Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6758
2013. nov. 1. 18:28
"Hát igen.Én már régóta gondolkoztam azon,ki is lehettem.De tudod mit?Majd egyszer eljutunk arra a szintre is,hogy visszatudjuk idézni egy korábbi életünket.És mivel már itt vagyunk,ahol,alapból ráléptünk az útra.
Bár jobban örültem volna,ha gyerekként ráléptem volna....bár már akkor is kicsit elvont dolgokon agyaltam,de aztán az élet másfelé sodort.
No de,ami késik nem múlik,és remélem azt a tudást,amit most szerzünk, a következő életben hasznosíthatjuk :)
Na persze,ennek az útnak is még biztosan több mint a fele hárta van :)

Nekem most az volt kicsit furcsa,hogy egy már meghalt ember leírt gondolatait olvassuk,és az életútját.Jó értelemben fura.Sok ember írt már sok jó dolgot,tanítást a jövő nemzedékéhez,és ő is egy volt közülük :)" – Penelope


Most le írtad a gondolataimat...Már úton vagyunk és következő életünkben már könnyebb lesz a haladás míg végül az egység részei leszünk,vagy hasonló.
Hát ami biztos ,hogy kinek gondolatait olvassuk már vagy rájött minden rejtély titkára vagy újra kezdte életét és kezdheti előröl ,no meg javíthatja amit előzőleg elrontott.
#6757
2013. nov. 1. 18:17
Hát igen.Én már régóta gondolkoztam azon,ki is lehettem.De tudod mit?Majd egyszer eljutunk arra a szintre is,hogy visszatudjuk idézni egy korábbi életünket.És mivel már itt vagyunk,ahol,alapból ráléptünk az útra.
Bár jobban örültem volna,ha gyerekként ráléptem volna....bár már akkor is kicsit elvont dolgokon agyaltam,de aztán az élet másfelé sodort.
No de,ami késik nem múlik,és remélem azt a tudást,amit most szerzünk, a következő életben hasznosíthatjuk :)
Na persze,ennek az útnak is még biztosan több mint a fele hárta van :)

Nekem most az volt kicsit furcsa,hogy egy már meghalt ember leírt gondolatait olvassuk,és az életútját.Jó értelemben fura.Sok ember írt már sok jó dolgot,tanítást a jövő nemzedékéhez,és ő is egy volt közülük :)
#6756
2013. nov. 1. 18:04
"Mivel általában mindennek utánajárok,ami érdekel,így persze megtettem a könyv írájával is ezt :)
www.napimado.ro/hu/150000_haich_00.html?menu=275

Szilgyi,és mindenki,akit érdekel,még egy könyvecske-bár még nem olvastam,de bizonyára érdekes:
moly.hu/konyvek/paul-brunton-egyiptom-titkai

Itt olvasható:
www.napimado.ro/hu/130300_PB_egyiptom_00.html?menu=134" – Penelope


Én ma befejezem az első kötet elolvasását,már majdnem a 200. oldalnál tartok szal nincs sok hátra de alig várom,hogy a II. részéhez érjek!! Az én érdeklődésemet felkeltette és megismertette még inkább velem azt,hogy nekem még hányszor is kell újá születnem ahhoz,hogy az egységben elfoglaljam helyem stb...Elgondolkoztam azon is ki és mi lehettem előző életemben ,az már szinte biztosra vélem és ez egy gyermekkori beidegződésemnek köszönhetően jöttem rá,hogy tuti volt egy olyan életem amikor nem lehetett gyermekem. Nem ismerhettem meg az anyaságot és volt egy bűnöm is.Talán egyszer rájövök mi és miért is követtem el és miért kapcsolatos az anyasághoz.A linkeket elolvasom, mert nagyon érdekel a könyvnek mennyi lehet a valóság alapja, mi az igaz bár ki mit vél igaznak egy könyvben ha úgy vesszük minden író valahol elrejti a sajátjának vélt igazságot szerzeményeibe.Például az eén könyvemben is rengeteg az igaz ,vagy megvalósult esemény..A karakterek is hozzám közel álló személyeket fednek stb...

