Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6548
2013. okt. 24. 18:51
"Egyébként....csakhogy más is lássa, mennyire be vannak hülyítve az emberek a "világhelyzetével"...
amindenit.blog.hu/2012/09/15/teleportaciot_rogzitett_kinaban_a_biztonsagi_kamera
Azt tudni kell, hogy a "világhelyzetén" ezt a videót szentírásnak titulálták és igazinak állították be....holott ez egy vírusmarketing része...tehát, csak óvatosan azzal az oldallal....én szóltam...." – Sheila


Na igen,én is már szóltam párszor,hogy csak óvatosan ...
Oké,hogy a videó hamis,de azért ne zárjuk ki szerintem a teleportáció lehetőségét :)
#6547
2013. okt. 24. 18:48
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg35031#msg35031 date=1382631986]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35030#msg35030 date=1382631766]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35029#msg35029 date=1382631458]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35027#msg35027 date=1382630765]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35024#msg35024 date=1382630571]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35023#msg35023 date=1382630403]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35021#msg35021 date=1382628855]
Több hasonló írást lehet találni,képekkel együtt a neten.Nem hinném,hogy ez reinkarnáció lenne,inkább valami távoli ősökről lehet szó,de persze semmi sem kizárt..de ez nekem nem újdonság,és a topikban is volt már ilyen hasonlóságokról szó,na meg link is.
Amit viszont nem értek!!
Mi a fűzfán fütyülő rézangyalának kellett idekeverni a vámpírokat??
,,Esetleg léteznek vámpírok, akik sokkal, de sokkal tovább élnek az embereknél ? "
Na,azért ne szórakozzunk már kérem...ha ezek azok lennének,megeszem a kalapomat-igaz nincs :)" – Sheila


Hát ez az...... Basszus, komolyan mondom nekünk is kutakodnunk kéne magunk iránt.... :D Biztos találnánk hozzánk hasonló embereket, és ráfoghatnánk hogy azok mi vagyunk. :P :D" – Sheila

Néha jól is jönne egy hasonmás :D" – Sheila

Nekem minimum 10db kéne.... :D Asszem leadom a rendelést, hátha klónoznak engem.... ;D" – Sheila

Ez jó volt :D Én beérem mondjuk hárommal :D Na nem klónnal,hanem tényleg sima hasonmással-klónok nem kellenek....a végén még én járnám meg..." – Sheila

Miért? Gondolj bele....indíthatnál klónháborút, tök jó buli lehetne.... :D" – Sheila

:D Klónokkal vívott háború a gonoszok ellen-így oké lenne :) Bár akkor már nem az én klónjaim kellenének :D" – Sheila

Ááá, felturbózott klónokat kell akkor gyártani, különleges képességekkel, aztán szevasz minden rossz embernek.... ;D" – Sheila

Igaz :D
#6546
2013. okt. 24. 18:28
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35030#msg35030 date=1382631766]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35029#msg35029 date=1382631458]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35027#msg35027 date=1382630765]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35024#msg35024 date=1382630571]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35023#msg35023 date=1382630403]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35021#msg35021 date=1382628855]
Több hasonló írást lehet találni,képekkel együtt a neten.Nem hinném,hogy ez reinkarnáció lenne,inkább valami távoli ősökről lehet szó,de persze semmi sem kizárt..de ez nekem nem újdonság,és a topikban is volt már ilyen hasonlóságokról szó,na meg link is.
Amit viszont nem értek!!
Mi a fűzfán fütyülő rézangyalának kellett idekeverni a vámpírokat??
,,Esetleg léteznek vámpírok, akik sokkal, de sokkal tovább élnek az embereknél ? "
Na,azért ne szórakozzunk már kérem...ha ezek azok lennének,megeszem a kalapomat-igaz nincs :)" – Penelope


Hát ez az...... Basszus, komolyan mondom nekünk is kutakodnunk kéne magunk iránt.... :D Biztos találnánk hozzánk hasonló embereket, és ráfoghatnánk hogy azok mi vagyunk. :P :D" – Penelope

