Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6503
2013. okt. 24. 9:16

[quote author=Falcon link=topic=434.msg34984#msg34984 date=1382598814]
A hangyák a cukorra mentek. Még régebben kidőlt a kóla és pont telibe trafálta a számológépet, már vagy 100x áttöröltem, de ezek szerint a hangyák még mindig érezték. ;D Vagy nem tudom.


Ja értem.Én kiskoromba rettegtem a hangyáktól..Mindig attól féltem ha este megláttam egyet ,hogy belemászik az orromba vagy a fülembe. Ma már a késtől félek, ha valaki azzal jön felém támadás jellegűen.

[quote author=Falcon link=topic=434.msg34986#msg34986 date=1382598982]
2000ad.uz.ua/letoltes/2000ad_konyvtar/A_Biblia-ami_a_kulisszak_mogott_van_II.pdf


Jó nak tűnik de mire kiolvasom .....Te elolvastad Falcon?
#6502
2013. okt. 24. 9:16
#6501
2013. okt. 24. 9:14
"Ez is már volt,de sose árt újra feltenni ilyesmit,mert a sok oldal ,és link között bizony néha elvész a dolog:

ujgenezis.uw.hu/" – Penelope


Tetszik
#6500
2013. okt. 24. 9:13
A hangyák a cukorra mentek. Még régebben kidőlt a kóla és pont telibe trafálta a számológépet, már vagy 100x áttöröltem, de ezek szerint a hangyák még mindig érezték. ;D Vagy nem tudom.
#6499
2013. okt. 24. 8:58
#6498
2013. okt. 24. 8:53
Ez is már volt,de sose árt újra feltenni ilyesmit,mert a sok oldal ,és link között bizony néha elvész a dolog:

ujgenezis.uw.hu/
#6497
2013. okt. 24. 8:51
Penelope ahogy meg én ismerem 05-öt ő sem enged,elég makacs természetű és rontaná a közérzetét ha egy szót elállna...De szerintem is az a megoldás ha nem reagálnak egymásra...Szerintem vagyis remélem már nem lesz gond :)

Szép napot!!
#6496
2013. okt. 24. 6:57
Halihó! :)

Az esti megidézésem nem sikerült,de jót mulattam rajta :D
Máshol volt dolgom éppen.

De látom itt megint volt némi összezörrenés...most komolyan skacok,mit mondjak erre?Nem vagyok békebíró,kérni meg már kértem,hogy ne vitázzatok.
05:Sheilát már ismerem annyira,hogy tudjam,ha írsz neki,ő reagálni fog.Akkor mi lenne,ha te nem viszonoznád?Szerintem akkor Sheila sem reagálna így.
Vagy csak egyszerűen egyikőtök se reagáljon a másik írására-van itt éppen elég cikk ,amiről lehet beszélgetni.
Na? :)
#6495
2013. okt. 23. 23:42
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg34974#msg34974 date=1382563041]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34968#msg34968 date=1382562341]
Fú ez már kezd eldurvulni? Mire jó ez?? Két kis kakas viaskodása jut eszembe....
Szia 05...
Falcon kened vágod ezt a földanya témát látom vagy sokat ittál valaha és hallucináltál :D :D?? " – szilgyi


A barátnéd játssza az agyát.....szerintem a lassú felfogású szerencsétlennek kéne csak szólnod....mosom kezeim....ő nem tud leállni, mert a fórum az élete....és eléggé idétlen amit csinál, szólj rá, mert hülyét csinál magából. De hogy ennyire nem tud megnyugodni, szegény....komolyan sajnálom őt... :-[" – szilgyi

Elsőnek tisztázzuk ő férfi nem nő. Van saját élete ne ítéljétek el egymást, amíg nem ismeritek a másik felet. A legfontosabb: A földön mindenki az igazságot keresi ,ki így, ki úgy..Mindig, mindenki másban ,vagy másképp ,még akkor is ha nem is tudja...Szóval a lényeg ugyan az, ezért is hülyeség vitatkozni..Szó feleletet vár alapon vagytok, az egyikőtök 19 ,a másikotok meg egy hiány 20... Civakodtok mint két szerelmes pár..Hihihih az ellentétek vonzzák egymást. ??? ??? Az okos enged, a szamár meg szenved...Ne reagáljátok le a komikat és kész." – szilgyi

