Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6398
2013. okt. 17. 22:25
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34854#msg34854 date=1381995863]
Ez jó mert én pont egy könyvet kezdtem el írni,és egy álomig írtam...
Remélem jó lesz,megmutattam az itthoniaknak,vagyis egy személynek de neki tetszett.A végén még elvesz téged egy vámpír,Penelope :)" – Sheila


Öhm, akkor az álmod indított el a sztorit, amit írsz? :o Nekem is....nem olyan rég kezdtem el írni, mert álmodtam régebben egy gigantikus jót....csak én szarul írok.... :-\" – Sheila

Nem igaz,nem írsz szarul!! Én is beleírom az álmaimat, a neveket,embereket,hasonlókat :) van miből építkezni.Bár csak azokat szoktam,aminek tudom,hogy van jelentősége.

Egyszer mindenki elkezte az írást,az a lényeg,hogy el van kezdve, a többi pedig adja magát,és Szilgyi ,te sem írsz rosszul! No hát,tesség ezeket kiverni a buksikból,oks? :)
#6397
2013. okt. 17. 22:22
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg34853#msg34853 date=1381995117]
Most csakazért is leírom mit álmodtam :D

Azt álmodtam,bár már sajna nem emlékszem rá teljesen,de fura módon volt egy vámpírszerelmem... :D Pedig esküszöm,hogy nem vonzódom hozzájuk :D
Biztosan az itteni kis affér tette meg a hatását :)" – Sheila


Fú, ha én leírnám miket álmodok néha.....nagyon komolyakat.....azokból olyan filmet lehetne rendezni, istenem......nem emlékszem, osztottam már meg veled álmot? " – Sheila

Nem tudom,nem emlékszek rá ,de ha nem,hát akkor mesélj légyszi !
#6396
2013. okt. 17. 19:44
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34852#msg34852 date=1381994097]
Sheila,az én életem, az az én életem, és ha egy "vámpírhívő fórum bolondnak tartasz",be kell vajam eléggé hidegen hagy. :D Hogy van -e igazi életem? Hát azt megtartom magamnak,lehet nincs,lehet van,ez rám tartozik,magánszféra :D
A trágár szavakról annyit,meg tudom maga védeni,de már leszoktam róla,trágár szavakat soha nem használnák más topikában,veled ellentétben. Penelopét sem hoznám kellemetlen helyzetbe.A gond csak egy,hogy a kis megjegyzéseddel amit be másoltam,azzal nem vetted észre,hogy pont a topik készítőjét járattad le.Engem alapból nem zavarsz,és a nézeteidet is megértem,semmi közöm hozzá,hogy itt -e vagy,avagy sem,komizol vagy nem.Nekem csak az nem tetszett ,ahogy ki jelentetted,hogy itt a donorkereső vámpírjaitok(mert nem azok).De ezt már több komiban is kifejtettem.Én személy szerint,nem hiszem azt,hogy feljössz vagy ezer másik névvel,nem kenyerem a vádaskodás.Sőt a poén az egészben,hogy volt fáradságom és kiderítettem ki volt az a fiú aki akkoriban szét szedte a topikot és bele vitt a rossz modorba.

Viszont annak nagyon örülök,hogy hiszed a földönkívülieket,bár rájuk sincs konkrét és kézzelfogható bizonyíték.Ha van érdekes vidid,vagy cikked, linkeld már be,szívesen olvasnám.Tudod több szem többet lát alapon..
Ezzel le is zárnám soraim,fejezzük be a gyerekes viselkedést,tartsuk tiszteletben a másikat,és a másik fél véleményét.Csak kerüld ezt a rózsaszín póni és stb..kifejezést. Penelopéra tekintettel legalább.A másik meg az,hogy ne terjesszük a negativitást :D,elég abból a való világban, épp elég,amivel az emberiség nap mint nap küszködik. (Nem akarom folytatni a "civódást" mert csak foglalja a topikban a helyet.)

További szép napot. :)" – Sheila


Ami miatt elkezdtem hinni a földönkívüliekben az az, amit anyukám mesélt, még kicsi voltam....egyszer egy másik emberkével láttak egy fényes pontot az égen, ami ide-oda "ugrált", össze-vissza....

Oké, ha találok valamit, berakom ide.... Fúú, többször álmodtam földönkívüliekkel is, jajj, most jutott eszembe...." – Sheila

Hajuk hajuk...Mi vevők vagyunk rá,meghallgatni :) Persze ha akarod..
#6395
2013. okt. 17. 19:43
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34854#msg34854 date=1381995863]
Ez jó mert én pont egy könyvet kezdtem el írni,és egy álomig írtam...
Remélem jó lesz,megmutattam az itthoniaknak,vagyis egy személynek de neki tetszett.A végén még elvesz téged egy vámpír,Penelope :)" – Sheila


Öhm, akkor az álmod indított el a sztorit, amit írsz? :o Nekem is....nem olyan rég kezdtem el írni, mert álmodtam régebben egy gigantikus jót....csak én szarul írok.... :-\" – Sheila

