Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6533
2013. okt. 24. 17:34
Több hasonló írást lehet találni,képekkel együtt a neten.Nem hinném,hogy ez reinkarnáció lenne,inkább valami távoli ősökről lehet szó,de persze semmi sem kizárt..de ez nekem nem újdonság,és a topikban is volt már ilyen hasonlóságokról szó,na meg link is.
Amit viszont nem értek!!
Mi a fűzfán fütyülő rézangyalának kellett idekeverni a vámpírokat??
,,Esetleg léteznek vámpírok, akik sokkal, de sokkal tovább élnek az embereknél ? "
Na,azért ne szórakozzunk már kérem...ha ezek azok lennének,megeszem a kalapomat-igaz nincs :)
#6532
2013. okt. 24. 17:33
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg35017#msg35017 date=1382627956]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg35011#msg35011 date=1382626899]
Figyelembe veszem Penelopet és nem adom meg az örömöt semilyen verébnek , hogy csata mezővé váljon a topik. Mert a probálkozásokat nézve arra utal , hogy ez a cél . Nehéz át látni de én átlátok mindenem. Csináltam egy párba topikot lehet oda jönni pattogni.

Eztl Szilgyinek ma személyesen mutattm meg és majd nem le esett a székről :) Engem is nagyon le döbbentett . És már pár órája ki akartam rakni de nem engedte . Az egész net hálozat ki akadt... vilaghelyzete.blogspot.hu/2013/05/a-jay-z-fotora-1939-bol-most.html?m=1" – Penelope


Nem tudok elmenni szó nélkül ez mellett.....csak a link miatt....
Akkor ha pár 100 évvel később születtem volna, akkor én is vámpír lehetnék, vagy időutazó??? :o Csak mert a családomba, nagyon nagyon hasonlítok valakire, és kiskoromba össze is kevertek vele és ő idősebb tőlem.....sőt....van 2 unokatesóm, akik szintén ikrek lehetnének, de nem azok, nagy a korkülönbség köztük, de totál egyformák.....folytathatnám..... Gondolkozzunk már reálisan.....mindenkinek van "hasonmása", lehet hogy több is, főleg ha ennyi évről beszélünk.... DiCaprión meg szétröhögtem az agyam amúgy..... :D :D :D Akárhonnan nézem mindkét véglet felől jön a néphülyítés....most például ez is az. Jah, és ha belemagyarázás nélkül néznék az emberek a képeket, akkor rájöhetnének arra hogy nem is mindegyik hasonlít rájuk.....ha azt mondják folyamatosan a nagy "igazságosztók" hogy a paradicsom valójában egy alma, egy idő után befészkelődik a hiszékenyek elméjébe és nekik a paradicsom valóban alma lesz.....aki valóban látja hogy az az alma valójában paradicsom és szól is a birkáknak, az meg egy barom lesz....ennyit erről....(imádom olvasni az ilyen cikkek után a hozzászólásokat)" – Penelope

Na,ezt meg kell néznem.De alapból nem csípem a világhelyzetét...Mario miatt,mert az az ipse mindenhol ott van.No de megnézem majd azért." – Penelope

Na igen...az az ember egy kisebbrendűségi komplexussal rendelkező szerencsétlen....ha egyszer neki az az élet, hát na.....biztos örül hogy a sok birka felnéz rá....de hogy még ők nevezik magukat gondolkodó embereknek.....agyam dobom el.....holott egy hazudós kis féreg hülyeségeiben hisznek.... Szerinted hogyha odavágódnék egy olyan oldalra és osztanám a "titkos" infókat, amiket a romlott képzelőerőmből szedek, vajon én lennék az új atyaúristen??
#6531
2013. okt. 24. 17:26
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg35011#msg35011 date=1382626899]
Figyelembe veszem Penelopet és nem adom meg az örömöt semilyen verébnek , hogy csata mezővé váljon a topik. Mert a probálkozásokat nézve arra utal , hogy ez a cél . Nehéz át látni de én átlátok mindenem. Csináltam egy párba topikot lehet oda jönni pattogni.

Eztl Szilgyinek ma személyesen mutattm meg és majd nem le esett a székről :) Engem is nagyon le döbbentett . És már pár órája ki akartam rakni de nem engedte . Az egész net hálozat ki akadt... vilaghelyzete.blogspot.hu/2013/05/a-jay-z-fotora-1939-bol-most.html?m=1" – Sheila


