Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6368
2013. okt. 16. 21:45
törölt tag
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34780#msg34780 date=1381936420]
Abból meg már nagyon elegem van,hogy mindenki belém akar beszélni olyat,vagyis ki akar verni a fejemből olyan dolgokat amit én igaznak találok!!! Szerintem minden embernek megvan a döntési joga!!! Kérem tiszteletben tartani az enyémet is!!! Én is tiszteletben tartom másét!!! Ha valaki abban akar hinni,hogy lélegzik a plazmatv-akkor felőlem tegye azt.....Hagyjanak és mellőznek már az ilyenek!!!! És különben is,ez a topik a vámpírokról szól,és nem arról,hogyan győzzük meg a társadalomnak azon részét aki hisz e témában,hogy vámpírok pedig nem léteznek..És most lépek mert felforrt az agyvizem!!!!!!!!!!!" – nevem05


Előszőr is sziasztok....
Másodszor.. . Minden elfogultság nélkül adok igazat Szilgyinek .. Ha valakit nem érdekel a téma akkor kérdem én mit keres Penelope topikjába??? Unatkozó napjaikat a topikon és a témában akarják tengetni ?? Szerintem itt senki nem kiváncsi erre. Oké mert szólás szabadság meg minden . De annak nem itt a helye .... Itt nem a szkeptikum a nérv adó hanem annak a szöges ellentéte...Mennyenek olyan oldalra ami direkt arra van ki találva amit ők ecsetelnek .Jaaaaaaaaajjjj hagyuk már a fleós szöveget . 05 vagyok nem hülye . Nem tudom ki , hogy gondolkodik de ez már alattomos kerülgetés és kertelés mert már rég nem a vámpírokról szól sokaknál az egész , hanem unalomból és egyéb okoból való leminősítési had művelet..Ami Penelope és a topik számára van prezentálva ... Most már nekem is fenn a pumpám és elegem van ...... Mennyenek innen azon személyek.akiket nem érdekel a téma és keresenek maguknak megfelelő közösség épitőt ne ott akarjanak barátkozni ahol hivatlan váratlan vendégek. De ha mégis ide tévednek várom őket , mert ugy döntöttem felcsapok topik kidobónak és ki osztónak na meg hál Isten moderátor is vagyok és szem rebbenés nélkülkül szelektálom őket . Na aki magára ismert így járt . Akinek nem inge ne vegye magára akinek meg inge galéra vessen magára . Na ennyi mert így is tudnám még ragozni a jelen dühöngő állapotomban....!!!!!!!!!!!!!" – nevem05

Igen aranyom, ez egy fórum....és most felteszem a nagy kérdést.....nektek van normális életetek, hogy egy fórum hozzászólásomon kiakadtok? Szerintem ez nem egészséges.....engem nem hat meg amit írtok, csak hozzászólok, mert így tetszik....én legalább nem trágárkodom most veletek, nem úgy mint más....értitek kire célzok......na erről meg ennyit....
#6367
2013. okt. 16. 21:40
törölt tag
"Abból meg már nagyon elegem van,hogy mindenki belém akar beszélni olyat,vagyis ki akar verni a fejemből olyan dolgokat amit én igaznak találok!!! Szerintem minden embernek megvan a döntési joga!!! Kérem tiszteletben tartani az enyémet is!!! Én is tiszteletben tartom másét!!! Ha valaki abban akar hinni,hogy lélegzik a plazmatv-akkor felőlem tegye azt.....Hagyjanak és mellőznek már az ilyenek!!!! És különben is,ez a topik a vámpírokról szól,és nem arról,hogyan győzzük meg a társadalomnak azon részét aki hisz e témában,hogy vámpírok pedig nem léteznek..És most lépek mert felforrt az agyvizem!!!!!!!!!!!" – szilgyi

