Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6338
2013. okt. 16. 19:41
Ja,lehet nem kellet volna ennyire le reagálni,de kétértelmű volt a mondandó amit Nina írt...Azt meg te is tudod,hogy engem is elég sok téma érdekel ;)

05-re ,látom újra itt vagy :) Lenyugodtál ? hiihi
#6337
2013. okt. 16. 19:39
Szilgyi:Örülök neki,hogy már lenyugodtál :)
#6336
2013. okt. 16. 19:19
Jujjjj ám...én nem gondoltam,hogy ebből ekkora balhé kerekedik,ha megkérdezem Ninát ,nem-e szeretne visszajönni,mondtam neki,hogy jöhetnek ide más cuccok is,ufós,stb...hiszen azok is voltak,és még lesznek is szerintem,nem kell vámpíros hsz-nak lennie...rá bíztam a döntést,visszajön-e vagy sem.
Én nem vettem sértésnek a sorait sem,de igazatok van,mert attól még titeket sérelemként érhetett,ezért elnézést kérek mindenkitől ,mert erre nem gondoltam,hogy ha visszahívon,ez lehet belőle.

Falcon sem kimondottan vámpír rajongó,ahogyan észrevettem,és nem is kell annak lenni természetesen,hiszen én sem vagyok az,még akkor sem,ha történetesen az a topik címe,ami.Mert többről szól az egész,nem csak róluk,és ezt nem győzöm elégszer leírni.

És igen,igaz,hogy Nina sorai bizony sérthetőleg hathattak,így belegondolva ez teljesen egyértelmű,csak valahogyan én nem vettem annak.De szerintem nem bántásnak szánta.De majd ő biztosan elmondja,hogyan is gondolta .
Egy szó mint száz,sajnálom,hogy e miatt felidegesítettétek magatokat,Szilgyi,és 05!!
#6335
2013. okt. 16. 19:10
"Na,mi volt itt skacok,amíg nem voltam? Mindjárt visszaolvasom." – Penelope

Jujjj........
#6334
2013. okt. 16. 19:09
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34780#msg34780 date=1381936420]
Abból meg már nagyon elegem van,hogy mindenki belém akar beszélni olyat,vagyis ki akar verni a fejemből olyan dolgokat amit én igaznak találok!!! Szerintem minden embernek megvan a döntési joga!!! Kérem tiszteletben tartani az enyémet is!!! Én is tiszteletben tartom másét!!! Ha valaki abban akar hinni,hogy lélegzik a plazmatv-akkor felőlem tegye azt.....Hagyjanak és mellőznek már az ilyenek!!!! És különben is,ez a topik a vámpírokról szól,és nem arról,hogyan győzzük meg a társadalomnak azon részét aki hisz e témában,hogy vámpírok pedig nem léteznek..És most lépek mert felforrt az agyvizem!!!!!!!!!!!" – Penelope


Türelem,higgadság,nyugalom! :) Tudom,gyakorolni kell,de menni fog :)" – Penelope

Könnyű mondani,de már lenyugodtam.
#6333
2013. okt. 16. 19:06
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34779#msg34779 date=1381936043]
[quote author=Falcon link=topic=434.msg34776#msg34776 date=1381933578]
A nyitottság nem úgy működik, hogy elhiszek valamit és kész. Pl. ha azt mondom nem leszek nyitott a gravitációra, még nem fogok elszállni a semmibe. Vagy pl. attól, hogy nyitott vagyok az egyszarvú rózsaszín/libaf*s zöld vízilovakra, még nem fognak kint legelni a mezőn. " – Penelope


Én nyitott vagyok és sok mindenbe hiszek..Vannak dolgok amiben nem ,vagy nincs saját tapasztalatom,de ahogy lehet utána járok így vagy úgy..Próbálom össze tenni a dolgokat,kiszűrni az ami igaz lehet belőle , vagy sem.De ami a legfontosabb a szívemre és a megérzéseimre hallgatok,mert olykor az ész és a téves infó butít.És igen Falcon ,Nina,és hiszem a vámpírokat és egyre biztosabban érzem ez ügyben magam alatt a talajt. De erről ne többet.
Penelope információinak is több szemszögből utána néztem. A másik meg az, lehet,hogy olykor tettem a hülyét, vagy annak látszom,de az nem feltétlenül jelenti,hogy az is vagyok.Falcon remélem most kielégítően válaszoltam.
Az UFO dologról meg annyit,abban is hiszek,sőt tudom is...Elég gyermeteg dolog azt hinni,hogy mi vagyunk CSAK!!!! ebben a hatalmas univerzumban ...Vagy nem??
Angyalok,hát olykor már bennük nem hiszek,vagyis mégis,(tapasztalatok miatt)csak nem úgy ahogy mások...Az Istent sem hívnám istennek,hanem teremtőnek stb...Hát embere válogatja...Ahány ház annyi szokás,vagy ahány ember annyi féle hit, és gondolkodási mód. " – Penelope

Ezt jól leírtad,tetszik :)" – Penelope

Köszim... ;) :D
#6332
2013. okt. 16. 19:05
"Abból meg már nagyon elegem van,hogy mindenki belém akar beszélni olyat,vagyis ki akar verni a fejemből olyan dolgokat amit én igaznak találok!!! Szerintem minden embernek megvan a döntési joga!!! Kérem tiszteletben tartani az enyémet is!!! Én is tiszteletben tartom másét!!! Ha valaki abban akar hinni,hogy lélegzik a plazmatv-akkor felőlem tegye azt.....Hagyjanak és mellőznek már az ilyenek!!!! És különben is,ez a topik a vámpírokról szól,és nem arról,hogyan győzzük meg a társadalomnak azon részét aki hisz e témában,hogy vámpírok pedig nem léteznek..És most lépek mert felforrt az agyvizem!!!!!!!!!!!" – szilgyi

