Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6413
2013. okt. 19. 19:03
#6412
2013. okt. 19. 17:06
Én meg ma hajnalban besétáltam a fénybe és valami vízzel borított romvárosba kerültem, és mindenkinek a vízben kellett aludnia. ;D Többen jöttünk, fiatalok, akiket felnőttek kísértek. Nagyon fura volt, főleg ahogyan feküdtünk a vízben. ;D
#6411
2013. okt. 19. 14:48
Nina:Jó álmok :)
Ha nem tudod eldönteni,mi legyen a történet vége,várj egy álomra,hátha kiderül :)

Én mikor felébredtem félig meddig-azt ismételgettem magamban hogy -Sásága regim :D Hogy mit jelent,passz...jelent-e egyáltalán valamit...voltak már több ilyen értelmetlen szavak,amik jöttek :)P.l:majabe,krais,vagy krajs,nem tudom ezeket hogyan kellene leírni :)
#6410
2013. okt. 19. 14:34
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg34868#msg34868 date=1382029827]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34854#msg34854 date=1381995863]
Ez jó mert én pont egy könyvet kezdtem el írni,és egy álomig írtam...
Remélem jó lesz,megmutattam az itthoniaknak,vagyis egy személynek de neki tetszett.A végén még elvesz téged egy vámpír,Penelope :)" – Penelope


Öhm, akkor az álmod indított el a sztorit, amit írsz? :o Nekem is....nem olyan rég kezdtem el írni, mert álmodtam régebben egy gigantikus jót....csak én szarul írok.... :-\" – Penelope

Nem igaz,nem írsz szarul!! Én is beleírom az álmaimat, a neveket,embereket,hasonlókat :) van miből építkezni.Bár csak azokat szoktam,aminek tudom,hogy van jelentősége.

Egyszer mindenki elkezte az írást,az a lényeg,hogy el van kezdve, a többi pedig adja magát,és Szilgyi ,te sem írsz rosszul! No hát,tesség ezeket kiverni a buksikból,oks? :)" – Penelope

Hát jó. :D Mondjuk nálam az a gáz, hogy ha elkezdek valamit írni akkor kismillió verzióm lesz mit hogyan írjak meg és mi legyen a vége, és ez kicsit "veszélyes" mert nem mindig tudok dönteni melyik verzió a jobb. :D
#6409
2013. okt. 19. 14:30
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg34867#msg34867 date=1382029681]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg34853#msg34853 date=1381995117]
Most csakazért is leírom mit álmodtam :D

Azt álmodtam,bár már sajna nem emlékszem rá teljesen,de fura módon volt egy vámpírszerelmem... :D Pedig esküszöm,hogy nem vonzódom hozzájuk :D
Biztosan az itteni kis affér tette meg a hatását :)" – Penelope


Fú, ha én leírnám miket álmodok néha.....nagyon komolyakat.....azokból olyan filmet lehetne rendezni, istenem......nem emlékszem, osztottam már meg veled álmot? " – Penelope

Nem tudom,nem emlékszek rá ,de ha nem,hát akkor mesélj légyszi ! " – Penelope

Volt még egy tetszetős álmom. :D Egy ismeretlen helyre kerültem, fogalmam sem volt hogy hova....körbe néztem és nagy kerítések vették körbe azt a helyet....egy titkos létesítményt láttam...elindultam az épület felé és találkoztam emberekkel, akik köszöntek nekem mintha ismernének. Én úgy tettem mintha ismerném őket, de valójában azt sem tudtam kik azok. Amikor megérkeztem az épülethez, láttam, hogy csak úgy tudok bemenni ha beütöm a kódot, és akkor az ajtó kinyílik...és én tudtam a kódot....bár akkor nem tudtam hogy honnan....odabent is köszöntek meg mondták hogy örülnek hogy látnak....valami tudós lehettem.....egy embert kerestem akinek a nevét is mondtam de nem emlékszem hogy hívták.....az emberke nem volt szolgálatban így, nem tudtam beszélni vele, pedig álmomban nagyon akartam.....ennyi.... Jó kis álmok ezek. :D
#6408
2013. okt. 19. 14:23
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg34868#msg34868 date=1382029827]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34854#msg34854 date=1381995863]
Ez jó mert én pont egy könyvet kezdtem el írni,és egy álomig írtam...
Remélem jó lesz,megmutattam az itthoniaknak,vagyis egy személynek de neki tetszett.A végén még elvesz téged egy vámpír,Penelope :)" – szilgyi


