Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6623
2013. okt. 28. 22:42
"Egyébként ez azért is érdekes, mert vannak más állatfajok is, ahol a felnőttek (legtöbb esetben anya) elfogyasztja a kicsit (pl. kutyák). És az oka is valami hasonló lehet adott esetben. Ahogy olvasom, itt a szegények családok eladják a magzatot/babát, mert úgy sem tudnák eltartani. Annyira nem is különbözünk. Persze egy kutya esetében senki sem beszél kárhozatról, az emberi sajátosság úgy látszik.

Ettől függetlenül a másik (fogyasztói) oldal gyomorforgató. Főleg nekünk, egy teljesen más kultúra. Már maga az, hogy ezért fizetnek és várják, csak azért, hogy jobb legyen a nemi életük és a hasonló célokkal (ahogyan írják). Messze túllépi azt, amikor a pénzesek menőnek találják a gorillák kezéből preparált hamutartót vagy leölnek egy orrszarvút, hogy az agyara morzsalékától 90 évesen is felálljon a dolog. Ha már sokkoló kép.

m.cdn.blog.hu/uz/uzenofuzet/image/orr.jpg

Meg nem is olyan rég akarták divatba hozni az ékszerekbe/bizsukba zárt élő állatokat. Egyébként én kíváncsi lennék, ki az, aki ezeket kitalálja? " – Falcon


Hát igen fogalmam nincs ki az az agyament!! A linket mikor megnyitottam kajak azt hittem,hogy hú ez tuti gyomorforgató lesz,de semmi extra kicsit el is mosolyodtam,hogy most ezt komolyan gondoltad? De most komolyan nemi élet jobbá tétele meg ilyenek egy magzat evésétől hát komolyan minek az ilyen embernek az élet??
#6622
2013. okt. 28. 22:37
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg35136#msg35136 date=1382985938]
hirek-erdekessegek.blogspot.hu/2013/10/sokkolo-kepek-kinaiak-embriobol-keszult.html

Komolyan csak erős idegzetűeknek és csak azoknak akiknek nem érzékeny a gyomruk és bírják a sokkoló lelkileg brutál képeket!!" – Sheila


Az én gyomrom bírja és rezzenéstelen arccal nézek végig bármilyen ilyen durva dolgot....lehet hogy kiveszett belőlem valami, és ezért. (Azért remélem ezért nem leszek kibelezve....)

Egyébként a hozzászólásokat olvasva a cikk alatt.....komolyan elgondolkodok dolgokon........." – Sheila

Én szó szerint elátkoztam hirtelen őket...Kicsúszott a számon na..Előfordul az ilyen...Amúgy én is bírom az ilyeneket,de bevallom a gyerekek a gyengéim ilyen téren.
#6621
2013. okt. 28. 22:19
Egyébként ez azért is érdekes, mert vannak más állatfajok is, ahol a felnőttek (legtöbb esetben anya) elfogyasztja a kicsit (pl. kutyák). És az oka is valami hasonló lehet adott esetben. Ahogy olvasom, itt a szegények családok eladják a magzatot/babát, mert úgy sem tudnák eltartani. Annyira nem is különbözünk. Persze egy kutya esetében senki sem beszél kárhozatról, az emberi sajátosság úgy látszik.

Ettől függetlenül a másik (fogyasztói) oldal gyomorforgató. Főleg nekünk, egy teljesen más kultúra. Már maga az, hogy ezért fizetnek és várják, csak azért, hogy jobb legyen a nemi életük és a hasonló célokkal (ahogyan írják). Messze túllépi azt, amikor a pénzesek menőnek találják a gorillák kezéből preparált hamutartót vagy leölnek egy orrszarvút, hogy az agyara morzsalékától 90 évesen is felálljon a dolog. Ha már sokkoló kép.

m.cdn.blog.hu/uz/uzenofuzet/image/orr.jpg

Meg nem is olyan rég akarták divatba hozni az ékszerekbe/bizsukba zárt élő állatokat. Egyébként én kíváncsi lennék, ki az, aki ezeket kitalálja?
#6620
2013. okt. 28. 21:22
törölt tag
"hirek-erdekessegek.blogspot.hu/2013/10/sokkolo-kepek-kinaiak-embriobol-keszult.html

