Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6248
2013. okt. 15. 15:53
www.pim.hu/object.366fc993-4ef0-47b0-b6ba-e21ea3dbc08e.ivy

Görgessetek az ignatius részekre....Szerintetek?? Közbe jön Pannónia,Róma,Pécs....Most komolyan szerintem megvan amit régen kerestünk..

Csupán néhány emléktábla, amelyet a sopianae-i Silvanus templomban állították Agapion Martialis és Caesernius Martialis emlékére. A költségeket Ignatius állta, aki „örök hálával tartozik szüleinek és jótevőjének”. A felirat ma is megtekinthető a pécsi múzeumban.
S ránk maradt a hagyatékából még valami: egy különös női lovasistenség kultusza.
A kutatók számára máig rejtély, hogy kinek a tiszteletére készültek azok az ókori fogadalmi lapocskák, amelyek meztelenül lovagló istennőket ábrázolnak. Sehol másutt nem került elő hasonló fogadalmi lapocska, kizárólag Pannoniában, ahol a babonás lakosság tömegesen áldozott ennek a furcsa lovasistenségnek. Ezt a homályos misztériumvallást a történészek Sabazios kultusznak nevezik, nem tudni, miért. A leletek a Krisztus utáni III. századra datálhatók: a meztelenül nyargalászó istennőknek sem korábban, sem később nincsen nyomuk.
Együtt enyésztek el Ignatius vállalkozásaival.
#6247
2013. okt. 15. 15:41
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg34714#msg34714 date=1381831530]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg34713#msg34713 date=1381831445]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg34711#msg34711 date=1381829914]
A vámpírok nem mindig avatkoznak be.Hogy ő akkor mit miért tett,ki tudja?És nem is lényeges szerintem.Szerintem teljesen mindegy,kit kedvelnek,vagy milyen helyet szeretnek,ha van valami,amit hagyni kell megtörténni,akkor nem fognak közbelépni..." – nevem05


Ebben igazad van . Lehet egy kompromisszum volt az egész . Tehát te is spekulálsz arra , hogy vámpír volt . Mert az a ki csillagozott rész nagyon Szulejmánra vall. " – nevem05

Azt nem tudom,hogy Szulejmán volt-e,de biztosan vámpír-mármint a kicsillagzott rész." – nevem05

Igen igen . De szerintem ő az mert nagyon illik rá ... Pécs - tűz ....... De azért köszi :)" – nevem05

Én nem is tudom,kicsit vétózom ezt.Ha jól rémlik a vámpírok nem tudnak nemzeni....Szulejmánnak meg nem is egy utóda volt...De persze sose tudni,lehet az első generációk képesek erre is.
#6246
2013. okt. 15. 13:49
#6245
2013. okt. 15. 13:19
A Teremtés Misztikája
Valahányszor így szól az ember: „Nem tudom", becsukja az ajtót belső bölcsessége előtt. Az üzenetek, amelyeket Magasabb rendű Énünk küld nekünk, egytől egyig a javunkat és fejlődésünket szolgálják. Ha valaki egyszerre csak negatív üzeneteket vesz, akkor nem a szívében, hanem az egójában, az elméje szintjén, esetleg
a képzeletében keresi a válaszokat, bár a jótékony üzenetek nemegyszer képzeletünkön vagy álmainkon keresztül jutnak el hozzánk./Louise L.Hay/
#6244
2013. okt. 15. 12:51
"Nekem van úgy hogy csak egy ismeretlen személy be ugrik . Ott áll ahova nézek ! Vagyis ott ált egyszer láttam egy lányt az ablaknál. Egy gyönyörű nő! De nem szólt csak állt és mosolygott . De azt az érzettet keltette , hogy egy rokonom lesz. Majd év tízedek múlva. Igazából le írni sem tudom . De sokszor vannak ilyenek meg álmok stb .......... De úgy tudom szilgyinek is vannak hasonló dolgai . És asztrálisan és mentálisan is képes dolgokra persze akaratlanul !! Amin nem csodálkozom mert ha ez úgy van , hogy csak bumm jön és kész . Valamikor évekig sem jön . Tudom hülyén hangzik meg minden de vannak ilyenek . Legalább is magamból ki indulva.