Szerintem a könyvhalmot jövő hét végére elolvasom és köszi a tippet az új Egyiptomos könyvem kihozatalának illetően.Én el fogom olvasni...
#6755
2013. nov. 1. 16:46
#6754
2013. nov. 1. 16:40
#6753
2013. nov. 1. 15:50
#6752
2013. nov. 1. 13:58
Mivel általában mindennek utánajárok,ami érdekel,így persze megtettem a könyv írájával is ezt :)
www.napimado.ro/hu/150000_haich_00.html?menu=275

Szilgyi,és mindenki,akit érdekel,még egy könyvecske-bár még nem olvastam,de bizonyára érdekes:
moly.hu/konyvek/paul-brunton-egyiptom-titkai

Itt olvasható:
www.napimado.ro/hu/130300_PB_egyiptom_00.html?menu=134
#6751
2013. nov. 1. 13:54
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35263#msg35263 date=1383246472]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35260#msg35260 date=1383242091]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35259#msg35259 date=1383241126]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35257#msg35257 date=1383239675]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35255#msg35255 date=1383239534]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35253#msg35253 date=1383239180]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35251#msg35251 date=1383238876]
Francba.....blogot akarok indítani, a kis történetemnek....de mi legyen a címe????? Segítség! :D " – szilgyi

A bloghoz sok sikert,biztosan kitalálsz majd valami frappáns címet neki :)
Linket kérünk ám majd!" – szilgyi

Köszi. :D Persze, belinkelem ha még ebben az életben kitalálom a címét.... XD Mindig gondba vagyok a címekkel..... :D Meg a nevekkel.....többet agyalok rajtuk, mint magán a történeten.... :D" – szilgyi

Jah,ismerős :) Már várom :) Türelemmel hadilábon állok." – szilgyi

Találtam egy jót..... "Világok őrzői". Szóval talán jó lesz...ha nem, hát leszarom, nem jut jobb az eszembe.... :D Mindjárt megcsinálom a blogot.... :D" – szilgyi

Tetszik a cím :) De jóóóó,végre valami,amire nem kell sokat várni! :)" – szilgyi

Pedig olyan sokat nem mond a cím.... :P :P A bevezetőm már megvan, az 1.fejezet meg folyamatban.....szóval....sok még nincs belőle.... :D

Jó szar lesz..... :D :D Most elbizonytalanodtam, szerintem kapok én negatívumot majd rendesen, mert nem vagyok profi, de mindegy.... :D :D

vilagokorzoi.blogspot.hu/" – szilgyi

Nekem már volt szerencsém az elsők között olvasni!!! Mint már akkor is megírtam nagyon de nagyon jó!!! Nem is értem miért ingadozik az önbizalmad Nina!!! Bár én tudnék ilyen jól írni :-\ :) Várom a folytatást!!!!" – szilgyi

Hát mert még nem vagyok biztos abban hogy jól fog folytatódni, ha az első fejezet is tetszeni fog, akkor már nem fogok ingadozni.... :D De ma úgyis jönnek a barátnőim, ők majd "leellenőrzik" az első fejezetem meglévő részét... :D

Egyébként rájöttem hogy kell zenelejátszót rakni a blogomba, yupíííí. :D Na jó, kevés zene van még ott, és gyarapodni fog idővel, ez csak próba volt....és mindenféleképpen olyan zenéket választottam/választok, amik valamilyen szinten illenek a történetemhez.... :D
#6750
2013. nov. 1. 11:15
"UI: Penelope írtad,hogy hétvégén nem leszel..Ha esetleg nem futnánk össze a netten akkor szép hétvégét kívánok :)" – szilgyi

Köszönöm :) Remélem úgy lesz.
Neked és mindenkinek szintén szép hétvégét :)
#6749
2013. nov. 1. 11:14
"hunhir.info/index.php?pid=hirek&id=64796

Mi köze van az avar-hun-magyar koronának Egyiptomhoz?" – szilgyi


Utólagos engedelmeddel ezt kiemelném :) :
A válasz erre a második kérdésre is nagyon kellemetlen, mert azt kell mondani, hogy: sok.