Komolyan csak erős idegzetűeknek és csak azoknak akiknek nem érzékeny a gyomruk és bírják a sokkoló lelkileg brutál képeket!!" – szilgyi


Az én gyomrom bírja és rezzenéstelen arccal nézek végig bármilyen ilyen durva dolgot....lehet hogy kiveszett belőlem valami, és ezért. (Azért remélem ezért nem leszek kibelezve....)

Egyébként a hozzászólásokat olvasva a cikk alatt.....komolyan elgondolkodok dolgokon.........
#6619
2013. okt. 28. 19:45
hirek-erdekessegek.blogspot.hu/2013/10/sokkolo-kepek-kinaiak-embriobol-keszult.html

Komolyan csak erős idegzetűeknek és csak azoknak akiknek nem érzékeny a gyomruk és bírják a sokkoló lelkileg brutál képeket!!
#6618
2013. okt. 28. 18:29
Köszi..Gondoltam,hogy értékelni fogod!! :)
#6617
2013. okt. 28. 18:23
Nagyon jó Szilgyi :) Ügyes vagy!

Igen,az utolsó volt már a topikban,de nem baj.

Viszont sok-sok érdekességet találtál,ami szuper :)
#6616
2013. okt. 28. 11:53
Na most komolyan minden bizonnyal megcsömörlöttek a link áradataimtól de ezt az egyet nézzétek meg és a vidit!!! Lehet már linkelve volt nem tudom...

A Citizen Hearing On Disclosure (CHD) konferencia múlt hónapban Washington DC-ben zajlott le

ektek már nem újdonság – de sok ember még mindig nincs tisztában azzal -, hogy “a Földet egy titkos társaság vezeti, amelynek tagjai a Külkapcsolatok Tanácsa (CFR), a Bilderberg-csoport és a Háromoldalú Bizottság (Trilateral Commission), a Nemzetközi Bankkartell, az Olajkartell, a különböző hírszerző szervezetek tagjai és a katonai junta választott tagjai, ők titokban akarják tartani ezeket az információkat az emberiség előtt.”
És akkor még nem is beszéltem a 13 vérvonalhoz tartozó Családról, az Illuminati Vérvonalról, mely az egész piramist uralja, a tetején egy nagy családdal…
Az idő elérkezett a teljes lelepleződésre. Sokan átlátnak már az összefüggések és manipulációs játszmák illúzióján. Az emberek képessé váltak egy jobb, teljesebb, tudatosabb, spirituálisabb, szeretetteljesebb életminőség megélésére. Ezt példázza az, hogy ez a bejelentés megtörténhetett, ami természetesen a kormányzati médiában nem jelent meg hírként.

internetfigyelo.wordpress.com/2013/06/26/megtortent-a-magas-szintu-bejelentes-a-foldonkivuliek-es-a-nemzetkozi-hatterhatalom-letezeserol-videoval/

UI:Tegnap este megmutattam Apámnak ...Azt mondtA fele hülyeség(Viszont nem mondta meg melyik fele)..Ja meg,hogy minek foglalkozok ezzel a témával,na meg hogy ezek az össze esküvés elméletek már évtizedek
óta megvannak..

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
internetfigyelo.wordpress.com/2013/06/25/vigyazat-atveres-van-szervezes-alatt-a-facebookon/

Mondjátok,hogy nem az a szervező akire gondolok...Mert legutóbb nála láttam hasonlót az FB-n
#6615
2013. okt. 28. 11:14
www.magtudin.org/Barath%20T.%20Magyar%20istennevek.pdf

Ez egy 1988-as cikk...Itt is Thotot magyarnak vagyis Ős magyarnak írják le..

www.szmm.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=5058

Nézzünk egy pár példát, nevezetesen már szinte közhelynek számító az a megállapítás, hogy a biblia az emberiség eredettörténetének számító leírások, tele vannak ősi Magyar eredetű szavakkal.
Az ősi pogánynak mondott Magyar szavakkal le lehet fordítani az egész bibliát, a lélek az Isten, bölcs, boszorkány, a víz az ég a kereszt mind- mind, ősi Magyar szó.