Te neked Penelope volt már hasonlód?" – nevem05


Igen.
#6243
2013. okt. 15. 12:22
Nekem van úgy hogy csak egy ismeretlen személy be ugrik . Ott áll ahova nézek ! Vagyis ott ált egyszer láttam egy lányt az ablaknál. Egy gyönyörű nő! De nem szólt csak állt és mosolygott . De azt az érzettet keltette , hogy egy rokonom lesz. Majd év tízedek múlva. Igazából le írni sem tudom . De sokszor vannak ilyenek meg álmok stb .......... De úgy tudom szilgyinek is vannak hasonló dolgai . És asztrálisan és mentálisan is képes dolgokra persze akaratlanul !! Amin nem csodálkozom mert ha ez úgy van , hogy csak bumm jön és kész . Valamikor évekig sem jön . Tudom hülyén hangzik meg minden de vannak ilyenek . Legalább is magamból ki indulva.

Te neked Penelope volt már hasonlód?
#6242
2013. okt. 15. 12:12
,,A tökéletes látnoki képességgel megáldott ember ezen tulajdonsága többnyire a DNS-be van belekódoolva. Akinél ez a kód hiányzik (az emberek 99,999 százalékánál), annak az agya SOHA nem tud olyan állapotba kerülni, hogy teljesen tisztán „fogni tudja“ az „isteni dimenziót“. Kivéve esetleg azután, ha halál közeli élményeken esik át. Kitartó meditáció alkalmazásával az ember legfeljebb az intuíció magasabb szintjére képes eljutni."

Azt a nagybetűs sohát azért nem írnám le így,mert minden lehetséges :)
#6241
2013. okt. 15. 12:08
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg34713#msg34713 date=1381831445]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg34711#msg34711 date=1381829914]
A vámpírok nem mindig avatkoznak be.Hogy ő akkor mit miért tett,ki tudja?És nem is lényeges szerintem.Szerintem teljesen mindegy,kit kedvelnek,vagy milyen helyet szeretnek,ha van valami,amit hagyni kell megtörténni,akkor nem fognak közbelépni..." – Penelope


Ebben igazad van . Lehet egy kompromisszum volt az egész . Tehát te is spekulálsz arra , hogy vámpír volt . Mert az a ki csillagozott rész nagyon Szulejmánra vall. " – Penelope

Azt nem tudom,hogy Szulejmán volt-e,de biztosan vámpír-mármint a kicsillagzott rész." – Penelope

Igen igen . De szerintem ő az mert nagyon illik rá ... Pécs - tűz ....... De azért köszi :)
#6240
2013. okt. 15. 12:06
#6239
2013. okt. 15. 12:05
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg34711#msg34711 date=1381829914]
A vámpírok nem mindig avatkoznak be.Hogy ő akkor mit miért tett,ki tudja?És nem is lényeges szerintem.Szerintem teljesen mindegy,kit kedvelnek,vagy milyen helyet szeretnek,ha van valami,amit hagyni kell megtörténni,akkor nem fognak közbelépni..." – nevem05


Ebben igazad van . Lehet egy kompromisszum volt az egész . Tehát te is spekulálsz arra , hogy vámpír volt . Mert az a ki csillagozott rész nagyon Szulejmánra vall. " – nevem05

Azt nem tudom,hogy Szulejmán volt-e,de biztosan vámpír-mármint a kicsillagzott rész.
#6238
2013. okt. 15. 12:04
"A vámpírok nem mindig avatkoznak be.Hogy ő akkor mit miért tett,ki tudja?És nem is lényeges szerintem.Szerintem teljesen mindegy,kit kedvelnek,vagy milyen helyet szeretnek,ha van valami,amit hagyni kell megtörténni,akkor nem fognak közbelépni..." – Penelope

Ebben igazad van . Lehet egy kompromisszum volt az egész . Tehát te is spekulálsz arra , hogy vámpír volt . Mert az a ki csillagozott rész nagyon Szulejmánra vall.
#6237
2013. okt. 15. 12:03
Jajj,igen,Szilgyi:Kérdezted a távérzékelős oldalon lévő háromszöget.De tudod,hogy nagyon sok jelkép el lett ferdítve...szóval nem illu miatt van az ott az oldalon.
#6236
2013. okt. 15. 11:38
A vámpírok nem mindig avatkoznak be.Hogy ő akkor mit miért tett,ki tudja?És nem is lényeges szerintem.Szerintem teljesen mindegy,kit kedvelnek,vagy milyen helyet szeretnek,ha van valami,amit hagyni kell megtörténni,akkor nem fognak közbelépni...
#6235
2013. okt. 15. 11:35
Vissza írtam :)
#6234
2013. okt. 15. 11:23
Oké elolvasom . :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0