már ezt....én inkább nem gondolok erről semmit. :D " – Sheila

Most tökre szomorkás lettem,mert kiderült ez egy pogány vallás..Na te miben hiszel?? Mond már el...Kíváncsi lettem és hamar meg akarok öregedni. :D" – Sheila

És? "Pogány".....miért is pogány? Hm.... Le kell szarni micsoda, ha te abban hiszel akkor abban hiszel.....és kész.
Hát én nem abban hogy egyesülni fogok a fénnyel, meg Istennel, meg hogy mind egyek vagyunk, meg mittudomén.... :D :D Ez nekem nem fekszik. :D :D" – Sheila

Istent,sokféle képen lehet értelmezni,legalább is szerintem.Valahova tartani kell, nem de? Na ne kerüld a kását,légy nyitott és vállald érzelmeid!! Miben hiszel? Én jó magam sem tudom sokszor,kavarog a "lelkem", és ne tudd meg milyen szar érzés..Azt tudom,hogy bármennyire is nem fekszik és nem adott a meditáció vagy mi nekem,ki kell próbálnom és vissza néznem a múltamba.
#6796
2013. nov. 2. 20:52
törölt tag
Egyébként most készülök fel a legrosszabbra.... XD Felkerült az 1. fejezetem....
#6795
2013. nov. 2. 20:50
törölt tag
"Most nézem,hogy a tök/tökre szót mind két hosszomba bele írtam. :D :DMi van ma tök nap? Jaj hát most szakadok,tuti a vesztemet érzem. ;D ;D ;D :D :D" – szilgyi

Tök jó! ;D :D
#6794
2013. nov. 2. 20:50
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35324#msg35324 date=1383420373]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35311#msg35311 date=1383344965]
Igen Falcon éber alvó és valószínűleg alvajáró is :D

Van egy elméletem...
Azon töprengtem mostanában,mi is van a halál után. Nos van egy hipotézisem.
Van a testünk,ami egy földi burok a léleknek vagy sokan mondják úgy, hogy a szellemünk számára. Sok dolgot elrontunk az életben,nem értünk dolgokat esetleg nem érünk célba.Lezáratlan ügyeket és tudás hagyunk a hátunk mögött.Ön ,én vagyok, én pedig Ön. Mi mind egyek vagyunk, de mielőtt találkoznánk földi burkunkat elhagyva, egyesülve a fénnyel, az az Istennel, egy hosszú úton kell végigmenni. A poén az egészben,hogy nem is egyszer.Újjá születünk és lelkünk új testet ölt.Erre mondják azt sokan,hogy egy meghal ,egy pedig újjá születik.Miért van szükség erre? Az egó manapság elég nagy az emberekben és ahhoz,hogy Isten kegyeiben részesülhessünk ,meg kell értenünk egyet s mást és ehhez nagyon sokszor végig kell menni a földi úton,mire elérjük azt a szintet mikor már lelkünk elhagyhassa az idő és tér fogalmát. Nem tudom jól -e,vagy elég érthetően írom le a dolgokat,de remélem értitek a lényeget mondataimban.Amíg várunk a testre,miben újra születhetünk ,addig úgymond, szellemként vagyunk jelen és újjá születésünk után is érzékelhetőek vagyunk, az ott maradt energiák,rezgések végett.Isten megadja nekünk a lehetőséget,hogy hibáinkat egy új élet folyamán jóvá tegyünk és közben felnőjünk a feladatunkhoz. Tudom mint katolikus,hogy ezt nem így tanítják,mégis valahogy így érzem.Na most próbáltam úgy le írni,hogy a keresztények se sértődjenek meg." – szilgyi


Sok helyen olvastam én már ezt....én inkább nem gondolok erről semmit. :D " – szilgyi

Most tökre szomorkás lettem,mert kiderült ez egy pogány vallás..Na te miben hiszel?? Mond már el...Kíváncsi lettem és hamar meg akarok öregedni. :D" – szilgyi

