Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6458
2013. okt. 23. 21:40
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg34938#msg34938 date=1382557006]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34933#msg34933 date=1382550133]
Látom izzik a levegő. Nekem ez a hetem elég zajos és zűrös mondhatni ütős volt és ezzel te is így vagy 05. Ne hozzuk át ide ezeket, a béke legyen veletek :)" – szilgyi


Hát igen filmbe illő hét volt . :):) " – szilgyi

Igen a könyvembe bele is írom..Hát a végére hepy az a lényeg." – szilgyi

Jó is. És tudod amiket mondtam írd bele.... :)
#6457
2013. okt. 23. 21:39
"www.urbanlegends.hu/2013/10/19-horrorlegenda-a-vilagbol/

Amúgy a szervkereskedős legenda annyiban érint, hogy anno ezt a szüleim valamiért nagyon komolyan vették. Még fiatalabb koromban, amikor a víkendházunknál állomásoztunk és túl messzire sétáltam, ők meg látták, hogy egy ismeretlen fekete/sötét színű autó közelít, mindig rohantak értem. ;D ;D" – Falcon


Igazuk volt . Fő a biztonság.
#6456
2013. okt. 23. 21:38
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34933#msg34933 date=1382550133]
Látom izzik a levegő. Nekem ez a hetem elég zajos és zűrös mondhatni ütős volt és ezzel te is így vagy 05. Ne hozzuk át ide ezeket, a béke legyen veletek :)" – nevem05


Hát igen filmbe illő hét volt . :):) " – nevem05

Igen a könyvembe bele is írom..Hát a végére hepy az a lényeg.
#6455
2013. okt. 23. 21:36
"Látom izzik a levegő. Nekem ez a hetem elég zajos és zűrös mondhatni ütős volt és ezzel te is így vagy 05. Ne hozzuk át ide ezeket, a béke legyen veletek :)" – szilgyi

Hát igen filmbe illő hét volt . :):)
#6454
2013. okt. 23. 21:33
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg34929#msg34929 date=1382526998]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg34851#msg34851 date=1381954650]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg34815#msg34815 date=1381945527]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg34811#msg34811 date=1381943942]
Jujjjj ám...én nem gondoltam,hogy ebből ekkora balhé kerekedik,ha megkérdezem Ninát ,nem-e szeretne visszajönni,mondtam neki,hogy jöhetnek ide más cuccok is,ufós,stb...hiszen azok is voltak,és még lesznek is szerintem,nem kell vámpíros hsz-nak lennie...rá bíztam a döntést,visszajön-e vagy sem.
Én nem vettem sértésnek a sorait sem,de igazatok van,mert attól még titeket sérelemként érhetett,ezért elnézést kérek mindenkitől ,mert erre nem gondoltam,hogy ha visszahívon,ez lehet belőle.

Falcon sem kimondottan vámpír rajongó,ahogyan észrevettem,és nem is kell annak lenni természetesen,hiszen én sem vagyok az,még akkor sem,ha történetesen az a topik címe,ami.Mert többről szól az egész,nem csak róluk,és ezt nem győzöm elégszer leírni.

És igen,igaz,hogy Nina sorai bizony sérthetőleg hathattak,így belegondolva ez teljesen egyértelmű,csak valahogyan én nem vettem annak.De szerintem nem bántásnak szánta.De majd ő biztosan elmondja,hogyan is gondolta .
Egy szó mint száz,sajnálom,hogy e miatt felidegesítettétek magatokat,Szilgyi,és 05!!

Persze , hogy nem erről szól ! De nem is a szkeptikus megjegyzésekről. Hogy Nina minek szánja ezeket a szavakat....Háátt Dicséretnek biztos , hogy nem ! De nem is lehet ilyet elkívánni. Hülyeség is lenne!! Nem lehet senkit rá kényszeríteni semmire . De ez ugyan úgy igaz miránk is . Tudom , hogy higgadt vagy meg béke meg minden .. De gondolkozz kicsit . Ha ez egyszer megvan engedve akkor mások is pockot vesznek . És mi marad a topikból ? Egy nagy szkeptikus közösség . Hol ott más a mondani valója ,ahogy írtad is!! És nem csak a vámpírok . Ez egy nyitott közösség! Egyébként ez nem a te hibád. Húú de már előre látom a sok fantom nevet akik mögött egy személy fog álni!! Hmmm Érted??? De hál istennek MODERÁTOROK vagyunk .
" – Sheila
" – Sheila