Öhm, akkor az álmod indított el a sztorit, amit írsz? :o Nekem is....nem olyan rég kezdtem el írni, mert álmodtam régebben egy gigantikus jót....csak én szarul írok.... :-\" – szilgyi

Igen egy álom indította meg.Inspirált.Téged is?? Hidd el én sem írok jobban,mint te.Fogadni mernék ,hogy te jobban értesz hozzá mint én.Majd remélem egyszer megmutizod. Biztos nagyon jó lehet,és érdekes. A végén valamelyikünk,(hát ,hogy nem én az tuti) még sokra fogja vinni! Higgyétek el nekem csajok!! ;)" – szilgyi

Aham, engem is, mert tök jónak ítéltem meg. :D Bár vannak rettenet hülyeség álmaim is. :D Pont egy földönkívülis álom volt... Szóval amiről írok: álmomban egy idegen bolygón voltam ahol nagyon fejlettek voltak és nagy volt a tudásuk az emberszerű lényeknek...tudtak féreglyukat nyitni, meg fejlett űrhajókat terveztek....totál más volt mint a Föld. És ott voltam én, valamiért nem akartam hogy megtaláljanak így el akartam onnan jönni, de rám találtak és meg akartak ölni. Annyit tudok hogy nem csináltam semmi rosszat, csak valamit tudtam amit nem kellett volna. Meg ilyen békefenntartók közé tartoztam....aztán lőttek rám, én meg menekültem....és ennyi volt az álom. Nekem tetszett a sztori ezért kezdtem el megírni. :D Imádom az ilyen álmokat. :D Főleg amikor nem tudom hogy álmodom. :D Olyan jó egy álomviágban lenni. :D
#6407
2013. okt. 19. 13:34
Azt mondod, látod és azt mondod, érted. De azt, hogy miért van, mégis újra kérded. Kerestél, kutattál, s feltártál sok csodát, De nem találtál többet, mint lábnyomaid porát. Mert szemeddel mindig a távolt kutattad, És a célokat mindig másoknak mutattad. Nem vetted észre, hogy a véletlen csodája Benned van elrejtve, s nem a nagyvilágban. Nem. Nincs az útnak vége, csak a tükrön át kell lépni, Meg kell tanulnod most önmagadra nézni. Te magad változz, hogy a titok örök fénye Felragyogjon Benned és felébredjél végre. Légy a csend mestere, bírd tudatod szóra, És a legmerészebb álmaid válnak valóra. (Müller Péter: Lábnyomaid pora)
#6406
2013. okt. 19. 13:14
Szilgyi:A linket is elolvastad végig?Pár oldal,de mindenki talál benne érdekességet,ezt biztosra veszem :)
#6405
2013. okt. 19. 11:48
#6404
2013. okt. 19. 10:10
",,Az elmúlt években, ahogy 2012. felé „közeledtünk” naptárilag legalább is, az állandó riogatók és fél-elem keltők, azaz Hasítók, a korszakváltással ijesztgették az embereket. Jelenlegi világunk a fél-elemre épül, melyet egy jehovai erőtér-hasítás működtet pár ezer év óta (ld. Kvantumteológia- a vallás mint irányított erőtér előadásomat az interneten).
Ami fél- az nem egész, aki fél- az nem egész-séges…és még folytathatnánk a „szójátékot” csodálatos-mágikus magyar nyelvünkkel. A mögöttes erőműködések azonban nem játékszerek. De ennyiből is világos, kinek és miért jó, ha félelmet ültetnek el bennünk.

Nagyon népszerű eszköz a harag, gyűlölet, félelem, agresszió és hasonlóan romboló erők mozgósítására az ál-magyar nemzetféltés és mint „az igazi kiválasztott nép”, az ellenségeink különféle módon való megsemmisítésére való felhívás. Tökéletes időzítés erre egy-egy nemzeti ünnepünk, így most október 23-ra a fizikai ellenség mellett a „sötét” szellemvilág totális támadását jósolják és a legmagyartalanabb cselekedetekre, lelkületre, fekete mágiára buzdítanak bennünket.

