Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6788
2013. nov. 2. 20:24
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35305#msg35305 date=1383333793]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35304#msg35304 date=1383333447]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35295#msg35295 date=1383330688]
ghost of a smile ül az arcomon és felteszem a kérdést,van aki dohányzik közöttünk?" – Sheila


Igen, én! :D Miért? :D" – Sheila

Mert a számba lógott nekem is amikor írtam épp..Le kéne szoknom,tiszta hülyeség de olyan jó a reggeli kávé mellé...Soha nem cigiztem max heccből de mostanában rá szoktam de minek :D Azt mondják tök ciki,,,Na meg ,hogy büdös,ezért is szívok mentolosat már." – Sheila

Ez ciki? Én más dolgot mondok cikinek....mondjuk azt, ha valaki úgy leissza magát hogy a saját hányásában ébred, na az ciki! :D
Én nem szoktam törődni azzal ki mit mond, nekem is mondták már hogy szokjak le, de minek? :D " – Sheila

Minek cigizünk egyáltalán? Miért fontos ? Talán mert szenvedéllyé vált.. Ez olyan mint a drog... :D Az italról jut eszembe..Ifjabb koromba kb 16 éves lehettem amikor neki álltam INNI egy házi buliban. Álltalában mindig jó pár évvel idősebbek társaságában voltam ilyenkor. Hát én úgy be rúgtam a Viskytől,hogy mikor hánynom kellet ,lavór helyett lábost kértem nyökögő hangon,vagy 20 percbe telet, mire megértették mit is akarok
..Fúúú reggelig meg sem mertem mozdulni, háháh a fiatalság valóban bolondság. Jaj mennyi hülye sztorim van..Hát elmondhatom,hogy voltam én is tök dinka ifjonc aki falta a hétvégéket.
#6787
2013. nov. 2. 20:21
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35304#msg35304 date=1383333447]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35295#msg35295 date=1383330688]
ghost of a smile ül az arcomon és felteszem a kérdést,van aki dohányzik közöttünk?" – szilgyi


Igen, én! :D Miért? :D" – szilgyi

Mert a számba lógott nekem is amikor írtam épp..Le kéne szoknom,tiszta hülyeség de olyan jó a reggeli kávé mellé...Soha nem cigiztem max heccből de mostanában rá szoktam de minek :D Azt mondják tök ciki,,,Na meg ,hogy büdös,ezért is szívok mentolosat már." – szilgyi

Ez ciki? Én más dolgot mondok cikinek....mondjuk azt, ha valaki úgy leissza magát hogy a saját hányásában ébred, na az ciki! :D
Én nem szoktam törődni azzal ki mit mond, nekem is mondták már hogy szokjak le, de minek? :D
#6786
2013. nov. 2. 13:34
Oké :)
#6785
2013. nov. 2. 13:31
"Olvastam a holló szimbolikája után egy keveset ! Ugye Mátyás és Pálos rend jelképe ..... Olvastam egy olyat , hogy az élet és a halál urát jelképezi.

De akkor itt a halhatatlanságra gondolnak ? Mert ha valaki uralja ezt a kettőt , akkor egyértelmű , hogy halhatatlan.

Lehetséges , hogy az egésznek volt egy ilyen tematikája ? És ha igen akkor ennyire meghatározó dolog volt számukra , hogy ez lett a jelképük ?

Ti mit gondoltok erről ? Ez egy hülye elmélet ? " – nevem05


Nem,nem hülye elmélet. Akár ez is lehetséges sőt!! De ez több irányzatba is helyt álló...Várj megnézek valamit a hollóval kapcs..
#6784
2013. nov. 2. 13:27
Olvastam a holló szimbolikája után egy keveset ! Ugye Mátyás és Pálos rend jelképe ..... Olvastam egy olyat , hogy az élet és a halál urát jelképezi.

De akkor itt a halhatatlanságra gondolnak ? Mert ha valaki uralja ezt a kettőt , akkor egyértelmű , hogy halhatatlan.

Lehetséges , hogy az egésznek volt egy ilyen tematikája ? És ha igen akkor ennyire meghatározó dolog volt számukra , hogy ez lett a jelképük ?

Ti mit gondoltok erről ? Ez egy hülye elmélet ?
#6783
2013. nov. 2. 13:23
Yes :) Nézz rá most a facebook üzeneteidre :)
#6782
2013. nov. 2. 13:21
Hahó van valaki? :D
#6781
2013. nov. 2. 9:37
"Sziaaaaaaaaa Szilgyi te vihar utáni napsütés ... Nem is vettem észre , hogy írtál úfy bele merültem az olvasásba .