Néha jól is jönne egy hasonmás :D" – Penelope

Nekem minimum 10db kéne.... :D Asszem leadom a rendelést, hátha klónoznak engem.... ;D" – Penelope

Ez jó volt :D Én beérem mondjuk hárommal :D Na nem klónnal,hanem tényleg sima hasonmással-klónok nem kellenek....a végén még én járnám meg..." – Penelope

Miért? Gondolj bele....indíthatnál klónháborút, tök jó buli lehetne.... :D" – Penelope

:D Klónokkal vívott háború a gonoszok ellen-így oké lenne :) Bár akkor már nem az én klónjaim kellenének :D" – Penelope

Ááá, felturbózott klónokat kell akkor gyártani, különleges képességekkel, aztán szevasz minden rossz embernek.... ;D
#6545
2013. okt. 24. 18:28
"Amikor elkezdtem a kvantumtudomány alapelveit alkalmazni, hirtelen minden a helyére került. Teljesen hatalmába kerített az elképzelés, hogy a fizikai valóságunk alapvetően nagy energiájú fotonokból, a legkisebb ismert anyagi részecskékből épül fel. Lényegében mi mindannyian csak fény és információminták vagyunk. Ha igazán felfogod valójában mit is jelent ez a fogalom, akkor hozzáférsz ahhoz az energiához, amely a nullponti energiamezővel áll kapcsolatban és akkor az ERŐ veled lesz. Ha lassan mindent más szemmel kezdesz el szemlélni, az gyökeresen megváltoztatja életed minden területét. Nem vagy elválasztva az élet más részeitől, hanem össze vagy kapcsolódva az EGYETLEN oszthatatlan szellemmel."
Dr. Richard Bartlett
#6544
2013. okt. 24. 18:27
törölt tag
Egyébként....csakhogy más is lássa, mennyire be vannak hülyítve az emberek a "világhelyzetével"...
amindenit.blog.hu/2012/09/15/teleportaciot_rogzitett_kinaban_a_biztonsagi_kamera
Azt tudni kell, hogy a "világhelyzetén" ezt a videót szentírásnak titulálták és igazinak állították be....holott ez egy vírusmarketing része...tehát, csak óvatosan azzal az oldallal....én szóltam....
#6543
2013. okt. 24. 18:26
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg35029#msg35029 date=1382631458]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35027#msg35027 date=1382630765]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35024#msg35024 date=1382630571]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35023#msg35023 date=1382630403]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35021#msg35021 date=1382628855]
Több hasonló írást lehet találni,képekkel együtt a neten.Nem hinném,hogy ez reinkarnáció lenne,inkább valami távoli ősökről lehet szó,de persze semmi sem kizárt..de ez nekem nem újdonság,és a topikban is volt már ilyen hasonlóságokról szó,na meg link is.
Amit viszont nem értek!!
Mi a fűzfán fütyülő rézangyalának kellett idekeverni a vámpírokat??
,,Esetleg léteznek vámpírok, akik sokkal, de sokkal tovább élnek az embereknél ? "
Na,azért ne szórakozzunk már kérem...ha ezek azok lennének,megeszem a kalapomat-igaz nincs :)" – Sheila


Hát ez az...... Basszus, komolyan mondom nekünk is kutakodnunk kéne magunk iránt.... :D Biztos találnánk hozzánk hasonló embereket, és ráfoghatnánk hogy azok mi vagyunk. :P :D" – Sheila

Néha jól is jönne egy hasonmás :D" – Sheila

Nekem minimum 10db kéne.... :D Asszem leadom a rendelést, hátha klónoznak engem.... ;D" – Sheila

Ez jó volt :D Én beérem mondjuk hárommal :D Na nem klónnal,hanem tényleg sima hasonmással-klónok nem kellenek....a végén még én járnám meg..." – Sheila

Miért? Gondolj bele....indíthatnál klónháborút, tök jó buli lehetne.... :D" – Sheila

