Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6488
2013. okt. 23. 23:12
"Hát...az a baj, hogy alkohol nélkül is sokat képzelődök. ;D" – Falcon

HÁHÁHÁ De jó!! És miket??? :D
#6487
2013. okt. 23. 23:11
Hát...az a baj, hogy alkohol nélkül is sokat képzelődök. ;D
#6486
2013. okt. 23. 23:10
"Szia Falkon jó éjt. Én csak veletek írtam és ecseteltem a szellem világ relytelmeit. Biztos sok provokáló szellem magára ismert . Én tszta lelki ismerettel fekszem le . Már csak azért is mert nem irigylem kontár módon mások jó kedvét akik magukra vesznek mindent . Az igéret szép szó ha be tartják úgy jó. És én ennek eleget tettem . Jó éjt mindenkinek és gondtalan nyeledezést hahha

By nevem05 :);)" – nevem05


Pont most ittam ahogy olvastam a soraidat és az üdítő megakadt a torkomban, mert pont nyeltem. :D :D >:(Dinka!!!
Vagy fordítva?? Na mindegy ;D ;D ;D
#6485
2013. okt. 23. 23:07
Szia Falkon jó éjt. Én csak veletek írtam és ecseteltem a szellem világ relytelmeit. Biztos sok provokáló szellem magára ismert . Én tszta lelki ismerettel fekszem le . Már csak azért is mert nem irigylem kontár módon mások jó kedvét akik magukra vesznek mindent . Az igéret szép szó ha be tartják úgy jó. És én ennek eleget tettem . Jó éjt mindenkinek és gondtalan nyeledezést hahha

By nevem05 :);)
#6484
2013. okt. 23. 23:05
Fú ez már kezd eldurvulni? Mire jó ez?? Két kis kakas viaskodása jut eszembe....
Szia 05...
Falcon kened vágod ezt a földanya témát látom vagy sokat ittál valaha és hallucináltál :D :D??
#6483
2013. okt. 23. 23:00
törölt tag
Nahát Fiatalok! Megtudtam amit akartam.... Az ígéret, egyeseknek semmit nem jelent....hm...elgondolkodtató.....legalábbis számomra.....ahogy ez a fajta együgyűség is, amit egyesek produkálnak.... ;D És mint látszik, egyesek szeretik a férfiakat a szájukkal kielégíteni, mivel egyesek ilyesmivel akarják a másikat leszólni.....talán egy sarkon álló az ilyen ember, aki ilyesmiket hoz fel? Hm....elgondolkodtató, hogy más nem jut eszükbe az ilyen embereknek csak ilyesmi.... :D
Akinek nem inge.... ;D ;D ;D ;D ;D
#6482
2013. okt. 23. 22:57
Szerintem itt már valaki kicsit sokat ivott/szívott. :D

Jó éjt.
#6481
2013. okt. 23. 22:57
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg34963#msg34963 date=1382561526]
Jaaaj szilgyi . Még azon is nevetek . Hogy mien sok szerencsétlen van a világon . És nem tudják lenyelni a szavaimat . Mert sokan csak az intim nyeléshez konyítana . Szegény tudatlan felkapaszkodott kis senkik. Lehet az idézés gonosz és selejt elkeseredett lelkeket idéznek ? Mintha éreznék valami természet feletien hülyét hahhah ja még annyit hogy ezeknek a szellemeknek nem vagyok a drágasága sajna nem az esetem .heeheee kis szmiagol.drágaaaaaszáág hehe akinek nem inge ne vegye magára.." – szilgyi


Szmiagol??Most te a gyűrűk urából idéztél?? Ő szokta mondani,hogy drágasszágom az enyémmm adjátok vissza a drágaszágomat...Most komolyan hogy jutott ez eszedbe??
" – szilgyiMost lépek megnézem a gyűrük urát mikor szegény kis szmiagol azt vonyítsa :"drágaaaszáág" hihi

Szasztok skacok . Jó éjt ..... Szilgyi holnap elolvasom a könyv részletet...