Türelem,higgadság,nyugalom! :) Tudom,gyakorolni kell,de menni fog :)
#6331
2013. okt. 16. 19:03
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg34776#msg34776 date=1381933578]
A nyitottság nem úgy működik, hogy elhiszek valamit és kész. Pl. ha azt mondom nem leszek nyitott a gravitációra, még nem fogok elszállni a semmibe. Vagy pl. attól, hogy nyitott vagyok az egyszarvú rózsaszín/libaf*s zöld vízilovakra, még nem fognak kint legelni a mezőn. " – szilgyi


Én nyitott vagyok és sok mindenbe hiszek..Vannak dolgok amiben nem ,vagy nincs saját tapasztalatom,de ahogy lehet utána járok így vagy úgy..Próbálom össze tenni a dolgokat,kiszűrni az ami igaz lehet belőle , vagy sem.De ami a legfontosabb a szívemre és a megérzéseimre hallgatok,mert olykor az ész és a téves infó butít.És igen Falcon ,Nina,és hiszem a vámpírokat és egyre biztosabban érzem ez ügyben magam alatt a talajt. De erről ne többet.
Penelope információinak is több szemszögből utána néztem. A másik meg az, lehet,hogy olykor tettem a hülyét, vagy annak látszom,de az nem feltétlenül jelenti,hogy az is vagyok.Falcon remélem most kielégítően válaszoltam.
Az UFO dologról meg annyit,abban is hiszek,sőt tudom is...Elég gyermeteg dolog azt hinni,hogy mi vagyunk CSAK!!!! ebben a hatalmas univerzumban ...Vagy nem??
Angyalok,hát olykor már bennük nem hiszek,vagyis mégis,(tapasztalatok miatt)csak nem úgy ahogy mások...Az Istent sem hívnám istennek,hanem teremtőnek stb...Hát embere válogatja...Ahány ház annyi szokás,vagy ahány ember annyi féle hit, és gondolkodási mód. " – szilgyi

Ezt jól leírtad,tetszik :)
#6330
2013. okt. 16. 19:02
Na,mi volt itt skacok,amíg nem voltam? Mindjárt visszaolvasom.
#6329
2013. okt. 16. 18:43
:)
#6328
2013. okt. 16. 18:32
"Hogy Penelopét nem zavarja ha hülyének nézik az engem nem bánt....De többes számba volt írva Nina ki jelentése és ebbe már engem is bele értett!!! Most már világos?? Ha Penelope megengedi akkor az az ő dolga,de én nem vagyok muszáj.
Legközelebb akkor csak Penelopénak címezze az ilyen kijelentéseit és nem lesz ez!!" – szilgyi


A másik meg az hogy akármit írnak ilyen módban az mind érint minket .. Úgy téged , úgy engem , úgy Penelopet úgy a többi 1000 ha esetleg annyian lennénk ....
#6327
2013. okt. 16. 18:25
"Hogy Penelopét nem zavarja ha hülyének nézik az engem nem bánt....De többes számba volt írva Nina ki jelentése és ebbe már engem is bele értett!!! Most már világos?? Ha Penelope megengedi akkor az az ő dolga,de én nem vagyok muszáj.
Legközelebb akkor csak Penelopénak címezze az ilyen kijelentéseit és nem lesz ez!!" – szilgyi


""Tehát itt vannak az "igazi donort kereső vámpírjaitok,,,,,

Helyett írja ezt : ""Tehát itt vannak az "igazi donort kereső vámpírod Penelope...
#6326
2013. okt. 16. 18:19
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34796#msg34796 date=1381939976]
""Tehát itt vannak az "igazi donort kereső vámpírjaitok,,,,,

Ezen kaptam fel az agyvizet,most Nina kajak hülyének néz minket???? Láttad a vidit amit be tett??? Na szóval ezzel minket nézet eredeti bolondnak,pont ő!!!! Na had ne mondjak erre semmit!! Meg kéne néha válogatni a szavakat!!!" – Falcon


Értem. Hát, írt már durvább dolgokat is. Pl. anno Nocturnnal eléggé durva vita volt, meg azzal a Marioval is. :D Ez szinte semmi. " – Falcon

Akkor nem voltam itt,de biztosan lett volna hozzászólásom.Nem is akarom firtatni a témát,mert a topikot rontanám vele.Na meg Modinak sem lenne szép dolog elkezdenem egy vitát.Szóval Off..
#6325
2013. okt. 16. 18:17
"""Tehát itt vannak az "igazi donort kereső vámpírjaitok,,,,,

Ezen kaptam fel az agyvizet,most Nina kajak hülyének néz minket???? Láttad a vidit amit be tett??? Na szóval ezzel minket nézet eredeti bolondnak,pont ő!!!! Na had ne mondjak erre semmit!! Meg kéne néha válogatni a szavakat!!!" – szilgyi


Nem mindegy ő neki !! ? Várom legközelebb !!Az e fajta szövegeivel együtt!! Igen én is így gondolom , ahogy te !!!! Ne ám aztán más diktálja itt az iramot , hol ott közük sincs a topikhoz ! Ne itt akarjanak imidzset kovácsolni !!!
#6324
2013. okt. 16. 18:16
Hogy Penelopét nem zavarja ha hülyének nézik az engem nem bánt....De többes számba volt írva Nina ki jelentése és ebbe már engem is bele értett!!! Most már világos?? Ha Penelope megengedi akkor az az ő dolga,de én nem vagyok muszáj.
Legközelebb akkor csak Penelopénak címezze az ilyen kijelentéseit és nem lesz ez!!
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0