:D Klónokkal vívott háború a gonoszok ellen-így oké lenne :) Bár akkor már nem az én klónjaim kellenének :D
#6542
2013. okt. 24. 18:22
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35027#msg35027 date=1382630765]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35024#msg35024 date=1382630571]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35023#msg35023 date=1382630403]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35021#msg35021 date=1382628855]
Több hasonló írást lehet találni,képekkel együtt a neten.Nem hinném,hogy ez reinkarnáció lenne,inkább valami távoli ősökről lehet szó,de persze semmi sem kizárt..de ez nekem nem újdonság,és a topikban is volt már ilyen hasonlóságokról szó,na meg link is.
Amit viszont nem értek!!
Mi a fűzfán fütyülő rézangyalának kellett idekeverni a vámpírokat??
,,Esetleg léteznek vámpírok, akik sokkal, de sokkal tovább élnek az embereknél ? "
Na,azért ne szórakozzunk már kérem...ha ezek azok lennének,megeszem a kalapomat-igaz nincs :)" – Penelope


Hát ez az...... Basszus, komolyan mondom nekünk is kutakodnunk kéne magunk iránt.... :D Biztos találnánk hozzánk hasonló embereket, és ráfoghatnánk hogy azok mi vagyunk. :P :D" – Penelope

Néha jól is jönne egy hasonmás :D" – Penelope

Nekem minimum 10db kéne.... :D Asszem leadom a rendelést, hátha klónoznak engem.... ;D" – Penelope

Ez jó volt :D Én beérem mondjuk hárommal :D Na nem klónnal,hanem tényleg sima hasonmással-klónok nem kellenek....a végén még én járnám meg..." – Penelope

Miért? Gondolj bele....indíthatnál klónháborút, tök jó buli lehetne.... :D
#6541
2013. okt. 24. 18:17
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg35024#msg35024 date=1382630571]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35023#msg35023 date=1382630403]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35021#msg35021 date=1382628855]
Több hasonló írást lehet találni,képekkel együtt a neten.Nem hinném,hogy ez reinkarnáció lenne,inkább valami távoli ősökről lehet szó,de persze semmi sem kizárt..de ez nekem nem újdonság,és a topikban is volt már ilyen hasonlóságokról szó,na meg link is.
Amit viszont nem értek!!
Mi a fűzfán fütyülő rézangyalának kellett idekeverni a vámpírokat??
,,Esetleg léteznek vámpírok, akik sokkal, de sokkal tovább élnek az embereknél ? "
Na,azért ne szórakozzunk már kérem...ha ezek azok lennének,megeszem a kalapomat-igaz nincs :)" – Sheila


Hát ez az...... Basszus, komolyan mondom nekünk is kutakodnunk kéne magunk iránt.... :D Biztos találnánk hozzánk hasonló embereket, és ráfoghatnánk hogy azok mi vagyunk. :P :D" – Sheila

Néha jól is jönne egy hasonmás :D" – Sheila

Nekem minimum 10db kéne.... :D Asszem leadom a rendelést, hátha klónoznak engem.... ;D" – Sheila

Ez jó volt :D Én beérem mondjuk hárommal :D Na nem klónnal,hanem tényleg sima hasonmással-klónok nem kellenek....a végén még én járnám meg...
#6540
2013. okt. 24. 18:07
törölt tag
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg35024#msg35024 date=1382630571]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35023#msg35023 date=1382630403]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35021#msg35021 date=1382628855]
Több hasonló írást lehet találni,képekkel együtt a neten.Nem hinném,hogy ez reinkarnáció lenne,inkább valami távoli ősökről lehet szó,de persze semmi sem kizárt..de ez nekem nem újdonság,és a topikban is volt már ilyen hasonlóságokról szó,na meg link is.
Amit viszont nem értek!!
Mi a fűzfán fütyülő rézangyalának kellett idekeverni a vámpírokat??
,,Esetleg léteznek vámpírok, akik sokkal, de sokkal tovább élnek az embereknél ? "
Na,azért ne szórakozzunk már kérem...ha ezek azok lennének,megeszem a kalapomat-igaz nincs :)" – szilgyi


Hát ez az...... Basszus, komolyan mondom nekünk is kutakodnunk kéne magunk iránt.... :D Biztos találnánk hozzánk hasonló embereket, és ráfoghatnánk hogy azok mi vagyunk. :P :D" – szilgyi

