Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6308
2013. okt. 16. 17:29
"Szerintem csak elmondta mindenki a véleményét. A vámpír téma még vámpír maradt. Ha pedig az igazi vámpírok csak őrült emberek lennének (végülis mi főleg őket tapasztaljuk meg :D ), akkor róluk is kell szót ejteni. " – Falcon

Nem,nem vélemény nyilvánítás volt,szerintem görgess kicsit vissza a dolgokat...Véleményt nyilvánítani,és tényként közölni valamit,és tálcán kínálni,"hogy na itt a vámpírjaitok" két különböző dolog...
De ez is lehet nézőpont kérdése! Én most is azt mondom,mindenki a maga hite szerint...Ennyiből abban sem lehetek most biztos,hogy most nem-e kómába vagyok és csak álmodom ezt az egészet...Semmiben sem lehetünk egészen biztosak.
#6307
2013. okt. 16. 17:18
Szerintem csak elmondta mindenki a véleményét. A vámpír téma még vámpír maradt. Ha pedig az igazi vámpírok csak őrült emberek lennének (végülis mi főleg őket tapasztaljuk meg :D ), akkor róluk is kell szót ejteni.
#6306
2013. okt. 16. 17:16
Azért csak óvatosan szilgyi. Vannak olyan emberek, akik meggyőzik magukat arról, hogy tudnak repülni, kiugranak a nyolcadikról és a végén csak összetörik magukat. Tehát nem árt előtte ténylegesen megtapasztalni a dolgokat és csak utána elhinni. ;D Persze ebben az esetben nincs csúnya vége. :)

Egyébként érdekes ez. Én sem hiszem, hogy "egyedül" lennénk és mégis annyira kihaltnak tűnik ez a nagy világ.

De pl. honnan veszi valaki, hogy nem a görögöknek volt pl. igazuk, és több isten van? :D Na jó, tudom, hit kérdése. Én speciel semmilyen istenben/teremtőben nem hiszek és a hozzájuk kapcsolódó vallások sem érdekelnek.
#6305
2013. okt. 16. 17:13
Abból meg már nagyon elegem van,hogy mindenki belém akar beszélni olyat,vagyis ki akar verni a fejemből olyan dolgokat amit én igaznak találok!!! Szerintem minden embernek megvan a döntési joga!!! Kérem tiszteletben tartani az enyémet is!!! Én is tiszteletben tartom másét!!! Ha valaki abban akar hinni,hogy lélegzik a plazmatv-akkor felőlem tegye azt.....Hagyjanak és mellőznek már az ilyenek!!!! És különben is,ez a topik a vámpírokról szól,és nem arról,hogyan győzzük meg a társadalomnak azon részét aki hisz e témában,hogy vámpírok pedig nem léteznek..És most lépek mert felforrt az agyvizem!!!!!!!!!!!
#6304
2013. okt. 16. 17:07
"A nyitottság nem úgy működik, hogy elhiszek valamit és kész. Pl. ha azt mondom nem leszek nyitott a gravitációra, még nem fogok elszállni a semmibe. Vagy pl. attól, hogy nyitott vagyok az egyszarvú rózsaszín/libaf*s zöld vízilovakra, még nem fognak kint legelni a mezőn. " – Falcon