Badiny Jós Ferenc és mások is arról beszélnek, hogy a Kárpát-medencében méheknek nevezett nép élt valaha. Badiny Jós Ferenc prof. ezt a mah-gar névvel indokolja. Az egyiptomi fáraók és istenek mézeskas alakú koronát viseltek, melyet kétoldalt méhszárnyak vesznek körül, és belőle egy kunkor, a méh csápja emelkedett ki.

Mindennek felvetése azonban pontosan úgy tilos, mint a sumér-magyar kapcsolatok létezése, és a róla való beszélgetés is, akadémikus körökben. Az egyiptomi kapcsolat felvetése pedig már ennél is nagyobb bűn. Vörös Győző a szó szoros értelmében a méhkasba nyúlt, mert az ősegyiptomi igazság egy szeletét tette le a közvélemény asztalára."
#6748
2013. nov. 1. 11:00
UI: Penelope írtad,hogy hétvégén nem leszel..Ha esetleg nem futnánk össze a netten akkor szép hétvégét kívánok :)
#6747
2013. nov. 1. 10:59
www.magyartaltos.info/index.php/mi-magunrol/1041-lajdi-peter-a-taltos

A középkori latinnyelvű táltos inkvizíciós jegyzőkönyvek (pl. Kassai Kódex; Fehér Mátyás Jenő) tanúsága szerint leggyakrabban a szintén magyar eredető magus, és ritkábban a magyar táltos megjelölést használják a vádlott foglalkozását megnevezendő.

A magyarság, mint neve is mutatja, mindig is a táltos-mágusok, a MAG-TUDÁS népe volt. A méd (mat-madai) mágusok ugyanúgy, akárcsak a csillagvezérelte, Jézusnak születésekor a galileai Beth-Lahmiban (Beth-lehem) hódoló turáni pártus mágusok, ebből az Istentől reánktestált őskinyilatkozásból és hagyományból merítették tudásukat és erejüket.

Nem árt tudni, hogy az átkozódó és szitkozódó zsidó rabbinikus hagyomány (Talmud, Sulhan aruch, Toledót Yeschu stb.) Jézust sokhelyütt „pártus mágus”-nak, majd pedig „Nimrud fiának”, a bábeli toronyépítő, a magyarság ősatyja, a mágikus művészetek szerzője fiának, sőt, „Rabbi ben Panther”-nek nevezi, ami annyit tesz, mint „Párducfia Mester”. Ez egyben utalás párducos Nimródra, és ne feledjük el, hogy Árpád apánknak is állandó epitheton ornansa, sokrétű jelentésű eposzi díszítőjelzője a „párducos” (párduckacagányos, a párducos Nimród és Gilgames leszármazotta stb.) jelző: párducos Árpád. Nimród a sumér ékiratokban NIB-UR-ként jelenik meg, ami annyit jelent: PÁRDUC-HŐS. NIB = PÁRDUC, UR = HŐS, URASÁG, BÁTOR. A csángó és a székely néphagyomány Jézust Égi Táltosnak vagy Főtáltosnak nevezi. „Tessék Máté evangéliumát elolvasni! A táltosi gyógyításnak szinte minden módszere Máténál és Lukácsnál megtalálható.” (Molnár V.József) Népünk Bibliától független hagyománya őrizte meg Nimród apánkról azt az információt, hogy ő a bábeli torony építője. Erről nincs említés a zsidó iratokban. Ezt nagyon fontos tudnunk!

Csak kis érdekesség..........Nem olvastam végig csak azt amit ki tettem ide is.Lusta vagyok ma picit..Megyek is bebújok az ágyikóba és neki látok a Beavatás-I-NEK... :D
#6746
2013. nov. 1. 10:48
hunhir.info/index.php?pid=hirek&id=64796

Mi köze van az avar-hun-magyar koronának Egyiptomhoz?
#6745
2013. nov. 1. 10:45
Én úgy lemennék ezekbe a föld alatti barlangrendszerbe...De végig teljesen végig amennyire csak ember eltud jutni...Egyszer úgy is megteszem :D
#6744
2013. nov. 1. 10:42
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0