Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6713
2013. okt. 31. 17:46
törölt tag
"Egyébként én soha nem értettem, hogy az embernek mi ez a vonzalma ahhoz, hogy ő úgy lett teremtve valami magasabb szintű életforma által. Mit tudom én, istenek, meg földönkívüliek, meg szent szellemek, kinek mi tetszik. :P
Nem elég annyi, hogy meglátogatnak és kísérleteznek? :D Lehet le lesznek majd ők is döbbenve, mert mit tudom én, belegázolunk a vallásaikba/hitükbe azzal, hogy létezünk. " – Falcon


Nem vetted még észre hogy az emberek általában vágynak arra hogy "magasabbrendűek" legyenek a többiektől? :D Lásd pl: főnökök..... XD
Én vagyok a kivétel, mert én nem vágyok rá, én az vagyok.... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Muhahahahaha..... ;D ;D ;D ;D ;D Csak vicceltem..... :D
De egyébként a spirituálisok meg hites gyülekezetes emberek is sokat képzelnek magukról, holott nem kéne mert csak birkák gyülekezete, akik nem kérdőjeleznek meg semmit, csak követik a "nagyok" útmutatásait nyálcsorgatva, jobb élet reményében.... :D :D
#6712
2013. okt. 31. 17:40
törölt tag
"Nina:Az álmok,nem mindig csak álmok...úgy értem,sugallhatnak valamit,aminek esetleg érdemes utánanézni olykor.
Megálmodhatunk olyat is,amit még sose láttunk,-legalábbis nem emlékszünk rá-előző élet,stb...esetleg jövő-egyszerűen van,hogy csak jönnek ezek a dolgok." – Penelope


Én mindig magamból indulok ki, mikor ilyen álmos élményekről számolnak be az emberek...
Mert mondjuk nekem elég élénk a fantáziám még álmomban is....az eddigi példáim is ezt igazolják....még álmodtam olyan gyík-földönkívülivel is, ami az egyik szobába volt....de tök poén volt, mert nem szartam be, pedig csak én láttam, más nem és elűztem onnan a francba.... :D Bírom az álombéli énemet, hasonlít rám nagyon... :D :D És még ott elkezdett volna kakaskodni az a gyíkuci, én meg leállítottam és takarodót fújtam neki..... :D Ja, és amikor megjelent nagy fekete füst volt, meg mikor elment, akkor is fekete füstöt hagyott maga után.... :D (tiszta Supernatural, csak ott a démonok a fekete füstök....:D) Innen látszik mit képes az emberi fantázia még álomban is kihozni.... :D És azokról a gyíkucikról meg olvastam is, szóval egyértelmű honnan szedtem. :D Úgyhogy erősen kétlem, hogy másnak ez ne sikerülne ami nekem. :D

Egy álmom van csak amit tekinthetnék megérzésnek, amikor egy cunamit álmodtam meg, és pontosan abban az időpontban amikor megtörtént igazából.... :D Poén...véletlen egybeesés. :D Ennyi. :D
#6711
2013. okt. 31. 17:32
Egyébként én soha nem értettem, hogy az embernek mi ez a vonzalma ahhoz, hogy ő úgy lett teremtve valami magasabb szintű életforma által. Mit tudom én, istenek, meg földönkívüliek, meg szent szellemek, kinek mi tetszik. :P
Nem elég annyi, hogy meglátogatnak és kísérleteznek? :D Lehet le lesznek majd ők is döbbenve, mert mit tudom én, belegázolunk a vallásaikba/hitükbe azzal, hogy létezünk.
#6710
2013. okt. 31. 17:10
Nina:Az álmok,nem mindig csak álmok...úgy értem,sugallhatnak valamit,aminek esetleg érdemes utánanézni olykor.
Megálmodhatunk olyat is,amit még sose láttunk,-legalábbis nem emlékszünk rá-előző élet,stb...esetleg jövő-egyszerűen van,hogy csak jönnek ezek a dolgok.
#6709
2013. okt. 31. 16:53
törölt tag
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg35232#msg35232 date=1383201771]
ujvilagtudat.blogspot.hu/2013/10/pozitiv-talalkozasok-foldonkivuli.html" – szilgyi


""Kijelentettem, hogy az emberiséget földönkívüliek hozták létre! Az írás szintén tartalmazott információkat a genetikai manipulációról, felhasználva az emberi és a földönkívüliek DNS-ét, hogy más fajokat hozzanak létre.

Ezenkívül információkat kaptam az emberi tudat felemelkedéséről, és egy dimenzionális váltásról, amely jelenleg zajlik a Földön. Ez a segítségünkre lesz, és lehetővé teszi számunkra, hogy belépjünk 'más birodalmakba' szabadabban, valamint növeli a spirituális megértést.