Amúgy a gonosz lelkek suttogták a fülembe hahha
#6480
2013. okt. 23. 22:54
"Jaaaj szilgyi . Még azon is nevetek . Hogy mien sok szerencsétlen van a világon . És nem tudják lenyelni a szavaimat . Mert sokan csak az intim nyeléshez konyítana . Szegény tudatlan felkapaszkodott kis senkik. Lehet az idézés gonosz és selejt elkeseredett lelkeket idéznek ? Mintha éreznék valami természet feletien hülyét hahhah ja még annyit hogy ezeknek a szellemeknek nem vagyok a drágasága sajna nem az esetem .heeheee kis szmiagol.drágaaaaaszáág hehe akinek nem inge ne vegye magára.." – nevem05

Szmiagol??Most te a gyűrűk urából idéztél?? Ő szokta mondani,hogy drágasszágom az enyémmm adjátok vissza a drágaszágomat...Most komolyan hogy jutott ez eszedbe??
#6479
2013. okt. 23. 22:52
Jaaaj szilgyi . Még azon is nevetek . Hogy mien sok szerencsétlen van a világon . És nem tudják lenyelni a szavaimat . Mert sokan csak az intim nyeléshez konyítana . Szegény tudatlan felkapaszkodott kis senkik. Lehet az idézés gonosz és selejt elkeseredett lelkeket idéznek ? Mintha éreznék valami természet feletien hülyét hahhah ja még annyit hogy ezeknek a szellemeknek nem vagyok a drágasága sajna nem az esetem .heeheee kis szmiagol.drágaaaaaszáág hehe akinek nem inge ne vegye magára..
#6478
2013. okt. 23. 22:44
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg34958#msg34958 date=1382560394]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34956#msg34956 date=1382559786]
Penelopeeeeeee jöjjjjjjjjjjjjj jöjjjjjjjjjjjjjj és ismét csak jöjjjjjjjjjjjjjjj!! Hald szavammm és csatlakoz e hármas brigádhoz!!!! Szólítiunk téged jöjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!

(Nekem is fenn akadnak -e közben szemeim eszeveszetten remeg a testem és a maradék kaja ez végett rázkódik kifele és a szám is habzik! :D :D :D )

UI:Falcon akkor minek neked a telefon?? Vagy csak te szeretsz másokat hívni,de azt rühelled ha mások hívnak fel téged?? Ez is azt bizonyítsa,hogy utálsz beszélgetni..Múltkor engem 11 kor hívott fel éjszaka egy oldal linkje miatt háháháh.Igaz fit voltam még." – szilgyi


Heeeeer heeeeeeee rosszúl vagyok elképzeltem a gép megvilágít ês megvesztél a hajad szanaszét.. Repüljjjjjjjj repüljjjj idézlek Peneloopeeeeee eeee eee e .... ..( itt elrekettvavhangom) meg idézlek szálj leee ide....( itt mind egy sakál úgy ordibálok és közbe a szemeimből éscaz orromból tenyeremből fény tör elő hatalmas sugarakba és felrepülök és közbe meg szólal aa time of my life a dirty dacingböl) á nekem annyiiiiiii hhiiihiiihiiiiii

" – szilgyi

Jaj fejezd be mert komolyan rosszul vagyok!!!!!!!!!! Jaj hát most komolyan ...Közbe meg elkezdessz lebegni felfele és azt kiabálod ...Penelopeeeeeee jöjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jöjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!Mire vársz méggggggggggggggggggggg jöjjjjjjjjjjjjjjjj............De te közben egyre magasabban szállsz és a fények törnek ki a torkodból is meg ilyenek...." – szilgyi