Vámpírokról szól, és azzal kapcsolatban raktam be a linkeket, szerintem korrekt tőlem.....(egyébként nem csak róluk lehet itt olvasni....) Ha ilyenen felforr az agyad, az elég nagy baj....
#6366
2013. okt. 16. 21:37
törölt tag
"Azért szerintem nagyon érdekes,hogy valaki-általánosságban-hisz valamiben,de egy másik dolgot csípőből elutasít...itt most mondhatnám az angyalokat,a vámpírokat,a földönkívülieket ,stb...Vannak,akik megtapasztalták pl. a fent említett ,minek nevezzem-lények?-egyikét,ám a másikban nem hisz.Persze a hangsúly bizonyára a megtapasztaláson van." – Penelope

Hogy képben legyél, most csak a földönkívüliekben hiszek, mivel erősen kétlem hogy egyedül vagyunk..... Az angyalokról meg az isteni tapasztalásokról annyit, hogy ezeknek is megvan a magyarázata, és úgy gondolom hogy angyalok és isten sem létezik. :) Ennyi. :)
#6365
2013. okt. 16. 21:10
:) Én is lépek,szép álmokat mindenkinek!
#6364
2013. okt. 16. 21:03
mateV:Jó olvasgatást :)
#6363
2013. okt. 16. 20:59
Na,most vidáman megyek aludni :D

Jó éjt! :)
#6362
2013. okt. 16. 20:57
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg34835#msg34835 date=1381949337]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34833#msg34833 date=1381948784]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg34832#msg34832 date=1381948440]
De én különben arra gondoltam,hogy szerintem a Vatikán -egyrészt felvetetted,hogy miért engedi,hogy az ilyen videó megjelenjen-szerintem azért,mert leigázásról van szó a videóban,és ha majd így adják el az egészet,akkor ők jól fognak kijönni belőle,mert az emberek ijedtükben hova fordulnak? A vallásokhoz,és a Vatikánhoz,még akkor is,ha ők ezeket eltitkolták,mert hát az emberek miatt tették-mondhatják ők.

Én vállalom,ha hülye vagyok :D" – szilgyi


Legalább ki tűnünk a sok szürke ember között :D :D
Igen,ez is benn van, ez tuti!!" – szilgyi

Korábban már írtam,hogy lehet kikötünk a diliházban,de hát,annyi baj legyen :D ;D" – szilgyi

Igen emlékszem,de nyugi,05 majd hoz nekünk be oda vacsit,meg belop egy leptopot a számunkra,és majd lekötözött kézzel nyomogassuk a gombokat valami fura mozdulattal....Hójaj most kinevettem magam :) Írnánk égnek álló hajjal,hogy GOOGLE,én meg mondanám neked:Penelope az űrlényekre keress rá...háháhááháhá " – szilgyi

Jajj,de zizi vagy ;D ;D ;D ;D ;D ;D Ez jóóó volt ;D ;D ;D ;D
#6361
2013. okt. 16. 20:53
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34833#msg34833 date=1381948784]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg34832#msg34832 date=1381948440]
De én különben arra gondoltam,hogy szerintem a Vatikán -egyrészt felvetetted,hogy miért engedi,hogy az ilyen videó megjelenjen-szerintem azért,mert leigázásról van szó a videóban,és ha majd így adják el az egészet,akkor ők jól fognak kijönni belőle,mert az emberek ijedtükben hova fordulnak? A vallásokhoz,és a Vatikánhoz,még akkor is,ha ők ezeket eltitkolták,mert hát az emberek miatt tették-mondhatják ők.