/ Minden ember, anyagi életében a kötelező elvárás, vagy cél az volt, hogy még életében madarrá váljon, mert a legkiválóbb, a legszeretetreméltóbb, a legönzetlenebb embereket Madaroknak nevezték.
A Madaroknak külön Istenük volt, akinek a fejét kuruly madár szárnyai fogták össze Ő volt az égi Turul, vagyis az összekötő az égi világgal a földi világ között, egyfajta Szent Péteri feladattal, ő volt a Nagy Boldog Asszony.
Tehát a régi egyiptomiak szerint is Madarnak, vagy Magyarnak lenni egy emberi minőség volt.
Napjainkban is tartja magát a mondás:
„hitvány ember Magyarnak nem való”

Ezek csak kis érdekességek... :D
#6614
2013. okt. 28. 11:10
HUNMAGYAROK LÉTREJÖTTE

THOT abból a helyes megállapításból indult ki, hogy a közös származású két magyar nép küzdelme bűn volt.
Ezt a bűnt ki kell írtani, az ellenségeskedést be kell szüntetni.
Ha ez megtörtént, a sérelmeket jóvá lehet tenni, majd a két nép és két királyság összeolvasztását egy nemzetté végre lehet hajtani.
THOT összeházasíttatta a két nép leányait és fiait.
Ménest megkoronázta az Északi Hun Koronával, Osirist pedig a Déli Magyar Koronával, hunmagyarokat és magyarhunokat hozva ezzel létre.
Egyiptomban kettős királyság, dualizmus alakíttatott ki, az egyenjogúság alapján.
Ménes feleségül vette Ősúr utolsó testvérét, ezzel erősítve meg a társas uraság létrejöttét.
A kései utódok hálásan emlékeztek Thotra, aki örök dicsőségben részesült.
Észak s Dél Egyiptom magyarjai megbékültek, közös munkára összefogtak és megkezdődött a Nílus völgyiek ragyogó világtörténeti szerepe.
Hasonlóan alakult Mezopotámiában is.
THOT így emlékszik vissza: Én vagyok a Tudó, aki az első szabályokat (alkotmány) bocsátja ki…
Teremtője vagyok nemzetek és népek életének…
Elértem, hogy Osiris győzedelmeskedjék ellenfelein.
Én vagyok a Tudó, a magyar, aki kivívta, hogy a gyengébb győzelmet nyerjen és aki megbosszulja a gonoszt és az elnyomót, amiért rosszat tett. [v]

www.kincseslada.hu/magyarsag/content.php?article.150.6
#6613
2013. okt. 28. 11:03
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg35080#msg35080 date=1382853955]
paranormal.hu/?p=129330
Rejtélyes alak jelenik meg az emberek álmában világszerte" – Sheila


Nah, ehhez hozzá akartam szólni, csak elfelejtettem.... :D Tessék szétszórtság.... :D
Szóval szerintem ez az ember valami ember.....ezt jól meg mondtam.... :D Szóval szerintem már valahol látták ezt az embert, mert nekem is ismerős, de nem álmodtam vele....biztos elraktározta az agyunk. Velem is van úgy, hogy álmodok valakivel, erre később rájövök, hogy jaaa, már láttam valahol képen és ezért elraktároztam. Persze érthető, hogy rögtön kihoznak belőle valami misztikusat....ilyen az ember. :)" – Sheila

Hát én nem tudom ki ez az illető de nekem nem ugrik be ,hogy láttam már volna... :D Inkább maradok a vámpíroknál ;D
#6612
2013. okt. 28. 10:58
törölt tag
"paranormal.hu/?p=129330
Rejtélyes alak jelenik meg az emberek álmában világszerte" – Penelope