Nem tudok elmenni szó nélkül ez mellett.....csak a link miatt....
Akkor ha pár 100 évvel később születtem volna, akkor én is vámpír lehetnék, vagy időutazó??? :o Csak mert a családomba, nagyon nagyon hasonlítok valakire, és kiskoromba össze is kevertek vele és ő idősebb tőlem.....sőt....van 2 unokatesóm, akik szintén ikrek lehetnének, de nem azok, nagy a korkülönbség köztük, de totál egyformák.....folytathatnám..... Gondolkozzunk már reálisan.....mindenkinek van "hasonmása", lehet hogy több is, főleg ha ennyi évről beszélünk.... DiCaprión meg szétröhögtem az agyam amúgy..... :D :D :D Akárhonnan nézem mindkét véglet felől jön a néphülyítés....most például ez is az. Jah, és ha belemagyarázás nélkül néznék az emberek a képeket, akkor rájöhetnének arra hogy nem is mindegyik hasonlít rájuk.....ha azt mondják folyamatosan a nagy "igazságosztók" hogy a paradicsom valójában egy alma, egy idő után befészkelődik a hiszékenyek elméjébe és nekik a paradicsom valóban alma lesz.....aki valóban látja hogy az az alma valójában paradicsom és szól is a birkáknak, az meg egy barom lesz....ennyit erről....(imádom olvasni az ilyen cikkek után a hozzászólásokat)" – Sheila

Na,ezt meg kell néznem.De alapból nem csípem a világhelyzetét...Mario miatt,mert az az ipse mindenhol ott van.No de megnézem majd azért.
#6530
2013. okt. 24. 17:22
"Megintcsak a magyarok,meg atlantiszi nép,és egyiptom...

boldognapot.hu/blog/a-keltak-megalitjait-magyarok-epitettek/

boldognapot.hu/blog/a-kelta-enigma-a-kelta-magyar-kapcsolatok/" – Penelope


Hát igen ez elég sokszor előfordul....
#6529
2013. okt. 24. 17:19
törölt tag
"Figyelembe veszem Penelopet és nem adom meg az örömöt semilyen verébnek , hogy csata mezővé váljon a topik. Mert a probálkozásokat nézve arra utal , hogy ez a cél . Nehéz át látni de én átlátok mindenem. Csináltam egy párba topikot lehet oda jönni pattogni.

Eztl Szilgyinek ma személyesen mutattm meg és majd nem le esett a székről :) Engem is nagyon le döbbentett . És már pár órája ki akartam rakni de nem engedte . Az egész net hálozat ki akadt... vilaghelyzete.blogspot.hu/2013/05/a-jay-z-fotora-1939-bol-most.html?m=1" – nevem05


Nem tudok elmenni szó nélkül ez mellett.....csak a link miatt....
Akkor ha pár 100 évvel később születtem volna, akkor én is vámpír lehetnék, vagy időutazó??? :o Csak mert a családomba, nagyon nagyon hasonlítok valakire, és kiskoromba össze is kevertek vele és ő idősebb tőlem.....sőt....van 2 unokatesóm, akik szintén ikrek lehetnének, de nem azok, nagy a korkülönbség köztük, de totál egyformák.....folytathatnám..... Gondolkozzunk már reálisan.....mindenkinek van "hasonmása", lehet hogy több is, főleg ha ennyi évről beszélünk.... DiCaprión meg szétröhögtem az agyam amúgy..... :D :D :D Akárhonnan nézem mindkét véglet felől jön a néphülyítés....most például ez is az. Jah, és ha belemagyarázás nélkül néznék az emberek a képeket, akkor rájöhetnének arra hogy nem is mindegyik hasonlít rájuk.....ha azt mondják folyamatosan a nagy "igazságosztók" hogy a paradicsom valójában egy alma, egy idő után befészkelődik a hiszékenyek elméjébe és nekik a paradicsom valóban alma lesz.....aki valóban látja hogy az az alma valójában paradicsom és szól is a birkáknak, az meg egy barom lesz....ennyit erről....(imádom olvasni az ilyen cikkek után a hozzászólásokat)
#6528
2013. okt. 24. 17:18
#6527
2013. okt. 24. 17:12
törölt tag
"Nekem ez a nanorobotos dolog tetszik. Szerintem jó ötlet. ;D" – Falcon

Jah, aztán lesz egy nanorobotmeghibásodás és felzabálják belülről a tested, és elfoglalják a Földet a nanorobotok.... ;D
#6526
2013. okt. 24. 17:05
Csak fel néztem . De később reeee
#6525
2013. okt. 24. 17:01
Figyelembe veszem Penelopet és nem adom meg az örömöt semilyen verébnek , hogy csata mezővé váljon a topik. Mert a probálkozásokat nézve arra utal , hogy ez a cél . Nehéz át látni de én átlátok mindenem. Csináltam egy párba topikot lehet oda jönni pattogni.

Eztl Szilgyinek ma személyesen mutattm meg és majd nem le esett a székről :) Engem is nagyon le döbbentett . És már pár órája ki akartam rakni de nem engedte . Az egész net hálozat ki akadt... vilaghelyzete.blogspot.hu/2013/05/a-jay-z-fotora-1939-bol-most.html?m=1
#6524
2013. okt. 24. 16:54
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg34980#msg34980 date=1382590630]
Halihó! :)

Az esti megidézésem nem sikerült,de jót mulattam rajta :D
Máshol volt dolgom éppen.