Néha jól is jönne egy hasonmás :D" – szilgyi

Ezen gondolkoztam ma én is...Vajon van a neten valami arc felismerő progi vagy hasonló?? :D :D" – szilgyi

Neten minden van.... :D :D :D :D Ez is. ;)
#6539
2013. okt. 24. 18:06
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35023#msg35023 date=1382630403]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35021#msg35021 date=1382628855]
Több hasonló írást lehet találni,képekkel együtt a neten.Nem hinném,hogy ez reinkarnáció lenne,inkább valami távoli ősökről lehet szó,de persze semmi sem kizárt..de ez nekem nem újdonság,és a topikban is volt már ilyen hasonlóságokról szó,na meg link is.
Amit viszont nem értek!!
Mi a fűzfán fütyülő rézangyalának kellett idekeverni a vámpírokat??
,,Esetleg léteznek vámpírok, akik sokkal, de sokkal tovább élnek az embereknél ? "
Na,azért ne szórakozzunk már kérem...ha ezek azok lennének,megeszem a kalapomat-igaz nincs :)" – Penelope


Hát ez az...... Basszus, komolyan mondom nekünk is kutakodnunk kéne magunk iránt.... :D Biztos találnánk hozzánk hasonló embereket, és ráfoghatnánk hogy azok mi vagyunk. :P :D" – Penelope

Néha jól is jönne egy hasonmás :D" – Penelope

Nekem minimum 10db kéne.... :D Asszem leadom a rendelést, hátha klónoznak engem.... ;D
#6538
2013. okt. 24. 18:04
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35020#msg35020 date=1382628792]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35019#msg35019 date=1382628384]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35017#msg35017 date=1382627956]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg35011#msg35011 date=1382626899]
Figyelembe veszem Penelopet és nem adom meg az örömöt semilyen verébnek , hogy csata mezővé váljon a topik. Mert a probálkozásokat nézve arra utal , hogy ez a cél . Nehéz át látni de én átlátok mindenem. Csináltam egy párba topikot lehet oda jönni pattogni.

Eztl Szilgyinek ma személyesen mutattm meg és majd nem le esett a székről :) Engem is nagyon le döbbentett . És már pár órája ki akartam rakni de nem engedte . Az egész net hálozat ki akadt... vilaghelyzete.blogspot.hu/2013/05/a-jay-z-fotora-1939-bol-most.html?m=1" – Penelope


Nem tudok elmenni szó nélkül ez mellett.....csak a link miatt....
Akkor ha pár 100 évvel később születtem volna, akkor én is vámpír lehetnék, vagy időutazó??? :o Csak mert a családomba, nagyon nagyon hasonlítok valakire, és kiskoromba össze is kevertek vele és ő idősebb tőlem.....sőt....van 2 unokatesóm, akik szintén ikrek lehetnének, de nem azok, nagy a korkülönbség köztük, de totál egyformák.....folytathatnám..... Gondolkozzunk már reálisan.....mindenkinek van "hasonmása", lehet hogy több is, főleg ha ennyi évről beszélünk.... DiCaprión meg szétröhögtem az agyam amúgy..... :D :D :D Akárhonnan nézem mindkét véglet felől jön a néphülyítés....most például ez is az. Jah, és ha belemagyarázás nélkül néznék az emberek a képeket, akkor rájöhetnének arra hogy nem is mindegyik hasonlít rájuk.....ha azt mondják folyamatosan a nagy "igazságosztók" hogy a paradicsom valójában egy alma, egy idő után befészkelődik a hiszékenyek elméjébe és nekik a paradicsom valóban alma lesz.....aki valóban látja hogy az az alma valójában paradicsom és szól is a birkáknak, az meg egy barom lesz....ennyit erről....(imádom olvasni az ilyen cikkek után a hozzászólásokat)" – Penelope

Na,ezt meg kell néznem.De alapból nem csípem a világhelyzetét...Mario miatt,mert az az ipse mindenhol ott van.No de megnézem majd azért." – Penelope