Nah, ehhez hozzá akartam szólni, csak elfelejtettem.... :D Tessék szétszórtság.... :D
Szóval szerintem ez az ember valami ember.....ezt jól meg mondtam.... :D Szóval szerintem már valahol látták ezt az embert, mert nekem is ismerős, de nem álmodtam vele....biztos elraktározta az agyunk. Velem is van úgy, hogy álmodok valakivel, erre később rájövök, hogy jaaa, már láttam valahol képen és ezért elraktároztam. Persze érthető, hogy rögtön kihoznak belőle valami misztikusat....ilyen az ember. :)
#6611
2013. okt. 28. 10:47
magyarnyelv.network.hu/blog/magyar-nyelv-hirei/vasvary-toth-tibor-magyar-ostorteneti-etimologiai-szotar

Rengeteg érdekesség van benne,pl Szüz Mária....Meg még sok más...
Régebben volt egy feltevésem Thot-ról..No meg a magyarokról...Találtam erről valamit a vámpírhívőknek.

Thot (Tot, Thoth vagy Toth), rendkívül ősi egyiptomi Isten. Ré legfőbb helyettese (Ra, az Úr, a fő istenség). Nevének eredeti alakja, értelme és jelentése: Tudó, azaz T-D, Tud, tut, tod, tot, vagyis Tót. Ezért ő a bölcsesség, a tudomány, a művészet, az írás és sok egyéb hasznos és szép dolog megteremtője és védelmezője. Feljegyezték róla, hogy egy botra írt, mint ahogy az ősmagyar rovásírással kapcsolatban is szokás volt. Továbbá nem ijedt meg még az oroszlántól sem, mivel maga is az oroszlánok, vagyis az ariák, más szóval a magyarok közül való volt. — A történetnek ez az eleme úgy érthető igazából, hogy az oroszlánüvöltést, mely ókori fogalmak (és még középkori fogalmak) szerint közismerten a magyarok beszédét jelölte, Ő nem hallhatta értetlenül vagy félelemmel telve, hanem az ősi magyar nyelvet (az emberiség ősnyelvét) megértette. — Ami pedig a botra írást illeti (lásd: → rovásírás), ilyet a földkerekségen egyedül a magyarok és az egyiptomiak műveltek. A magyar pásztorok a Hortobágyon és szerte mindenütt a hazában még száz évvel ezelőtt is szó szerint a botra írtak, az egyiptomi világban pedig Thot (Tudó, Tót) cselekedte ugyanezt. Ráadásul madárfejjel ábrázolták, ami azt jelentette, hogy ő „madar” (magyar).
#6610
2013. okt. 28. 10:43
hun, eredeti jelentése „kész”, „hon”. És egy olyan népet ábrázolt, mely erős, magos, királyi, és amelyik isten szemében befejezettnek, késznek tekintetett. És a világban mindenütt otthon van. Ugyanennek a jelentésnek a másik tagja „egy”. (Lásd a különböző nyelvekben meglévő un, hun, one, une stb. egy jelentésű szavakat.) A magyar kutatók erről nem szívesen vettek tudomást; ezt a népszavunkat mindig hunnak, honnak, otthonnak, honinak tartották (ami nem a teljes megfejtés).
A „hun” jelentése a „magyar” jelentésével azonos.
Hun, Nimród fia, Magyar testvére az ősidőkben. ― A hunok az ókor vége felé Atilla király rettenetes népe voltak. (Más szóval a magyarok.)
Hun vagy Huni fáraó idejében építették Egyiptomban, az egyiptomi magyarok a Nagy Szfixet. (A mai egyiptológia véleményéhez képest ez sokkal régebben kellett, hogy legyen, mint ahogy beállítják.) Hun fáraó a számos egyiptomi magyar uralkodóknak csak az egyike volt.