Ha arra céloztál, hogy én majd megjelenek még ezer névvel, és lealázom a topicot, akkor csak szólok, hogy tévedsz.....nekem pont az a szokásom, hogy lebuktatom az olyan embereket, akik ezerszer másznak vissza egy egy oldalra és ugyanazt művelik amit előtte, csak mondjuk másképp...... Nem véletlenül köszöntem úgy ahogy....tessék visszaolvasni.....és bevallottam hogy én vagyok....kamuzhattam volna, de minek? Jesszus krisztus szupersztár......nem jövök más névvel, nekem bőven elég ez az egy.....ha meg már nem leszek itt, azt észre fogjátok venni....ha meg visszajövök, azt is...." – Sheila

Figyelj.. Meg lettél nevezve??? Szerintem nem ... Akinek nem inge ne vegye magára . De akkor úgy látom ezt az inget rád szabták és bele is bújtaál.. No comment" – Sheila

Utolsó üzenetem hozzád: Agyhalottakkal nincs kedvem társalogni....és ezt csak rád értem, mivel a felfogásod nemhogy lassú, hanem nem létező.... :-*" – Sheila

Utolsó üzenetem hozzád : Jobban is teszed hehhe Mert ilyen lelki és szellemi károsodottaknak esélyük nincs nem , hogy a topikhoz hanem az élethez sem . Azén felfogásom az éles és nem a kès. De a tied meg tompa mint a klofoló.:):)
#6453
2013. okt. 23. 21:29
"Szia 05.

Ne legyél ilyen támadó szerintem :)
És senki sem tökéletes,így te sem,Szilgyi sem,és persze én sem.
Azt a témát már lezártuk régen,nem fontos a vita,és a nézeteltérések.Ne ragadjatok le ott.
A provokálást,ha az is akart volna lenni,nem minden esetben kell felvenni.
Ez olyan,ha te odaszólsz,ő meg vissza,te megint vissza,és sose lesz vége-szóval neeeee,mert nincsen értelme.(általánosságban),mert szinte minden esetben így van." – Penelope


Most meg fogadom a kérést de csak mert te kéred . Azért most válaszoltam , mert még azóta nem voltam. Én ilyen vagyok iígy kell szeretni és elfogadni . Amit Isten adott azt ember el nem veheti. De tiszteletbe tartom a te kérésed.. Látom van egy válasz . Arra még válaszolok mert nem szeretek adós maradni ahogy azt tudni lehet mindig ki egyenlítem a számlát . Utána abba hagyom de hangsúlyozom elégszer csak azért mert te kéred . Más kérné nem így lenne .
#6452
2013. okt. 23. 21:21
www.urbanlegends.hu/2013/10/19-horrorlegenda-a-vilagbol/

Amúgy a szervkereskedős legenda annyiban érint, hogy anno ezt a szüleim valamiért nagyon komolyan vették. Még fiatalabb koromban, amikor a víkendházunknál állomásoztunk és túl messzire sétáltam, ők meg látták, hogy egy ismeretlen fekete/sötét színű autó közelít, mindig rohantak értem. ;D ;D
#6451
2013. okt. 23. 20:02
"Szia 05.

Ne legyél ilyen támadó szerintem :)
És senki sem tökéletes,így te sem,Szilgyi sem,és persze én sem.
Azt a témát már lezártuk régen,nem fontos a vita,és a nézeteltérések.Ne ragadjatok le ott.
A provokálást,ha az is akart volna lenni,nem minden esetben kell felvenni.
Ez olyan,ha te odaszólsz,ő meg vissza,te megint vissza,és sose lesz vége-szóval neeeee,mert nincsen értelme.(általánosságban),mert szinte minden esetben így van." – Penelope


Pontosan ,senki nem tökéletes..Belőlem is hiányzik a hiba... :D :D

Na csak poénkodok ;D
#6450
2013. okt. 23. 19:42
Látom izzik a levegő. Nekem ez a hetem elég zajos és zűrös mondhatni ütős volt és ezzel te is így vagy 05. Ne hozzuk át ide ezeket, a béke legyen veletek :)
#6449
2013. okt. 23. 19:22
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg34851#msg34851 date=1381954650]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg34815#msg34815 date=1381945527]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg34811#msg34811 date=1381943942]
Jujjjj ám...én nem gondoltam,hogy ebből ekkora balhé kerekedik,ha megkérdezem Ninát ,nem-e szeretne visszajönni,mondtam neki,hogy jöhetnek ide más cuccok is,ufós,stb...hiszen azok is voltak,és még lesznek is szerintem,nem kell vámpíros hsz-nak lennie...rá bíztam a döntést,visszajön-e vagy sem.
Én nem vettem sértésnek a sorait sem,de igazatok van,mert attól még titeket sérelemként érhetett,ezért elnézést kérek mindenkitől ,mert erre nem gondoltam,hogy ha visszahívon,ez lehet belőle.

