Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6353
2013. okt. 16. 20:24
"A Madonnás kép,és a háttérben lévő repülő valami,már régóta terjeng erre-arra,erről már régen olvastam,ez nem újkeletű,no se lássuk a többit :)" – Penelope

A vidiben látsz több ilyen képet is!! Kezd el nézni,és akkor jer vissza és mond meg,hogy igazam volt :)
#6352
2013. okt. 16. 20:19
A Madonnás kép,és a háttérben lévő repülő valami,már régóta terjeng erre-arra,erről már régen olvastam,ez nem újkeletű,no se lássuk a többit :)
#6351
2013. okt. 16. 20:13
"Jah,vidiket lesek,meg ilyesmi,de semmi új....Ez a Vatikános amit te raktál ki, viszont nagyon,de nagyon jó volt..
Pl: Hogy a szent képek(festmények)-en rá vannak festve,és tudjátok mit,tényleg!! Tisztán kivehetők,és láthatók! Ott vannak,Jézus,Mária,és hasonlók háta mögött...De még azon filóztam,hogy a szentek feje felett az a sárga karika,mi is a neve? Hirtelen nem jut eszembe,szal ,mi van ha az nem is azt jelenti ami mondva vajon...A vidiben még rengeteg fontos dolog volt...Megnézted már Penelope? Mert ha nem hozom a bodzapálcát és dádá.. :D" – szilgyi


Pont pár perce kezdtem el nézni! :) Szinte tudtam,hogy megkérdezed :D Lehet,lottóznom kéne? :D
#6350
2013. okt. 16. 20:08
ufo.zug.hu/Ufo-sci-fi-cikk/264/Vatikanban-is-hisznek-az-ufokban

Most googleztam ki...És látod ami az ufó feje körül van a képen,na erre gondoltam!!! Micsoda véletlen,hogy pont kezembe akadt ez a kis cikk.. (még nem olvastam el,csak a képet néztem :D)

Szia 05... :)
#6349
2013. okt. 16. 20:05
Most mennem kell :D De majd re :D Sziasztok
#6348
2013. okt. 16. 20:04
Jah,vidiket lesek,meg ilyesmi,de semmi új....Ez a Vatikános amit te raktál ki, viszont nagyon,de nagyon jó volt..
Pl: Hogy a szent képek(festmények)-en rá vannak festve,és tudjátok mit,tényleg!! Tisztán kivehetők,és láthatók! Ott vannak,Jézus,Mária,és hasonlók háta mögött...De még azon filóztam,hogy a szentek feje felett az a sárga karika,mi is a neve? Hirtelen nem jut eszembe,szal ,mi van ha az nem is azt jelenti ami mondva vajon...A vidiben még rengeteg fontos dolog volt...Megnézted már Penelope? Mert ha nem hozom a bodzapálcát és dádá.. :D
#6347
2013. okt. 16. 20:02
Ismét ISON:

Különös módon, mintha nem lenne bőségesen elég az egyre fokozódó nemzetközi helyzet, vigyázó tekintetünket egyre többször kell az ég felé vetnünk, mert úgy néz ki, hogy onnan is érkezhetnek fenyegetések, szép számmal. Hetek óta megy a hiszti-cirkusz az ISON üstökössel kapcsolatban, amiről többen úgy tartják, hogy az valamiféle űrhajó, de legalábbis mesterséges eszköz, a földönkívüliek kozmikus csatabárdja…

Kétségtelen tény, hogy az ISON meglehetősen furán viselkedik – például nem forog a saját tengelye körül, mint a többi, pedánsan viselkedő, művelt üstökös -, illetve valóban akadnak képek, amin fura fények fedezhetőek fel az objektum körül.