És? "Pogány".....miért is pogány? Hm.... Le kell szarni micsoda, ha te abban hiszel akkor abban hiszel.....és kész.
Hát én nem abban hogy egyesülni fogok a fénnyel, meg Istennel, meg hogy mind egyek vagyunk, meg mittudomén.... :D :D Ez nekem nem fekszik. :D :D
#6793
2013. nov. 2. 20:34
Most nézem,hogy a tök/tökre szót mind két hosszomba bele írtam. :D :DMi van ma tök nap? Jaj hát most szakadok,tuti a vesztemet érzem. ;D ;D ;D :D :D
#6792
2013. nov. 2. 20:33
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35311#msg35311 date=1383344965]
Igen Falcon éber alvó és valószínűleg alvajáró is :D

Van egy elméletem...
Azon töprengtem mostanában,mi is van a halál után. Nos van egy hipotézisem.
Van a testünk,ami egy földi burok a léleknek vagy sokan mondják úgy, hogy a szellemünk számára. Sok dolgot elrontunk az életben,nem értünk dolgokat esetleg nem érünk célba.Lezáratlan ügyeket és tudás hagyunk a hátunk mögött.Ön ,én vagyok, én pedig Ön. Mi mind egyek vagyunk, de mielőtt találkoznánk földi burkunkat elhagyva, egyesülve a fénnyel, az az Istennel, egy hosszú úton kell végigmenni. A poén az egészben,hogy nem is egyszer.Újjá születünk és lelkünk új testet ölt.Erre mondják azt sokan,hogy egy meghal ,egy pedig újjá születik.Miért van szükség erre? Az egó manapság elég nagy az emberekben és ahhoz,hogy Isten kegyeiben részesülhessünk ,meg kell értenünk egyet s mást és ehhez nagyon sokszor végig kell menni a földi úton,mire elérjük azt a szintet mikor már lelkünk elhagyhassa az idő és tér fogalmát. Nem tudom jól -e,vagy elég érthetően írom le a dolgokat,de remélem értitek a lényeget mondataimban.Amíg várunk a testre,miben újra születhetünk ,addig úgymond, szellemként vagyunk jelen és újjá születésünk után is érzékelhetőek vagyunk, az ott maradt energiák,rezgések végett.Isten megadja nekünk a lehetőséget,hogy hibáinkat egy új élet folyamán jóvá tegyünk és közben felnőjünk a feladatunkhoz. Tudom mint katolikus,hogy ezt nem így tanítják,mégis valahogy így érzem.Na most próbáltam úgy le írni,hogy a keresztények se sértődjenek meg." – Sheila


Sok helyen olvastam én már ezt....én inkább nem gondolok erről semmit. :D " – Sheila

Most tökre szomorkás lettem,mert kiderült ez egy pogány vallás..Na te miben hiszel?? Mond már el...Kíváncsi lettem és hamar meg akarok öregedni. :D
#6791
2013. nov. 2. 20:31
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35322#msg35322 date=1383420089]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35305#msg35305 date=1383333793]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35304#msg35304 date=1383333447]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35295#msg35295 date=1383330688]
ghost of a smile ül az arcomon és felteszem a kérdést,van aki dohányzik közöttünk?" – szilgyi


Igen, én! :D Miért? :D" – szilgyi

Mert a számba lógott nekem is amikor írtam épp..Le kéne szoknom,tiszta hülyeség de olyan jó a reggeli kávé mellé...Soha nem cigiztem max heccből de mostanában rá szoktam de minek :D Azt mondják tök ciki,,,Na meg ,hogy büdös,ezért is szívok mentolosat már." – szilgyi

Ez ciki? Én más dolgot mondok cikinek....mondjuk azt, ha valaki úgy leissza magát hogy a saját hányásában ébred, na az ciki! :D
Én nem szoktam törődni azzal ki mit mond, nekem is mondták már hogy szokjak le, de minek? :D " – szilgyi