Hát érdekes elmélet , de ezt ebben az életben sosem tudjuk meg , hogy működik ez az egész ....

VISZONT!!! Nem hagy aludni a Pilis- Mátyás- Pálosok... Tematikáha most is gübbet szemmel ezt olvasgatom csomo minden van itt bár tömören..... www.titokzatos_pilis.abbcenter.com/?m=A+Pilis+Titkai&al=A+titokzatosnak+v%E9lt+Pilis+kutat%E1s%E1nak+f%F5+k%E9rd%E9sei" – nevem05

www.mariaorszaga.hu/index.php?menu=bovebben&tipus=tortenelem&kod=298&kat=1
Így teljes..
#6780
2013. nov. 2. 8:30
Mentem volna priviben,de már nem voltam ttt-n. :D
Az elméletem kiderült,hogy egy régi pogány vallás. Hú de ciki volt mikor pont egy vallásos személy világosított fel erről. De akkor is ki tartok az írottaim mellet.
A linkedet át nézem,csak még égnek áll a hajam.Most képzeld el a hajam,,,,tudod... :D
#6779
2013. nov. 1. 23:54
Gyere privibe
#6778
2013. nov. 1. 23:46
Ki megyek cigizni de a TTT - t viszem magammal .. Muszáj rá gyújcsak mert most kellemes meglepetésként jöttél :)
#6777
2013. nov. 1. 23:42
Sziaaaaaaaaa Szilgyi te vihar utáni napsütés ... Nem is vettem észre , hogy írtál úfy bele merültem az olvasásba .

Hát érdekes elmélet , de ezt ebben az életben sosem tudjuk meg , hogy működik ez az egész ....

VISZONT!!! Nem hagy aludni a Pilis- Mátyás- Pálosok... Tematikáha most is gübbet szemmel ezt olvasgatom csomo minden van itt bár tömören..... www.titokzatos_pilis.abbcenter.com/?m=A+Pilis+Titkai&al=A+titokzatosnak+v%E9lt+Pilis+kutat%E1s%E1nak+f%F5+k%E9rd%E9sei
#6776
2013. nov. 1. 23:29
Igen Falcon éber alvó és valószínűleg alvajáró is :D

Van egy elméletem...
Azon töprengtem mostanában,mi is van a halál után. Nos van egy hipotézisem.
Van a testünk,ami egy földi burok a léleknek vagy sokan mondják úgy, hogy a szellemünk számára. Sok dolgot elrontunk az életben,nem értünk dolgokat esetleg nem érünk célba.Lezáratlan ügyeket és tudás hagyunk a hátunk mögött.Ön ,én vagyok, én pedig Ön. Mi mind egyek vagyunk, de mielőtt találkoznánk földi burkunkat elhagyva, egyesülve a fénnyel, az az Istennel, egy hosszú úton kell végigmenni. A poén az egészben,hogy nem is egyszer.Újjá születünk és lelkünk új testet ölt.Erre mondják azt sokan,hogy egy meghal ,egy pedig újjá születik.Miért van szükség erre? Az egó manapság elég nagy az emberekben és ahhoz,hogy Isten kegyeiben részesülhessünk ,meg kell értenünk egyet s mást és ehhez nagyon sokszor végig kell menni a földi úton,mire elérjük azt a szintet mikor már lelkünk elhagyhassa az idő és tér fogalmát. Nem tudom jól -e,vagy elég érthetően írom le a dolgokat,de remélem értitek a lényeget mondataimban.Amíg várunk a testre,miben újra születhetünk ,addig úgymond, szellemként vagyunk jelen és újjá születésünk után is érzékelhetőek vagyunk, az ott maradt energiák,rezgések végett.Isten megadja nekünk a lehetőséget,hogy hibáinkat egy új élet folyamán jóvá tegyünk és közben felnőjünk a feladatunkhoz. Tudom mint katolikus,hogy ezt nem így tanítják,mégis valahogy így érzem.Na most próbáltam úgy le írni,hogy a keresztények se sértődjenek meg.
#6775
2013. nov. 1. 22:48
Szia Falkon .Alva írsz ?xD
#6774
2013. nov. 1. 22:42
Most már alszunk. Nagyon késő van. ;D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0