Szeretető lelkület illik a MAGYAR EMBERHEZ, ez a méltó emlékezés történelmi pillanatainkra!

Ma sokan prédikálnak a magyarok különleges szerepéről a világban. Nos, nem a magyar személyi igazolvány garantálja ezt, hanem a magyar szív és lélek. És ehhez bizony nagyon is hozzátartozik A FELELŐSSÉG, amiről senki nem beszél, mert attól fél, ettől nem lesz népszerű.

A MAG NÉPÉNEK valóban van különleges szerepe a világban, hisz ősi nép sarjai vagyunk. Ez a különlegesség egy mennyeien tiszta szellem, lélek és élet; építő szavak, építő tettek. Ezzel kell példát mutatnunk – ha kell, az egész világnak.

Íme, az én válaszom a köztünk tomboló rombolásra, amire ma a magyarokat használni akarják:

https://docs.google.com/document/d/128IDL2fdUktu3DgQAZBMp7U8qEOGFo4gIxS2GB6M2ow/edit"

P.G.Á" – Penelope


Igen,igen.Teljesen egyet értek az írottakkal. Fél-elem....

www.testi-lelki-erzelmi.com/felelem.html

Ahogy a magyar nyelv mondja, a félelem fél-elem, tehát nem egész.Fontos ezt tudunk, mert amikor félünk, akkor csak félig láthatjuk az igazságot, félig érezzük a valóságot, hiszen fél-elemben vagyunk. - See more at: www.testi-lelki-erzelmi.com/felelem.html#sthash.49FtZvjW.dpuf
#6403
2013. okt. 19. 9:28
,,Az elmúlt években, ahogy 2012. felé „közeledtünk” naptárilag legalább is, az állandó riogatók és fél-elem keltők, azaz Hasítók, a korszakváltással ijesztgették az embereket. Jelenlegi világunk a fél-elemre épül, melyet egy jehovai erőtér-hasítás működtet pár ezer év óta (ld. Kvantumteológia- a vallás mint irányított erőtér előadásomat az interneten).
Ami fél- az nem egész, aki fél- az nem egész-séges…és még folytathatnánk a „szójátékot” csodálatos-mágikus magyar nyelvünkkel. A mögöttes erőműködések azonban nem játékszerek. De ennyiből is világos, kinek és miért jó, ha félelmet ültetnek el bennünk.

Nagyon népszerű eszköz a harag, gyűlölet, félelem, agresszió és hasonlóan romboló erők mozgósítására az ál-magyar nemzetféltés és mint „az igazi kiválasztott nép”, az ellenségeink különféle módon való megsemmisítésére való felhívás. Tökéletes időzítés erre egy-egy nemzeti ünnepünk, így most október 23-ra a fizikai ellenség mellett a „sötét” szellemvilág totális támadását jósolják és a legmagyartalanabb cselekedetekre, lelkületre, fekete mágiára buzdítanak bennünket.

Szeretető lelkület illik a MAGYAR EMBERHEZ, ez a méltó emlékezés történelmi pillanatainkra!

Ma sokan prédikálnak a magyarok különleges szerepéről a világban. Nos, nem a magyar személyi igazolvány garantálja ezt, hanem a magyar szív és lélek. És ehhez bizony nagyon is hozzátartozik A FELELŐSSÉG, amiről senki nem beszél, mert attól fél, ettől nem lesz népszerű.

A MAG NÉPÉNEK valóban van különleges szerepe a világban, hisz ősi nép sarjai vagyunk. Ez a különlegesség egy mennyeien tiszta szellem, lélek és élet; építő szavak, építő tettek. Ezzel kell példát mutatnunk – ha kell, az egész világnak.