Vettem a tapasztalataimról szóló naplómat, és egy reggel késztetést éreztem, hogy egy szimbólumot rajzoljak, amit egy álomban láttam, mely során számos űrhajó mozgott a csillagos éjszakai égbolton. A csillagok egy madár formáját vették fel.,,

(Ezeket azért másoltam be a linkből,hogy aki lusta lenne elolvasni az talán ezt elolvassa könnyedén.Milyen furcsa viszont,hogy a madár mindenhol jelen van...PL..Thot feje,a turul madár és MáTyás no meg a Pálosok jele is madár volt stb...Lehet véletlen lehet,hogy nem??? Mi a Pálosok Titka??)" – szilgyi

Én elolvastam és ááááá.....nem hiszem el, hogy már megint előttem lövik le a poént.....egy kis része hasonlít pont ahhoz amit írni készülök, áááá ez nem igazság.....ez azért idegesítő, mert totál úgy tűnhet, hogy nem az én agyam szüleménye. Persze van olyan ami inspirál, de pont nem ez volt az....
De utálom én ezt....

Nah, a véleményem meg:
Tiszta Prometheus....abban a filmben is a "teremtőink" földönkívüliek, akik el akarják a teremtményeiket pusztítani....hm....
Élénk álmok, nekem is azok vannak, és akkor mi van? Van olyan ember akinek nincsenek? Ezek csak álmok....amik jól sikerülnek. :) Fúúú, én is álmodtam olyan földönkívüliekkel, öcsém....azt se tudom hol olvastam róluk, pedig biztos olvastam, mert másképp nem álmodtam volna ilyenekről.....de valami brutálan néztek ki....hátha tudtok segíteni, úgyis annyi földönkívüli fajos cikk létezik a neten....mik azok: magasak, vékonyak, hosszú karral, kékeszürkék és nagyon halványan pöttyösek, jah, meg ilyen csúcsfejűek, nagy fekete szemekkel..... :D Komolyan ilyenről álmodtam, segítsetek honnan szedtem már ezt a lényt? :D Vagy filmben láttam? A fene se emlékszik már.... :D
#6708
2013. okt. 31. 15:37
www.vntv.hu/vivanaturavideo.php?vid=52158c3d7
A pránanadi birodalmában – Petrezselyem József, Jakab István
#6707
2013. okt. 31. 15:31
"Szilgyi:Van kedved kicsit nyomozgatni Janus Pannonius után? :)

enciklopedia.fazekas.hu/palyakep/magyar/Janus.htm
,,Nagyszabású apokaliptikus látomás a De inundatione (Az árvíz, 1468) című elégia. Egy hatalmas üstökös megjelenése, pusztító áradások és saját halálának közelgése Janust világméretű katasztrófa, a végpusztulást hozó vízözön képeire ragadtatják, amelyekkel a költészet erejének köszönhető újjászületés parnasszusi vízióját állítja szembe."

csillagaszattortenet.csillagaszat.hu/magyar_kozepkor_csillagaszata/20050731_janus_pannonius.html
,,Janus Pannonius úgy véli – a két utolsó sor tanúsága szerint –, hogy az égbolton végigszáguldó fényes tűzgömb látványa sugallta az ókori „költők”-nek a Phaethon-monda eszméjét: nem hazudtak a költők, csupán a valóságos jelenséget írták le jelképes formában.


Nem tudjuk, hogy ez az okoskodás Janus Pannonius leleményes, vagy ókori (hellenisztikus) szerzőkből merítette e gondolatot. Tény azonban, hogy már a hellenisztikus kor egyes bölcselői is gondoltak a tűzgömbök, ill. a meteoritok és a Phaethon-legenda kapcsolatára. Id. Plinius pl. megemlít egy malomkőnyi vastömeget amely i.e. 465-ben a mai Gallipoli mellett az égből hullott; erről Anaxagoras azt tartotta, hogy a Napból esett le. Ismeretes, hogy Heliogabalus a napisten jelképeként vitette Rómába az Emessánál lezuhant meteorkövet.8

Számunkra azért is érdekes ez az epigramma, mert az első magyarországi tűzgömb-leírás, mint ilyen vonatkozású irodalmi alkotás – tudomásom szerint – egyedülálló. A régi magyar feljegyzések közt 1557-ben bukkan fel újból egy tűzgömb említése (Székely István „Króniká”-jában)."" – Penelope



