Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6188
2013. okt. 14. 12:17
Na akkor ,hogy egálba legyünk én meg törlöm a te utolsó komidat. :D
#6187
2013. okt. 14. 12:15
Semmi baj....

www.antalffy-tibor.hu/?p=1135 Jó régi link,de érdemes elolvasni....
#6186
2013. okt. 14. 12:13
Bocs Szilgyi ... Az utobbi komidat le töröltem . De az én hibám miatt ..... Az enyémet is letöröltem .. De buta voltam ......
#6185
2013. okt. 14. 12:04
Itt vagyok csak közben a topikot böngésztem :D

Köszi Szilgyi a horoszkópot :D Penelope neked meg szivessen :)

Pedig muszáj lesz meg szerezni . Ha el hiszitek hanem még álmomban sem hagy békén . Pedig van olyan hogy eszembe se jut az nap . De viszont reggel arra kelek , hogy azzal álmodtam ....

Hogy -hogy nem lesz könyvtárban sem Penelope ?
#6184
2013. okt. 14. 12:02
Hát igen...Azért a jó modor is néha elő jöhetne a kritikusok szemszögéből.
De,hogy ezért egy külön oldalt is csinálni,hogy lejárassunk egy könyvet ...Nos elég érdekes...
#6183
2013. okt. 14. 12:00
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg34651#msg34651 date=1381744575]
Igen,én már olvastam :)" – szilgyi


Olvastam a kritikákat a könyvről,ahol az írónő is kommentált,le a kalappal az önmegtartóztatása előtt.Még képesek voltak a borítóba is bele kötni,nevetséges.Mintha az lenne a lényeg." – szilgyi

Ízlések és pofonok,tudod.
#6182
2013. okt. 14. 11:58
"Igen,én már olvastam :)" – Penelope

Olvastam a kritikákat a könyvről,ahol az írónő is kommentált,le a kalappal az önmegtartóztatása előtt.Még képesek voltak a borítóba is bele kötni,nevetséges.Mintha az lenne a lényeg.
#6181
2013. okt. 14. 11:56
Igen,én már olvastam :)
#6180
2013. okt. 14. 11:55
Akkor,muszáj lesz megrendelnem magamnak szülinapom alkalmával majd.Ha ki olvastam oda adhatom neked 05....

Penelope,te gondolom már olvastad,szóval nem ajánlok fel hasonlót. :D

Na azért nem látsz feketén fehéren-ezt ki húznám a sorból.Vagy igen??
#6179
2013. okt. 14. 11:53
Köszi Penelope,és igen arról van szó. :)Úgyhogy 05,max mást kereshetünk ott.

Itt az Egyiptomi horoszkópod 05 :
Anubisz május 8-27.
A halál és a túlvilág istene, kinek neve sakált jelent, ezért is fordul elő a legtöbb ábrázolásban sakálként vagy vadkutyaként.
Szigorú, önmegtartóztató alkat, aki ragaszkodik a szabályokhoz, hagyományokhoz. Nem szeret kompromisszumokat kötni, mindent feketén-fehéren lát. Konzervatívságát erényessége, becsületessége is indokolja, ám néha túl őszinte, hisz ami a szívén, az a száján

Az utolsó két sor nagyon jellemző rád,szerintem.
#6178
2013. okt. 14. 11:51
Könyvtárban nincs meg a könyv :)
Már ha arról van szó,amit említettetek nekem ugyibár.
#6177
2013. okt. 14. 11:49
Értelek 05...Megnézzem az Egyiptomi horoszkópod???
Megnéztem a Megyei könyvtár listáját és a könyvet nem találtam,bár a netes oldalon nézegettem.De ha gondolod hónap elején elmehetünk keresgélni..
#6176
2013. okt. 14. 11:47
Köszi 05 :)
#6175
2013. okt. 14. 11:42
"Ja 05 atlantiszi jegye: Angyal,hú de milyen büszke volt amikor elmondtam neki... ;D

Penelope,neked ebbe a hónapba lesz a szülinapod ha már nem volt.Szóval előre,vagy utólag Bolodog szülinapot kívánok!!! Sok sok erőt,egészséget,sok szerencsét hosszas életet és minden földi jót!!

www.femcafe.hu/cikkek/lifestyle/tudd-meg-mi-az-egyiptomi-csillagjegyed?page=0,1#

As, vagyok...És ti?? 05 te anubiusz vagy a Halál Istene...de a le írás jellemző rád.
" – szilgyi


:D:D:D Köszi :) De az egyiptomiban nem találom az enyémet ...

Utólag is boldog születésnapot Penelope !! Erőt , egészséget , boldogságot sok szerencsét az életben és még 100 ilyet. Vagy 500-at hihihi :) ;)
#6174
2013. okt. 14. 11:27
"05-NA MOST KOMBINÁLJ :D :D :D

Sinope
Olyan asszony volt a görög mitológiában, akinek Zeusz állítólag sikertelenül udvarolt.
www.cab.u-szeged.hu/local/naprendszer/mito.htm
(Vagy elbukott?Ne értelmezd szó szerint,vagy mégis :D Nem hinném,hogy Thotnak volt szerelmi élete,vagy mégis: :D)
Mert írtad,hogy Zeusz,Thot szerinted,de le írnád majd miért is?" – szilgyi


Nem én állítom konkrétan , hogy Zeusz egyezik Thottal . Hanem azt mondják , hogy Thotnak a reinkarnációi Hermész és Triszmegisztosz... Ezért hívták Hermészt háromszor születettnek .És Úgy tartják , hogy Hermész egyezik Zeusszal . Hát ki tudja . Ezt való színűleg sosem tudjuk meg . Maximum arra lehet támaszkodni . Hogy Thotnak nem volt vámpír felettese így hát azt csinált amit akart . Tehát könnyen lehet , hogy lehetett szerelmi és szexuális élete. De ki tudja . ...
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0