Egyesek úgy gondolják, hogy nem a fizetésképtelenség miatt vált elérhetetlenné a NASA weboldala, hanem azért, mert valami olyasmit tudtak meg az üstökösről, amit nem szeretnének megosztani a nyilvánossággal. Felvetődik a kérdés, hogy ez esetben vajon miért kellene lekapcsolni a NASA komplett oldalát, hiszen bőven elég, ha egész egyszerűen nem közölnek semmit. Ez egy jól bevált módja a titkolózásnak, sokkal feltűnőbb és gyanút keltőbb lenne pusztán ezért leradírozni az űrkutatási ügynökség honlapját…

Az ISON november végén ér a Nap – nem a Föld! - közelébe, az előzetes számítások szerint tehát semmi esélye nincs annak, hogy végzetes randevúba keveredne bolygónkkal, Ettől függetlenül pazar látványban lehet részünk, hiszen az előrejelzések szerint november 28.-án a rendkívüli napközelség miatt az ISON felszíni hőmérséklete drámaian megemelkedik, maga az üstökös így felfénylik és hatalmas csóvájával együtt optimális esetben akár szabad szemmel is látható lesz.

Néhányan attól tartanak, hogy az ISON a találka során több darabra törik, ennek az eseménynek máris lemodellezték a következményeit és arra jutottak, hogy a maradványok sem veszélyeztetik a Földet. Mások egészen érdekes élményt várnak: A Föld ugyanis át fog haladni az üstökös csóváján, ami egészen egyedülálló látványt nyújthat, hiszen a csóvát alkotó apró részecskék, kődarabok ezrei éghetnek el a légkörben, ezzel létrehozván egyfajta kozmikus tűzijátékot – ami egyébként tökéletesen veszélytelen lenne.

Az tehát leszögezhető, hogy amennyiben az ISON egy üstökös, akkor nem jelent ránk semmiféle veszélyt, azt pedig nem lehet egyértelműen, kétséget kizáró módon bizonyítani, hogy egy földönkívüli civilizáció űrhajója lenne. Csillagászok szerint a szokásosnál kisebb mértékben növekedő amplitúdó noha szokatlan, nem megmagyarázhatatlan, a képeken pedig – amik állítólag három, különálló objektumot ábrázolnak – csupán azt látni, hogy az ISON felületének csak bizonyos részei verik vissza a Nap fényét, más képek pedig egészen egyszerűen manipuláltnak bizonyultak.

Az ISON egyetlen, valóban szokatlan tulajdonsága, hogy nem forog a saját tengelye körül, minden esetre nem rendelkezik semmiféle olyan egyéb jellemzővel, ami okán azt kellene mondanunk, hogy az valójában egy gigantikus méretű űrhajó.


Ugyanakkor a napokban – október 9.-én - az USA Új-Mexikó államban található obszervatórium csillagászai egy másik objektumra figyeltek fel, ami egyelőre a nem túl izgalmas 2013 TB80-as elnevezést kapta. Ez a körülbelül 1 km-es kődarab az ISON-nal ellentétben a Föld felé közelít és van esély arra, hogy telibe találja bolygónkat. A felfedezést az első publikációt követően más csillagvizsgálók szakemberei is megerősítették. Érdekes módon ennek az objektumnak a létezéséről már hallgat a fősodrású média, ami némi nyugtalanságra adhat okot.

Időben némileg távolabbi veszélyt jelenthet ránk az a kisbolygó, amint még 2004-ben fedeztek fel és az előzetes számítások szerint mintegy 2,7%-os esélye van annak, hogy éppen telibe kapja a Földet. Ez a 99942 Apophis, ami máris megkapta a földsúroló jelzőt, és a szakemberek nem tudják kizárni annak lehetőségét, hogy idefelé tartó útja során oly mértékben változik meg a röppályája, hogy az a bizonyos 2,7% végül 100%-ra vált át… A nem túlzottan kívánt eseményre a mostani álláspont szerint 2029 körül kerülne sor, más számítások azonban 2036. április 13.-ra jósolják a Nagy Ütközést. Az Apophis méreténél fogva egy ilyen ütközés 880 megatonnás erejű robbanást keltene. Csak viszonyításképpen: Az Arizonai meteorkrátert annak idején egy mindössze 3-10 megatonnás energiát kiváltó becsapódás hozta létre.

A hivatalos álláspont szerint az Apophis ütközésének esélye a Földdel elenyésző, mindössze 1:250 000 mértékű, ami valóban nem ad okot arra, hogy pánikba essünk.