Igen egy álom indította meg.Inspirált.Téged is?? Hidd el én sem írok jobban,mint te.Fogadni mernék ,hogy te jobban értesz hozzá mint én.Majd remélem egyszer megmutizod. Biztos nagyon jó lehet,és érdekes. A végén valamelyikünk,(hát ,hogy nem én az tuti) még sokra fogja vinni! Higgyétek el nekem csajok!! ;)
#6394
2013. okt. 17. 19:14
törölt tag
"Sheila,az én életem, az az én életem, és ha egy "vámpírhívő fórum bolondnak tartasz",be kell vajam eléggé hidegen hagy. :D Hogy van -e igazi életem? Hát azt megtartom magamnak,lehet nincs,lehet van,ez rám tartozik,magánszféra :D
A trágár szavakról annyit,meg tudom maga védeni,de már leszoktam róla,trágár szavakat soha nem használnák más topikában,veled ellentétben. Penelopét sem hoznám kellemetlen helyzetbe.A gond csak egy,hogy a kis megjegyzéseddel amit be másoltam,azzal nem vetted észre,hogy pont a topik készítőjét járattad le.Engem alapból nem zavarsz,és a nézeteidet is megértem,semmi közöm hozzá,hogy itt -e vagy,avagy sem,komizol vagy nem.Nekem csak az nem tetszett ,ahogy ki jelentetted,hogy itt a donorkereső vámpírjaitok(mert nem azok).De ezt már több komiban is kifejtettem.Én személy szerint,nem hiszem azt,hogy feljössz vagy ezer másik névvel,nem kenyerem a vádaskodás.Sőt a poén az egészben,hogy volt fáradságom és kiderítettem ki volt az a fiú aki akkoriban szét szedte a topikot és bele vitt a rossz modorba.

Viszont annak nagyon örülök,hogy hiszed a földönkívülieket,bár rájuk sincs konkrét és kézzelfogható bizonyíték.Ha van érdekes vidid,vagy cikked, linkeld már be,szívesen olvasnám.Tudod több szem többet lát alapon..
Ezzel le is zárnám soraim,fejezzük be a gyerekes viselkedést,tartsuk tiszteletben a másikat,és a másik fél véleményét.Csak kerüld ezt a rózsaszín póni és stb..kifejezést. Penelopéra tekintettel legalább.A másik meg az,hogy ne terjesszük a negativitást :D,elég abból a való világban, épp elég,amivel az emberiség nap mint nap küszködik. (Nem akarom folytatni a "civódást" mert csak foglalja a topikban a helyet.)

További szép napot. :)" – szilgyi


Ami miatt elkezdtem hinni a földönkívüliekben az az, amit anyukám mesélt, még kicsi voltam....egyszer egy másik emberkével láttak egy fényes pontot az égen, ami ide-oda "ugrált", össze-vissza....

Oké, ha találok valamit, berakom ide.... Fúú, többször álmodtam földönkívüliekkel is, jajj, most jutott eszembe....
#6393
2013. okt. 17. 19:10
törölt tag
"Ez jó mert én pont egy könyvet kezdtem el írni,és egy álomig írtam...
Remélem jó lesz,megmutattam az itthoniaknak,vagyis egy személynek de neki tetszett.A végén még elvesz téged egy vámpír,Penelope :)" – szilgyi


Öhm, akkor az álmod indított el a sztorit, amit írsz? :o Nekem is....nem olyan rég kezdtem el írni, mert álmodtam régebben egy gigantikus jót....csak én szarul írok.... :-\
#6392
2013. okt. 17. 19:08
törölt tag
"Most csakazért is leírom mit álmodtam :D

Azt álmodtam,bár már sajna nem emlékszem rá teljesen,de fura módon volt egy vámpírszerelmem... :D Pedig esküszöm,hogy nem vonzódom hozzájuk :D
Biztosan az itteni kis affér tette meg a hatását :)" – Penelope


Fú, ha én leírnám miket álmodok néha.....nagyon komolyakat.....azokból olyan filmet lehetne rendezni, istenem......nem emlékszem, osztottam már meg veled álmot?
#6391
2013. okt. 17. 17:51
#6390
2013. okt. 17. 17:02
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg34863#msg34863 date=1382012137]
Csend,és némaság :)" – Falcon


Az a jó. :)" – Falcon

Már kinek mi a jó. :DÉn is szeretem a csöndet pl:megtörni ;D
#6389
2013. okt. 17. 16:07
"Csend,és némaság :)" – Penelope

Az a jó. :)
#6388
2013. okt. 17. 14:15
Csend,és némaság :)
#6387
2013. okt. 17. 10:56
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34860#msg34860 date=1381997625]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg34859#msg34859 date=1381997259]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34858#msg34858 date=1381997153]
Okés,pill át másolom privibe..." – Penelope


Rendben,várom :)" – Penelope

Már ott is van..Hú de kíváncsi vagyok..." – Penelope

Elolvastam,válaszoltam :)" – Penelope

:)
#6386
2013. okt. 17. 10:22
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg34859#msg34859 date=1381997259]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34858#msg34858 date=1381997153]
Okés,pill át másolom privibe..." – szilgyi


Rendben,várom :)" – szilgyi

Már ott is van..Hú de kíváncsi vagyok..." – szilgyi

Elolvastam,válaszoltam :)
#6385
2013. okt. 17. 10:13
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34858#msg34858 date=1381997153]
Okés,pill át másolom privibe..." – Penelope


Rendben,várom :)" – Penelope

Már ott is van..Hú de kíváncsi vagyok...
#6384
2013. okt. 17. 10:07
"Okés,pill át másolom privibe..." – szilgyi

Rendben,várom :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0