Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6383
2013. okt. 17. 10:05
Okés,pill át másolom privibe...
#6382
2013. okt. 17. 9:58
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg34855#msg34855 date=1381996136]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34854#msg34854 date=1381995863]
Ez jó mert én pont egy könyvet kezdtem el írni,és egy álomig írtam...
Remélem jó lesz,megmutattam az itthoniaknak,vagyis egy személynek de neki tetszett.A végén még elvesz téged egy vámpír,Penelope :)" – szilgyi


Az írás jó dolog :)Biztosan jó lesz :)

Na,elvenni aligha,max elvinni ,ha rossz kislány leszek:D
No de,én soha nem vagyok rossz,mert csak az ördögök a rosszak :D" – szilgyi


Néha a nők is tudnak ördögfiókák lenni,nem de? ;)
Megmutatnám,bár az elején tartok..Legalább mondanál egy kis véleményt,érdemes e folytatni." – szilgyi

Küld át!Szívesen elolvasom,és mondok véleményt is,ha szeretnéd :)
#6381
2013. okt. 17. 9:52
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34854#msg34854 date=1381995863]
Ez jó mert én pont egy könyvet kezdtem el írni,és egy álomig írtam...
Remélem jó lesz,megmutattam az itthoniaknak,vagyis egy személynek de neki tetszett.A végén még elvesz téged egy vámpír,Penelope :)" – Penelope


Az írás jó dolog :)Biztosan jó lesz :)

Na,elvenni aligha,max elvinni ,ha rossz kislány leszek:D
No de,én soha nem vagyok rossz,mert csak az ördögök a rosszak :D" – Penelope


Néha a nők is tudnak ördögfiókák lenni,nem de? ;)
Megmutatnám,bár az elején tartok..Legalább mondanál egy kis véleményt,érdemes e folytatni.
#6380
2013. okt. 17. 9:48
"Ez jó mert én pont egy könyvet kezdtem el írni,és egy álomig írtam...
Remélem jó lesz,megmutattam az itthoniaknak,vagyis egy személynek de neki tetszett.A végén még elvesz téged egy vámpír,Penelope :)" – szilgyi


Az írás jó dolog :)Biztosan jó lesz :)

Na,elvenni aligha,max elvinni ,ha rossz kislány leszek:D
No de,én soha nem vagyok rossz,mert csak az ördögök a rosszak :D
#6379
2013. okt. 17. 9:44
Ez jó mert én pont egy könyvet kezdtem el írni,és egy álomig írtam...
Remélem jó lesz,megmutattam az itthoniaknak,vagyis egy személynek de neki tetszett.A végén még elvesz téged egy vámpír,Penelope :)
#6378
2013. okt. 17. 9:31
Most csakazért is leírom mit álmodtam :D

Azt álmodtam,bár már sajna nem emlékszem rá teljesen,de fura módon volt egy vámpírszerelmem... :D Pedig esküszöm,hogy nem vonzódom hozzájuk :D
Biztosan az itteni kis affér tette meg a hatását :)
#6377
2013. okt. 17. 9:14
Sheila,az én életem, az az én életem, és ha egy "vámpírhívő fórum bolondnak tartasz",be kell vajam eléggé hidegen hagy. :D Hogy van -e igazi életem? Hát azt megtartom magamnak,lehet nincs,lehet van,ez rám tartozik,magánszféra :D
A trágár szavakról annyit,meg tudom maga védeni,de már leszoktam róla,trágár szavakat soha nem használnák más topikában,veled ellentétben. Penelopét sem hoznám kellemetlen helyzetbe.A gond csak egy,hogy a kis megjegyzéseddel amit be másoltam,azzal nem vetted észre,hogy pont a topik készítőjét járattad le.Engem alapból nem zavarsz,és a nézeteidet is megértem,semmi közöm hozzá,hogy itt -e vagy,avagy sem,komizol vagy nem.Nekem csak az nem tetszett ,ahogy ki jelentetted,hogy itt a donorkereső vámpírjaitok(mert nem azok).De ezt már több komiban is kifejtettem.Én személy szerint,nem hiszem azt,hogy feljössz vagy ezer másik névvel,nem kenyerem a vádaskodás.Sőt a poén az egészben,hogy volt fáradságom és kiderítettem ki volt az a fiú aki akkoriban szét szedte a topikot és bele vitt a rossz modorba.