Íme, az én válaszom a köztünk tomboló rombolásra, amire ma a magyarokat használni akarják:

https://docs.google.com/document/d/128IDL2fdUktu3DgQAZBMp7U8qEOGFo4gIxS2GB6M2ow/edit"

P.G.Á
#6402
2013. okt. 19. 9:23
;D ;D ;D ;D
www.youtube.com/watch?v=i5gK2MxGR0M
Az árnyékok változása viszont nagyon feltűnő.De azért nem rossz :)
#6401
2013. okt. 18. 9:22
#6400
2013. okt. 17. 23:41
~ TE VAGY! Te Vagy ki Bennem élsz, kiben élek én e Földön. Te Vagy Isten Akarata! Te teljesíted be utad által a teremtés igazságát, Atyánk jóságát. Te Vagy ki hiszel és ellenállsz, szeretsz s tagadsz. Minden Te Vagy, mert Benne létezel, s mit teszel Önmagad szava. Te Vagy a központ, a szív, az élet centruma. Benned teljesedhet ki az élet, ha utat engedsz áradásának. A mozgás nem áll meg, folyamatos. S ha nem veszed észre, hogy Te is haladsz vele, elmulasztod az út során megélhető élményeket. Te Vagy ki tanulsz és fejlődsz, Te Vagy ki kérted ezt! S Te Vagy, ki mindezt megkapta! Fogd hát, és fordítsd hasznodra az áldást. Létezz a szeretet hullámain, haladj a fény sodrában, mert Te Vagy, ki megteheted. Te Vagy, ki hozod a fényt, s csak Te Vagy, ki feltárhatod mások előtt lelked sugarát. Te Vagy, ki adhatsz és segíthetsz. Te Vagy ki kérdezel, s Te Vagy a válasz! Érezd hát, az Univerzum is Te Vagy! Minden Benned s Te Bennem. Nincs más Egy! S bár szólj Te vagy Én, Egy-et szólunk, Egy-ben vagyunk. Ezért Vagy Te minden, mi lenni szeretnél, mire vágysz, mit gondolsz, szólsz vagy érzel. Magadban találj meg, s megtalálsz a Világban. Magadban láss, s mindenhonnan visszatekintek. Magadban szeress, s szeretetem árad reád a Teljességből. Szeresd magad, a szeretetet! Ezt az áradó szeretetet szeresd mindenkiben, mi Én Vagyok, s Te Vagy. A szeretetet szeresd mindenkiben, mert az Isten. Lásd a lényeget, mi elrejtve csak annak tárul fel, ki szeretettel lát, s szeretettel szeret. Minden lélek szeretet, minden szeretet Isten. Szeresd Istened, s szeretsz Mindent. Ha így teszel, az életed vezeti a szeretet. S mást nem kell tenned, mint elfogadnod e vezetést, s követned szavát, mi szívedből szól. Te Vagy, ki megteheted, Te Vagy, ki választhatod. Szeretetből Vagy, szeress hát! Meglásd, áradása felemel, s méltó helyre tesz. TE VAGY KI ÉN VAGYOK! Mert a szeretetben nincs különbség. Lásd, halld, érezd! A szeretet áradása fogjon körbe, s sugározza szívetek fényét, mert ragyogása felér az Égig! Áldásom rátok Jézus ~
Szerző: Terike Monostori
#6399
2013. okt. 17. 23:11
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg34868#msg34868 date=1382029827]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34854#msg34854 date=1381995863]
Ez jó mert én pont egy könyvet kezdtem el írni,és egy álomig írtam...
Remélem jó lesz,megmutattam az itthoniaknak,vagyis egy személynek de neki tetszett.A végén még elvesz téged egy vámpír,Penelope :)" – Penelope


Öhm, akkor az álmod indított el a sztorit, amit írsz? :o Nekem is....nem olyan rég kezdtem el írni, mert álmodtam régebben egy gigantikus jót....csak én szarul írok.... :-\" – Penelope

Nem igaz,nem írsz szarul!! Én is beleírom az álmaimat, a neveket,embereket,hasonlókat :) van miből építkezni.Bár csak azokat szoktam,aminek tudom,hogy van jelentősége.

Egyszer mindenki elkezte az írást,az a lényeg,hogy el van kezdve, a többi pedig adja magát,és Szilgyi ,te sem írsz rosszul! No hát,tesség ezeket kiverni a buksikból,oks? :)" – Penelope

Hát most ,hogy át néztem azt amit át küldtem neked,elég kínosnak érezem...Most kicsit át változtattam benn a dolgokat.Vesszőket kiszedtem,pár szót megforgattam,értelmezhetőbbé tettem jó pár mondatot stb..Most kezdek bele melegedni..
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0