De mi van a most felfedezett és eddig agyonhallgatott 2013 TB80-as aszteroidával, ami 1 km-es méretével akár globális mértékű pusztítást is kiválthat?

forrás:/Hihetetlen Magazin/
#6346
2013. okt. 16. 19:59
Jöhet az UFO sztori Szilgyi :) Vevők vagyunk rá!
#6345
2013. okt. 16. 19:58
Bakker 05,én most UFO-sztoriban vok épp,szal az ignatus abba maradt,de ki tettem a linket,olvasd el!!!Szerintem ők azok,vagyis az utóduk vagy hasonló...
#6344
2013. okt. 16. 19:55
Na nyugtat képpen összegeznünk kellene az Ignatius témát ! Mert arra sem volt még idő !! kezd szilgyi :D
#6343
2013. okt. 16. 19:54
Hát,05...Modi vagy az tuti,de nem vissza élni vele ám!!!! De részben igazad van,mert a végén minden szkeptikus ide tér,és szét szedik a topikot,szó szerint egy szarkupacnak fogják használni,és nevetségessé nyilvánítani a nyitott embereket.
És ez nem csak a Vámpírtémára igaz,hiszen az a topik elején a legsűrűbb....Ninát különben bírom,mert olyan karakteres egyéniség,de ennek a kommunikációs résznek, amit ki nyilvánított, helye itt nincs.Ha úgy rakta volna ki,a vidit,hogy nézzétek ilyen is van,akkor semmi rossz nem lett volna belőle,sőt értékeltem is volna,pozitívan.De múltkor, az a pónis sztori, most meg ez,picit sok volt.
#6342
2013. okt. 16. 19:51
"Igen,értelek 05.
" – Penelope


;)
#6341
2013. okt. 16. 19:50
Igen,értelek 05.
#6340
2013. okt. 16. 19:45
"Jujjjj ám...én nem gondoltam,hogy ebből ekkora balhé kerekedik,ha megkérdezem Ninát ,nem-e szeretne visszajönni,mondtam neki,hogy jöhetnek ide más cuccok is,ufós,stb...hiszen azok is voltak,és még lesznek is szerintem,nem kell vámpíros hsz-nak lennie...rá bíztam a döntést,visszajön-e vagy sem.
Én nem vettem sértésnek a sorait sem,de igazatok van,mert attól még titeket sérelemként érhetett,ezért elnézést kérek mindenkitől ,mert erre nem gondoltam,hogy ha visszahívon,ez lehet belőle.

Falcon sem kimondottan vámpír rajongó,ahogyan észrevettem,és nem is kell annak lenni természetesen,hiszen én sem vagyok az,még akkor sem,ha történetesen az a topik címe,ami.Mert többről szól az egész,nem csak róluk,és ezt nem győzöm elégszer leírni.

És igen,igaz,hogy Nina sorai bizony sérthetőleg hathattak,így belegondolva ez teljesen egyértelmű,csak valahogyan én nem vettem annak.De szerintem nem bántásnak szánta.De majd ő biztosan elmondja,hogyan is gondolta .
Egy szó mint száz,sajnálom,hogy e miatt felidegesítettétek magatokat,Szilgyi,és 05!!

Persze , hogy nem erről szól ! De nem is a szkeptikus megjegyzésekről. Hogy Nina minek szánja ezeket a szavakat....Háátt Dicséretnek biztos , hogy nem ! De nem is lehet ilyet elkívánni. Hülyeség is lenne!! Nem lehet senkit rá kényszeríteni semmire . De ez ugyan úgy igaz miránk is . Tudom , hogy higgadt vagy meg béke meg minden .. De gondolkozz kicsit . Ha ez egyszer megvan engedve akkor mások is pockot vesznek . És mi marad a topikból ? Egy nagy szkeptikus közösség . Hol ott más a mondani valója ,ahogy írtad is!! És nem csak a vámpírok . Ez egy nyitott közösség! Egyébként ez nem a te hibád. Húú de már előre látom a sok fantom nevet akik mögött egy személy fog álni!! Hmmm Érted??? De hál istennek MODERÁTOROK vagyunk .
" – Penelope
#6339
2013. okt. 16. 19:43
Igen,tudom,hogy sok téma érdekel,ami szerintem nagyon jó !! :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0