Én nyitott vagyok és sok mindenbe hiszek..Vannak dolgok amiben nem ,vagy nincs saját tapasztalatom,de ahogy lehet utána járok így vagy úgy..Próbálom össze tenni a dolgokat,kiszűrni az ami igaz lehet belőle , vagy sem.De ami a legfontosabb a szívemre és a megérzéseimre hallgatok,mert olykor az ész és a téves infó butít.És igen Falcon ,Nina,és hiszem a vámpírokat és egyre biztosabban érzem ez ügyben magam alatt a talajt. De erről ne többet.
Penelope információinak is több szemszögből utána néztem. A másik meg az, lehet,hogy olykor tettem a hülyét, vagy annak látszom,de az nem feltétlenül jelenti,hogy az is vagyok.Falcon remélem most kielégítően válaszoltam.
Az UFO dologról meg annyit,abban is hiszek,sőt tudom is...Elég gyermeteg dolog azt hinni,hogy mi vagyunk CSAK!!!! ebben a hatalmas univerzumban ...Vagy nem??
Angyalok,hát olykor már bennük nem hiszek,vagyis mégis,(tapasztalatok miatt)csak nem úgy ahogy mások...Az Istent sem hívnám istennek,hanem teremtőnek stb...Hát embere válogatja...Ahány ház annyi szokás,vagy ahány ember annyi féle hit, és gondolkodási mód.
#6303
2013. okt. 16. 16:56
Azért van különbség pl. egy földönkívüli életforma és egy angyal között. Az elsőnek nincs semmi kizáró oka, hiszen egy ugyanolyan fizikai/kémiai lény mint, amik mi is vagyunk, de egy angyal, az micsoda? Tehát úgy értem E.T. nem a fantasyba tartozik bele, hanem más kategória. Míg egy angyal a valláshoz, babonákhoz, varázslathoz köthető.
És ugyanez igaz a vámpírra is. Remélem kb. érthetően mondtam el, amit akartam. :D
#6302
2013. okt. 16. 16:30
Azért szerintem nagyon érdekes,hogy valaki-általánosságban-hisz valamiben,de egy másik dolgot csípőből elutasít...itt most mondhatnám az angyalokat,a vámpírokat,a földönkívülieket ,stb...Vannak,akik megtapasztalták pl. a fent említett ,minek nevezzem-lények?-egyikét,ám a másikban nem hisz.Persze a hangsúly bizonyára a megtapasztaláson van.
#6301
2013. okt. 16. 16:26
A nyitottság nem úgy működik, hogy elhiszek valamit és kész. Pl. ha azt mondom nem leszek nyitott a gravitációra, még nem fogok elszállni a semmibe. Vagy pl. attól, hogy nyitott vagyok az egyszarvú rózsaszín/libaf*s zöld vízilovakra, még nem fognak kint legelni a mezőn.
#6300
2013. okt. 16. 15:22
Nina nem vitázom veled.Hogy egy ismerősömet idézzem....Mindenki a maga hite szerint.Úgy gondolod ahogy jónak látod,és is úgy ahogy én jónak és igaznak látom.Én nyitott vagyok olyan dolgokra amire te nem.
Viszont üdvözöllek újra köreinkben.
#6299
2013. okt. 16. 14:08
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg34735#msg34735 date=1381871289]
Hali!
Újra....
Tegnap kapcsolgattam a tv-t, és láttam olyat, hogy szétröhögtem az agyam az emberi elmebajon.....
Tehát itt vannak az "igazi donort kereső vámpírjaitok": www.youtube.com/watch?v=ePItlhv4S4c Bocs, nem tudom magyarul hol leledzik.....de érdemes lenne megnéznetek.....mert az ilyen emberek tényleg elhiszik hogy vámpírok. És "donorokat" keresnek....csak szólok, hogy aki ilyen őrületben él, hogy ő egy igazi vámpír, az bárhogyan megpróbálja elhitetni egy naiv emberrel hogy ő tényleg vámpír.....
Ezt meg nem láttam: natgeotv.com/hu/tabu-iii/videok/kivreztetve
Nyilván ez is hasonló...." – Penelope


Nagyon sok ember van,aki vámpírnak hiszi magát,sőt még a fogaikat is úgy csináltatják meg-de ettől még nem lesznek azok,és akkor sem,ha vért isznak..." – Penelope

Hát ez az! Tehát vámpírok nem léteznek.... ;)
#6298
2013. okt. 16. 14:06
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg34735#msg34735 date=1381871289]
Hali!
Újra....
Tegnap kapcsolgattam a tv-t, és láttam olyat, hogy szétröhögtem az agyam az emberi elmebajon.....
Tehát itt vannak az "igazi donort kereső vámpírjaitok": www.youtube.com/watch?v=ePItlhv4S4c Bocs, nem tudom magyarul hol leledzik.....de érdemes lenne megnéznetek.....mert az ilyen emberek tényleg elhiszik hogy vámpírok. És "donorokat" keresnek....csak szólok, hogy aki ilyen őrületben él, hogy ő egy igazi vámpír, az bárhogyan megpróbálja elhitetni egy naiv emberrel hogy ő tényleg vámpír.....
Ezt meg nem láttam: natgeotv.com/hu/tabu-iii/videok/kivreztetve
Nyilván ez is hasonló...." – szilgyi


Téves,a linket meg sem nézem,mert gondolom miről szól! Ezek az emberek meg kétleném ,hogy azok a bizonyosak,hiszen emberek. Elég nagy gond ,hogy elhiszik azt,hogy ők vámpírok.De ez az ő nézetük és problémájuk. Nina am te vagy az?" – szilgyi

