Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6158
2013. okt. 13. 20:07
A szervezetről mindenütt olvasni, és általában negatív irányban.Egy hely volt az amikor az "Ő" álláspontunkat olvasván ,kicsit másként láttam a dolgokat.
Már többször említettem rejtettkéz írását,ami feltehetőleg egy tag írt.Bár már semmiben sem lehetünk biztosak. Ott vázolta azt,hogy a rossz dolgokkal akarnak jót az emberiségnek és ez nekik nagy önfeláldozás,és nehéz is nekik...Tömören valami hasonlót ecseteltet...Ha bele gondolok valami igaz lehet benne.
Komolyra fordítva a szót,meg kell Penelope kérdezzem tőled,te ,hogy látod a helyzetet és azt mire is mehet ki valójában a játék. Lehet,hogy a negatívumokkal akarják az emberek ébredezését felgyorsítani az "aratáshoz"?
#6157
2013. okt. 13. 19:59
Szerintem többminden volt egyszerre...
#6156
2013. okt. 13. 19:58
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg34621#msg34621 date=1381686394]
konteo.blogrepublik.eu/2013/10/11/a-katrina-konteok/" – szilgyi

Már megint a szervezet,hát igen...Nem csodálkozom.





Köszi :) Penelope,te mindenütt ott vagy? Szóval van olyan téma, amit nem ismersz ,vagy nem olvastál utána?MÁR KOMOLYAN ELGONDOLKOZTAM EZEN. :)" – szilgyi

Ez jó volt :) Igen,van olyan,ahol nem vagyok ott bizonyára,bár szívem szerint mindenhol ott lennék,és mindent tudnék,na meg mindenről idehoznám a híreket :)
Elég sok témát ismerek,és sok témának utána jártam v. utána olvastam már,ez bizots.De tutira van,amire még nem bukkantam rá.De ami késik,nem múlik :) Ha felkelti az érdeklődésemet,ráakadok úgyis :)
#6155
2013. okt. 13. 19:51
"konteo.blogrepublik.eu/2013/10/11/a-katrina-konteok/" – Penelope
Már megint a szervezet,hát igen...Nem csodálkozom.

4.6.) A profit
A gazdaságilag képzettebb konteósok egy csoportja esküszik arra, hogy az egész Katrina-ügy nem volt más, mint az Új Világrend egyik főpróbája, újabb lépés a gazdasági hatalmuk kiteljesítése felé. A rombolást követő újjáépítés mindig hatalmas állami összegeket emészt fel, s az ingatlan-nyerészkedés hihetetlen távlatai nyílnak meg a bennfentesek előtt. Meg kellene nézni, melyek azok a magáncégek, amelyek a legtöbbet profitáltak az egészből, s máris meglenne a titokzatos hálózat, amely mögött az Illuminátusok és a szabadkőművesek állnak. És az sem utolsó szempont, hogy azalatt a jó pár nap alatt tökéletesen lehetett modellezni egy országos, esetleg globális katasztrófahelyzetet. Sokan beszámoltak arról, hogy rejtélyes, mindenféle rendszám és egyéb azonosító jel nélküli kamerás autók, motorcsónakok és helikopterek rendszeresen végighajtottak/úsztak/repültek a város útjain/csatornáin/légterén és látszólag semmit sem csináltak, csak mindent rögzítettek a leginkább a Google Street View dokumentáló technikájához hasonlító cuccokkal.





Köszi :) Penelope,te mindenütt ott vagy? Szóval van olyan téma, amit nem ismersz ,vagy nem olvastál utána?MÁR KOMOLYAN ELGONDOLKOZTAM EZEN. :)
#6154
2013. okt. 13. 19:46
#6153
2013. okt. 13. 18:55
#6152
2013. okt. 13. 18:12
>:( >:(

Na skacok,mennem kell vacsit csinálni...Fél 8 fele re...Ha lesztek...
Legyetek addig is jók,ha tudtok!! ;)

UI: RE....Valakinek valami frappáns témája? Miért kék az ég s miért zöld a fű??
#6151
2013. okt. 13. 18:07
Jajj, elnézést. Majd figyelnem kell erre. :P ...vagyis :-[
#6150
2013. okt. 13. 18:03
"Azért a szigorral is óvatosan bánni. :P :P" – Falcon

Szerintem elég jól körbe írt....
Falcon ne dugdosd a nyelved mert hozom a harapófogót...Tudod szigorúan veszek minden viselkedési modort az iskolánkban,és ez nem megengedett!! ;D >:( >:( >:( >:(
#6149
2013. okt. 13. 18:00
Azért a szigorral is óvatosan bánni. :P :P
#6148
2013. okt. 13. 18:00
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg34610#msg34610 date=1381679782]
Én Szarvas lenni :)" – Falcon


Amennyit olvastam, a természetszeretet passzol. ;D" – Falcon

Igen,egészen jó ez is :) De azért nem minden stimmel szerintem.

Szilgyi:A tiéd egészen jól rád illik talán,de nem tudom,annyira még nem ismerlek :)
#6147
2013. okt. 13. 17:59
"Igen, tudod, neten minden egyszerűbb.

Ja, maja...ki gondolta volna? Sólyom vagyok.
"mindenképpen jól járnak veled, mert elszántan harcolsz az érdekeik védelmében" ---> Ennek itt lehet pofáraesés lenne a vége. ;D" – Falcon


Igen lehet pofa esés lenne... :D Szerintem am illik rám ::)
Penelope,én már elolvastalak,tutira tudtam ,hogy szarvas vagy :) Bűvös vonzerő :)

Falcon miért rossz lennék szerinted mentornak?? :D Tudok ,komoly és szigorú is lenni ám !! :D
#6146
2013. okt. 13. 17:58
" Én Szarvas lenni :)" – Penelope

Amennyit olvastam, a természetszeretet passzol. ;D
#6145
2013. okt. 13. 17:56
Egyébként én el tudom képzelni, hogy illik rád. :P Bár a mentor szerep, hm...végülis miért is ne?
#6144
2013. okt. 13. 17:56
Én Szarvas lenni :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0