De lenne kedvem,miért is ne :)....Ha van pontos dolog amit tudni szeretnél vagy hasonló akkor írj privit :)
Ma voltam a könyvtárba és kihoztam a beavatás-I-II . Na meg hoztam egy pár pálos és Philis könyvet is...Szánta Lajos...A két hollos/Mátyás király és a Pálos rend...Legendák és Valóság A Pilisben...(itt több mit 100 éves iratok is be vannak másolva ,régi levelezések és újságanyagok is.....
#6706
2013. okt. 31. 14:43
Az Antarktisz-összeesküvés
Kategória: Tudomány és érdekesség - Közzétette: fulldragon
Meglehetősen furcsa paradoxon, hogy amíg bolygónk egyes részein a túlnépesedés okoz egyre aggasztóbb problémákat, addig létezik a Földön egy egész kontinens, amely tulajdonképpen lakatlan. Vagy legalábbis látszólag lakatlan, hiszen nagyon sok jel mutat arra, hogy a kutatóállomások személyzetén kívül is élnek emberek a hatodik kontinensen. Méghozzá olyan emberek, akik nem akarják, hogy a világ tudomást szerezzen a létezésükről. Mint például az a Jason Társaság, amely a Titkos Föld nevű programot irányítja, és amelynek egyik célja az állítólag az Antarktisz jégpáncélja alatt rejtőző ősi romok feltárása…

Az Antarktisz napjainkban is számos titkot őriz. Az Ausztráliánál is nagyobb kiterjedésű, halottnak hitt földön egyre-másra történnek különféle rejtélyes események. 2012 februárban például orosz kutatók váltak köddé, akik egy hét után előkerültek ugyan, ám eltűnésükre máig nem adtak magyarázatot. Mi több, ők maguk azt állítják, hogy el sem tűntek, ugyanott tartózkodtak, ahol addig, csak éppen az őket keresők nem találtak rájuk.

Az orosz kutatók maguk is egy természeti anomáliát tanulmányoztak: a Vosztok-tavat. A szibériai Bajkál-tó méretéhez fogható Vosztok a legnagyobb, legmélyebb és leginkább elszigetelt az Antarktisz mintegy 150 jég alatti tava közül.

Közel négy kilométer vastag jégpáncél fedi egyes feltételezések szerint már legalább 15 millió éve, mások szerint viszont legfeljebb 10-15 ezer éve.
Bármint legyen is azonban, a jég alatt a tó vize folyékony halmazállapotú annak ellenére, hogy a hőmérséklete mindössze mínusz három Celsius-fokos, tehát fagyottnak kellene lennie. Sőt, ma már azzal is tisztában vannak a tudósok, hogy a tóban van élet, noha a körülmények semmilyen más földi környezethez nem hasonlítanak.


Ezzel pedig az is bebizonyosodott, hogy a hatodik kontinensen nemcsak a történelem előtti időkben, hanem akár napjainkban is lehetséges élet – a jég alatt. Méghozzá akár magasabb rendű élet is, amit sokan úgy értelmeznek, hogy egy ősi, elveszett civilizáció maradványai és túlélői rejtőznek ott az emberiség elől. Pontosabban csak az átlagemberek és a nyilvánosság elől, hiszen az utóbbi száz évben valószínűleg több kormány is kapcsolatba lépett ezzel a titokzatos civilizációval…

forrás:/HihetetlenMagazin/
#6705
2013. okt. 31. 14:34
paranormal.hu/?p=129388
A mexikói kormány bejelentésre készül a földönkívüliekkel kapcsolatban
#6704
2013. okt. 31. 12:14
Szilgyi:Van kedved kicsit nyomozgatni Janus Pannonius után? :)

enciklopedia.fazekas.hu/palyakep/magyar/Janus.htm
,,Nagyszabású apokaliptikus látomás a De inundatione (Az árvíz, 1468) című elégia. Egy hatalmas üstökös megjelenése, pusztító áradások és saját halálának közelgése Janust világméretű katasztrófa, a végpusztulást hozó vízözön képeire ragadtatják, amelyekkel a költészet erejének köszönhető újjászületés parnasszusi vízióját állítja szembe."

csillagaszattortenet.csillagaszat.hu/magyar_kozepkor_csillagaszata/20050731_janus_pannonius.html
,,Janus Pannonius úgy véli – a két utolsó sor tanúsága szerint –, hogy az égbolton végigszáguldó fényes tűzgömb látványa sugallta az ókori „költők”-nek a Phaethon-monda eszméjét: nem hazudtak a költők, csupán a valóságos jelenséget írták le jelképes formában.