Nem biiiiiiiirrrrrrooooooooooommmm!!!!!! És közben .... Á- é tájm offf maaaaaajjjjj lllllllllaaaaajjffff
Hiiihuuuu....... De ahogy a fények elő törnek belőlem még pórgök is mint egy hurrikán éss kiabálom peeeeeeeeeeneeeeeloppppeeeeeeeeee jöjjjjhhhhjjjjjjjjjjhjj aaaaaaaaahhhhhghhhhh...... Hhiiihi nem birok írni a röhögéstől... Jól meg csináltátok Szilgy Falkinnn
#6477
2013. okt. 23. 22:43
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg34932#msg34932 date=1382548943]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg34929#msg34929 date=1382526998]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg34851#msg34851 date=1381954650]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg34815#msg34815 date=1381945527]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg34811#msg34811 date=1381943942]
Jujjjj ám...én nem gondoltam,hogy ebből ekkora balhé kerekedik,ha megkérdezem Ninát ,nem-e szeretne visszajönni,mondtam neki,hogy jöhetnek ide más cuccok is,ufós,stb...hiszen azok is voltak,és még lesznek is szerintem,nem kell vámpíros hsz-nak lennie...rá bíztam a döntést,visszajön-e vagy sem.
Én nem vettem sértésnek a sorait sem,de igazatok van,mert attól még titeket sérelemként érhetett,ezért elnézést kérek mindenkitől ,mert erre nem gondoltam,hogy ha visszahívon,ez lehet belőle.

Falcon sem kimondottan vámpír rajongó,ahogyan észrevettem,és nem is kell annak lenni természetesen,hiszen én sem vagyok az,még akkor sem,ha történetesen az a topik címe,ami.Mert többről szól az egész,nem csak róluk,és ezt nem győzöm elégszer leírni.

És igen,igaz,hogy Nina sorai bizony sérthetőleg hathattak,így belegondolva ez teljesen egyértelmű,csak valahogyan én nem vettem annak.De szerintem nem bántásnak szánta.De majd ő biztosan elmondja,hogyan is gondolta .
Egy szó mint száz,sajnálom,hogy e miatt felidegesítettétek magatokat,Szilgyi,és 05!!

Persze , hogy nem erről szól ! De nem is a szkeptikus megjegyzésekről. Hogy Nina minek szánja ezeket a szavakat....Háátt Dicséretnek biztos , hogy nem ! De nem is lehet ilyet elkívánni. Hülyeség is lenne!! Nem lehet senkit rá kényszeríteni semmire . De ez ugyan úgy igaz miránk is . Tudom , hogy higgadt vagy meg béke meg minden .. De gondolkozz kicsit . Ha ez egyszer megvan engedve akkor mások is pockot vesznek . És mi marad a topikból ? Egy nagy szkeptikus közösség . Hol ott más a mondani valója ,ahogy írtad is!! És nem csak a vámpírok . Ez egy nyitott közösség! Egyébként ez nem a te hibád. Húú de már előre látom a sok fantom nevet akik mögött egy személy fog álni!! Hmmm Érted??? De hál istennek MODERÁTOROK vagyunk .
" – nevem05
" – nevem05

Ha arra céloztál, hogy én majd megjelenek még ezer névvel, és lealázom a topicot, akkor csak szólok, hogy tévedsz.....nekem pont az a szokásom, hogy lebuktatom az olyan embereket, akik ezerszer másznak vissza egy egy oldalra és ugyanazt művelik amit előtte, csak mondjuk másképp...... Nem véletlenül köszöntem úgy ahogy....tessék visszaolvasni.....és bevallottam hogy én vagyok....kamuzhattam volna, de minek? Jesszus krisztus szupersztár......nem jövök más névvel, nekem bőven elég ez az egy.....ha meg már nem leszek itt, azt észre fogjátok venni....ha meg visszajövök, azt is...." – nevem05

Figyelj.. Meg lettél nevezve??? Szerintem nem ... Akinek nem inge ne vegye magára . De akkor úgy látom ezt az inget rád szabták és bele is bújtaál.. No comment" – nevem05

Utolsó üzenetem hozzád: Agyhalottakkal nincs kedvem társalogni....és ezt csak rád értem, mivel a felfogásod nemhogy lassú, hanem nem létező.... :-*" – nevem05

Utolsó üzenetem hozzád : Jobban is teszed hehhe Mert ilyen lelki és szellemi károsodottaknak esélyük nincs nem , hogy a topikhoz hanem az élethez sem . Azén felfogásom az éles és nem a kès. De a tied meg tompa mint a klofoló.:):)" – nevem05