Viszont annak nagyon örülök,hogy hiszed a földönkívülieket,bár rájuk sincs konkrét és kézzelfogható bizonyíték.Ha van érdekes vidid,vagy cikked, linkeld már be,szívesen olvasnám.Tudod több szem többet lát alapon..
Ezzel le is zárnám soraim,fejezzük be a gyerekes viselkedést,tartsuk tiszteletben a másikat,és a másik fél véleményét.Csak kerüld ezt a rózsaszín póni és stb..kifejezést. Penelopéra tekintettel legalább.A másik meg az,hogy ne terjesszük a negativitást :D,elég abból a való világban, épp elég,amivel az emberiség nap mint nap küszködik. (Nem akarom folytatni a "civódást" mert csak foglalja a topikban a helyet.)

További szép napot. :)
#6376
2013. okt. 16. 22:17
törölt tag
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg34811#msg34811 date=1381943942]
Jujjjj ám...én nem gondoltam,hogy ebből ekkora balhé kerekedik,ha megkérdezem Ninát ,nem-e szeretne visszajönni,mondtam neki,hogy jöhetnek ide más cuccok is,ufós,stb...hiszen azok is voltak,és még lesznek is szerintem,nem kell vámpíros hsz-nak lennie...rá bíztam a döntést,visszajön-e vagy sem.
Én nem vettem sértésnek a sorait sem,de igazatok van,mert attól még titeket sérelemként érhetett,ezért elnézést kérek mindenkitől ,mert erre nem gondoltam,hogy ha visszahívon,ez lehet belőle.

Falcon sem kimondottan vámpír rajongó,ahogyan észrevettem,és nem is kell annak lenni természetesen,hiszen én sem vagyok az,még akkor sem,ha történetesen az a topik címe,ami.Mert többről szól az egész,nem csak róluk,és ezt nem győzöm elégszer leírni.

És igen,igaz,hogy Nina sorai bizony sérthetőleg hathattak,így belegondolva ez teljesen egyértelmű,csak valahogyan én nem vettem annak.De szerintem nem bántásnak szánta.De majd ő biztosan elmondja,hogyan is gondolta .
Egy szó mint száz,sajnálom,hogy e miatt felidegesítettétek magatokat,Szilgyi,és 05!!

Persze , hogy nem erről szól ! De nem is a szkeptikus megjegyzésekről. Hogy Nina minek szánja ezeket a szavakat....Háátt Dicséretnek biztos , hogy nem ! De nem is lehet ilyet elkívánni. Hülyeség is lenne!! Nem lehet senkit rá kényszeríteni semmire . De ez ugyan úgy igaz miránk is . Tudom , hogy higgadt vagy meg béke meg minden .. De gondolkozz kicsit . Ha ez egyszer megvan engedve akkor mások is pockot vesznek . És mi marad a topikból ? Egy nagy szkeptikus közösség . Hol ott más a mondani valója ,ahogy írtad is!! És nem csak a vámpírok . Ez egy nyitott közösség! Egyébként ez nem a te hibád. Húú de már előre látom a sok fantom nevet akik mögött egy személy fog álni!! Hmmm Érted??? De hál istennek MODERÁTOROK vagyunk .
" – nevem05
" – nevem05

Ha arra céloztál, hogy én majd megjelenek még ezer névvel, és lealázom a topicot, akkor csak szólok, hogy tévedsz.....nekem pont az a szokásom, hogy lebuktatom az olyan embereket, akik ezerszer másznak vissza egy egy oldalra és ugyanazt művelik amit előtte, csak mondjuk másképp...... Nem véletlenül köszöntem úgy ahogy....tessék visszaolvasni.....és bevallottam hogy én vagyok....kamuzhattam volna, de minek? Jesszus krisztus szupersztár......nem jövök más névvel, nekem bőven elég ez az egy.....ha meg már nem leszek itt, azt észre fogjátok venni....ha meg visszajövök, azt is....
#6375
2013. okt. 16. 22:11
törölt tag
"Jujjjj ám...én nem gondoltam,hogy ebből ekkora balhé kerekedik,ha megkérdezem Ninát ,nem-e szeretne visszajönni,mondtam neki,hogy jöhetnek ide más cuccok is,ufós,stb...hiszen azok is voltak,és még lesznek is szerintem,nem kell vámpíros hsz-nak lennie...rá bíztam a döntést,visszajön-e vagy sem.
Én nem vettem sértésnek a sorait sem,de igazatok van,mert attól még titeket sérelemként érhetett,ezért elnézést kérek mindenkitől ,mert erre nem gondoltam,hogy ha visszahívon,ez lehet belőle.