Én vállalom,ha hülye vagyok :D" – Penelope


Legalább ki tűnünk a sok szürke ember között :D :D
Igen,ez is benn van, ez tuti!!" – Penelope

Korábban már írtam,hogy lehet kikötünk a diliházban,de hát,annyi baj legyen :D ;D" – Penelope

Igen emlékszem,de nyugi,05 majd hoz nekünk be oda vacsit,meg belop egy leptopot a számunkra,és majd lekötözött kézzel nyomogassuk a gombokat valami fura mozdulattal....Hójaj most kinevettem magam :) Írnánk égnek álló hajjal,hogy GOOGLE,én meg mondanám neked:Penelope az űrlényekre keress rá...háháhááháhá
#6360
2013. okt. 16. 20:48
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg34832#msg34832 date=1381948440]
De én különben arra gondoltam,hogy szerintem a Vatikán -egyrészt felvetetted,hogy miért engedi,hogy az ilyen videó megjelenjen-szerintem azért,mert leigázásról van szó a videóban,és ha majd így adják el az egészet,akkor ők jól fognak kijönni belőle,mert az emberek ijedtükben hova fordulnak? A vallásokhoz,és a Vatikánhoz,még akkor is,ha ők ezeket eltitkolták,mert hát az emberek miatt tették-mondhatják ők.

Én vállalom,ha hülye vagyok :D" – szilgyi


Legalább ki tűnünk a sok szürke ember között :D :D
Igen,ez is benn van, ez tuti!!" – szilgyi

Korábban már írtam,hogy lehet kikötünk a diliházban,de hát,annyi baj legyen :D ;D
#6359
2013. okt. 16. 20:46
"www.youtube.com/watch?v=L8-RfpROLlE

Ezt a vidit meg még én nem néztem meg.. :D

De két perc után lekötötte a figyelmem.." – szilgyi


Na,ez sem újdonság,hogy földönkívüliek által vagyunk :)
Holnap majd végignézem.
#6358
2013. okt. 16. 20:39
"De én különben arra gondoltam,hogy szerintem a Vatikán -egyrészt felvetetted,hogy miért engedi,hogy az ilyen videó megjelenjen-szerintem azért,mert leigázásról van szó a videóban,és ha majd így adják el az egészet,akkor ők jól fognak kijönni belőle,mert az emberek ijedtükben hova fordulnak? A vallásokhoz,és a Vatikánhoz,még akkor is,ha ők ezeket eltitkolták,mert hát az emberek miatt tették-mondhatják ők.

Én vállalom,ha hülye vagyok :D" – Penelope


Legalább ki tűnünk a sok szürke ember között :D :D
Igen,ez is benn van, ez tuti!!
#6357
2013. okt. 16. 20:34
De én különben arra gondoltam,hogy szerintem a Vatikán -egyrészt felvetetted,hogy miért engedi,hogy az ilyen videó megjelenjen-szerintem azért,mert leigázásról van szó a videóban,és ha majd így adják el az egészet,akkor ők jól fognak kijönni belőle,mert az emberek ijedtükben hova fordulnak? A vallásokhoz,és a Vatikánhoz,még akkor is,ha ők ezeket eltitkolták,mert hát az emberek miatt tették-mondhatják ők.

Én vállalom,ha hülye vagyok :D
#6356
2013. okt. 16. 20:33
"A Szűz Mária magyarázat tetszik :)

Az biztos,hogy a Vatikán sok-sok mindenről tud,amiről az átlagos emberkék keveset,vagy csak éppen hogy a felszínt kapirgálják!!Nem is volt kérdéses a szmomra,hogy a Vatikánban meglehetősen sárosak az emberek." – Penelope


Akkor ha már neked is tetszik a vidi,akkor már ketten vagyunk hülyék :D :D :D
#6355
2013. okt. 16. 20:30
A Szűz Mária magyarázat tetszik :)

Az biztos,hogy a Vatikán sok-sok mindenről tud,amiről az átlagos emberkék keveset,vagy csak éppen hogy a felszínt kapirgálják!!Nem is volt kérdéses a szmomra,hogy a Vatikánban meglehetősen sárosak az emberek.
#6354
2013. okt. 16. 20:29
www.youtube.com/watch?v=L8-RfpROLlE

Ezt a vidit meg még én nem néztem meg.. :D

De két perc után lekötötte a figyelmem..
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0