Nem tudjuk, hogy ez az okoskodás Janus Pannonius leleményes, vagy ókori (hellenisztikus) szerzőkből merítette e gondolatot. Tény azonban, hogy már a hellenisztikus kor egyes bölcselői is gondoltak a tűzgömbök, ill. a meteoritok és a Phaethon-legenda kapcsolatára. Id. Plinius pl. megemlít egy malomkőnyi vastömeget amely i.e. 465-ben a mai Gallipoli mellett az égből hullott; erről Anaxagoras azt tartotta, hogy a Napból esett le. Ismeretes, hogy Heliogabalus a napisten jelképeként vitette Rómába az Emessánál lezuhant meteorkövet.8

Számunkra azért is érdekes ez az epigramma, mert az első magyarországi tűzgömb-leírás, mint ilyen vonatkozású irodalmi alkotás – tudomásom szerint – egyedülálló. A régi magyar feljegyzések közt 1557-ben bukkan fel újból egy tűzgömb említése (Székely István „Króniká”-jában)."
#6703
2013. okt. 31. 8:46
"Taylor 2. része merre van??" – szilgyi

Nem tudom,lehet még nem fordították le.Viszont a rajz is nagyon érdekes,én ami látok benne,az az űrhajó,földönkívüli lény feje,nagy szemekkel,viszont inkább hüllő,ha csak a nyelvét nézem-már ha az az akar lenni.Szárnyak,de valahogy az egész nem tudom olyan kétértelmű,mert a hüllők nem jók,és alul az a mi a csuda,olyan mint egy ....áááá,minek mondják?Amivel lefejezik az embereket...felülről viszont a sugarak a fejre,mintegy infóként szerintem,és na kicsit olyan vegyes jelentésűnek tűnik számomra az egész rajz...
#6702
2013. okt. 31. 8:36
#6701
2013. okt. 31. 8:20
Taylor 2. része merre van??
#6700
2013. okt. 31. 8:10
www.magtudin.org/A%20palosok.htm

""A következőkben a Pálos rend és Hunyadi Mátyás kapcsolatát fogjuk megvizsgálni. Arra is választ keresünk, hogy a rend és Mátyás életében mit jelent a holló. Elöljáróban tudni kell, hogy Mátyás pálosokkal való kapcsolata sokkal szorosabb, bensőségesebb és szilárdabb, mint ahogy azt az oknyomozó történelemtudomány vagy akárcsak a vallástörténet érzékelteti,,,

( Jó kérdés nem? Mint már a topik elején kiderült ki is volt Mátyás különös írnoka és az is kiderült,hogy a Pálosok kiknek a titkát is őrzik még...Lehet ez az összefüggés?A másik,hogy véletlenül Holló mind kettő jelképe úgy Mátyás királyé úgy a Pálosoké?Véletlen vajon??)

"""Mindezek után már eléggé tisztán lehet érzékelni, hogy Mátyás király és a pálosok kapcsolata nem egyszerûen egyéni szimpátián alapult. Minthogyha maga a pálos rend és maga a király, tényleg tudtak volna egy nagy titkot, amely Magyarország megmaradásának zálogát jelentette. Amikor meghalt Mátyás, a pálos évkönyvekben megjelent a következő bejegyzés 1490. április 5-ével. „Az egyik hollós, siratja a másik hollóst”.
Úgy tûnik, hogy a Hollós, Mátyás neve előtt nagyon sokféle jelentéssel rendelkezett.,,,,

( Mi lehet a holló valódi jelentése,mit takarnak a fekete holló alatt? A turul madár alatt vajon mit és izisz fejű madárnak lehet köze ehhez?Lehet semmi lehet minden??)
#6699
2013. okt. 31. 8:07
"ujvilagtudat.blogspot.hu/2013/10/pozitiv-talalkozasok-foldonkivuli.html" – Penelope

""Kijelentettem, hogy az emberiséget földönkívüliek hozták létre! Az írás szintén tartalmazott információkat a genetikai manipulációról, felhasználva az emberi és a földönkívüliek DNS-ét, hogy más fajokat hozzanak létre.

Ezenkívül információkat kaptam az emberi tudat felemelkedéséről, és egy dimenzionális váltásról, amely jelenleg zajlik a Földön. Ez a segítségünkre lesz, és lehetővé teszi számunkra, hogy belépjünk 'más birodalmakba' szabadabban, valamint növeli a spirituális megértést.

Vettem a tapasztalataimról szóló naplómat, és egy reggel késztetést éreztem, hogy egy szimbólumot rajzoljak, amit egy álomban láttam, mely során számos űrhajó mozgott a csillagos éjszakai égbolton. A csillagok egy madár formáját vették fel.,,

(Ezeket azért másoltam be a linkből,hogy aki lusta lenne elolvasni az talán ezt elolvassa könnyedén.Milyen furcsa viszont,hogy a madár mindenhol jelen van...PL..Thot feje,a turul madár és MáTyás no meg a Pálosok jele is madár volt stb...Lehet véletlen lehet,hogy nem??? Mi a Pálosok Titka??)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0