Falcon sem kimondottan vámpír rajongó,ahogyan észrevettem,és nem is kell annak lenni természetesen,hiszen én sem vagyok az,még akkor sem,ha történetesen az a topik címe,ami.Mert többről szól az egész,nem csak róluk,és ezt nem győzöm elégszer leírni.

És igen,igaz,hogy Nina sorai bizony sérthetőleg hathattak,így belegondolva ez teljesen egyértelmű,csak valahogyan én nem vettem annak.De szerintem nem bántásnak szánta.De majd ő biztosan elmondja,hogyan is gondolta .
Egy szó mint száz,sajnálom,hogy e miatt felidegesítettétek magatokat,Szilgyi,és 05!!
" – Penelope


Én csak azt nem értem hogy komolyan miért kell annyira felhúzniuk magukat, ahogyan tették......én csak betűsorozat vagyok számukra, akkor hát? :)
#6374
2013. okt. 16. 22:06
törölt tag
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34796#msg34796 date=1381939976]
""Tehát itt vannak az "igazi donort kereső vámpírjaitok,,,,,

Ezen kaptam fel az agyvizet,most Nina kajak hülyének néz minket???? Láttad a vidit amit be tett??? Na szóval ezzel minket nézet eredeti bolondnak,pont ő!!!! Na had ne mondjak erre semmit!! Meg kéne néha válogatni a szavakat!!!" – nevem05


Nem mindegy ő neki !! ? Várom legközelebb !!Az e fajta szövegeivel együtt!! Igen én is így gondolom , ahogy te !!!! Ne ám aztán más diktálja itt az iramot , hol ott közük sincs a topikhoz ! Ne itt akarjanak imidzset kovácsolni !!! " – nevem05

:D :D Nekem már megvan, nem kell itt egy fórumba "kovácsolnom"-ami nem a való élet.....nem érdekelnek a fórumalázások, selejtes szövegekkel állnak ki ellenem általában, úgy, hogy a düh munkál bennük.....hát.....én a való életben se nagyon szoktam dühös lenni, mert nem érdekel a düh.....fölösleges energiafecsérlés az egész.....majd ha nagyok lesztek, ti is megértitek. ;) Szóval higgadás legyen ezerrel, ha engem olvastok, és ne hisztizzetek, tanuljátok meg kontrollálni az érzéseiteket. ;)
#6373
2013. okt. 16. 22:02
törölt tag
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34796#msg34796 date=1381939976]
""Tehát itt vannak az "igazi donort kereső vámpírjaitok,,,,,

Ezen kaptam fel az agyvizet,most Nina kajak hülyének néz minket???? Láttad a vidit amit be tett??? Na szóval ezzel minket nézet eredeti bolondnak,pont ő!!!! Na had ne mondjak erre semmit!! Meg kéne néha válogatni a szavakat!!!" – Falcon


Értem. Hát, írt már durvább dolgokat is. Pl. anno Nocturnnal eléggé durva vita volt, meg azzal a Marioval is. :D Ez szinte semmi. " – Falcon

Pont ezért nem értem mi ez az "elüldözősdi"..... :D Mert még ha úgy írnék.....megérteném....de nem.....
#6372
2013. okt. 16. 22:00
törölt tag
"""Tehát itt vannak az "igazi donort kereső vámpírjaitok,,,,,

Ezen kaptam fel az agyvizet,most Nina kajak hülyének néz minket???? Láttad a vidit amit be tett??? Na szóval ezzel minket nézet eredeti bolondnak,pont ő!!!! Na had ne mondjak erre semmit!! Meg kéne néha válogatni a szavakat!!!" – szilgyi


Pont én? (Aki...?) Kéretik folytatni a mondatot...már ha van folytatása..... Nem nézek senkit bolondnak, csak végtelenül hiszékenynek.....mivel a gondolkodás manapság luxusnak számít, a hiedelem pedig értéknek, és eddig senki nem vette a fáradságot hogy összerakja a dolgokat.....mondhatnám hogy sajnálom, de a ti dolgotok.
#6371
2013. okt. 16. 21:56
törölt tag
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34789#msg34789 date=1381939240]
Szia 05...