Na igen...az az ember egy kisebbrendűségi komplexussal rendelkező szerencsétlen....ha egyszer neki az az élet, hát na.....biztos örül hogy a sok birka felnéz rá....de hogy még ők nevezik magukat gondolkodó embereknek.....agyam dobom el.....holott egy hazudós kis féreg hülyeségeiben hisznek.... Szerinted hogyha odavágódnék egy olyan oldalra és osztanám a "titkos" infókat, amiket a romlott képzelőerőmből szedek, vajon én lennék az új atyaúristen?? " – Penelope

Áh,nagyon sok helyen ott van,olyan helyeken,ahol úgymond ébredezők vannak-nem véletlenül tevékenykedik ott,és húzza le a színvonalat.Előbb-utóbb mindenki átlát rajta,és a fenyegetésein is,csak idő kérdése.Szót sem érdemel.Amikor beszélünk róla,csak neki kedvezünk,mert akkor örül :)

Kérdésedre válaszolva:Igen :) És élveznéd, nem tudnál leállni :D" – Penelope

Jajj, a régi szép idők.... ;D A fenyegetései.... ;D Nekem egy kicsit hiányzik, úgy élveztem a szétcincálását, nagyon szórakoztató volt.... ;D ;D ;D

Fú....akkor már biztos belépődíjat szedetnék a Mennyországba.... ;) :D ;D Asszem...imádnának a hívőim. ;D ;D ;D Most belegondoltam....óóó, micsoda taktikáim lennének.... :D :D De szerencsére van ettől ezer fontosabb dolgom is.... :D :D Szóval a veszélyem senkit nem fenyeget.... ;D
#6537
2013. okt. 24. 18:04
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35023#msg35023 date=1382630403]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg35021#msg35021 date=1382628855]
Több hasonló írást lehet találni,képekkel együtt a neten.Nem hinném,hogy ez reinkarnáció lenne,inkább valami távoli ősökről lehet szó,de persze semmi sem kizárt..de ez nekem nem újdonság,és a topikban is volt már ilyen hasonlóságokról szó,na meg link is.
Amit viszont nem értek!!
Mi a fűzfán fütyülő rézangyalának kellett idekeverni a vámpírokat??
,,Esetleg léteznek vámpírok, akik sokkal, de sokkal tovább élnek az embereknél ? "
Na,azért ne szórakozzunk már kérem...ha ezek azok lennének,megeszem a kalapomat-igaz nincs :)" – Penelope


Hát ez az...... Basszus, komolyan mondom nekünk is kutakodnunk kéne magunk iránt.... :D Biztos találnánk hozzánk hasonló embereket, és ráfoghatnánk hogy azok mi vagyunk. :P :D" – Penelope

Néha jól is jönne egy hasonmás :D" – Penelope

Ezen gondolkoztam ma én is...Vajon van a neten valami arc felismerő progi vagy hasonló?? :D :D
#6536
2013. okt. 24. 18:02
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg35021#msg35021 date=1382628855]
Több hasonló írást lehet találni,képekkel együtt a neten.Nem hinném,hogy ez reinkarnáció lenne,inkább valami távoli ősökről lehet szó,de persze semmi sem kizárt..de ez nekem nem újdonság,és a topikban is volt már ilyen hasonlóságokról szó,na meg link is.
Amit viszont nem értek!!
Mi a fűzfán fütyülő rézangyalának kellett idekeverni a vámpírokat??
,,Esetleg léteznek vámpírok, akik sokkal, de sokkal tovább élnek az embereknél ? "
Na,azért ne szórakozzunk már kérem...ha ezek azok lennének,megeszem a kalapomat-igaz nincs :)" – Sheila


Hát ez az...... Basszus, komolyan mondom nekünk is kutakodnunk kéne magunk iránt.... :D Biztos találnánk hozzánk hasonló embereket, és ráfoghatnánk hogy azok mi vagyunk. :P :D" – Sheila