De látom itt megint volt némi összezörrenés...most komolyan skacok,mit mondjak erre?Nem vagyok békebíró,kérni meg már kértem,hogy ne vitázzatok.
05:Sheilát már ismerem annyira,hogy tudjam,ha írsz neki,ő reagálni fog.Akkor mi lenne,ha te nem viszonoznád?Szerintem akkor Sheila sem reagálna így.
Vagy csak egyszerűen egyikőtök se reagáljon a másik írására-van itt éppen elég cikk ,amiről lehet beszélgetni.
Na? :)" – Sheila


Erről a békebíróról Dredd jutott eszembe.... :D Nagyon jó film. :D" – Sheila

:D
#6523
2013. okt. 24. 16:53
#6522
2013. okt. 24. 16:27
Nekem ez a nanorobotos dolog tetszik. Szerintem jó ötlet. ;D
#6521
2013. okt. 24. 14:40
törölt tag
"Hát én nem vagyok oda az étrendkiegészítőkért...

idokjelei.hu/2013/10/a-google-ugyvezeto-aki-orokke-akar-elni/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+IdokJelei+%28Id%C5%91k+jelei%29#
,,Olyan immunrendszert teremthetünk, ami minden betegséget felismer, így amikor egy új betegség bukkan fel, át lehet programozni, hogy képes legyen megbirkózni az új kórokozóval.”"
Na ne már....

Az egész,amiről a cikk szól,egy nagyon jó kis csapda....ha belegondoltok.
Ha az ember egészséges lenne mindig-akkor hol abban az üzlet?Hol van abban,az,hogy tömhetnek minket oltásokkal,gyógyszerekkel,stb...

,,A kanadai Maclean Magazinnak adott interjúban Kurzweil elmondta, hogy reményei szerint az étrendkiegészítők képesek lesznek olyan állapotban tartani egészségét, hogy megérje a „nanotechnológiai forradalmat”.
Na már csak ez hiányzik nekünk szerintem is...

,,Kurzweil korábban azt jósolta, hogy a 2020-as évekre az emberek annyi egészségtelen ételt ehetnek, amennyit csak akarnak, mert mindenkiben nanorobotok lesznek, amelyek minden szükséges tápanyaggal ellátják majd a testet, miközben a fölösleges zsírtól is megszabadítják."
Na elmehetnek ám a...oda!" – Penelope


Úúúúristen....ez nagyon gáz....no comment.....
#6520
2013. okt. 24. 14:39
törölt tag
"Halihó! :)

Az esti megidézésem nem sikerült,de jót mulattam rajta :D
Máshol volt dolgom éppen.

De látom itt megint volt némi összezörrenés...most komolyan skacok,mit mondjak erre?Nem vagyok békebíró,kérni meg már kértem,hogy ne vitázzatok.
05:Sheilát már ismerem annyira,hogy tudjam,ha írsz neki,ő reagálni fog.Akkor mi lenne,ha te nem viszonoznád?Szerintem akkor Sheila sem reagálna így.
Vagy csak egyszerűen egyikőtök se reagáljon a másik írására-van itt éppen elég cikk ,amiről lehet beszélgetni.
Na? :)" – Penelope


Erről a békebíróról Dredd jutott eszembe.... :D Nagyon jó film. :D
#6519
2013. okt. 24. 13:13
Hát én nem vagyok oda az étrendkiegészítőkért...

idokjelei.hu/2013/10/a-google-ugyvezeto-aki-orokke-akar-elni/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+IdokJelei+%28Id%C5%91k+jelei%29#
,,Olyan immunrendszert teremthetünk, ami minden betegséget felismer, így amikor egy új betegség bukkan fel, át lehet programozni, hogy képes legyen megbirkózni az új kórokozóval.”"
Na ne már....

Az egész,amiről a cikk szól,egy nagyon jó kis csapda....ha belegondoltok.
Ha az ember egészséges lenne mindig-akkor hol abban az üzlet?Hol van abban,az,hogy tömhetnek minket oltásokkal,gyógyszerekkel,stb...

,,A kanadai Maclean Magazinnak adott interjúban Kurzweil elmondta, hogy reményei szerint az étrendkiegészítők képesek lesznek olyan állapotban tartani egészségét, hogy megérje a „nanotechnológiai forradalmat”.
Na már csak ez hiányzik nekünk szerintem is...

,,Kurzweil korábban azt jósolta, hogy a 2020-as évekre az emberek annyi egészségtelen ételt ehetnek, amennyit csak akarnak, mert mindenkiben nanorobotok lesznek, amelyek minden szükséges tápanyaggal ellátják majd a testet, miközben a fölösleges zsírtól is megszabadítják."
Na elmehetnek ám a...oda!
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0