Csak kíváncsiságból válaszolok, hogy lássam, mennyit ér az ígéreted.... ;) ;)
Mennyit gondolkodtál ezen a beszóláson? :)
Hm....fényezzem magam egy ilyen szerencsétlennek? Hm... Egyszerűen csak jobb vagyok nálad, ezt már most látom.... :-* Imádom az emberek vergődését nézni... ;D Nem én tehetek róla hogy sivár az életed és várod a "vámpírmegmentőidet", drágaságom.... ;)
#6476
2013. okt. 23. 22:42
Ja tényleg küldök egy részletet a könyvemből privibe 05...
#6475
2013. okt. 23. 22:37
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34956#msg34956 date=1382559786]
Penelopeeeeeee jöjjjjjjjjjjjjj jöjjjjjjjjjjjjjj és ismét csak jöjjjjjjjjjjjjjjj!! Hald szavammm és csatlakoz e hármas brigádhoz!!!! Szólítiunk téged jöjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!

(Nekem is fenn akadnak -e közben szemeim eszeveszetten remeg a testem és a maradék kaja ez végett rázkódik kifele és a szám is habzik! :D :D :D )

UI:Falcon akkor minek neked a telefon?? Vagy csak te szeretsz másokat hívni,de azt rühelled ha mások hívnak fel téged?? Ez is azt bizonyítsa,hogy utálsz beszélgetni..Múltkor engem 11 kor hívott fel éjszaka egy oldal linkje miatt háháháh.Igaz fit voltam még." – nevem05


Heeeeer heeeeeeee rosszúl vagyok elképzeltem a gép megvilágít ês megvesztél a hajad szanaszét.. Repüljjjjjjjj repüljjjj idézlek Peneloopeeeeee eeee eee e .... ..( itt elrekettvavhangom) meg idézlek szálj leee ide....( itt mind egy sakál úgy ordibálok és közbe a szemeimből éscaz orromból tenyeremből fény tör elő hatalmas sugarakba és felrepülök és közbe meg szólal aa time of my life a dirty dacingböl) á nekem annyiiiiiii hhiiihiiihiiiiii

" – nevem05

Jaj fejezd be mert komolyan rosszul vagyok!!!!!!!!!! Jaj hát most komolyan ...Közbe meg elkezdessz lebegni felfele és azt kiabálod ...Penelopeeeeeee jöjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jöjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!Mire vársz méggggggggggggggggggggg jöjjjjjjjjjjjjjjjj............De te közben egyre magasabban szállsz és a fények törnek ki a torkodból is meg ilyenek....
#6474
2013. okt. 23. 22:33
"Penelopeeeeeee jöjjjjjjjjjjjjj jöjjjjjjjjjjjjjj és ismét csak jöjjjjjjjjjjjjjjj!! Hald szavammm és csatlakoz e hármas brigádhoz!!!! Szólítiunk téged jöjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!

(Nekem is fenn akadnak -e közben szemeim eszeveszetten remeg a testem és a maradék kaja ez végett rázkódik kifele és a szám is habzik! :D :D :D )

UI:Falcon akkor minek neked a telefon?? Vagy csak te szeretsz másokat hívni,de azt rühelled ha mások hívnak fel téged?? Ez is azt bizonyítsa,hogy utálsz beszélgetni..Múltkor engem 11 kor hívott fel éjszaka egy oldal linkje miatt háháháh.Igaz fit voltam még." – szilgyi


Heeeeer heeeeeeee rosszúl vagyok elképzeltem a gép megvilágít ês megvesztél a hajad szanaszét.. Repüljjjjjjjj repüljjjj idézlek Peneloopeeeeee eeee eee e .... ..( itt elrekettvavhangom) meg idézlek szálj leee ide....( itt mind egy sakál úgy ordibálok és közbe a szemeimből éscaz orromból tenyeremből fény tör elő hatalmas sugarakba és felrepülök és közbe meg szólal aa time of my life a dirty dacingböl) á nekem annyiiiiiii hhiiihiiihiiiiii
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0