Jóságos Jézus Haver.....komolyan nem nő? :D Pedig eléggé hisztis, amint látom... :D Hát ez durva.... :D Ne aggódj, békén hagyom most, hogy ezt megtudtam, mert a legtöbb férfineműt abszolúte lenézem.... Nekem egy kisfiú, nem ellenfél.... :D
#6494
2013. okt. 23. 23:33
"Nem mindig annyira vicces. De nem is 18+ (úgy sem) :), de amikor már elfáradtam nagyon, hajlamos vagyok olyan dolgokat is odalátni, amik nincsenek. Néha meg pont fordítva, azt hiszem, hogy csak képzelet és igazándiból meg ott van. Pl. tegnapelőtt későn akartam még valamit kiszámolni számológéppel (már alig bírtam ébren maradni), nyitom szét és ilyen apró pontokat látok mozogni a gombok között. Azt hittem hülyeség, de aztán ahogy jobban megnéztem, észrevettem, hogy ezek hangyák. ;D 15-20 hangya mászott elő a gépből. (Aztán átnéztem a táskámat, de abban egy sem volt.)

Na de most már lépek, mert kezdem látni a pontokat újra. :D Legyetek jók! " – Falcon


De jó.. :) Szeretem az ilyen sztorikat...Én is lépek...Sziasztok skacok,jók legyetek.

UI: Takarítanod kéne magad körül Falcon :)
#6493
2013. okt. 23. 23:29
Nem mindig annyira vicces. De nem is 18+ (úgy sem) :), de amikor már elfáradtam nagyon, hajlamos vagyok olyan dolgokat is odalátni, amik nincsenek. Néha meg pont fordítva, azt hiszem, hogy csak képzelet és igazándiból meg ott van. Pl. tegnapelőtt későn akartam még valamit kiszámolni számológéppel (már alig bírtam ébren maradni), nyitom szét és ilyen apró pontokat látok mozogni a gombok között. Azt hittem hülyeség, de aztán ahogy jobban megnéztem, észrevettem, hogy ezek hangyák. ;D 15-20 hangya mászott elő a gépből. (Aztán átnéztem a táskámat, de abban egy sem volt.)

Na de most már lépek, mert kezdem látni a pontokat újra. :D Legyetek jók!
#6492
2013. okt. 23. 23:27
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34968#msg34968 date=1382562341]
Fú ez már kezd eldurvulni? Mire jó ez?? Két kis kakas viaskodása jut eszembe....
Szia 05...
Falcon kened vágod ezt a földanya témát látom vagy sokat ittál valaha és hallucináltál :D :D?? " – Sheila


A barátnéd játssza az agyát.....szerintem a lassú felfogású szerencsétlennek kéne csak szólnod....mosom kezeim....ő nem tud leállni, mert a fórum az élete....és eléggé idétlen amit csinál, szólj rá, mert hülyét csinál magából. De hogy ennyire nem tud megnyugodni, szegény....komolyan sajnálom őt... :-[" – Sheila

Elsőnek tisztázzuk ő férfi nem nő. Van saját élete ne ítéljétek el egymást, amíg nem ismeritek a másik felet. A legfontosabb: A földön mindenki az igazságot keresi ,ki így, ki úgy..Mindig, mindenki másban ,vagy másképp ,még akkor is ha nem is tudja...Szóval a lényeg ugyan az, ezért is hülyeség vitatkozni..Szó feleletet vár alapon vagytok, az egyikőtök 19 ,a másikotok meg egy hiány 20... Civakodtok mint két szerelmes pár..Hihihih az ellentétek vonzzák egymást. ??? ??? Az okos enged, a szamár meg szenved...Ne reagáljátok le a komikat és kész.
#6491
2013. okt. 23. 23:22
"Marhaságokat. :D " – Falcon

Neeeeeeeeee de pl?? Vicc ,horror? Vagy fantasztikus,akció,esetleg 18 éven felüli?? :D
#6490
2013. okt. 23. 23:17
törölt tag
"Fú ez már kezd eldurvulni? Mire jó ez?? Két kis kakas viaskodása jut eszembe....
Szia 05...
Falcon kened vágod ezt a földanya témát látom vagy sokat ittál valaha és hallucináltál :D :D?? " – szilgyi


A barátnéd játssza az agyát.....szerintem a lassú felfogású szerencsétlennek kéne csak szólnod....mosom kezeim....ő nem tud leállni, mert a fórum az élete....és eléggé idétlen amit csinál, szólj rá, mert hülyét csinál magából. De hogy ennyire nem tud megnyugodni, szegény....komolyan sajnálom őt... :-[
#6489
2013. okt. 23. 23:14
Marhaságokat. :D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0