Falcon sem kimondottan vámpír rajongó,ahogyan észrevettem,és nem is kell annak lenni természetesen,hiszen én sem vagyok az,még akkor sem,ha történetesen az a topik címe,ami.Mert többről szól az egész,nem csak róluk,és ezt nem győzöm elégszer leírni.

És igen,igaz,hogy Nina sorai bizony sérthetőleg hathattak,így belegondolva ez teljesen egyértelmű,csak valahogyan én nem vettem annak.De szerintem nem bántásnak szánta.De majd ő biztosan elmondja,hogyan is gondolta .
Egy szó mint száz,sajnálom,hogy e miatt felidegesítettétek magatokat,Szilgyi,és 05!!

Persze , hogy nem erről szól ! De nem is a szkeptikus megjegyzésekről. Hogy Nina minek szánja ezeket a szavakat....Háátt Dicséretnek biztos , hogy nem ! De nem is lehet ilyet elkívánni. Hülyeség is lenne!! Nem lehet senkit rá kényszeríteni semmire . De ez ugyan úgy igaz miránk is . Tudom , hogy higgadt vagy meg béke meg minden .. De gondolkozz kicsit . Ha ez egyszer megvan engedve akkor mások is pockot vesznek . És mi marad a topikból ? Egy nagy szkeptikus közösség . Hol ott más a mondani valója ,ahogy írtad is!! És nem csak a vámpírok . Ez egy nyitott közösség! Egyébként ez nem a te hibád. Húú de már előre látom a sok fantom nevet akik mögött egy személy fog álni!! Hmmm Érted??? De hál istennek MODERÁTOROK vagyunk .
" – nevem05
" – nevem05

Ha arra céloztál, hogy én majd megjelenek még ezer névvel, és lealázom a topicot, akkor csak szólok, hogy tévedsz.....nekem pont az a szokásom, hogy lebuktatom az olyan embereket, akik ezerszer másznak vissza egy egy oldalra és ugyanazt művelik amit előtte, csak mondjuk másképp...... Nem véletlenül köszöntem úgy ahogy....tessék visszaolvasni.....és bevallottam hogy én vagyok....kamuzhattam volna, de minek? Jesszus krisztus szupersztár......nem jövök más névvel, nekem bőven elég ez az egy.....ha meg már nem leszek itt, azt észre fogjátok venni....ha meg visszajövök, azt is...." – nevem05

Figyelj.. Meg lettél nevezve??? Szerintem nem ... Akinek nem inge ne vegye magára . De akkor úgy látom ezt az inget rád szabták és bele is bújtaál.. No comment" – nevem05

Utolsó üzenetem hozzád: Agyhalottakkal nincs kedvem társalogni....és ezt csak rád értem, mivel a felfogásod nemhogy lassú, hanem nem létező.... :-*
#6448
2013. okt. 23. 18:35
Szia 05.

Ne legyél ilyen támadó szerintem :)
És senki sem tökéletes,így te sem,Szilgyi sem,és persze én sem.
Azt a témát már lezártuk régen,nem fontos a vita,és a nézeteltérések.Ne ragadjatok le ott.
A provokálást,ha az is akart volna lenni,nem minden esetben kell felvenni.
Ez olyan,ha te odaszólsz,ő meg vissza,te megint vissza,és sose lesz vége-szóval neeeee,mert nincsen értelme.(általánosságban),mert szinte minden esetben így van.
#6447
2013. okt. 23. 13:32
Hahooooo srácok merre vagytok ?? Van ithol valaki ????? :) Penelope? Szilgyi? Falkon?
#6446
2013. okt. 23. 13:16
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg34815#msg34815 date=1381945527]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg34811#msg34811 date=1381943942]
Jujjjj ám...én nem gondoltam,hogy ebből ekkora balhé kerekedik,ha megkérdezem Ninát ,nem-e szeretne visszajönni,mondtam neki,hogy jöhetnek ide más cuccok is,ufós,stb...hiszen azok is voltak,és még lesznek is szerintem,nem kell vámpíros hsz-nak lennie...rá bíztam a döntést,visszajön-e vagy sem.
Én nem vettem sértésnek a sorait sem,de igazatok van,mert attól még titeket sérelemként érhetett,ezért elnézést kérek mindenkitől ,mert erre nem gondoltam,hogy ha visszahívon,ez lehet belőle.

Falcon sem kimondottan vámpír rajongó,ahogyan észrevettem,és nem is kell annak lenni természetesen,hiszen én sem vagyok az,még akkor sem,ha történetesen az a topik címe,ami.Mert többről szól az egész,nem csak róluk,és ezt nem győzöm elégszer leírni.