Néha jól is jönne egy hasonmás :D
#6535
2013. okt. 24. 18:00
törölt tag
"Több hasonló írást lehet találni,képekkel együtt a neten.Nem hinném,hogy ez reinkarnáció lenne,inkább valami távoli ősökről lehet szó,de persze semmi sem kizárt..de ez nekem nem újdonság,és a topikban is volt már ilyen hasonlóságokról szó,na meg link is.
Amit viszont nem értek!!
Mi a fűzfán fütyülő rézangyalának kellett idekeverni a vámpírokat??
,,Esetleg léteznek vámpírok, akik sokkal, de sokkal tovább élnek az embereknél ? "
Na,azért ne szórakozzunk már kérem...ha ezek azok lennének,megeszem a kalapomat-igaz nincs :)" – Penelope


Hát ez az...... Basszus, komolyan mondom nekünk is kutakodnunk kéne magunk iránt.... :D Biztos találnánk hozzánk hasonló embereket, és ráfoghatnánk hogy azok mi vagyunk. :P :D
#6534
2013. okt. 24. 17:37
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg35019#msg35019 date=1382628384]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg35017#msg35017 date=1382627956]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg35011#msg35011 date=1382626899]
Figyelembe veszem Penelopet és nem adom meg az örömöt semilyen verébnek , hogy csata mezővé váljon a topik. Mert a probálkozásokat nézve arra utal , hogy ez a cél . Nehéz át látni de én átlátok mindenem. Csináltam egy párba topikot lehet oda jönni pattogni.

Eztl Szilgyinek ma személyesen mutattm meg és majd nem le esett a székről :) Engem is nagyon le döbbentett . És már pár órája ki akartam rakni de nem engedte . Az egész net hálozat ki akadt... vilaghelyzete.blogspot.hu/2013/05/a-jay-z-fotora-1939-bol-most.html?m=1" – Sheila


Nem tudok elmenni szó nélkül ez mellett.....csak a link miatt....
Akkor ha pár 100 évvel később születtem volna, akkor én is vámpír lehetnék, vagy időutazó??? :o Csak mert a családomba, nagyon nagyon hasonlítok valakire, és kiskoromba össze is kevertek vele és ő idősebb tőlem.....sőt....van 2 unokatesóm, akik szintén ikrek lehetnének, de nem azok, nagy a korkülönbség köztük, de totál egyformák.....folytathatnám..... Gondolkozzunk már reálisan.....mindenkinek van "hasonmása", lehet hogy több is, főleg ha ennyi évről beszélünk.... DiCaprión meg szétröhögtem az agyam amúgy..... :D :D :D Akárhonnan nézem mindkét véglet felől jön a néphülyítés....most például ez is az. Jah, és ha belemagyarázás nélkül néznék az emberek a képeket, akkor rájöhetnének arra hogy nem is mindegyik hasonlít rájuk.....ha azt mondják folyamatosan a nagy "igazságosztók" hogy a paradicsom valójában egy alma, egy idő után befészkelődik a hiszékenyek elméjébe és nekik a paradicsom valóban alma lesz.....aki valóban látja hogy az az alma valójában paradicsom és szól is a birkáknak, az meg egy barom lesz....ennyit erről....(imádom olvasni az ilyen cikkek után a hozzászólásokat)" – Sheila

Na,ezt meg kell néznem.De alapból nem csípem a világhelyzetét...Mario miatt,mert az az ipse mindenhol ott van.No de megnézem majd azért." – Sheila

Na igen...az az ember egy kisebbrendűségi komplexussal rendelkező szerencsétlen....ha egyszer neki az az élet, hát na.....biztos örül hogy a sok birka felnéz rá....de hogy még ők nevezik magukat gondolkodó embereknek.....agyam dobom el.....holott egy hazudós kis féreg hülyeségeiben hisznek.... Szerinted hogyha odavágódnék egy olyan oldalra és osztanám a "titkos" infókat, amiket a romlott képzelőerőmből szedek, vajon én lennék az új atyaúristen?? " – Sheila

Áh,nagyon sok helyen ott van,olyan helyeken,ahol úgymond ébredezők vannak-nem véletlenül tevékenykedik ott,és húzza le a színvonalat.Előbb-utóbb mindenki átlát rajta,és a fenyegetésein is,csak idő kérdése.Szót sem érdemel.Amikor beszélünk róla,csak neki kedvezünk,mert akkor örül :)

Kérdésedre válaszolva:Igen :) És élveznéd, nem tudnál leállni :D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0