Hun (és Hu?), a Nagy Szfinx másik neve, mely a szobor feliratain is olvasható. (Hancock-Bauval: The Keeper of Genesis, 1996.) Mint azt ma már jól tudjuk, a Nagy Szfinx eredeti neve hosszú évezredeken át az volt, hogy HUN. (Némäti Kálmán: Szfinx-történeti kutatás, a Bál-Czefon, 1914-1916.)
Hun, Hu, Hua, Hung(!), Huang, de nem ritkán Kun is, a legkorábbi kínai uralkodók nevei közt megfigyelhetők. E szerint a kínaiak elődei szintén a hun-magyarok lehettek. (History of China, 1958.)
Hungaria → Lásd ari, aria.
Huti, történelem előtti magyar-egyiptomi bölcs. Dzsehuti, Jehudi, Dzsedi, Jedi, Jeti, magyar tulajdonnév. Jelentése: Magyar Isten, hun főember. A Fő Hun. Hu = hun, ti = fő. Hu-ti. „Ti hunok vagytok”. Hun-Ti → Hun Tibor? vagy Hun-Tigris? („kész tigris”, és „egy tigris”, „a tigris” → dzse-hu-ti, fő tigris, hun főember) Hun-Fő. Huti.
A Dzsedi és a Jeti a mitológia bölcs és titokzatos lényeivé váltak. Eredetük magyarnak tekinthető.
(Lásd: → Thot → Tibor.)
Isten, eredetileg valószínűleg: ős-tér. Az Isten szó alapja, az Is (Ős, ősi) és a ten (végtelen). Az Isten mindig ugyanaz, Isten minden és Isten mind egy. Számunkra, emberek számára azonban nem mindegy, hogy a dolgok hogyan mennek. Pedig Istennek minden, és mindig: mindegy. Ezt látjuk, tapasztalhatjuk. Az Isten nem avatkozik be a dolgok folyásába. A dolgok Őt, az Istent nem érdeklik. A dolgok világa Isten számára nem a valóság, csak káprázat. Mert Isten mindig mindegy. Akár hány „részre” váljon is szét, a belőle és benne lévő (anyag, élővilág, ember), az mind egy marad, és az is lesz, és azzá válik. Ez az Isten. Röviden és egyszerűen: Az.
Iz, Íz, Is, Isz, Ős, Ősz, As, Az, Ász, és a többi (tagok), mind az eredeti, magyar nyelvi, ősi formákra utalnak. (Lásd: → Ízisz.)
Ez az Ő útja. És ez volt a magyarok vallásának lényege is. Az egyetlen eredeti ősmisztérium, minden későbbi vallások és misztériumok eredete; mely egyenesen Isten önismeretéből táplálkozik.
Például az őstér, vagyis Istár kultusz ezért a magyar ősvallás egyik ókori formájának is tekinthető.
(Lásd: → ar → Ra → úr stb.)
#6609
2013. okt. 28. 10:36
Egyiptom, az emberi civilizáció egykor legmagasabb fokán álló legkorábbi világterület. A Föld lényeges kultúrbázisainak helyi jelek alapján valószínűsíthető központja. Az emberiség és a magyarok egyik első területe.
Az ember valószínűleg Középkelet-Afrikában (Egyiptomtól délre) vagy Polinéziában vagy Közép-Ázsiában vagy Közép-Európában lépett színre; vagy több helyen is egyszerre. Az Első Idők Istenei (a magyarok) ezeken a helyeken már a kezdet kezdetétől fogva jelen voltak.
Nimród fiai, Hunor (Hun) és Magyar, „E világból” (Baktriából, azaz Eviláthból) a későbbi Egyiptom vidékére mentek. Nimród többi népei pedig Sumeriában, Kínában, az amerikai kontinensen és más helyeken is fontos központokat hoztak létre.
A Hun név és leszármazottjainak jelentése az volt, hogy „egy”, valamint az, hogy „Hon” (otthon), és az is, hogy „kész”. Aztán ők építették fel Egyiptom földjén a világ legősibb kultúráját jelképező Nagy Szfinxet, melynek egyedüli neve sokáig az volt, hogy HUN. (Némäti Kálmán: Szfinx-történeti kutatás, Bál-Czefon, 1914-1916.)
Egyiptom tehát a magyar emberek számára azt jelenthette, hogy Egy Otthon; Haza; Egy-itt-hon; az egyetlen, legkedvesebb otthon.