Az idegrendszerem nekem is instabillá vált kissé....Hát de most komolyan,egy szkeptikus mi a fitty fenét akar egy vámpíros topikban? Ez eddig nem is gond,de amikor már a topikot is le akarja járatni,és minősíteni a kommentárjával kicsit kínos már nekem is,hisz szinte már részese vagyok/gyunk..Penelopét nem is beszélve,hisz belőle épült fel a topik...És valójában,a topik már nem csak a vámpírokról szól nagyon,nagyon rég óta,ezt észre lehetne már venni!!!

De,most komolyan ,milyen egy flegmatikus dolog volt ,ahogy Nina is közölte a dolgokat azzal a yutubos vidivel...Hiszen tudja jól,hogy Penelope Vámpírjai és az agyilag dinka,berögződött embervámpírnak képzelők között, különbség van..A kettő nem ugyan az!!" – nevem05


Hát erről van itt szó!!!!!!! Tudod ki kiváncsi erre a Ninára is ?? Na inkább nem mondom mert akkor elé kellene tennem a 18+ jelzőt!!!!!!!!Majd ha arra az értelem szintre jut ahova Penelope , na majd akkor lehet nyomni a showdert!! Itt nem a vámpírokra gondolok !!!! Hanem a jellegi és eszmei értékekre ! De most már elég !!!! Penelope higadt!! Nem szeret konfrontálódni ahogy más sem !! De én úgy döntöttem nem engedem meg hogy a topikja ellen ostrom induljon innentől az ilyen alattomoságot szigorúan és igen csak alatomosan fogom én is kezelni %%!!!" – nevem05

Most úgy csinálsz mintha minden nap ide járnék másokat szekálni.....higgadj le, és gondolkodj el.....van hogy napokig nem szoktam írni, sőt, erre se nézek olykor......tehát nem támadom a topikját.....ha meg ő hív vissza, mi közötök hozzá? Az hogy nem tetszik hogy én belinkelek szintén vámpírokkal kapcsolatos dolgot, ami nem egyezik a vámpírimádatotokkal, arról én nem tehetek.....
#6370
2013. okt. 16. 21:51
törölt tag
"Szia 05...

Az idegrendszerem nekem is instabillá vált kissé....Hát de most komolyan,egy szkeptikus mi a fitty fenét akar egy vámpíros topikban? Ez eddig nem is gond,de amikor már a topikot is le akarja járatni,és minősíteni a kommentárjával kicsit kínos már nekem is,hisz szinte már részese vagyok/gyunk..Penelopét nem is beszélve,hisz belőle épült fel a topik...És valójában,a topik már nem csak a vámpírokról szól nagyon,nagyon rég óta,ezt észre lehetne már venni!!!

De,most komolyan ,milyen egy flegmatikus dolog volt ,ahogy Nina is közölte a dolgokat azzal a yutubos vidivel...Hiszen tudja jól,hogy Penelope Vámpírjai és az agyilag dinka,berögződött embervámpírnak képzelők között, különbség van..A kettő nem ugyan az!!" – szilgyi


Hm...nem....tudod én gondolkodó lény vagyok, és használom is az agyam....nekem nem elég az hogy a "szívemmel érzem hogy vámpírok léteznek" és ezzel engem nem lehet lekenyerezni-Jesszus.....dehogy....még csak az kéne....akkor már vámpírhívőkről beszélünk? Alapítsatok egy külön vallást.....ha csak hitről beszélünk.....
#6369
2013. okt. 16. 21:48
törölt tag
"Ja és még annyit akinek van ellen vetése vagy hozzá fűzni valója (szkeptikusok és kerülgető kása zabálók) most szóljon vagy halgasson mind örökre!!!

Lehet szólni nekem na gyerünk !!!!" – nevem05


Most csak kedvesen megkérdem....te most miért provokálsz másokat? Mi ez a "lehet szólni nekem, na gyerünk" szöveg? Nyugi van, no para....
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0