Téves, mert elhiszed hogy vámpírok léteznek, holott azok az emberek csak ki akarnak tűnni az emberek közül, mivel nem érzik jól magukat normális emberként..... Emberek hiszik magukról, hogy vámpírok....de vámpírok nem léteznek....persze gondolom hogy manipulálva van az agyacskám ezért nem hiszek a hatalmas vámpírokban..... :P ;D ;D ;D ;D Jesszus.... ;D ;D ;D ;D
Igen, én vagyok, mert Penelope megkérdezte hogy visszajövök-e....visszajöttem.....amíg nem unom túlságosan....
#6297
2013. okt. 16. 13:22
Én a terhességekkel vok így..Rá nézek valakire és meg tudom mondani neki,hogy te tuti terhes vagy! Azt is megmondtam,mije lesz neki,pedig még azt sem akarta elhinni,hogy terhes..Akkor 15 lehettem...
Most is vagyok így,de ennek az infóknak most már más oka is van...
#6296
2013. okt. 16. 12:42
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg34769#msg34769 date=1381918435]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34768#msg34768 date=1381918130]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg34767#msg34767 date=1381917805]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34766#msg34766 date=1381917401]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg34765#msg34765 date=1381917129]
Látod,meg sem kellett néznem ahhoz,hogy tudjam tetszeni fog :D" – szilgyi


Igen,már elég jól ismered az ízlésem :D :D!Már szinte telepatikus dolog,vagy mi. :D :D" – szilgyi

Na igen :) Egyre többször bizonyosodik be,hogy jól ráérzek dolgokra,más téren is :)" – szilgyi

Jah pl: Mikor nem vagy ttt-n és én mondom magamba,Penelope jer már fel fontos!!! Erre felbukkan a várva várt bestia :D Amúgy van még valami...Kíváncsi fáncsi vagyok,de remélem nem öregszek hamar meg." – szilgyi

Igen.Pl. De ismerősök terén is,sokminden beigazolódik,ami úgymond megérzés alapján jön.

Mire vagy kíváncsi fáncsi?

bestiát nem tagadom :D" – szilgyi

A megérzéseidre voltam...Nem tagadod a Bestiát? Mindig tudtam,hogy te az vagy .. :D" – szilgyi

Jaaaa,vagy úgy.Hát,hosszú lenne felsorolni.De lehet,hogy csak az emberismeretből adódik ám,vagy tudja fene...
Van pl.amikor valahogy tényleg mintha működne a telepátia,előbb mondom ki a másik ember szavát,mint ahogyan ő,vagy nem mondom ki,de amikor ő kimondja,akkor jövök rá,hogy én is ezt gondoltam.pl:voltam egy régi-régi munkatársamnál,ücsörögtünk,beszélgettünk,biztonsági őr...mondani akartam éppen,hogy kisütött a napocska...rá egy fél percre meg azt mondta,kisütött a napocska-és ilyen nem egyszer volt :D Meg alapból levágom,ha valakinek valami gondja van,ránézésre,még ha titkolja is az illető.Vagy legutóbb,csak rákérdeztem valakinél,lett-e barátnője,és jééé,igen :) Mintha csak tudtam volna :) És ilyesmik....
#6295
2013. okt. 16. 12:19
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34768#msg34768 date=1381918130]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg34767#msg34767 date=1381917805]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34766#msg34766 date=1381917401]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg34765#msg34765 date=1381917129]
Látod,meg sem kellett néznem ahhoz,hogy tudjam tetszeni fog :D" – Penelope


Igen,már elég jól ismered az ízlésem :D :D!Már szinte telepatikus dolog,vagy mi. :D :D" – Penelope

Na igen :) Egyre többször bizonyosodik be,hogy jól ráérzek dolgokra,más téren is :)" – Penelope

Jah pl: Mikor nem vagy ttt-n és én mondom magamba,Penelope jer már fel fontos!!! Erre felbukkan a várva várt bestia :D Amúgy van még valami...Kíváncsi fáncsi vagyok,de remélem nem öregszek hamar meg." – Penelope

Igen.Pl. De ismerősök terén is,sokminden beigazolódik,ami úgymond megérzés alapján jön.

Mire vagy kíváncsi fáncsi?

bestiát nem tagadom :D" – Penelope

A megérzéseidre voltam...Nem tagadod a Bestiát? Mindig tudtam,hogy te az vagy .. :D
#6294
2013. okt. 16. 12:13
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg34767#msg34767 date=1381917805]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34766#msg34766 date=1381917401]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg34765#msg34765 date=1381917129]
Látod,meg sem kellett néznem ahhoz,hogy tudjam tetszeni fog :D" – szilgyi


Igen,már elég jól ismered az ízlésem :D :D!Már szinte telepatikus dolog,vagy mi. :D :D" – szilgyi

Na igen :) Egyre többször bizonyosodik be,hogy jól ráérzek dolgokra,más téren is :)" – szilgyi

Jah pl: Mikor nem vagy ttt-n és én mondom magamba,Penelope jer már fel fontos!!! Erre felbukkan a várva várt bestia :D Amúgy van még valami...Kíváncsi fáncsi vagyok,de remélem nem öregszek hamar meg." – szilgyi

Igen.Pl. De ismerősök terén is,sokminden beigazolódik,ami úgymond megérzés alapján jön.

Mire vagy kíváncsi fáncsi?

bestiát nem tagadom :D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0