Alsó-Egyiptomban laktak a hunok, Felső-Egyiptomban laktak a magyarok. Tehát Egyiptom elnevezése magyar nyelvű szóösszetételből alakulhatott ki.
Az ókorinak tartott Kemet és Keme, valamint az Aigüptosz, Aegyptus, és a mai Miszr elnevezésekkel nem lehet annyit kezdeni, mint a magyar névvel. Habár a Kemet (sok esetben Km t) esetében érzékelhető bizonyos fokú kapcsolat a magyar értelemmel, s azon belül a fekete szóval, minthogy állítólag a kemet ezt jelentette (feket). Elevenebb bizonyítékokat hordoz viszont a K és az M és a T, még hieroglif írással is, tudniillik az M betű egy madár (vagyis azt kívánja jelenteni: madar, magyar), a kifejezés elején álló (jobbról balra) T pedig a tudó jelentésben összegződik (lásd: Thot), a K betű pedig a többes szám jele lehet a szó végén. Vagyis: a tudó magyarok országa; ami azt érzékeltette, hogy ezt a területet felvilágosult, nagy tudású nép lakta – ami vitathatatlanul igaz.
Egyiptom a csillagos ég, az ős tér, az univerzum tükörképének, földi másának számított. Erre nézve épültek a piramisok is. Ezt a lényeget érzékelteti az elnevezés további megfejtése is: Egyiptom: Egyi = Égi + pt = fő és om = „igen”(az univerzum alaphangnemének szava): létezés. — Az om, aria (árja) fogalom, melyet ma szanszkritnak tartanak, pedig igazság szerint magyar (ar). Az om már a 70 000 éves magyar Ataisz világkolóniák nevében is szerepelt (Parci-Om, Párcium stb.)
Hermész Triszmegisztosz nem véletlenül mondja: Ami fent van, olyan mintha lent volna, és ami lent van, olyan mintha fent volna. – ez minden bölcsességek lényege; s biztos és igaz mindenek felett. A pata, olyan, mint a fej. Fent van a fej, lent van a pata. S az Ég is fent van, és Egyiptom is lent van. — De Egyiptom éppen ezért = Égi pata (Egypt), Egyi patám! Ebben a régi bölcsességben a fejlett egyiptomi csillagászat is közrejátszhatott. (Orion misztériuma.) Nem véletlenül volt a teremtő Isten neve az, hogy Pata.
„Égi fő, égi más vagy te, óh Egyiptom”. „Földi másom, földi patám (a lábnyomom) vagy te, óh Egyiptom” (Hermész Triszmegisztosz). Persze több hasonló megfejtés is lehetséges. — Mindenesetre ez a magyar értelmezés a többi nyelvek Egyiptomára (Egypt stb.) is ráillik. (Sok egyéb mellett ez is bizonyítja, hogy a megfejtés valószínűleg helyes. Viszont csak magyarul oldható meg.)
Egyiptomban most is élnek magyarabok (magyar arabok), akik a tudósok szerint csak az 1500-as éveket követően kerültek oda, de ez a megállapítás nem biztos, hogy végleges kell legyen. Hiszen olyan sok egyéb tény van a birtokunkban arra nézve, hogy ezeken a vidékeken magyarok mindig is éltek.
Egyiptom különböző kerületei, szent körzetei és egyéb területnevei és szimpla nevei is mutatják a régi magyar jelenlétet. Karnak (mint a kitárt vagy kinyújtott karnak!), Keneh (mint Kenet), Mazzar (mint magyar), Teje, Tuja, Menat (mint mén atya), Sekel (mint székely), Tutmosis (mint tudomás), Thot (mint tudós) stb.
(Lásd: → Ptah.)

magyarnyelv.network.hu/blog/magyar-nyelv-hirei/vasvary-toth-tibor-magyar-ostorteneti-etimologiai-szotar
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0