És igen,igaz,hogy Nina sorai bizony sérthetőleg hathattak,így belegondolva ez teljesen egyértelmű,csak valahogyan én nem vettem annak.De szerintem nem bántásnak szánta.De majd ő biztosan elmondja,hogyan is gondolta .
Egy szó mint száz,sajnálom,hogy e miatt felidegesítettétek magatokat,Szilgyi,és 05!!

Persze , hogy nem erről szól ! De nem is a szkeptikus megjegyzésekről. Hogy Nina minek szánja ezeket a szavakat....Háátt Dicséretnek biztos , hogy nem ! De nem is lehet ilyet elkívánni. Hülyeség is lenne!! Nem lehet senkit rá kényszeríteni semmire . De ez ugyan úgy igaz miránk is . Tudom , hogy higgadt vagy meg béke meg minden .. De gondolkozz kicsit . Ha ez egyszer megvan engedve akkor mások is pockot vesznek . És mi marad a topikból ? Egy nagy szkeptikus közösség . Hol ott más a mondani valója ,ahogy írtad is!! És nem csak a vámpírok . Ez egy nyitott közösség! Egyébként ez nem a te hibád. Húú de már előre látom a sok fantom nevet akik mögött egy személy fog álni!! Hmmm Érted??? De hál istennek MODERÁTOROK vagyunk .
" – Sheila
" – Sheila

Ha arra céloztál, hogy én majd megjelenek még ezer névvel, és lealázom a topicot, akkor csak szólok, hogy tévedsz.....nekem pont az a szokásom, hogy lebuktatom az olyan embereket, akik ezerszer másznak vissza egy egy oldalra és ugyanazt művelik amit előtte, csak mondjuk másképp...... Nem véletlenül köszöntem úgy ahogy....tessék visszaolvasni.....és bevallottam hogy én vagyok....kamuzhattam volna, de minek? Jesszus krisztus szupersztár......nem jövök más névvel, nekem bőven elég ez az egy.....ha meg már nem leszek itt, azt észre fogjátok venni....ha meg visszajövök, azt is...." – Sheila

Figyelj.. Meg lettél nevezve??? Szerintem nem ... Akinek nem inge ne vegye magára . De akkor úgy látom ezt az inget rád szabták és bele is bújtaál.. No comment
#6445
2013. okt. 23. 13:13
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg34800#msg34800 date=1381940226]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34796#msg34796 date=1381939976]
""Tehát itt vannak az "igazi donort kereső vámpírjaitok,,,,,

Ezen kaptam fel az agyvizet,most Nina kajak hülyének néz minket???? Láttad a vidit amit be tett??? Na szóval ezzel minket nézet eredeti bolondnak,pont ő!!!! Na had ne mondjak erre semmit!! Meg kéne néha válogatni a szavakat!!!" – Sheila


Nem mindegy ő neki !! ? Várom legközelebb !!Az e fajta szövegeivel együtt!! Igen én is így gondolom , ahogy te !!!! Ne ám aztán más diktálja itt az iramot , hol ott közük sincs a topikhoz ! Ne itt akarjanak imidzset kovácsolni !!! " – Sheila

:D :D Nekem már megvan, nem kell itt egy fórumba "kovácsolnom"-ami nem a való élet.....nem érdekelnek a fórumalázások, selejtes szövegekkel állnak ki ellenem általában, úgy, hogy a düh munkál bennük.....hát.....én a való életben se nagyon szoktam dühös lenni, mert nem érdekel a düh.....fölösleges energiafecsérlés az egész.....majd ha nagyok lesztek, ti is megértitek. ;) Szóval higgadás legyen ezerrel, ha engem olvastok, és ne hisztizzetek, tanuljátok meg kontrollálni az érzéseiteket. ;)" – Sheila

Hiába szépíted a dolgokat .. Akkor is provokálást inditottál. Itt tudod mekkora lapáttal tesznek a nem létezik szóra....Nekünk nem kell felnőnünk . Mert mikor téged csiszoltak mi már rég fényesek voltunk :)
#6444
2013. okt. 23. 13:09
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg34788#msg34788 date=1381939150]
Ja és még annyit akinek van ellen vetése vagy hozzá fűzni valója (szkeptikusok és kerülgető kása zabálók) most szóljon vagy halgasson mind örökre!!!

Lehet szólni nekem na gyerünk !!!!" – Sheila


Most csak kedvesen megkérdem....te most miért provokálsz másokat? Mi ez a "lehet szólni nekem, na gyerünk" szöveg? Nyugi van, no para...." – Sheila

Nem provokálás... Az a a te asztalod... Ugyan is te keztél okoskodni.. És most is azt mondom akinek problémája van szóljon nekem ....ennyiiii. Ja és no para
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0