Minek cigizünk egyáltalán? Miért fontos ? Talán mert szenvedéllyé vált.. Ez olyan mint a drog... :D Az italról jut eszembe..Ifjabb koromba kb 16 éves lehettem amikor neki álltam INNI egy házi buliban. Álltalában mindig jó pár évvel idősebbek társaságában voltam ilyenkor. Hát én úgy be rúgtam a Viskytől,hogy mikor hánynom kellet ,lavór helyett lábost kértem nyökögő hangon,vagy 20 percbe telet, mire megértették mit is akarok
..Fúúú reggelig meg sem mertem mozdulni, háháh a fiatalság valóban bolondság. Jaj mennyi hülye sztorim van..Hát elmondhatom,hogy voltam én is tök dinka ifjonc aki falta a hétvégéket." – szilgyi

Valaki esetleg sztoryt?? :D
#6790
2013. nov. 2. 20:28
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35322#msg35322 date=1383420089]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35305#msg35305 date=1383333793]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35304#msg35304 date=1383333447]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35295#msg35295 date=1383330688]
ghost of a smile ül az arcomon és felteszem a kérdést,van aki dohányzik közöttünk?" – szilgyi


Igen, én! :D Miért? :D" – szilgyi

Mert a számba lógott nekem is amikor írtam épp..Le kéne szoknom,tiszta hülyeség de olyan jó a reggeli kávé mellé...Soha nem cigiztem max heccből de mostanában rá szoktam de minek :D Azt mondják tök ciki,,,Na meg ,hogy büdös,ezért is szívok mentolosat már." – szilgyi

Ez ciki? Én más dolgot mondok cikinek....mondjuk azt, ha valaki úgy leissza magát hogy a saját hányásában ébred, na az ciki! :D
Én nem szoktam törődni azzal ki mit mond, nekem is mondták már hogy szokjak le, de minek? :D " – szilgyi

Minek cigizünk egyáltalán? Miért fontos ? Talán mert szenvedéllyé vált.. Ez olyan mint a drog... :D" – szilgyi

Nekem fontos, mert szeretek cigizni... :D
#6789
2013. nov. 2. 20:26
törölt tag
"Igen Falcon éber alvó és valószínűleg alvajáró is :D

Van egy elméletem...
Azon töprengtem mostanában,mi is van a halál után. Nos van egy hipotézisem.
Van a testünk,ami egy földi burok a léleknek vagy sokan mondják úgy, hogy a szellemünk számára. Sok dolgot elrontunk az életben,nem értünk dolgokat esetleg nem érünk célba.Lezáratlan ügyeket és tudás hagyunk a hátunk mögött.Ön ,én vagyok, én pedig Ön. Mi mind egyek vagyunk, de mielőtt találkoznánk földi burkunkat elhagyva, egyesülve a fénnyel, az az Istennel, egy hosszú úton kell végigmenni. A poén az egészben,hogy nem is egyszer.Újjá születünk és lelkünk új testet ölt.Erre mondják azt sokan,hogy egy meghal ,egy pedig újjá születik.Miért van szükség erre? Az egó manapság elég nagy az emberekben és ahhoz,hogy Isten kegyeiben részesülhessünk ,meg kell értenünk egyet s mást és ehhez nagyon sokszor végig kell menni a földi úton,mire elérjük azt a szintet mikor már lelkünk elhagyhassa az idő és tér fogalmát. Nem tudom jól -e,vagy elég érthetően írom le a dolgokat,de remélem értitek a lényeget mondataimban.Amíg várunk a testre,miben újra születhetünk ,addig úgymond, szellemként vagyunk jelen és újjá születésünk után is érzékelhetőek vagyunk, az ott maradt energiák,rezgések végett.Isten megadja nekünk a lehetőséget,hogy hibáinkat egy új élet folyamán jóvá tegyünk és közben felnőjünk a feladatunkhoz. Tudom mint katolikus,hogy ezt nem így tanítják,mégis valahogy így érzem.Na most próbáltam úgy le írni,hogy a keresztények se sértődjenek meg." – szilgyi


Sok helyen olvastam én már ezt....én inkább nem gondolok erről semmit. :D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0